Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Sif & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lucas Soto

I am Inhuman
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 0
Play by : Jang Wooyoung
Csoportom : Inhuman
:

Kedd Jún. 02, 2015 3:39 pm
Tárgy - Sif & Lucas

Kis hétvégi kiruccanás címen úgy döntöttem, hogy elhagyom New Yorkot, egyrészt, mert már régen jártam a határain kívül, másrészt viszont baromira elegem van belőle. Miután a S.H.I.E.L.D. egy bizonyos részlegének rohadtul nincsen jobb dolga, mint az én nyomomban lenni, úgy gondoltam, megsétáltatom őket, végülis kell nekik a mozgás. Egyébként múltkor már komolyan fontolgattam, hogy veszek nekik egy pórázt, ilyen kiengedhetőt, mert az jobban illik hozzájuk, hogy tudjam őket sétáltatni. Így legalább nem kellene állandóan bejelentkezni, meg úti célt bejelenteni, meg miegyéb szarság, mint most. Az éppen aktuális sintérem fél órán keresztül morgott csak azért, mert bejelentettem, a következő egy hetet néhány pajtival Vegasban töltjük, magyarán lépjenek ki az életemből addig. Most mondjam azt, hogy baromira nem jött be neki a dolog? Enyhe kifejezés lenne, mert amikor ezt említettem, olyan vörös lett a feje, mint egy szép szál céklának, magyarán ja, nem jött be neki a dolog. Kötötte az ebet, meg majdnem engem is a karóhoz, hogy csak az ő holttestén át mehetek – megjegyzem, átgázoltam volna rajta szívesen a kocsival – mert veszélyes és kontrollálhatatlan vagyok. Éppen azon gondolkodtam, hogy annyira már képes vagyok kontrollálni, amennyire emberünk gatyáját fel kellene gyújtani, szóval sanszos egy ilyen merénylet, de ugyebár be kell szólni a központba. Maradjunk annyiban, hogy puszi a S.H.I.E.L.D. központ pocijára, mert őket nem rázta meg ennyire a dolog, csak annyit üzentek, hogy tartsam be a protokollt, különben szanaszét rúgják a seggemet. Jól van, legalább elértem egy kis haladást, nem akarnak meglincselni, stb., szóval két nappal a tervezett indulási idő előtt egy gépen találtam magam. Ez mondjuk nem tudom, hogy sikerült, de így akkor két teljes napot elszólózgatok a pénzeszsákok között Vegasban, megnézem, hol tudna pár csóró diák labdába rúgni és bérelek egy autót. Igen, ez utóbbi opcionális lenne, pláne, amíg még van rá keret, mert amint kaszinóba szabadulás van, onnantól pénz az nagyon nincs. Ismerem a saját bagázsom, együttvéve annyi józan ítélőképesség van bennük, mint egy zsák krumpliban.
A bérelt autókban egyébként az a legszebb, hogy meg vannak tankolva, így lehet velük zúzni a semmi közepén rendesen és… az meg mi a franc? Nonfig minta a homokban? Valaki nagyon jól elvolt, én is elleszek egy darabig, mert szépen lehúzódok és nekikezdek fényképezkedni. Rohadt jól néz ki.

Vissza az elejére Go down

Sif & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal