Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Vas. Júl. 12, 2015 10:04 pm
Tárgy - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Sif & Hakon

Már egészen elkényelmesedtem ebben a puha ágyikóban, mire végez a fésülködéssel. Nem volt nehéz, nagyon kényelmes fajta. Kicsit ugyan szokatlan még itt nekem minden, de igyekszem komfortosan érezni magam, hiszen szívesen látnak itt és biztos gyakran meg is fogok itt még fordulni az idők folyamán, tehát nem árt szokni mindent.
- Akkor ezt igazából megbeszéltük. Ha végeztem rögtön ide jövök és akár felmehetünk a toronyba is, vagy bármit, amit szeretnél.
Ajánlom fel és ötletetek is egyben, nekem igazán mindegy pontosan mit is csinálunk együtt, mit találunk ki elfoglaltságnak csak együtt legyünk. Nehéz lenne most már elképzelni úgy egy napot, hogy egyáltalán nem találkozunk. Biztos lesz ilyen, de amíg még kicsi lehetőség és idő adódik rá, hogy ezt megoldjuk én mindent meg fogok tenni ennek érdekében. A holnap ilyen szempontból nem kivétel, nem terhel semmilyen extra feladat, így ha gyorsan végzem, hamar újra a karjaimba zárhatom. Akárcsak most ahogy mellém bújik szorosan. Fogadom apró esti csókját, mielőtt álomba merülnénk mind a ketten.
- Neked is.
Kívánom. Azt tudom, hogy az én álmaim biztos csak körülette fognak forogni, ahogy oly sok gondolatom is egy egész nap során. A szemem lassan lecsukódik és nem olyan hosszú idő elteltével, már nyugodtan durmolok is mellette.

✗ Credit || Szószám: 200 || Comment: Ide || Zene: ITT

Vissza az elejére Go down

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Vas. Júl. 12, 2015 9:41 pm

Hakon & Sif
Miután befejeztem a fésülködést, felkeltem az asztaltól, eltettem a fésűt és bemásztam én is az ágyba.
- Nem volna ellenemre egy holnapi találka.- mosolygom rá közben és a takaró alatt oda mászok hozzá, majd elfeküdve kényelembe helyezem magam karjai között, fejemet vállára, vagy mellkasára helyezem. Behunyom a szemem, s az arcomról nem lehet levakarni a mosolyt, olyan jól esik ez az egész. Rápillantok és oda hajolva megcsókolom, finoman.
- Szép álmokat. - mondom rámosolyogva, s újra hozzá bújva hunyom le a szemem. Nekem egészen biztos szép álmaim lesznek mellette. Egyik kezemmel a mellkasát kezdem simogatni, s közben hallgatom lélegzését.
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Júl. 11, 2015 12:56 am

Sif & Hakon

A csókjai most szinte nyugtatóan hatnak rám, és lassan elcsitul a bestia. Más fele járnak már inkább gondolataim, mint a közös pihenés a közös fürdő után. Kezdek én is fáradni. Persze, miért is ne, hiszen volt egy kis testmozgás, egy bő vacsora és egy kellemes lazító fürdő. Már tényleg csak egy nyugtató alvás hiányzik egy puha ágyban, de ez is meglesz.
- Bizony. És, holnap is találkozunk?
Fontos kérdés számomra nagyon is, és még nem esett szó róla, legalábbis nem tisztáztuk le. A munka elveszi a napom nagy részét, de utána ismét akad majd némi szabad időm. Lehetőség szerint szeretném újra látni, legalább egy kicsit.
Kikászálódva a vízből alaposan áttörülközöm, egy apró részt sem hagyva ki. Már teljesen szárazon indulok csak vissza ruháimmal a karomon egészen a hálószobáig. Sajnos én tényleg nem készültem háló ruhával, mert azt sem tudtam, hogy itt fogok nyugovóra térni. Kicsit fura helyzet, kénytelen leszek így aludni, ahogy vagyok. Bár meglepetés nem érheti Sifet e téren, hiszen már ismeri minden egyes porcikám így is. Fura számomra azért kicsit, de megbarátkozom valahogy a kényszerű helyzettel és nem kell kétszer mondani, hogy elfeküdjek az ágyon a hátamra dőlve. Közben csak nézem, ahogy fésüli magát, egy pillanatra sem csukódik le még a szemem. Addig biztosan, nem amíg ide nem fekszik mellém és nem ölelhetem végre magamhoz.

✗ Credit || Szószám: 217 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Szomb. Júl. 11, 2015 12:04 am

Hakon & Sif
Hahár a csókok után engem is megkörnyékez a bestia, sokkal fáradtabb vagyok, mint kéjéhes. Meg amúgy is, miért etetném ennyit ezt a szörnyeteget? Túl nagyra nőne, ami nem jó. Éhezzen csak, lesz még alkalma megkóstolni a férfit. A csókok kellemesek ebben a melegben, vele ölelkezve. Ezidáig el se tudtam volna képzelni magamról hasonlót, de ez kifejezetten élvezetes és jó újdonság számomra. Végül elszakad tőlem, s kérdésére bólogatok párat.
- Jó ötlet. Holnap is lesz nap. - mosolygom rá. Ezután mind a ketten kimegyünk a medencéből, amelyet le engedek. Persze nincs elrejtve egy törülköző sem, így Hakon talál magának egyet, én viszont újra a köntösömet veszem fel. Átsétálok a hálóba, ahol a tükrös asztalomhoz ülök, s kihúzva az egyik fiókoz kiveszek belőle egy fésűt, majd miután leengedtem a hajamat, kifésülöm azt. Közben remélem, hogy a férfi otthon érzi magát és nem kell külön mondani neki, hogy nyugodtan lepihenhet az ágyra, vagy hasonlók. Persze hálóruhával nem tudok neki szolgálni...
De ha nem önállósítja magát, akkor behívom, s meg mondom neki, hogy pihenjen nyugodtan, mindjárt csatlakozom én is..
Ezek után pedig a szekrényemhez lépek, s kiveszek egy hálóruhát, amelyet magamra öltök.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Júl. 10, 2015 1:21 pm

Sif & Hakon

Nem is kell válaszolni igazán a felvetésemre, kellemesen csengő nevetése pont eleget mondd nekem. Egy húron pendülünk továbbra is, az előre láthatatlan jövővel kapcsolatban. A legjobb tudásom szerint megyek neki, mint minden másnak.
Ez a medencézés annyira jó és nyugtató együtt, hogy akár többször is megejthetnénk. Ellazítja a testet és lelket minden téren. Boldog a szívem, egyáltalán hogy vele lehetek.
A vele töltött idő alatt ez a bestia valahogy mindig ott lebeg a fejem felett, és felüti a fejét menten, ha kicsit is közelebbi kapcsolatba kerülök vele. Pláne így teljesen meztelenül a vízben.  Most ellent tudtam neki állni, szerencsére nem régen lettek kielégítve hasonló vágyaim így könnyebb volt azért. Persze azt is tudom, hogy bármikor feltörhetnek újra váratlanul, de eddig nem volt még baj belőle. Nem akarok túl mohó lenni és csak az intim együttlétnek élni. Az csak az egyik kellemes fele ennek az egésznek.
Szívesen fogadja ölelésem és csókom, ahogy felé fordulok újra, és hosszú percekig csak csókolom puha ajkait vége láthatatlanul. A hold fényében is fürdőzve, szebb aligha lehetne. Csodás ma minden.
A vele együtt töltött idő alatt éreztem csak igazán meg, mennyire magányos is lehettem nélküle. Elnyomtam effajta érzéseimet annyira, hogy ez fel se tűnjön. Most már nem tudnám ezt megtenni, rögtön érződik a hiánya, ha nem vagyunk együtt. Fura, mégis olyan kellemes.
A vízben sem túl jó sokáig ücsörögni, bármennyire is csábító a gondolat és vonzó egyben, hogy itt forrjunk össze akár a végtelenségig.  A víz kiszív egy idő után, talán jobb lenne lassan befejezni és igénybe venni azt a puha ágyikót.
- Szokás szerint eléggé korán igen. Ez alól nem tudok kibújni. Mit szólnál hozzá, ha nyugovóra térnénk?
Bármennyire szeretném is nem lehet. Ki kell használnom hát ezt az időt, ami adatott. Idővel talán lesz több is. Lassan kikászálódnék a vízből még egy apró csók lopása utána, hogy megtörülközzek, már ha találok ilyesmit a kád mellett, de bizonyosan igen.

✗ Credit || Szószám: 314 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Pént. Júl. 10, 2015 12:56 pm

Hakon & Sif
Halkan nevetek szavaim. Végül is igen, a holnapra se látunk rá, nem hogy még az örökkön után. De én azért ellenék vele.. főleg így. Nekem is jól esik vele ez a fürdő, az hogy kényeztetem. Az fel sem merül bennem, hogy újra a bestiát piszkálom, mikor hozzásimulok és átölelem. A karok összefonódása éppúgy mosolyra késztet, ahogy a csók is a kezemre, amit a tarkóján viszonozok, meg a fején. A vállára tenném államat és neki támasztanám fejem az övének, azonban megfordul és átölel, megcsókol. Szenvedélyesen, szeretetteljesen csókolok vissza, átölelve nyakát kezeimmel. Igen, szerencsére nem ér itt véget az este, bár már olyan sok sincsen hátra.. A nap már rég lement, a hold finom fényárban úsztatja a fürdőt, bár a fáklyák fénye is segít világosságot adni. Szinte a Ragnarokkig tudnám ezt folytatni, itt ázni, ülni vele és csókolni, ölelni őt. Nincsenek gondok, csak nyugalom és szeretet. Régen nem fektettem hangsúlyt erre, pedig most, hogy tudom, milyen, már azt is tudom, hogy mennyire fontos a kiegyensúlyozott élethez. Ez az élet másik fele. És végre már nem is érzem magamat üresnek, félembernek.
- Korán kelsz holnap? - kérdezem a szemeibe pillantva, puhatolva, hogy vajon meddig élvezhetem a társaságát.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Júl. 10, 2015 10:58 am

Sif & Hakon

Hiába ezt a fajta kényeztetést azt hiszem gyorsan meg tudnám szokni, mert annyira jó. Minden egyes izmomat és testrészemet szinte átjárja masszírozó keze, kellemes bizsergető érzést hagyva maga után. Ami jó az jó, nincs ezen mit tagadni. Nem kell elvonnom magamtól ezt a fajta élvezetet. Már többször is színre kerültek szerelmes szavaink egymás felé, valahogy mégsem érzem, hogy elégszer el tudnám neki mondani, hogy mennyire is valójában. Talán a szavak is kevesek erre, hogy meg tudnám úgy fogalmazni. Lényeg hogy érezze, hogy így van, és úgy tapasztalom, érzi ő is.
- Még annál is hosszabb? Lehet, az már túlzás lenne. Annyira még én sem látok előre. Bár bennem ez sohasem fog változni.
Az érzés mélyen szöget ütött a szívembe, már senki nem tudja elvenni tőlem és úgy érzem, semmi sem lenne képes rajta változtatni. Történjék bármi az életem során. Tényleg olyan szerelem ez, mint amelyet néhány mesésebb könyvből olvasott még régen édesanyám. Sohasem hittem volna, hogy létezik is ilyen, pedig itt vagyok és a saját bőrömön érzem, hogy igen. Nem csupán múlandó és pillanatnyi fellángolás ez.
Jó érzés összebújni, ahogy összesimul a testünk, puha keblei is a hátamhoz tapadnak szorosan. Menten megkívánom újra, de most ellenkezek és próbálom megtartani ezt a nyugalmat és azt hogy csak egymást érezzük, relaxálva.
- Szerencsére, még akad hátra az estéből.
Az együtt alvás egy külön élmény lesz. Már alig várom. Hagyok időt magunknak, hogy pihenjünk, csak így egymáson, hosszú perceken keresztül. Sosem tudok megmaradni azonban egy helyben. Lassan felé fordulnék, hogy így nézhessek a szemeibe, közelebb húzódva ismét ölelve szerelmes csókot lopnék ajkairól, hosszan és kielégítően.

✗ Credit || Szószám: 262 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Pént. Júl. 10, 2015 10:19 am

Hakon & Sif
Finom mozdulatokkal simogatom, kenem és masszírozom a férfi jelenleg elérhető összes porcikáját. Én is mindig szerettem, ha a lányok így ellazítanak egy-egy nap, vagy harc után, így reméltem, hogy ez neki is tetszeni fog. És úgy tűnik igen. Halovány mosollyal fészkelem be magamat a háta mögé, hogy ott is bekenjem és masszírozzam, miután szerelmet vallottunk ismét és csókot váltottunk.
- Nem bánnám, ha még annál is hosszabb idő lenne. - válaszolom és lassan átölelem hátulról, fejemet a tarkójának döntve. Jó érzés meleg testéhez hozzábújni és simulni, nem zavar, ha olajos leszek én is. A simuló és finoman fonódó kezekre elmosolyodom, s az apró puszi után jó magam is egy puszit nyomok, csak én az ő fejére. Szavaira halkan elnevetem magamat.
- Még jó, hogy nem azonnal kell távoznod. - mondom, s újabb puszikkal árasztom el, tarkóját, fejét, majd államat a vállára teszem, fejemet az övének döntöm. Jó érzés lesz vele aludni, ezúttal nyugton, rohanás nélkül. Behunyom a szemem és relaxálok. Olyan nyugtató... kellemes...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Júl. 09, 2015 1:32 am

Sif & Hakon

Soha nem kényeztetett még így senki. Nekem soha nem voltak cselédeim, akik gondoskodjanak rólam. Egyedül anyám pátyolgatott még hajdanán hasonló módon, de azt sem túl sokáig. Egy katonának készülő gyermek, ne szokjon hozzá. Mondta apám. Nem is hiányzott igazából sosem. A magas rangra kerülésem után sem gondoltam úgy, hogy nekem szükségem lenne hasonló szolgáltatásokra. Megmaradtam a magam egyszerű kis életmódjánál. Hiába lenne igazából tagadni, Siftől mégis páratlanul jól esik ez a fajta törődés. Minden egyes apró mozdulatsorában érzem az odafigyelést és a szeretetét. Teljesen ellazulok, ahogy az izmaim is.
- Az bizony jó hosszú idő.
Mosolyodom el haloványan, de szívet melengető hallani ezt a szájából. Tudom, hogy komolyan is gondolja, ahogy én is. Hirtelen jött, mégsem hirtelen fog elmúlni. Erős érzelmek kötnek hozzá, már most is. Picit sem bánom persze. Az apró csókot annak rendje és módja szerint viszonzom, a rövidségével együtt is pont elég egyelőre.
Hagyom, hogy előrébb húzzon és rásegítve előrébb is helyezkedem, hogy mögém kerülve a hátamat is be tudja kenni a kellemesen simogató olajjal és annak mennyei frissítő illatával együtt. Közben nem vagyok rest azon gondolkozni, hogyan viszonzom ezt majd neki. Én is szeretném elkényeztetni.
Lassan mintha végezne, legalábbis úgy gondolom, mikor tarkómnál érzem a fejét, ahogy előre dől, pár kellemes simítás után pedig átölel karjaival. Kezeim előre indulnak, hogy összefonódjanak az övével és feljebb húzva az egyiket lágy csókot lehellek az egyik kézfejére.
- Ha így folytatod sosem lesz kedvem hazamenni.
Viccelődöm, persze tudom, hogy ez még nagyon gyors dolog lenne. Együtt élni egy helyen, az már egy következő lépcsőfok.

✗ Credit || Szószám: 256 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Csüt. Júl. 09, 2015 12:04 am

Hakon & Sif
Csendesen tisztogatom a férfit, mosolygó arccal. Eddig csak én kaptam hasonló kényeztetéseket a cselédektől, de én is örömmel adom most. A mozdulataim lassúak, aprólékosak, törődőek. Nem hagyok ki egy apró foltot se bőrén, s minden izmát átmasszírozom, ahogy tőlem telik. Közben néha felpillantok rá mosolyogva, szerelmes tekintettel, ahogy szavai után is.
- Én is örökkön szeretni foglak.- válaszolom, s oda hajolva egy apró csókot adok neki. Tényleg nem több, csak egy-két másodperc, mert utána lassú mozdulattal húzom kicsit a karját, hogy előrébb üljön a kádban, hogy mögé térdelhessek, s a hátát, vállát is bekenhessem, masszírozhassam. Mindeközben persze élvezem, ahogy ujjaim alatt futnak az izmok, s a látványa is kellőképpen elkápráztat, ahogy mindig. Az olaj csak kiemeli a finoman kidolgozott testét. Halkan sóhajtva döntöm fejemet tarkójának, miközben kezeim lesimítanak a hátán, majd fel, párhuzamosan, majd előre két oldalán, hogy átöleljem. Közben behunyom a szemem és mély levegőt véve szívom magamba a finom illatokat is.
- Ilyesmi..

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Júl. 08, 2015 6:55 pm

Sif & Hakon

Különösen jó érzés elmerülni a kellemesen meleg vízben. Elég nagy ez a kád, sokkal nagyobb, mint ami az én szobámban van. Pont jól jön viszont, ha szeretnénk kettesben elmerülni itt. Kissé értetlenül pillantok utána, mikor beszálltam a vízbe és elhagyja a fürdő termet. Remélem nem feledkezett meg róla, mit is kértem. Nem távozik olyan sok időre, és a távolból hallom a zár kattanását így már értek mindent. Nem is kell kérdeznem. Nem kellenek váratlan vendégek, bár nem is aggódtam igazán azért, hogy valaki csak úgy ránk töri az ajtót, de jobb így.
Nem tudok nem oda figyelni mikor lassan ő is megszabadul a felesleges ruhadarabjaitól. Egyszerűen mindig lenyűgöz gyönyörű teste és szép vonalai. Végig követem a tekintettemmel, ahogy lassan elmerül mellettem a vízben.
Az olaj is előkerül, amit finom mozdulatokkal kezd belemasszírozni a bőrömbe először a mellkasomnál, aztán a vállamon végül pedig készségesen nyújtom ki neki a vízből a karomat is. Kellemesen sóhajtok egyet a pazar kényeztetésnek hála. Ilyet még bizonyosan soha senki nem tett velem, nem is tudok hova lenni az örömtől. Egyszerűen csak hagyom magam. A mosoly arcán pedig arról árulkodik, hogy boldogan teszi ezt. Lenyűgöz a törődése és szeretete, így csak még szerelmesebb a tekintetem mikor rávetem lélektükreim.
- Áh, értem. Arról nem kell álmodozni. Tiéd lehet, amikor csak szeretnéd. Csak a tiéd lesz ez örökre és senki másé.
Mondom neki széles mosollyal arcomon és így is gondolom egészen őszintén. Mindenem az övé, amit csak kíván szeme. Nekem pedig már nem kell senki más, csak rá vágyom.

✗ Credit || Szószám: 250 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Szer. Júl. 08, 2015 5:49 pm

Hakon & Sif
Miután megengedtem a vizet, tettem bele fürdősót, amit el is raktam, láttam, hogy lassan elkezd vetkőzni. Ekkor kimentem egy kicsit, de csak hogy bezárjam lakosztályom ajtaját. Innentől kezdve senki sem zavarhat sem engem, sem őt. Ha meg valami sürgős dolog van, akkor majd dörömbölnek az ajtón. Aztán visszasétálok a férfihez, aki addigra már a kádban ül. Rámosolygom, levetkőzöm, egy-két hajtűvel felfogom a hajamat, majd csatlakozom hozzá, lassan a kádba lépve. A víz kellemes volt meleg volt. Meg fogtam az üveget amit az imént kihelyeztem, majd oda léptem a férfi mellé, letérdeltem a vízben, a sarkaimra ültem. Leszedtem a tetejét az olajnak, majd öntöttem belőle a kezemre. Ezután letettem, s Hakon felé fordulva mosolyogva kezdtem mellkasát, vállait bedörzsölni a finom olajjal. Egyik kezemmel kiemeltem karját a víz alól, hogy azt is finom, lassú és alapos mozdulatokkal átkenjen, dörzsöljem, s egyben masszírozzam. Jó érzés volt most őt így kényeztetni, a mosolyt le sem lehetett vakarni az arcomról.
- Csak a csókjaidról ábrándoztam.. az erdőben töltött napról. Az arcodról, erős karodról, amely átölel. - válaszolok immár pár perccel ezelőtti kérdésére, szemeimmel a kezeimet követve, mosolyogva.
- Ilyesmi..

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Júl. 08, 2015 12:28 pm

Sif & Hakon

Látom, hogy ő is megdöbben azon, amit mondok. Nem tudom pontosan mit gondolt erről az egészről. Hogy miért mondom ezt. Igazából kivételesen elég kevés buja gondolat járt a fejemben ezzel kapcsolatban. Csak úgy egyáltalán nem fért a fejembe, hogy a nő, akit igazán szeretek letérdeljen előttem. Nem várnám el, semmilyen körülmények között. Különben sem vagyok ilyen magas rangban. Egyenlők vagyunk, én úgy gondolom. Viszont a témát érezhetően nem firtatjuk tovább, és talán jobb is így. Remélni tudom csupán, hogy nem bántottam meg semmivel.
- Vagy úgy.
Esik le hirtelen dolog és pillanatra el is nevetem magam. De nem kinevetem vagy ilyesmi csupán boldogsággal tölt el ez az egész. Hogy én voltam tárgya száguldó gondolatainak.
- Hasonlóképpen érzek. Ha már így akkor azt is megtudhatom, hogy mit képzeltél el velem?
Érdeklődöm e felől, most már szinte lemoshatatlan széles mosollyal arcomon végig. Halovány sejtéseim vannak csupán, mire is gondolhatott.
Követem a fürdőbe természetesen, majd megállva nem messze a kádtól csak figyelem mit is tevékenykedik. Tényleg nem sok segítséget kell nyújtanom így csak álldogálok inkább.  Elő kerülnek itt különböző finomságok. Fürdősó és még kellemes illatú olaj is. Már most szinte kényeztet a gondolat, hogy ilyen fürdőt vehetek általa. Otthon csak bedobnám magam egy kád forró vízbe és gondolataimba merülnék, de itt egészen más keretet kap ez a folyamat. Amit nem bánok, minden érzékemet megmozgatja.
Mikor úgy veszem észre, hogy lassan elkészül kissé bizonytalanul, de lassan megszabadulnék a ruhadarabjaimtól, erre most ismét nem lesz szükség.
Ha végeztem immár anyaszült meztelenül lépek a kádhoz és belelógatom a kezem, hogy felmérjem annak hőmérsékletét. Pont jó. Nem is tétovázom tovább és bele lépek, majd egészen el is merülnék benne úgy nyakig, hátra dőlve és egy kényelmes pozíciót felvéve.

✗ Credit || Szószám: 281 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Szer. Júl. 08, 2015 12:57 am

Hakon & Sif
Reakciója a szavaimra megdöbbentenek, főleg azért, mert most nem tudom, hogy bele gondol-e valamit, akár csak a frissítős dolognál... Azért ha elmerengek azon, hogy ebből a mondatból tényleg sok mindent ki lehet hozni. Enyhén zavartan, inkább nem is firtatom tovább a témát, mert.. Jobb ha ezt inkább csak így hagyjuk. Eközben már el is kalandozok rajta, s mikor ez szemébe ötlik és rá kérdez, köhintek egyet.
- Hát.. Nem konkrétan merre, hanem kivel. - mondom sokat sejtető mosollyal az arcomon, szemeit fürkészve.
- Az elmém sem képes betelni veled. - mondom a csók előtt, amelyet viszonozok, majd rámosolygok és megkérdezem a fürdőt. Ő bele egyezik, mire szélesen elmosolyodom és felkelve átsétálok a fürdőbe. A falnál elcsavarom a csapokat, s már meg is indul a középen lévő süllyesztett kádba a víz. Kellemes, inkább langyos, mint meleg. Ezután tovább sétálok az egyik szekrényhez, amelyet kinyitva különböző esszenciákat rejtő üvegeket pillantok meg, kis címkékkel.
- Hmm azt hiszem, ez jó lesz.- - emelem le az egyiket, s levéve tetejét bele szagolok a finom olaj illatába. Finom illata van, de nem annyira nőies, inkább friss illata van, mint lágy, édes. Ez jó lesz a férfinek. Oda sétálok a kádhoz és leteszem a szélére az üveget. Ezután vissza megyek a szekrényhez, s fürdősót veszek elő, majd ismét vissza sétálok, teszek egy maroknyit a vízbe, aztán elrakom, s már el is lehet zárni a vizet.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd Júl. 07, 2015 6:36 pm

Sif & Hakon

Nem gondoltam volna, hogy erre még képes lesz rátenni egy lapáttal, de a következő mondatánál szinte leesik az állam. Próbálom palástolni meglepődöttségemet, de ez biztosan nem sikerül olyan jól én sem vagyok valami jó színész. Egyáltalán ezt mégis hogy értsem.
- Ilyet sohasem kívánnék tőled. Egy ilyen méltóságteljes és gyönyörű nő érdemel csak kényeztetést nem én.
Fogadkozom. Tudom én, hogy igazából nem gondolta véresen komolyan, meg hogy igazából csak vicc akart lenni az egész, de akkor is. Nem tudnám elképzelni a helyzetet és nem is akarnám, hogy ilyen módon megalázkodjon előttem. Még ha nem is annak szánná, akkor is. Ilyet csak valami beteg elme kérhetne, és én nem vagyok az. Szeretném a tenyeremen hordozni bár tény, ma ő kényeztet el minden jóval.
Az étel és minden isteni volt, nem is tudom mikor ettem utoljára ilyen fényes vacsora keretein belül és ennyit. Teljesen eltelített. A mesém közben szinte látom, hogy gondolatai teljesen más fele eveznek, és csak mered rám. Nehéz lenne nem észrevenni. Pár szó, ami elhagyja ajkait is némi zavarodottságra ad jelet. Nem beszélve az enyhe pírről arcán.
- Csak nem elkalandoztál? Merre jártál, ha kérdezhetem?
Mosolygok rá kedvesen, cseppet sem zavart, hogy nem figyelt arra, amit mondtam. Nem volt olyan fontos igazából és igazán szeretném tudni mik, járnak a fejében. Milyen vágyak? Mik azokat, amiket menten tudok neki teljesíteni vagy majd a jövőben.
A csókja édes és finom, mint mindig. Hálámat pedig ezzel fejeztem ki legjobban úgy érzem.
- Igen az jó lenne, már nagyon vágyom rá.
Nem hagynám magára azért, követem amerre a fürdő található, sőt ha lehetséges még segítek is amiben esetleg tudok. Bár feltétezésem szerint nem fogja hagyni.

✗ Credit || Szószám: 272 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Hétf. Júl. 06, 2015 10:40 pm

Hakon & Sif
Elmosolyodom a válaszán, majd csak azért is ráteszek egy lapáttal.
- Pedig ha akarod, a lábaid elé vetem magam! - mondom direkt túl lelkesen, bár nem mondanám, hogy a színészi játékom ismét felismerhető, csúcskategória.. Nem, az ilyesmi kifejezetten nem megy nekem. A vacsorát kényelmesen fogyasztom el. Zöldségek, hús, némi gyümölcs, ital, amely kellemes simogatja a torkom... továbbra is bort iszom, most valahogy megjött a kedvem hozzá. Az első velősebb találkozásunkra emlékeztet, a toron. A férfire pillantok, aki közben elmeséli a rabok hogy létét, azonban annyira bele merülök a látványába, az emlékekbe, hogy mondandójának a fele igazából el sem jut a tudatomig.
- Hogy..? Öm, ja igen... - most kénytelen vagyok füllenteni, bár az enyhe pír az arcomon enged következtetni erre, na meg az, hogy elveszem a szemkontaktust. Nem volt még velem olyan, hogy annyira figyeltem valakit, ittam a látványát és csókjának emlékét, hogy nem figyeltem oda arra, amit mond. Szégyen reám!
Mikor megköszöni a vacsorát és megcsókol, rámosolygom, persze csak azután, miután viszonoztam azt.
- Igazán nincs mit. Megcsináljam akkor a fürdőd... fürdőnket?- - javítom ki magamat a mondatom végén, kis mosollyal, érdeklődve figyelve.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Júl. 04, 2015 2:02 pm

Sif & Hakon

Láthatóan én is tudok még újdonságokkal szolgálni számára, vagy legalábbis olyan kérésekkel, amikhez nincs hozzászokva, mint a közös fürdőzéshez. Legalábbis úgy láttam elsőre picit meglepte a dolog, de láthatóan hasonlóan jár az agyunk és örömmel mondd igent a felkérésemre. Ennek pedig csak örülök, jó lesz együtt pihenni a fürdőben.
- Ilyet sem mondtak még. Ne ess túlzásokba azért.
Viccelődöm, legalábbis próbálkozom vele. A nap nagy részében egészen katonásan és komolyan viselkedem, de egy kis szórakozás és jókedv mindenkinek kijár. Így próbálok felvenni egy könnyedebb fonalat, hiszen itt nincs szükség véres komolyságra. Ez pont nem az a hely.
Közben tovább folytatom az étkezést lassan végezve a hússokkal és a zöldségekkel, hogy némi desszertként vegyesen csipegessek a kirakott gyümölcsökből is. Tele ettem magam, már biztos, hogy nem férne belém több ezek után. Leöblítem még némi friss vízzel majd elégedetten dőlök hátra és párszor végigsimítok a jól megtelt hasamon.
- Igen szerencsére. És Loki is a rácsok mögött pihen, nem kell aggódnod. Reméljük még jó sokáig. Gondolom erre voltál igazán kíváncsi.
Nem mintha arra gondolnék, hogy nem érdekelné, hogy telt a napom. Ez a tény egyszerűen okkal fontos számára és szívesen tájékoztatom hogyan létéről.  A kérdése mögött legalábbis erre tudtam következtetni, mint megbúvó kíváncsiságot. Ha mégsem így lenne hát tévedtem.
Türelmesen megvárom, még végez az étkezéssel ő is, nem rohanok már sehova. Nincs is miért, miénk még az egész este.
- Ez mennyei volt. Köszönöm ezt a díszes vacsorát.
Mosolygok rá kedvesen és odalépve hozzá egy édes csókkal jutalmaznám ajkait és egyben igyekezetét is. Már eddig is olyan tökéletes ez az este, amit sosem reméltem volna.

✗ Credit || Szószám: 263 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Szomb. Júl. 04, 2015 9:08 am

Hakon & Sif
Miután megbeszéltük, hogy megcsinálom a fürdőt, egy érdekes dolgot vet fel... Hogy velem akar fürdeni, amin elmosolyodom, főleg ahogy meglátom a pillantását.
- Amit csak kívánsz.. - bólintok, viszonozva a huncut mosolyt. Hát akkor ezennel kijelenthetem, hogy "házam" minden részén kettesben fogok osztozkodni vele. De nem is baj, szívesen fürdök, étkezem, alszok vele. Jó társaság. Oda kint enni kezdünk, majd rákérdezek a napjára, de az nyugalomban telt. No igen, az nekem is feltűnne, ha valahol zavargások törnének ki. De ez azt jelenti, hogy oda lent is minden rendben van... Ami jó! Poshadjanak csak tovább, Asgard ellenségei.
- Akkor jó.- bólintok a kielégő válaszra és gondolatra, két falat között.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Júl. 04, 2015 12:52 am

Sif & Hakon

Szinte kineveti az értetlenségemet a fürdővel kapcsolatban. Cseppet sem érzem ezt bántónak részéről, szóvá sem teszem. Hirtelen tényleg nem tudtam hova tenni a dolgot és elképzelhető hogy pár más huncutság is megfordult a fejemben, míg igazából ilyen egyszerű dologra vonatkozott a kérdés.
Ha a közelében vagyok, mindig igyekszem jól festeni, remélhetőleg sikerül is azért. Nem vagyok kivételesen válogatós ruhák terén, főleg egyszerű darabjaim vannak a szekrényben. Még egyszer sem tette szóvá, bízom benne így is tetszem neki.
- Az kiváló lesz. Dee gondolom, nem kell egyedül fürdőt vennem?
Nézek rá huncutul mosolyogva. Minden sokkal jobb, ha ő is ott van velem. Egy pillanatra sem szakadnék el tőle ma. Egy ilyen fürdő gondolata pedig ismét sok kellemes gondolatot tár fel a lelki szemeim előtt. Alig várom. Akárcsak azt hogy együtt térjünk nyugovóra. Milyen érdekes lesz. Hasonló sem történt még velem. Talán most fogok életemben először igazán nyugodtan aludni, miközben karjaim köré zárom majd.
- Minden tökéletesen zajlott és egy picit sem voltam fáradt. Nem mindig izgalmakkal teli ez a munkakör, de ez olyasmi, hogy jobb, ha nincs dolgom. Mindenkinek. Az csak baljós dolgokat és veszélyt jelent.
Állapítom meg az egyértelműt. Ha nincs veszély nincs sok munkám. A nyugalmat meg igazából jobban kedvelem, még ha a harc éltet, akkor is. Nem kereshetem ezt mások kárára.
A bort is észleltem az asztalon, valahogy mégis megszokásból a víz felé fordult a kezem. Ritkán iszom, ez tapasztalható a víz pedig most jobban esett és jobban oltotta szomjam is.

✗ Credit || Szószám: 243 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Szomb. Júl. 04, 2015 12:04 am

Hakon & Sif
Még halkan nevetek egyet, ahogy Hakon válaszol a fürdős kérdésre. Aztán szélesen rámosolygom és végig mérem, láthatóan igyekezett jól kinézni, már amennyire telik ettől a ruhától. Nekem így is úgy is tetszik.
- Akkor vacsora után megcsinálom neked a fürdőt. - mondom elégedetten. Igen, én. Nem fogom most behívni a lányokat, hogy megcsinálják, nem akarom, hogy zavarjanak.. Kettesben akarok maradni a férfivel. A gondolat, hogy vele fogok aludni, kellemes érzéssel tölt el. Oda kint megszedek neki egy tányért, s mikor oda fordulok, elém tart egy szőlő szemet. Elvigyorodom én is, majd finoman bekapom, ujja végével együtt. Persze nem harapok rá, amíg az ajkaim között van. Csak akkor, ha már elhúzta a kezét.
- Minden rendben volt ma a munkában? - kérdezem, habár nem kifejezetten a foglyok iránt érdeklődöm, azért élvezettel hallgatnám, hogyan penészedik Loki a cellájában... Eközben magamnak is szedek, egy-két szelet húst, zöldségeket, s magamnak egy kis bort töltök a serlegembe. Figyelem, ahogy a férfi vizet tölt és elmosolyodom. Valahogy eltudom képzelni róla, hogy már csak megszokásból is azt issza, vagy talán mert nem szereti?

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Júl. 03, 2015 3:08 am

Sif & Hakon

Örülök, hogy visszakapom az alkalmi ruházatom, bár már nincs itt senki rajtunk kívül, nem szívesen rohangálok semerre anyaszült meztelenül. Mivel már tényleg nincs itt egy szolgáló sem, nem is kell lóhalálában magamra kapnom az öltözékem így szépen eligazítok minden darabot, hogy a lehető legkényelmesebb legyen, bár nem sok van. Néha tényleg nem tudom, mi jár pontosan a buksijában, de ahogy nevetni kezd én is elmosolyodom, és mikor elmondja, miről van szó, világossá válik az egész jelenet. Talán túlgondoltam ezt is, sőt biztos.
- Hú, hát az nagyon jól esne, megvallom. Nem tudtam, hogy van rá lehetőség.
Most járok itt először, tényleg nem igazán igazodom még el itt. Majd idővel minden természetesebbé válik, most minden olyan új és szokatlan.
Nem igazán döbbentem le, legalábbis nem olyan vészesen. Nem is negatív értelemben, hiszen ez is olyan szívet melengető dolog. Velem akar lenni, a lehető legtöbb időt és nagy szó, hogy vele aludhatok itt az ágyában.
- A páncélom itt van, nem lehet gond. Nagyon örülnék, ha befogadnál estére.
Mosolygok rá láthatóan nagyon boldogan ettől a hírtől, hiszen úgy néz ki, hogy ezt meg is beszéltük. Örülne neki és én is. Fölösleges tovább tárgyalni ezt.
Kilépve miután mindketten elkészültünk csodás tele rakott asztal fogad. Itt aztán minden van, ami szem szájnak ingere. Hirtelen nem is győzök szóhoz jutni, meg válogatni. Helyet foglalok egy kényelmes ülőalkalmatosságon, de Sif ismét hamarabb kapcsol, mint én tele pakol nekem egy tányért minden finomsággal.
- Köszönöm, ez valami mennyeien néz ki.
Azzal most én kapnék le egy szőlőszemet, hogy felé nyújtsam, hátha elfogadja nekem így kézből, kis játékosságként, vigyorogva közben rendesen. Először töltök magamnak egy kis vizet, meglehetősen kiszáradtam majd hozzálátok az étekhez. Egy kis sült hús és zöldségekbe nyúlok bele elsőként. Elégedetten hümmögve közben. Láthatóan ízlik is.
- Egyelőre semmi arra utaló jel, hogy tudnának valamit. Vadászni mentünk, ebből még senki nem következtetett arra, ami tényleg történt. Viszont attól tartok a mai nap után, hogy ide jöttem már bizonyosan szárnyra kelnek azok a jellegű pletykák, amikre gondolsz. Elkezdenek kombinálni.
Mondom illedelmesen két falat között. Nagyon éhes voltam már, jól esnek a meleg falatok. Elkényeztetettnek érzem magam ebben a helyzetben és olyan jó. Idejét sem tudom megmondani mikor szolgáltak ki így utoljára. Talán még gyermekként anyám.

✗ Credit || Szószám: 368 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Csüt. Júl. 02, 2015 11:36 pm

Hakon & Sif
Miután kikászálódtunk az ágyból és bevittem neki a ruháit, öltözködni kezdtünk mind a ketten, ki-ki a maga ruhájába, s közben rákérdeztem, nem akarja-e felfrissíteni magát. A nagy csend miatt hátra néztem, s láttam az arcán az értetlenséget, és el kellett, hogy kacagjam magamat ezen. Úgy néz rá, mintha forralnék valamit!
- Ha szeretnél, vehetsz egy kellemes fürdőt. Egész nap abban a páncélban robotolni, és most meg... ez. - mondatom végére megpróbálom elrejteni a vigyoromat, így inkább el is fordulok tőle, hogy ne lássa. Következő kérdésem aztán ismét csak döbbenetet szül, s ekkor kicsit elbizonytalanodom, hogy talán ez még sem volt olyan jó ötlet... Korai volna még marasztalni őt?
- Csak akkor maradj, ha maradni kívánsz. Tudd, hogy én örülnék. - nézek rá, s viszonozom mosolyát halványan, befejezve az öltözködést. Rendbe raktam az ágyamat, majd kiléptem a hálóból. Az asztal rendesen meg volt rakva sült hússal, zöldségekkel, gyümölcsökkel, két kancsó borral, vízzel, minden jóval. Voltak itt egzotikus nyalánkságok és gyümölcsök, csak a szokásos fenséges étkek, amik egy asgardi asztalán előfordulnak. Leültem a kanapéra, s be is kaptam rögtön egy szem szőlőt, csak amolyan.. elő falatként, majd ránéztem a férfire, elmosolyodtam, s egy tányérra szedtem neki bőségesen.
- A tegnapi erdőkerülő után nem duruzsoltak a madarak? - kérdezem kíváncsian. Sajnos én nem sok emberrel beszélgettem, vagy voltam közelükben, de nem is nagyon figyeltem oda, mert gondolataimat Hakon kötötte le. Még is, azért kíváncsi volnék, sutyorognak-e már, ahogy azt szokták, s vajon mikor kapom meg Thortól és a Harcos Hármastól a fejmosást, hogy nem én mondtam el nekik. A gondolatra halkan el is nevetem magam. Biztos ki fogadnak akadni és fakadni.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Júl. 01, 2015 2:54 am

Sif & Hakon

Nehéz volt ugyan kiszakadni a puha ágyból és a finom csókokból, de örökké mégsem maradhatunk ott. Tiszta szerencse, hogy nem kellett ilyen módon, ilyen mezítelenül kimennem a szobából, de így is mintha kicsit tanácstalanul ácsorognék a szoba közepén az ággyal szemben. A problémamegoldó képessége Sifnek hamarabb kapcsol, és már kapom is kézbe a ruháimat. Csak mosolyogva biccentek, köszönöm jeléül és magamra is varázsolom a nem túl sok összetevős páncél alatti ruharészt. Aztán illedelmesen megvárom még Sif normálisabb öltözéket vesz magára. Nem mintha bajom lett volna a keveset takaró mégis sokat sejtető köpenyt. Azt meg kell hagyni a zöld nagyon jól áll neki, és ez a ruhaköltemény is káprázatos. Pár percig csak gyönyörködöm benne.
- Felfrissíteni? Pontosan mire gondolsz?
Nézek rá kissé értetlenül, tényleg nem értve a célzást. Nekem ez a testmozgás is elég frissítő volt. Vajon mi járhat még a fejében, nem tudom. A következő kérdésre pár pillanatig-erejéig megfagyok, de igazából nem is tudom miért. Hiszen ez várható volt, ha már ide jöttem. Nem volt még hasonló dologra példa életemben, de miért is ne. Semmi bajom nem lehet ebből sőt. Reggel ugyan úgy tudok munkába állni, mint eddig. A kezdeti ledöbbenést mosoly váltja fel.
- Hogy itt? Hát… ha tényleg ezt szeretnéd.
Rábólintok a dologra. Meglepett, de ez a kellemes meglepetés kategória inkább.

✗ Credit || Szószám: 213 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:

:

Kedd Jún. 30, 2015 10:11 pm

Hakon & Sif
A csókok és a levezető simogatás után hallottam, ahogy behozták az étket, majd távoztak. Ennek külön örültem, hogy nem kellett őket kiküldeni, de nyilván ők is úgy vélték, jobb, ha mennek. A csókok előtt kielégítő választ kapok, habár nem kérdeztem semmit. Rámosolygom, majd a csók után kikászálódom az ágyból, hogy kimenjek és behozzam a ruháit, amíg ő is felkel. A saját köpenyemet is behoztam, habár azt nem húztam magamra, hanem a kikészített zöld ruháért mentem, hogy magamra öltsem.
-  Szeretnéd felfrissíteni majd magadat? - kérdezem öltözködés közben rápillantva, rámosolyogva.
- Szeretném, ha itt töltenéd az éjszakát. - mondom, hiszen eddig nem igazán volt lefixálva, hogy meddig is marad... Most azonban szeretném, ha tudná, hogy azt akarom, maradjon velem. Innen nem kell rohannia, nem az erdőben vagyunk. A páncélja is itt van, azért se kéne elugornia később. Ki tudja, a végén még nem is gond, hogy ebben jött. Persze ha nem akar maradni, nem tartom itt erőszakkal, de boldogan tölteném vele az éjszakát.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd Jún. 30, 2015 9:44 pm

Sif & Hakon

Kellemes érzés ilyenkor csak úgy összebújva feküdni vele, még picit pihegve a vadító testmozgás után. Simogatása is olyan jól eső érzést nyújt, a világ összes gondjától megszabadít menten. Ilyenkor semmi más nem lebeg a szemem előtt csakis ő. Látom arcán a kipirultságot az élvezet nyomait. A bókomat pedig puha és rövid csókkal jutalmazza, amit én is így viszonzok, és letörölhetetlen mosoly ragad az én arcomra is tele elégedettséggel. Azzal a fajtával, amit az ember csak valakivel együtt érezhet. A szívem már csak akkor lesz, még boldogabb mikor kimondja, hogy ugyanígy érez, menten szorosabban ölelem magamhoz.
- Mindennek megvan az oka, de nem késtünk le semmiről így sem. Temérdek idő áll előttünk… bármire.
Már éppen furcsa gondolatok szállnák meg az elmémet, mint a családalapítás és a gyermekek nevelése hasonló mások számára kézenfekvő dolgok, amiket magamról sosem tudtam elképzelni eddig. Ez az első alkalom, hogy hasonló gondolatok szöknek a fejembe Sif okán. Szóvá azért nem teszem. Szerencsére van mivel elterelni figyelmem, mert egy forróbb és szenvedélyesebb csók keretében táncra hívják nyelvet ismét, én pedig örömest vetem bele magam a csókjába újra, ami kellően hosszúra is nyúlik és szenvedélyesen szerelmesre.
A kintről beszűrődő hangokra, már én is felfigyelek. Egyértelmű, kicsit elszaladt az idő és megjött a vacsora. Már éppen azon töröm magam, hogyan is fogok kimászni innen anyaszült meztelenül, mikor az összes ruhám kinn maradt, de hála, ahogy találtak úgy távoznak is. Így egyszerűbb dolgom lesz, de a biztonság kedvéért meg amúgy is, ha kimegyünk, újra magamra öltöm a ruháimat.
- Igen megéheztem.
Mosolyodom el haloványan, majd egy apró csókot forrasztva még ajkaira, lassan kikászálódnék az ágyból.

✗ Credit || Szószám: 263 || Comment: Ide || Zene: ITT

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük