Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

HUnter&Bobbi - Hát újra itt..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Hétf. Jún. 22, 2015 8:44 pm
Tárgy - Re: HUnter&Bobbi - Hát újra itt..

Hunter and Bobbi

Kellően felhúzott engem is, egy pillanatra megfeszülnek izmaim a kezem is ökölbe szorul, aztán próbálok észbe kapni, hogy mit is csinálok itt, milyen őrült dolog ez a vita és mennyire nincs értelme. Nagyobb megcsúfolása annak, ami kettőnk között volt. Attól még hogy mindig teljesen jogosnak érzem sértettségem, nem kellene jelenetet rendezni megint. Elengedem magam, és valamennyire sikerül lenyugtatnom heves érzelmeimet. Hála a jó kiképzésnek ez még megy.
- Arra azért nem lesz szükség, és nem is engedném. Nem érdemlek hasonlót.
Jelentem ki teljes magabiztossággal. Tényleg nem úgy érzem, hogy ezt a sorsot érdemeltem volna a házas élettől. Úgy éreztem különlegesek vagyunk, de kiderült, hogy mégsem. Annyi hasonló házasság megy tönkre, a mienk is közéjük tartozik, nem lett kivételes és különleges cseppet sem.
- Én még emlékszem. Sajnos.
Sóhajtok egy nagyobbat. Ez is bánt, hogy arra utal, ha változtatna a múlton engem kitörölne belőle. Én nem. Sosem tennék így. Volt szép volt, de elmúlt.
- Maradj, én elhordom magam inkább. Légy jó!
Csak egy módon lehet vége ennek a gyerekes marakodásnak, ha az egyikünk távozik. Napestig is itt ordíthatnánk egymással, egyikünk sem olyan hogy könnyen enged a saját igazából. Abból én sem engedek, csak nem óhajtok vitázni és tovább rondítani a helyzeten, pláne itt Izzynél. Elköszönök a tőlem telhető legkedvesebb módon, és legyen így. Legyen szép élete nélkülem. Azzal sarkon fordulok, és ha csak nem tart fel ismét, elmegyek.

Vissza az elejére Go down

Barbara Morse

I am Shield Agent VII. level
Agent of Shield
:
Szintem : 7-es
Play by : Adrianne Palicki
Csoportom : Shield ügynök
:

Hétf. Jún. 22, 2015 6:47 pm

Hunter and Bobbi

A harag, ami bennem gyűlt most, az leírhatatlan volt. Szavait legszívesebben egy pofonnal díjjaztam volna.

- Sértetségemben komolyan fel foglak fozni Lance Hunter. - Gyűrtem ökölbe a kezemet. Hogy lehet, hogy egy zsoldos a nagyszerű Morse ügynököt így kitud hozni a sodrából?

- Azt se tudom, hogy hogyan mondhattam neked igent, nem hogy hogyan szerethettem beléd. Lenne egy időgépem felpofoznám magamat.- Mondom. Nagyon gyerekes ez a veszekedés tisztában vagyok, de nem tehetek mást. Ilyen vagyok, ha ő a közeleben van, és iylen is maradok.

[/quote]

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 18, 2015 12:19 am

Hunter and Bobbi

Nem akartam vele találkozni, és azt sem akartam, hogy ilyen balhét rendezzünk, de mostanság csak ez megy nekünk. Sok dolgot könnyen veszek az életben és elég laza a stílusom, nehezen borulok ki, de most sikerül. Meglehet, hogy ilyen szinten csak Bobbi képes rám hozni a dührohamot. Nem volt ez mindig így persze, olyan jól megvoltunk a kapcsolat elején, minden szinte tökéletes volt. Nem véletlen kértem meg a kezét sem csak vele tudtam elképzelni a jövőmet. Szerettük egymást, igazi vonzódással, de ez a valami közénk furakodott.  Minden megváltozott és csak keserűség maradt utána.
- Nem mondtam, hogy hallgasd végig! El is mehetsz sértetten, ahogy szoktál.
Egyik házasság sem örökké tartó ezt tudtam. Sokat kalandoztam még fiatalabb éveimben, nem mintha most öreg lennék, de mióta ismerem, csak ő van nekem. Be kell vallani mióta szétváltunk, igazából nem tévedtem új vadászterepre. Ezt viszont eszembe sem lenne elárulni neki, még azt hinné, hogy most is kötődöm hozzá, és hogy irányíthat. Hát nem.
Szilárdan és kihúzva nézem, ahogy közeledik, majd ahogy szinte felrobban előttem és még ujjával is megbök, mintha ez számítana. Egy pillanatra megfeszülnek mellizmaim, de ennyi.
- Azt hittem ezért szerettél belém. Bizonyos dolgokat igenis túl komolyan tudok venni. Ha az ember elhanyagolja a férjét például, aki emellett azt sem tudja, merre kódorog. Persze biztos ez is az én hülyeségem.
A szemeibe nézek, de viszonylag kevés érzelem tükröződik rajtam. A kezeim zsebre dugva és csak bámulok rá. Vajon meddig tart még ez a cirkusz? Már kezd elegem lenni.

Barbara Morse

Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 8:56 pm

Hunter and Bobbi

Igyekztem a nyugottságomat mutatni,d e valahogy nem megy. Ő az egyetlen ember, aki képes kihozni a sodromból. Sok kihalgatáson voltam, sok vezsélyes helyzetben voltam, és sok minden kínzáson mentem végig, de senki nem tudott engem megtörni.

Ő az az ember, akit, ha oda hoztak volna, tuti köpök, hogy vigyék ki már.
Pedig hatalmas szenvedéllyel és szerelemmel szerettem őt. Soha snekit így. Gyereket akartam tőle, álmaim voltak vele. És maga az, hogy megkért, hogy legyek a felesége, a társa egy életen át az volt életem legjobb napja.
- Nem vagyok köteles ezt hallgatni!!- Ripakodtam rá.
Kiskoromban mindig azt hittem a házasság örök és onnan vissza út már nincs, de tévedtem. Mi erre sikeresen rá cáfolunk. De a harag is egy érzelem, a leg erösebb mind közül.
Megfordultam és elindultam kifele, de nem tudtam negálni, hogy en menjek oda. Ott álltam előtte, ideges voltam és mutató ujjammal megböktem őt.

- Szánalmas vagy, olyan, vagy mint egy gyerek. Nem tudsz normálisan felnött módjára viselkedni. - Mondtam, majd elővettem szúrós tekintettemet, amit mindig alkalmazok, ha vele beszélek.

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
:
:

Szomb. Jún. 06, 2015 2:33 am

Hunter and Bobbi

Mikor megláttam, nekem is csak az járt a fejemben, hogy mennyire hiányzik ő maga és az együtt töltött idő. Tele volt szép percekkel a kapcsolatunk, de ez az egész csúnyán beárnyékolta. Legalábbis szerintem, mert véleménye szerint sosem. Ebből lettek többnyire a vitáink és a végső eredmény is. Mikor elöntötte a fejemet a düh, már nem tudtam a szépre gondolni, csak hagytam hadd jöjjön ki belőlem ismét, amit gondolok, még ha meg is bántom ezzel. Én is annak érzem magam, elhagyatottnak és megbántottnak.
- Jól hallottad, és tudod, hogy mit gondolok erről az egészről. Ezerszer végigmentünk már rajta, és sosem egyeztünk.
Mindenről tudtam persze, de valahogy mégsem elégedtem meg ezzel a második hellyel az életében, mert nekem mindig ő volt a legfontosabb. Bármennyire is szerettem volna nem tudtam ezt elfogadni és nem tudtam vele együtt élni. Elegem lett, ahogy neki is. Fennhangon említi a nevemet, igen kétségtelen őt is sikerült felhúznom.
- Igen Bobby? Mit szeretnél tőlem?
Állítom meg a lépteimet pont a kijárat előtt és kérdőn nézek vissza rá. Nem itt kellene vitatkoznunk, de most már mindegy. Várom, hogy mit akar még, hogy újra belém törli e a lábát mielőtt kilépek ezen az ajtón.

Barbara Morse

Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 05, 2015 11:50 am

Hunter and Bobbi

Bólogattam, mint valami kisgyerek. De közben arra tudtam gondolni, hogy nekem igen is hiányzik, Lance Hunter.
Azok a csókok, azok a megnem értett pillanatok. Házasság tud rossz lenni, de néha a legjobb volt. Persze mondom, hogy nem voltunk egyszerű esetek.
És akkor olyat mond, hogy pötyet ideges leszek.
- Hogy is mondtad? - Kérdezem keresztbe font karokkal. Tudta, hogy nekem a shield nagyon fontos, hogy az életem részét be tölti, mikor el vett. Én elmondtam neki nem egyszer nem kétszer, hogy hogyan érzek ez iránt a szerevezet iránt. Már 16 éves korom óta. És úgy éreztem, hogy ezt ő elfogadta.

És tovább fokozza. Mély levegőt veszek, nem vagyok egy ideges ember, de ha ő vele veszekszem az nagyon megy.
- HUnter!!- Szóltam rá kissé hangosabban.

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
:
:

Kedd Jún. 02, 2015 1:20 am

Hunter and Bobbi

Nem, kicsit sem kellemesebb ez a találkozás, mint sejtettem. Sőt legalább tízszer annyira vacak, mint vártam. Láthatóan annyira örül nekem, mint a hóember a napsütésnek. Látom az arcán, hogy ideges és mérges, jó pár évig együtt voltunk, ennyire azért ismerem, bár ennek okát jelenleg nem igazán értem, nem voltam bunkó, még.
- Hátul az irodába, de épp valami fontosat intéz telefonon, én most végeztem nála.
Vázolom a szituációt röviden, és ezek a hívások olykor el szoktak húzódni. Főleg ha tényleg fontos dologról van szó. Szabályszerűen kerül a tekintetével, mintha csak valami szellem lennék. Ez azért engem is felhúz, viselkedhetne kicsit toleránsabban is, ahelyett hogy átnéz rajtam, de ez is jellemző rá. Azok a halott gondolataim, hogy még esetleg érzek iránta valamit, már gyorsan el is illantak. Nekem sem vágyálom, az ő társasága.
- Persze a munka, ezt már ismerem…
Nem akarom újra kezdeni, amit már számtalanszor, de ezt most pont jól esik oda szúrni. Kezdek kicsit bunkó lenni, de kihozza belőlem. Nem hozzám jött ez eddig is tiszta volt, hát én se azért, mert őt vártam. Indultam volna pár perccel hamarabb, nem lenne ez az egész.
Izzy persze nehezen viseli, ami kettőnk között történt, de nem tud mit tenni. Nem tud kettészakadni, de hála nem kell folyton együtt lógnunk, mármint Bobbival egy csapatan, így azért kezelhető ez is. Nem kell választania.
- Ez legalább olyan őszinte volt, mint vártam.
Nevetek egy sort a föld felé nézve, még fej csóválok is, de ez inkább olyan keserű kacaj. Semmi sem változott, még mindig a megérinthetetlen titkok felhője veszi körül, amit sosem tudtam átlépni.
- Jobb lesz, ha én megyek is.
Azzal el is indulnék, nincs kedvem megvárni a cirkuszt.

[/quote]

Barbara Morse

Agent of Shield
:
:

Kedd Jún. 02, 2015 12:47 am

Hunter and Bobbi

Nem örültem neki, nagyon nem. Valahogy arra gondoltam most is tuti bunkó lesz és meg is értettem volna. Hogy kérdezhet ilyet? Igyekszem palástolni a mérgességem, amit most érzek iránta. Beszívtam az ajkam, majd ki nagy levegő.
- Izzy merre van? – Nem is figyelek rá, mint ha itt se lenne. Kerüljön elő ez a nő és legyen vége ennek. Nem akarom látni, nem akarom hallani a hangját. Minden felidéződik bennem.
- Nagyon sok papír munka van vissza..- Mondom, hogy tudja, hogy tényleg nem őt keresem. Izzy olyan ember volt, akit nem akartunk, hogy válasszon. Nekem is és Hunternek is nagyon fontos ember volt az életében. Szegénynek nincs könnyű dolga. Az anyja meghalt mellrákban és most természetesen a húga is abban szenved.

Soha nem értem, hogy miért olyan kegyetlen az élet olyan emberekkel, akik nem érdemlik meg?
Egyik lábamról a másikra helyeztem a súlyomat és körbe néztem.
- Nem rossz. – Jegyzem meg. Kis terelés, de Izzy tényleg siethetne.

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
:
:

Kedd Jún. 02, 2015 12:35 am

Hunter and Bobbi

Mindkettőnk számára nagyon fontos volt a munka, hiszen nekem ez a zsoldos lét az egyetlen szakma ahol hasznosítani tudom magam. A megélhetés pedig nekem fontos dolog. Nem is igazán ebből lett elegem, hanem a rengeteg titkolózásból, amit én soha nem tettem meg Bobby irányába, persze ő folyton. Emellett, pont a munka miatt, keveset is tudtunk együtt lenni, ennek jött a tetejébe, hogy soha nem árult el nekem semmit. Nem éreztem őszintének. Nem tudom mi vezette erre, mert én őszintén hittem a kapcsolatunkban, a végeredmény mégis egy csúnya váló papír lett, amit közös megegyezés alapján hoztunk meg.
Sokáig bántam a dolgot, hogyne bántam volna, de nagyfiú vagyok, és nem akadok fenn ilyeneken. Ideje tovább lépnem, még rám vár az egész világ. Nem vagyok az elveszett fajtából való. Legalábbis mindig ezzel hitegetem magam, és ha kérdeznek, rögtön rávágom, hogy eszembe sincs többet találkozni vele, hagyjanak békén.
Izzyvel és a csapattal dolgozok jelenleg. Elvállalunk minden jó pénzzel kecsegtető munkát, akad bőven szerencsére. Ezért gyakran megfordulok itt nála, hála nekem papírmunkákkal nem kell vesződnöm. Hátam közepére sem kívánnék hasonlót sem. Most is épp nála voltam épp a következő bevetést beszéltük át, igazából már végeztem mikor szembe találkozok vele. Igen ez Bobby, már nem fogom tudni elkerülni. Bármennyire is kellemetlen mindkettőnknek ez a szituáció. Röviden végig mérem, nem tudom ezt megállni, aztán csak szólok, nem akarok bunkó lenni.
- Szia! Gondolom nem hozzám jöttél.
Állok félre az útjából zsebre vágott kezekkel. Nem hiszem, hogy társalogni volna kedve. Nem azért van itt, de némi alapformák megkövetelik, hogy érdeklődjek hogyan léte felől. Valahol pedig még be sem merem vallani magamnak, de jó hogy újra látom.
- Hogy vagy mostanság? Élvezed a szabadságot?
Ez elég sablonosan hangzik, de nincs mit tenni. Jobb nem jut az eszembe.

[/quote]

Barbara Morse

Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 01, 2015 11:29 pm
Tárgy - HUnter&Bobbi - Hát újra itt..

Hunter and Bobbi

Mindig a munkámnak éltem, soha nem ismertem mást. Valamiért én ebben vagyok jó. Szeretek harcolni, küzdeni a jóért, az igazunkért. Hunter egy olyan ember volt az életemben, akire soha nem számítottam, nagyon fontos volt nekem és mindig jó volt velem, kivéve, amikor veszekedtünk, mert olyan is sok volt. Tényleg igyekeztem olyan lenni, amilyet akart, de nem tudtam.  És a kis világunk szépen összedőlt, amikor beadtuk a válópert.
Szép volt jó volt, de ennyi volt. Miért hittem, hogy más lesz? Nekem nem valóak a férfiak. Izzyhez kellett mennem. Sok papírmunka, amit nem szeretünk, de muszáj leadni a jelentésünket. A Shieldben talán ez a legutálatosabb munka a világon. Jelentéseket írni. Kit, mikor és hányszor ütöttem meg, lőttem le?! Kit izgat? Csak remélni merem, hogy nem lesz ott Hunter.
Lassan bekanyarodtam az utcába, ahol volt az úgy mond irodája. És nagy levegőt vettem, majd a papírokért nyúltam az anyósülésen. Szép lassan haladtam befelé.
- Izzy?! – Kiabálok és nézegetem közben a papírokat.
- Meghoztam a szépségeket. – Nem is néztem az orrom elé, csak haladtam. És mikor felkaptam a fejemet megláttam azt az embert, akit nem akartam.
- Hunter…- Sóhajtottam egyet, majd lehelyeztem a papírokat az asztalra, és összekulcsoltam a kezem. Fülemben csengtek a szavak, amiket egymáshoz vágtunk és az is, amikor ránk hívták a zsarukat. Na, az nagyon tetszett.

Agent of Shield

HUnter&Bobbi - Hát újra itt..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hunter pub
» Barbara "Bobbi" Morse