Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Pént. Jún. 12, 2015 1:38 am
Tárgy - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Sif & Hakon

A környék még egészen csendes volt, de úgy érzem, lassan mi leszünk itt a leghangosabbak az erdőben, mert olyan élvezetek kapujában állunk, amire rég nem léphettem, és annyira vágytam most rá, és be is teljesül. Nem mond semmit, nem tudom, pontosan milyen gondolatok járhatnak a fejében, csak remélni tudom magamban, hogy hasonló érzéseket korbácsoltam fel benne az őszinte szeretet, illetve szerelem irányába. Az én szívemet teljesen elragadta, rövid idő alatt és teljesen menthetetlenül.
Ahogy egyesülünk, az ő szája is hangra nyílik egy kellemes nyögés keretein belül. Nem érzek felőle, semmi fájdalomnak jelét, bár egy ilyen harcedzett nőnél ezt azt hiszem nem is igazán meglepő dolog. Sejtettem is. Élvezet is láthatóan kezdi megmutatni magát, és örömmel tölt engem is. A csípőmet most már merem mozgatni lassan, hátra majd előre, még lassabb tempót diktálva, nem úgy, mint a csókok terén ott már sokkal bátrabb vagyok is szinte falom őket, ha pedig kiszakadok is levegőért, a nyakának esek neki. A mozgásnak hála, így már szinte folyamatosan sóhajok jönnek ki belőlem, mert annyira élvezem.

✗ Credit || Szószám: 170 || Comment: Ide || Zene: ITT

Vissza az elejére Go down

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Pént. Jún. 12, 2015 1:29 am

Hakon & Sif
Zene
A környék csendes volt, de most az se tűnt volna fel, ha nem így lenne. Csak Hakonra tudtam fókuszálni, s szavai egyre csak a fülemben csengtek. Őszintén szeret. Én is úgy érzem, hogy beleszerettem, menthetetlenül. De nem mertem ki mondani, nem is tudtam volna kimondani, félek a következményektől. Végül megadom neki a jelet, összeszedtem a bátorságom és az akaratom. Csókolni kezdem, szenvedélyesen, s ezután érzem, hogy közelebb simul, majd elmerül bennem. A fájdalom amit érzek nem meghatározó, igazából sokkal rosszabbra számítottam, de a folyamatos harci sebek miatt a fájdalom küszöböm eléggé megnőtt. A fájdalmat ráadásul a mellé érkező élvezet teljesen eltompította. Nem csak Hakon, de az én ajkaimon is kiszalad egy nyögés, s újra a hátába marok, majd hátra hajtva a fejem kezdek zilálni. Egy pillanatig még feszült a testem, majd lassan kezdek ismét ellazulni, mikor megint kezdek megnyugodni, hogy ez nem is olyan rossz, sőt... Zilálva pillantok fel a férfire, s oda hajolva heves csókváltásba kezdek vele, szemeimet behunyva, ismét kizárva a külvilágot.
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 1:06 am

Sif & Hakon

A ruhák már mind a földön hevernek a környéken, a sült húsok érintetlenül pihennek a tűz mellett, ami még azért pislákol valamennyire, de már jó ideje semmi másra nem tudok figyelni csak Sif-re és hogy végre teljesen együtt legyünk és egymásra hangolódjunk. Nem egyszerű utazás, sok az akadály, de lassan úgy érzem, mindet le tudjuk itt küzdeni.
Ahogy lenézek rá így teljesen meztelenül mindketten, olyan szép látványt nyújt, és most itt van nekem, csak nekem és értem lángol a teste, ahogy az enyém is már majd felrobban. A szavaim szinte sokkolóan hatnak rá, egyszerre talán túl sok érzelmet szabadítva fel. Nem pont erre a reakcióra számítottam, de meg tudok vele birkózni. Tudom, hogy csak fél ettől is, pedig eszem ágában sincs kihasználni.
- Őszintén.
Suttogom még magam elé, a szemeimből pedig kiolvasható hogy tényleg így van. A hitetlensége, biztos a múltjának köszönhető. Idővel ez biztos változni fog, majd változtatok rajta. Szeretném, ha megbízna bennem, persze már most is azt teszi, mert olyan részéhez enged hozzájutni, ahol még senki nem járt előttem. Nem is bírom tovább, szabad utat kapok, amint egyik lába végig simít az enyémen, csókja pedig ismét elnémítja számat. Lassan előrébb lököm a csípőm és hangosan belenyögök a csókba, mikor elönt a forróság meleg öle által, amibe behatoltam. Várok, nem mozgok tovább, nem akarom, hogy fájjon neki, bár tudom, hogy erős nő, ki fogja bírni.

✗ Credit || Szószám: 226 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 12:50 am

Hakon & Sif
Zene
A csókok után a nadrágom került sorra. Nem figyeltem, ahogy leveszi rólam, próbáltam inkább mást nézni, mielőtt inamba száll a bátorságom. Végül mikor minden lekerült rólam, még is csak rápillantottam. Sose éreztem magamat még ilyen kiszolgáltatottnak, s az agyam hátsó zugában az ösztönök már rég a menekülést ordibálták, de nem hallgattam rájuk. Ahogy rápillantottam, láttam, hogy leveszi a nadrágját, s nem is tudtam mit tegyek, vagy mondjak. A szavak bennem maradtak, ziláltam, mintha sprinteltem volna, arcom égett, testem megremegett, ahogy a férfi ismét csókokkal szórta tele testem, egészen fel a nyakamig. Amikor a fülemhez hajolt, azt hittem biztatni fog, vagy hasonló, de nem számítottam arra, amit mondott. Egyszerre tudtam volna sírni és nevetni, a nyakába vetni magam és értetlenül bámulni. Ahogy lenézett rám, legszívesebben ... nem is tudom, mit tennék! Én csak boldognak érzem magamat, pedig ez csak egy szó. De a jelentése számomra nagyon sokkal bír. Gombóc kerül a torkomba és elérzékenyülök, de nem adom meg magam teljesen az érzelmeimnek, nem vagyok az a fajta. Oda súgnám neki, hogy én is, de félek.. még mindig félek, hogy mi lesz ezután.
- Ha ez igaz... - nem tudom, mire akarok kilyukadni. Leginkább csak hitetlenkedni tudok, hiszen eddig minden kapcsolatom rosszul sült el. Most még is, itt vagyok. Szemeim elárulhatják, hogy egyszerre vagyok boldog és kétkedő, csak az beszél, mert elhallgatok. Nem akarom összezavarni, saját magamat is csak megkavarom. Abban biztos vagyok, hogy itt és most neki adom magam, s mivel látom, hogy rám vár, kezeimmel közelebb húzom magamhoz és megcsókolom, kissé bátortalanul, félve a következőktől egy hangyányit, míg egyik lábammal finoman végig simítok az övén, felfelé.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 12:30 am

Sif & Hakon

Szerencsémre jól csinálom, amit csinálok, és idővel teljesen ellazul a teste és izmai, erről a kellemes és egyre hangosabb nyögések is árulkodnak. Már nem fogja vissza magát úgy, és ez jó. A csókomat olyan intenzitással viszonozza, amit vártam, és amit igazán szeretek, megőrülök érte szó szerint. Nem tanúsít ellenállást, szépen elfekszik alattam. Nem is ez a meghatározóbb pont, hanem mikor lekerül az alsó rész is, mert bizony lekerül. Nem mondhatnám azt, hogy teljesen nyugodt ezzel kapcsolatban, de nem szólt, hogy álljak meg és nem is tett ellene, azon kívül, hogy körmei belemartak a hátamba, de ezt bőven el tudom viselni, sőt inkább jobban felizgat. Ezeket a hegeket szívesebben viselem pár napig, mint a kard által okozottat.
Amint végzek az ő alsó részével, saját magamét is ellazítom, és lassan letolom. A szemét nem látom, mert nem néz rám, inkább másba próbálja fúrni tekintetét, tehát még nem nyugodott meg teljesen. Immár teljesen meztelenül simulok újra hozzá, kényeztetem újra testét csókjaimmal egészen a nyakáig, ahol a fülébe suttogok egy szót.
- Szeretlek!
Remélem ez hat majd, és segít neki az ellazulásban, mert lassan kezeim combjaihoz érnek, ott simogatják és kicsit, szélesebbre is nyitják azokat. Keresem, vele a szemkontaktus mikor újra felé magasodom, és csak ha megkapom a megfelelő jelet, akkor engedek szabad utat egyesülésünknek, ami lassú és kimért. Nem szeretnék neki fájdalmat okozni.

✗ Credit || Szószám: 220 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 12:18 am

Hakon & Sif
Zene
A csókok egyre jobban ellazítanak, testem felhevül, s már meg sem próbálom visszafojtani kitörő halk hangjaimat. Egy kis idő kell, amíg teljesen ellazulok és élvezni kezdem ezt az egészet, annyira, hogy magamhoz szorítom a férfit. Aztán egyik percről a másikra már csak arra eszmélek fel, hogy elfektet, s fölém hajol, ajkaimra csókol. Hevesen viszonozom, átölelve nyakát egyik kezemmel, másikkal a hátára simítva. Borzongva élvezem, ahogy végig simít az oldalamon, majd mikor keze a nadrágomhoz ér, a simításom a hátán karmolásba megy át a meglepetéstől. Ismét úgy érzem, hogy megbénulok zavaromban, s kissé aggódón figyelem, ahogy a férfi lassan, de biztosan megszabadít a ruhámtól. Látom rajta, hogy figyel, s hogy bármikor szólhatnék, de amellett, hogy kicsit félek, rettenetesen akarom ezt az egészet.
Persze megint nem tudom tartani a szemkontaktust, inkább figyelem az eget, vagy csukom be a szemem. Próbálom magamat ellazítani, de annyi minden kavarog most a fejemben. Mi lesz, ha nem olyan lesz, amilyenre számítok? Mire kéne számítanom egyáltalán? Mi lesz ezután? Leginkább ez a kérdés foglalkoztatott. Mi lesz azután, hogy átadtuk egymást magunknak? Nem akarom, hogy ismét csak egy nő legyek valaki életében, főleg ha annak testem lelkem oda adom.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 12:00 am

Sif & Hakon

Nem tudom pontosan, milyen kapcsolatai voltak előttem, hogy meddig jutott el velük, de én nem szeretnék már itt megállni. Szeretnék neki örömet okozni, és nem kell félnie, mert láthatóan semmi rosszat nem teszek vele. Ha enged még, biztos, hogy felejthetetlen élményben lesz része. Még az is megfordul a fejemben, hogy ilyen téren én leszek neki az első, és ez nem könnyíti meg a dolgom. Látom rajta, hogy tele van gátlásokkal, illetve, hogy fél attól mennyire felel meg nekem. Pedig hat tudná mennyire felpiszkálta a fantáziámat, és egész testemet lángba borította, szebbet aligha tudtam volna elképzelni.
Az áldásos tevékenységemnek hála, apró sóhajok törnek elő belőle, mikor pedig a melleihez érek, némi ellenállás után enged nekem, a hangok pedig erősebbek lesznek és átalakulnak nyögésekké, melyek minden egyes darabja zene füleimnek. Még akarom hallani, ahogy élvezi.
Hagyok neki némi időt, hogy élvezze és megszokja a helyzetet, de nem igazán tudok már sokáig várni, egyre jobban akarom őt, ennél is belsőségesebben. Miközben tovább terítem be testét csókjaimmal, lassan hátra dönteném, mire visszaérek az ajkaihoz, ott nyelvemmel tovább simogatnám az övét. Kezem pedig megmozdul, végigsimogatja oldalát, majd elér az alsó részig, amit nagyon lassan kezdene lefelé húzni. Szinte tartok a reakciótól így minden egyes rezdülésére jobban figyelek, ha bármi gondja lenne, kénytelen leszek megállni. Nem akarok ráerőszakolni semmit sem, de bizony én már egy ideje teljesen készen állok többre is.

✗ Credit || Szószám: 225 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 11:14 pm

Hakon & Sif
Zene
Nnem telt sok időbe, hogy levegye rólam a felsőt, amely után már semmi sem takart.. csak én magamat. Egyszerűen elkapott a bátortalanság és a félsz, hiszen nálam szebb nők is élnek Asgardban. Szemem sarkából figyelem, ahogy felül, mély levegőt veszek, ahogy az arcomra csókol és behunyom a szemem, halk sóhajtásban adom ki magamból, ahogy ajkai végig járják a nyakam, a vállam. Mikor megérzem kezeit az enyéimen, izmaim ismét befeszülnek és aggodalmas, zavart pillantással hagyom, hogy lassan elhúzza a kezeimet. Csókokkal hinti a melleimet, mire halkan felnyögök, s kell egy-két perc, mire teljesen hozzá szokom, hogy nem takar semmi. A csókjaitól megremeg a testem, s a feltörő halk nyögéseket sem tudom visszafojtani. Kezdem egyre jobban élvezni amit csinál velem, s ezt úgy fejezem ki, hogy végig simítom az arcát, másik kezemmel pedig a hajába túrok, s hátra hajtom a fejemet. A testem továbbra is meg-meg remeg, ölemnél érzem, hogy mennyire kíván, s azt hiszem, ha nem lenne rajtam semmi, ő is érezhetné, hogy én mennyire kívánom már őt. Bár arra még gondolni sem merek, hogy ezen is túl lehet lépni. Félek attól, hogy ha már ezt is alig tudtam megtenni, vajon ezután lesz-e elég bátorságom? Erre gondolni is szégyellek.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 5:03 pm

Sif & Hakon

Olyan örömökhöz juttat már ezen rövid idő alatt, amit sohasem éreztem eddig, bár hogy mennyi idő telhetett el pontosan arról fogalmam sincs, mert teljesen elvesztettem az időérzékemet. Minden egyes hang, amit kicsikarok belőle, boldogsággal tölt el, és csak egyre jobban kívánom tőle. A hely önmagában persze nem a legkényelmesebb, de egy bizonyos értelemben elég vadregényes és izgató is, hogy itt találunk egymásra az erdő közepén.
Láthatóan meglepi a kimondatlan kívánságom, hogy kendőzetlenül szeretném látni felső testét, de engedi végül, hogy megszabadítsam felső részétől. A zavara kézzel fogható, és olyan aranyos, ahogy eltakarja melleit, fejét oldalra fordítva, mint aki nem is tudja, hogy mennyire szép látványt nyújt. Mert bizony már most el vagyok ragadtatva, de azt a részt is birtokba szeretném venni, ami jelenleg még szemeim elől eltakar. Kell neki egy kis ösztönzés. Halovány mosoly húzódik arcomra, kicsit feljebb ülök, és lágy csókokkal halmozom el arcát, majd nyakán jobban is elidőzöm végül le a válla vonalán a mellekig, ahonnan kérlelő mozdulattal elvonnám kezeit és megcsodálnám, mit rejteget. Másodpercek kérdése, és melleit is csóközönnel halmozom el, teljesen rájuk tapadva. Bárki bármit mondd, nekem ő tökéletes. Gyönyörű teste van és keblei, ha nem is a legnagyobbak, amiket valaha láttam életemben, így is tetszenek.

✗ Credit || Szószám: 200 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 2:18 pm

Hakon & Sif
Zene
Örülök, hogy olyan apró dolgokkal is boldogságot tudok vinni ezekbe a percekbe, hogy csak végig csókolom hegeit. A sóhajtása zene füleimnek, s boldogság tölti el a lelkem, hogy ezt vele élhetem át. Az idő és a hely lehetne megfelelőbb is, de én így is nagyon élvezem és cseppet sem bánom, hogy megszegem az etikai szabályokat. Már éppen hajolnék vissza hozzá, mikor megállít és én kissé meglepve nézek le rá. Követem szemeimmel a kezeit és látom, ahogy megfogja a felsőm alját. Görcsbe ugrik a gyomrom, s kissé úgy is érzem, hogy megbénulok. Nem ellenkezem, hagyom, hogy levegye rólam, de úgy érzem, ég az arcom, s zavartan takarom el magamat kezeimmel. Soha nem látott még így senki. Senki! Talán még valamikor régen, az édesanyám, mikor megszült, de ők a feledés homályába vesztek. Mi van, ha nem tetszik neki? Harcos vagyok, domborulataim nem a kebleimen mutatkoznak meg... vannak nők nálam sokkal nagyobb és szebb mellekkel. Zavartan sütöm le a szemeimet és fordítom oldalra a fejemet, mintegy várva, mi lesz a megítélése, mit gondol majd, vagy mit tesz.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 2:08 pm

Sif & Hakon

A vágyak tengerén hajózom, elmémet szinte elöntötte a köd és csak ő jár a fejemben, csak őt akarom, még jobban. Ennél is jobban. Nem tudok betelni a csókjaival és testének melegével. Tudom, hogy élvezi legalább annyira, mint én, ahogy felfedezem testének szépségét, egészen addig, amíg kezem rá nem tapad a mellére. Itt egy pillanatra érzem, megfeszül, mintha ellenkezne, aztán rövid idő alatt megváltozik minden és szinte belesimul a tenyerembe a puha keble. Hangos sóhaj kíséri a műveletet így tudom, hogy átjárja őt is az újdonság szépsége. Ismerkedünk és felfedezzük egymást, két harcos egy egészen más kontextusban. Idő kell, még összeszokunk. Pár percre aztán ismét levegőhöz jutok, hiszen elszakadnak ajkaink egymástól . A felső testem, mintha újra elkápráztatná, de bizonyos pontok kerítették hatalmába jelenleg, ezek pedig a hegeim tudom. Bizonyosságot nyernek gondolataim, ahogy végig csókul rajtuk, becsukom a szemem és felsóhajtok, de amikor újra rám mászna édes és forró csókjával, egyik kezemmel kicsit visszatartom hasánál. Remélem, megérti, mit szeretnék. Két kezemmel fogom meg a felső testét fedő ruhadarabot aljánál, mely a páncél alatt pihent, és lassan kibújtatnám belőle, hogy én is gyönyörködhessek fedetlen testében és annak minden szépségében.

✗ Credit || Szószám: 187 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 1:32 pm

Hakon & Sif
Zene
A percek teltek, de az 'éhségem' nem csökkent semmivel sem, hiába csókoltam, haraptam, úgy éreztem ez egy ördögi kör, hogy soha nem szabadulok belőle.Levettem a felsőjét, hogy kíváncsiságomnak és vágyaimnak eleget tegyek, s közben minden mozdulatával, simításával csak egyre jobban kívántam őt. A heves csókját, nyelvjátékát viszonoztam forrón, ahogy hozzásimultam. Éreztem, ahogy ő is felfedezi a testem, egészen pezsdítő volt érezni kezét közvetlenül a bőrömön. Aztán keze felkúszik a mellemre, s először összerezzenek, megfeszítem az izmaimat és megfordul a fejemben, hogy lefogjam, de ezek egy harcos gondolatai. Akaratomon kívül védekeznék, pedig nem támad, csak kényeztet, azonban kell pár másodperc, amíg ellazulok, s megérzem igazából, milyen kellemes is ez valójában. Bele is sóhajtok hangosan, s hátamat homorítva simítom mellkasomat tenyerébe, s közben újfent ajkaira hajolok egy csókért. Kezem elindul, hogy ismét végig simítson az izmos testén, de most meg-meg áll a hegeknél. Miután kis akaraterővel elszakadok ajkaitól, felülök az ölében és megnézem a hegeket, amik testét tarkítják. Halkan sóhajtok és lehajolva adok egy csókot a mellkasára, majd feltérdelek és kicsit lejjebb kúszok rajta, hogy sebei nyomára is adni tudjak egy-egy csókot. Aztán felnézek rá, s visszamászva ajkához ismét bele feledkezem.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 1:04 pm

Sif & Hakon

A hangos sóhaj, melyet valószínűleg áldásos munkám a kezemmel idézett elő bizonyságot ad róla, hogy talán nem vagyok olyan elveszett ilyen téren sem. Minden vágyam hogy boldoggá tegyem, hogy megfeleljek neki és különlegessé tegyem ezt az első alkalmat. Bár a hely és idő talán már önmagában különleges. Az újabb érintése a bőrömön, szintén felszabadult sóhajokat csal elő belőlem amint fogai belém marnak, de kicsit sem fájóan, inkább csak tovább fokozva az érzéseket. Bele tudnék őrülni, úgy érzem, menten szétvet a vágy, és csak egyre jobban kívánom minden egyes érintését. A felsőtestemet puha keze már egészen bebarangolja, semmit nem hagyva ki, az izmaim olykor megfeszülnek alatta, reflexszerűen, ahogy már a ruha alatt köröznek.
A csókja visszatér ajkaimra, és még mindig úgy falom őket, mint egy kielégíthetetlen vad, nyelvemet egyre mélyebbre dugva. Pici elszakadásom egyetlen oka, mikor az oldalamba mar, hangosan felnyögök, de nem tartom sokáig munka nélkül száját, visszatérek menten. Úgy érzem, nem bír betelni velem és lassan szinte széttép, de erre vágyom, tegyen velem, amit csak akar.
Végül az egy ideje már csak útban lévő felsőm, valahol a földön landol mellettünk, mert megszabadít tőle, én pedig készséges emelem fel kezeimet, hogy könnyen le tudja rólam húzni, jó helyre került. Így sokkal szabadabb. Látom arcán, ahogy a leheletnyi szünetben felméri mit is talált. Egy szép izmos felsőtestet, melyeket néhol harcok hegei borítanak, de nem túl durván, éppen csak egy-két vágás.
Hagyom, hogy aztán hátamra döntsön az avarban és újra birtokba vegyem ajkaimat, csókja mindig viszonzásra lel. Kezem pedig már-már telhetetlenül kúszik olykor ruhája alá, hasánál, aztán vissza a feszes fenekére, melyet folytonos markolásokkal kergeti őrületbe, végül egyik kezem felkúszik mellkasáig, hogy ott lágyan rásimítson formás keblére.

✗ Credit || Szószám: 275 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 10:20 am

Hakon & Sif
Zene
Egyre kevésbé fértem bele a bőrömbe. Az érintése, simítása azokon a helyeken egy hangos sóhajt szakítottak fel belőlem, de éreztem, hogy a csókjaim ugyan olyan hatással vannak rá a nyakán. Folytattam tehát, s mivel a harapásra is úgy tűnt, hogy élvezi, finoman belemartam fogaimmal a bőrébe, de kicsit sem fájdalmasan. Eközben a kezem elindult ismét, hogy megismerhesse a férfi testét. Mellkasára simítottam, de most nem álltam meg ott. Ujjaim leheletnyien értek hozzá, s lassan kúsztak le a hasára, onnan az oldalára, feljebb, ahol már teljes tenyérrel simítottam meg, kicsit feltúrva a felsőjét. Eközben ajkaim vissza kúsztak az övéire, mert igen csak hiányoltam a csókját. Hevesen tapadtam szájára, ujjaim akaratlanul is bele martak oldalába. Úgy érzem, szét tudnám tépni.
Aztán úgy döntök, ha őt nem is, mást téphetek le róla. Persze csak átvitt értelemben, eszemben sincs leszaggatni róla a ruhát, de azért megszabadítom tőle. Megfogom felsője alját, s lehúzom róla, hogy végre ne csak érezzem, de lássam is, hogy mit veszek birtokba. A látvány nem kevésbé kedvemre való, mint a tapintása. Halkan zilálva mérem végig a férfit, majd ismét végig simítok ujjbegyeimmel rajta, de ezúttal pillantásommal követem, ahogy végig siklik ujjam a bőrén. Láttam már férfit félmeztelenül, nem is egyet, de sosem volt rám ilyen hatással egyik sem. Kedvem lenne ismét csókokkal felfedezni ugyan azt az utat, mint kezemmel. Ajkaim szét nyílnak a gondolatra, s halk sóhaj szökik ki rajta. Végül hátra döntöm a férfit és hozzá simulva újra, hevesen az ajkaiba marok sajátjaimmal.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 3:38 am

Sif & Hakon

Picit sem bánom, hogy végül így döntött. Örülök, hogy leküzdötte a hagyományok képezte akadályt, amire én nem voltam képes igazából. Nem érzem úgy, hogy ez szégyen lenne számomra, igazából csak tiszteletben tartottam női értékességét, bármennyire is vágytam mélyebb együttlétre vele. Végül mégis átengedte a lehetőséget és ennek teljes szívből örülök, és úgy lángolok, mint még soha életemben ezelőtt. A csókokkal most untig el tudnám halmozni, lehetetlen betelni ezekkel. A harapás pedig érdekes új játéknak bizonyul, vad és izgató egyben. Észre kell viszont vennem, hogy kiszakad a csókcsatából és szinte felméri testem pár pontját, mint aki tervez valamit és így is van. Bejárja puha ajka arcomat, majd némi tétovázás után a nyakamba csókol, és erre kellemesen felsóhajtok. Ismeretlen és új, de szinte beleborzongok. Arcomon látni, hogy mennyire élvezetes az újdonság felfedezése. Biztatóan ölelem jobban, miközben próbálok nem tétlen lenni. Kezem fel alá kezdi simogatni combján haladva egészen a feszes fenekéig. Némelyik útnál csak finoman érintve, némelyiknél kicsit jobban beletúrva ujjhegyeimmel.

✗ Credit || Szószám: 159 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 3:22 am

Hakon & Sif
Zene
Döntenem kellett, s mérlegelve mindent, úgy gondoltam, teszek a hagyományokra és az elvárásokra, az etikára vagy akármire, ami azt mondja nekem, hogy ezt most nem kellene. Több év után végre most érzem magamat először felhőtlenül boldognak, és nem akarom, hogy vége legyen. Döntöttem, s aszerint cselekedve megcsókoltam a férfit, olyan hévvel, amilyennek csak lehetett, s a viszonzásán éreztem, hogy a szíve mélyén ő is erre vágyott. A harapás úgy tűnik tetszik neki, így ezt megjegyzem magamban. Szorosan öleltem magamhoz, miközben kezei elindultak combjaimon, felfelé, a fenekemre. Belemarkolt, ami rendkívül szokatlan érzés volt. Ha nem ő lenne, hanem valaki más, az a valaki biztos kéz nélkül menne haza. De tőle még egész jól is esik. Hozzá simulok, s ajkam elhagyja az övét, hogy a pár perce elképzelt útját bejárja... Először az arcára tévedek vele, majd kicsit lelassítok, elbizonytalanodok egy pillanatra, s izgalmamban egész testemben reszketni kezdek, de megteszem a lépést, és a nyakához hajolva belecsókolok, s várom a reakcióját, még mielőtt folytatnám.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 3:08 am

Sif & Hakon

A hús szerencsére megúszta, és egészen finoman átsült, ínycsiklandozó illatot is hagyva, de ez valahogy most nem tudta elterelni a figyelmemet eléggé, talán csak egy hangyányi időre. Próbáltam erős férfinek mutatkozni, hiszen annak is tartom magam, de ebben a kérdésben egyszerűen nem tudtam dűlőre jutni. Nem tudtam eldönteni ebben a helyzetben mi lenne igazán helyes. A nap elején már volt némi szikra, most már annál sokkal több is, még ezt is kibírtuk, biztos vagyok benne, hogy harmadik nekifutásra már egyszerűen nem lenne megállás. Az nem megoldás, ha a tűz mellett egymással szemben a lehető legtávolabbi pontokra ülünk, és csak húst majszolunk és beszélgetünk. Az szinte kínozna, hogy picit sem érinthetem, vagy lophatok néha tőle egy csókot. Olyan távolságtartó lenne, egyszerű és baráti. Nem mondanám, hogy kifejezetten negatív érzések kerítettek hatalmába egyszerűen a tehetetlenség és döntésképtelenség ezt hozta ki belőlem. Mert ezek olyan tulajdonságok, amiktől irtózom. Katonaként, sőt inkább kapitányként minden éles szituációban döntést kell tudnom hozni, még akkor is, ha életek múlnak rajta. Ez mégis mérföldekkel nehezebb döntésnek bizonyult ezeknél. Mintha ez határozna meg a jövőmet, a Siffel való közös jövőnket és valamilyen szinten bizonyosan igaz is. Az első lépések megalapozzák a kapcsolatot. Nem marad sokáig lebukva fejem, egy számomra oly kedves kéz megemeli azt, így újra belebámulhatok gyönyörű kék lélektükreibe. Nem tud mit mondani, láthatóan egy hang sem jön ki torkán, de cselekedni végül képes és hevesen megcsókol. Viszonzom, akárcsak az előbb, szenvedélyesen mégis hevesebben, mint bármikor. A harapásra jólesően sóhajtok egyet, kezem ismét végigsimít hátán, derekán és most rátapad a formás fenekére, amibe olykor bele is markol.

✗ Credit || Szószám: 259 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 2:52 am

Hakon & Sif
Zene
Annyira elmerültem a gondolataimba, hogy észre sem vettem, hogy a férfi levette a tűzről a húst. Magamban szinte könyörögtem azért, hogy mentesen meg ettől a kétkedéstől, a döntésképtelenségtől, de ezzel ő is így volt. Mind a ketten tudtuk, hogy nagyon hosszú a mai nap, még csak az elején vagyunk, de már kétszer eljutottunk odáig, hogy majdnem szét téptük egymást. Nem sok lehetőséget látok... Vagy maradunk és egyre csak szenvedünk a beteljesedés hiányától, vagy ... nem, gondolni sem akarok arra, hogy most vissza menjünk a városba. Figyelem ahogy lehajtja a fejét és elkap valami pánikszerű érzés. Nem akarom, hogy bármely keserűség, vagy negatív dolog legyen ebben a napban. Az álla alá nyúlva emelem meg a fejét, hogy a szemébe pillanthassak. Mondanék valamit, valami olyasmit, ami felemelő neki, de nem jut eszembe semmi. Mintha köd lepett volna el mindent... Elegen volt. Inkább oda hajoltam, s hevesen megcsókoltam, szorosan átölelve a nyakát, kicsit ajkába is haraptam. Ha már ezekre a vizekre evezek, tudni akarom, az ilyesmit hogy viseli.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 2:40 am

Sif & Hakon

Túl korainak érzem, az elmém még mindig ezt sugallja, de annyira nehéz betartani. Miért ne tehetnénk meg itt és most, ha ilyen nagy a láng közöttünk? Mit veszítenénk vele? Vagy egyáltalán meddig hagyjuk, hogy kínozzon minket ez az egész? Mert innentől garantál, hogy minden egyes találkozásunknál a jövőben eljutunk eddig a pontig. Tanácstalanul vívódom magamban. Egy egészen végtelennek tűnő küzdelemben a szív és az ész között. A katona még tartotta az ész felé a mérleget egy darabon, de itt ülve, forró testtel, az ölembe Siffel, szinte zilálva és kiéhezve minden egy apró csókjára, már nem is tudom. Én is aprót sóhajtok.
- Én is. Magam sem tudom. Vagy az eszemre hallgatok és várunk a szokások szerint, vagy a szívemre és olyan boldoggá teszlek, amennyire csak tőlem kitelik.
Mondom el őszintén a véleményemet és egy pillanatra szégyenteljesen lehajtom a fejem, mert nem tudok ránézni és nem tudok dönteni. A húst legalább sikerült megmentem a csúnya szénné égéstől, de ez most kicsit sem vigasztal. Annyira ismeretlenek számomra ezek a vizek, sosem voltam még így. Mintha a sötétben tapogatóznék.

✗ Credit || Szószám: 176 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 2:19 am

Hakon & Sif
Zene
Csak az állít meg a továbbiakban, hogy nem tartom idejének valónak... Pedig ahogy elképzelem.. mert igen, a fantáziám messze jár. Legszívesebben letépném róla a ruháit, s nem csak a kezemmel, de az ajkaimmal is végig járnám vállait, nyakát. Felsóhajtok, kelletlenül és idegesen, de vággyal és szenvedéllyel is. Én is érzem, hogy kíván, akár csak ő érzi rajtam. Olyan nehéz ellenállni, sosem gondoltam volna, hogy ilyesmi valaha gondot fog okozni nekem.
- Nem tudom mit tegyek. Úgy akarlak, mint soha semmi mást. Te mit gondolsz? - tényleg érdekel a férfi véleménye... Vajon szerinte érdemes-e betartani a szokásokat, vagy dobjuk a csudába azokat és csak tegyük boldoggá egymást. Kérdésem közben a szemébe nézek, végig simítok az arcán és fürkészem őt, mintha bele akarnék olvasni a gondolataiba, megtudni a vágyait...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 1:58 am

Sif & Hakon

Annyira elvesztettem az időérzékemet, hogy szinte óráknak tűnnek, már azt sem tudom mikor kezdtünk el ennyire egymásnak esni, csak sodródtam az árral és élveztem minden egyes pillanatát. A férfi test is reagált már, a nadrágomban már alig férek el, de ezt eszembe sem lenne szóvá tenni neki, és remélem, hogy nem is érezte meg nagyon így az ölemben ülve. Nem akarom rákényszeríteni semmire. Igazából jobb is, hogy kicsit el tudtam tőle szakadni, abból a szempontból, hogy fellélegezhetek, mert már úgy éreztem innen nem lesz visszaút. Nem tudom, hogy most még van e, annyira akartam, és akarom most is, ezért súgtam fülébe, hogy tudja melyik irány lesz elkerülhetetlen ismét. A megtorpanáson és a kissé tanácstalan nézésen igazából így nem lepődöm meg. A csókcsatának is vége szakad. Látom rajta a vívódást, hogy ő is legalább annyira szeretné, a normák mégis visszatartanak mindkettőnket, úgy néz ki.
- Sejtem, illetve éreztem.
Nehéz lett volna nem érezni, ennyi vágy közepette. Hagyom, hogy játsszon velem, hogy a hajamba túrjon, csak kellemesen morrantok egyet.
- Nem tudom, milyen középút lehetne, vagy történik valami vagy ennyiben maradunk.
A tapasztalataim ezen a téren, közel sem olyan kiforrottak, mint mondjuk a kardforgatásban. Közben egy határozott mozdulattal lerántom a hússal teli ágat, mert már elég szépen átsültek, majdnem túlságosan is.

✗ Credit || Szószám: 209 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 11, 2015 1:38 am

Hakon & Sif
Zene
A percek csak teltek, s mi nem csináltunk mást, csak habzsoltuk egymás ajkát. A gyomrom már nem remegett, de a szívem egyre hevesebben vert. A csókok már önmagukban elegek voltak, hogy eltávolodjak a világtól, de az érintése, simítása rajtam kezdte a józan eszemet elvenni. Nem tudom miért, vagy honnan jött az ötlet, de ahogy eltávolodott tőlem egy pillanatra legszívesebben az ajkába harapva tartottam volna vissza. Azonban visszafogtam magam, nem tudom, hogyan reagálna, félek kísérletezni. Aztán amikor a fülemhez hajol és bele leheli azokat a szavakat, egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak, vagy tegyek. Ha a szívemre és vágyaimra hallgatok, akkor ez a nap csodálatosabb lesz még ennél is. Ha azonban az eszemre hallgatok, most megpróbálom lenyugtatni őt is és természetesen magamat is.... de olyan nehéz ellenállni neki, olyan szívesen megtenném. Bár csak tudnám, mit tegyek.
- Ha tudnád, hogy én is mennyire téged...- sóhajtok fel, s a gondolatra a vállába markoltam vívódásom közepette. A hajába túrok és rápillantok.
- Közép út nincs? - kérdezem halkan zilálva, keresve tekintetét. Bárcsak tapasztaltabb lennék ebben a témában...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 11, 2015 1:10 am

Sif & Hakon

Egyszerűen olyan érzések kerítenek hatalmába, amik már évek óta nem, vagy talán még sohasem. Amíg nem volt senkim, nem éreztem ennek a hiányát, viszont ha most egy villámcsapásra vége lenne mindennek, olyan űrt hagyna maga után, amit nem is tudom, hogy fel tudnék e dolgozni. Csak a munkának éltem, Asgardnak, a katonaságnak, a harcoknak, de végre úgy érzem, kiteljesedem, egy olyan oldallal, ami háttérbe szorult életem folyamán. Le sem tudnám írni szavakkal pontosan azt, ami most bennem kavarog.
Ha egy pillanatra is kifogynék a szuszból, a levegőből, elengedem ajkait, de csak kényszerűségből, hogy aztán újra szinte nekitámadjak és egy másodpercre sem hagyjam elfoglaltság nélkül azt a puha száját, és simogató nyelvét.
Az érintése nyomán, csak tovább hevül egész testem, borzongató, de mégis kellemes élmény. Nem tétlenkedem, egyszerűen nem tudnak kezeim nyugton maradni, válláról indulva simítok végig rajta gerincének vonalát át, egészen két feszes combjáig, ahol megpihennek picit mancsaim, óvatosan megmarkolva azokat egy röpke villanás erejéig. Szinte éreztem, hogy nem lesz menekvés ma ezek az érzelmek és vágyak elől, ez kezd beigazolódni, de már nem bánom. Nem számít, mi történik körülöttem, a tűzön sülő húsokkal vagy bármivel, csak őt akarom.
- Rettenetesen kívánlak!
Szinte zihálom egyik fülébe, mikor kiszabadulok egy picit a csókokból.

✗ Credit || Szószám: 202 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 10, 2015 9:09 pm

Hakon & Sif
Zene
Már tudom, hogy nincs is jobb dolog a világon, mint összhangban lenni valakivel.. csatán kívül. A Hakonnal töltött percek ébresztettek rá, hogy a harcon kívül is lehet mit szeretni az életben. Olyan jó érzés töltött el, amikor végig simított a karomon, hátamon, arcomon.. Beleborzongtam az érzésbe. Csókja is mámorító volt, szenvedélyes, s kellemes volt mellé éreznem a férfi megfeszülő izmait a kezem alatt.Teljesen belefeledkeztem ebbe az érzésbe, csak akkor tértem vissza a kábulatból, mikor kissé megemelt és az ölébe ültetett. Halkan zilálva a levegő hiánytól pillantottam rá, majd folytattam a forró csókot. Testem lassan hevült fel az érintésekre a csókokra, s éreztem, ahogy ő is hasonlóképp érez. Kezeim ismét elindultak hátán, karjain, miközben hagytam, hogy ölelése hozzá szorítson. Annyira élveztem ezt az egészet, hogy a külvilág megint kiszorult, nem hallottam már a zajokat, a madarakat, vagy a tűz ropogását, csak a szívünk dobogását, zilálásunkat.
Sosem gondoltam volna, hogy valaha így fogok érni valakihez, de most még is. Nem tudom, hogy a többiek mit fognak majd hozzá szólni, de remélem ők is örülni fognak, akár csak én.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 10, 2015 1:30 pm

Sif & Hakon

Igazából egy gyenge félszként bennem volt Thor személye, hiszen köztudott hogy Sif gyengéd érzelmeket táplált iránta, amik ugye nem leltek viszonzásra, hiszen Thor egy földi nőt választott szerelméül. Ami persze mindenkit meglepett, köztük engem is. Nem értettem mi jó sülhet ki ebből. Most igazából meg csak azért aggódtam picit, hogyan tudnám én felvenni a versenyt egy ilyen tökéletes férfi és herceg képével. Thort mindenki imádja itt. Egyenlőre azonban azt kell mondjam, hogy nagyon jól, alig került szóba és a tettek is azt mutatják, hogy elég jó vagyok Sifnek.
- Hmm, biztosan akadna.
Nem érthetünk mindenben egyet, az már tényleg nagyon fura lenne. Hogy a legtöbb fontos és lényeges dologban igen, az pedig nem kérdés. Nagyon hasonló a múltunk, az életünk így mindenben könnyen megértjük a másikat ez tapasztalható az első szó óta.
A csókok hatására szinte érzem, ahogy egyre csak forróság önti el a testemet, a bőröm pedig szinte izzik, főleg azokon a pontokon ahol a keze végigsimogatja testem, sóhajtani támadna kedvem, de ebben csak az ajkai akadályoznak meg. Mert úgy csókolom őket, mint még soha senkit, és nem bírok betelni vele, nem tudok elszakadni tőle. Az én egyik kezem is felfedező körútra indul, a hátán, a vállán és szép arcán, de sosem lépi át a határt, sosem téved más területekre. Egészen a végső pontig, ahol megint mintha elpattanna valami és egy határozott mozdulattal ültetném Sifet, közvetlenül az ölembe, hogy így csókolhassam tovább forrón és érezzem egész lényét.

✗ Credit || Szószám: 238 || Comment: Ide || Zene: ITT

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük
» Árnyékfogadó és környéke
» Határmenti falu
» Asgard > Einar Thorson