Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Szer. Jún. 10, 2015 12:43 pm
Téma - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Hakon & Sif
Zene
Most, jutott eszembe Thor. Ami furcsa, mert egészen addig mindennap ő járt a fejemben, amíg Hakonnal jobban el nem kezdtük megismerni egymást. Meg lep, hogy a viszonzott érzések, hogy eltudják fedni a csalódásokat. Nem is akarok róla beszélni többet. Csak a kapitányt akarom minél közelebb érezni magamhoz, nem is vagyok rest hozzá bújni. Elmondván neki, hogy rengeteg a közös bennünk, egyet ért és elmosolyodom.
- Vajon van bennünk olyan dolog, amiben nem értünk egyet? - merengek el ezen hangosan. A következő már csak a csókja, amit érzek. Szenvedélyes, majd egyre forróbb. Nyelvem szívesen játszik az övével ez alatt, de egy pillanatra el kell hogy váljanak, amíg levegőért kapunk. Utána viszont az előbbinél is hevesebben csókol, magához ölel, szorít. Átkarolom a nyakát kezeimmel, s hagyom, hogy oda szorítson, simítson magához, olyan közel, amennyire csak akar. Egyik kezem lekúszik a nyakáról a hátára, óvatosan, bizonytalanul. Érezni akarom testét páncélja nélkül, s kedvemre való az, amit találok. Egy kicsivel bátrabban simítok vissza rajta a nyakáig, majd másik kezem is elindul, de az most másik irányba, a mellkasára, onnan fel a vállára, majd a felkarjára, alkarjára és vissza. Jó érzés végre így páncélok nélkül érezni őt, végig simítani rajta, felfedezni, meg ismerni. Melegséggel és izgatottsággal tölti el a lelkemet.
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Vissza az elejére Go down

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Szer. Jún. 10, 2015 2:48 am

Sif & Hakon

Érzem, hogy egyre jobban bújik hozzám, és örül annak, amit hall. A jövőbeli terveinkről, a holnapról, de még a mai napnak sincs egészen vége. A színészkedést, meg gyorsan el is felejtem inkább, tényleg nem az én asztalom.
- Hát ezt igazán megnéztem volna.
Nevetek egy jót a felvázolt történeten. Thor és a női öltözék valahogy annyira nem tud összeférni a fejemben, de ha mégis sikerül valahogy, rögtön kacagnom kell rajta.
- Ebben a dologban is akkor, nagyon egyetértünk.
Bólogatok helyeslően, örülök, hogy a terveink ilyen téren is a lehető legközelebb állnak egymáshoz. Minden olyan tökéletes, egyszerűen nem tudok belekötni semmibe. Olyan jó így és hihetetlen is egyben, talán egyszerűen már mind a ketten kiérdemeltük ezt a felszabadult örömöt, problémák nélkül.
A csók pedig bearanyozza ezt a napot újfent és megteremti a még idillibb képet. Teljesen belefeledkezem az ajkainak habzsolásába, és egyre jobban beleélem magam. Felkorbácsolja bennem a vágyakat, mint aki nem tud betelni az egésszel. Az egyetlen, ami miatt véget vetek neki egy pillanatra, hogy levegőért kapjak, de már tapasztanám is vissza ajkaimat az övére, hogy újra birtokba vegyem és nyelvével játsszak. Jobban felé is fordulok törzsemmel és szorítom, ölelem magamhoz, ahogy csak tudom. Nincs most már páncél, szinte érzem a testének melegét, szívének kalimpálását és sokkal belsőségesebb így egybeforrni.

✗ Credit || Szószám: 210 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 11:06 pm

Hakon & Sif
Zene
Amikor rábólint a holnap esti találkozóra, elszélesedik a mosolyom, s arcomat jobban nyomom, oda dörgölöm a mellkasához. A színészkedés nem a legjobb oldalunk, halkan el is nevetem magam és felpillantok rá.
-Emlékszem, amikor egyszer Thornak be kellett öltöznie menyasszonynak, s eljátszani egy külhoni szerelmét egy ideig... Persze akkor is Loki ármányossága vezetett odáig, de azt a kalandot kivételesen élveztem. - nevetek fel, ahogy eszembe jut Thor abban a ruhában. Mikor kinevettem magam, felnézek a férfire mosolyogva.
- Sok közös van bennünk. Szeretem veled tölteni az időmet, s ezt a jövőben is minél többször megszeretném tenni. - mondom, s körbe pillantva elmondom, mennyire idilli is ez így. Kijavít, s helyesen. Valóban, ezzel a csókkal sokkal jobb minden. Nem húzódom el, élvezem a pillanatot, jó hosszan, szenvedélyesen, hogy érezze ugyan azt az érzést, amit én kapok tőle. Ezt a csodálatos, felemelő érzést.
Fura. Minél tovább csókolom, annál jobban és annál többet kívánok tőle, pedig azt hittem, a vágyaimat pont ez fogja "kielégíteni", csillapítani. Úgy tűnik tévedtem, mert nem tudok betelni vele... Egyszerre nyugtat meg és vadít meg, olyan kettős dolog ez, amelyet nem tapasztaltam még. Kíváncsi lennék, ő hogy érez, de nem akarok tőke elszakadni.. s egyenlőre nem is teszem meg, pedig szerintem már percek teltek el. Vagy az is lehet, hogy nem... már nem érzékelem az időt.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 10:26 pm

Sif & Hakon

Erre vágytam már egy jó ideje, hogy ismét ilyen közel érezzem magamhoz. Szinte el is képzeltem, amikor mondtam, hogy töltsük együtt ezt a napot. Pont ez a kép lebegett szemeim előtt és láss csodát, most tényleg valóra válik és ennél jobban semmi sem melegíthetné fel szívemet. A pozíció is tökéletes picit sem kényelmetlen számomra, órákig el tudnék így ücsörögni vele.
- Az nekem megfelelne. Biztos nem leszek annyira fáradt, hogy veled ne akarnék találkozni.
Mondom határozottan és mosolygok is mellé egy sort. Amíg a lábamon állak, addig ez biztos így van és így is lesz az elkövetkezendőkben. Az elindított kis játékom, pedig nem talál üres fülekre, hallom, hogy élvezi és csatlakozik, színészien artikulálva.
- Az enyém se, mint az látszik is, de legalább próbálkoztam. Nekem te vagy az úrnőm.
Akadékoskodom picit, és észre sem vettem, hogy ilyen bakit vétettem, pedig tisztában vagyok a rangi elnevezésekkel, kell is, hiszen a palotában rengeteg pozíció akad és mindenkit a helyén kell kezelni. Ez a szerelem tényleg elvette picit a figyelmem.
- Még nem egészen, lehet jobban fokozni.
Azzal kicsit arrébb fordítom a fejem, hogy ilyen közelségből ismét megtaláljam az ajkait és finom lágy csókkal jutalmazzam azt. Kivételesen rá bízva meddig akarja élvezni ezt a kényeztetést. Így már tökéletesen idilli.

✗ Credit || Szószám: 206 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 10:11 pm

Hakon & Sif
Zene
Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól tud esni az, hogy hozzá bújhatok valakihez... főleg, ha az át is karol közben. Így még közelebb kerültem, hozzá, kényelmesebb is volt, kezét is jobban elértem és könnyebben simogathattam a kézfejét. Közben elmondom, hogyan működnek nálam a dolgok, s végül is az ő munkája is hasonló, mint az enyém, úgy hogy megérti. Elmosolyodom kérdésén és felpillantok rá.
-Akár holnap este, amint befejezted a munkát.. feltéve, ha nem akarsz majd pihenni, fáradt leszel. - válaszolok mosolyogva. Aztán viccelődve hivatalos hangnembe vált, pedig mondandója sokkal mélyebb, mint ahogy azokat kiejti, s ez boldogsággal tölti meg a lelkemet. Beszállva a játékba, kissé komoly arcot próbálok vágni, de a mosoly, amelyet nem tudok levakarni magamról, elrontja a színészi játékomat.
- Inkább úrhölgy.. Az úrnő megnevezés Asgard királynőjét illeti. - felelem, s a végén halkan el is nevetem magam és felpillantok rá.
- A színjátszás nem az én műfajom. De tényleg, inkább úrhölgy. - mondom vidáman mosolyogva, majd felnézek az égre. A nap már fent van, a felhők vonulnak, a madarak csicseregnek, a lovak legelésznek.
- Ez az egész olyan hihetetlenül idilli... - mondom halkan, halovány mosollyal figyelve körbe.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 9:46 pm

Sif & Hakon

Nem tudhatom, pontosan mit hoz kettőnk számára a jövő, egy biztos, én mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy ez ne csak egy futó kapcsolat legyen, hanem annál valami sokkal több. Mert úgy érzem, hogy olyasvalamire találtam, amire eddig még soha, és eszemben sincs ezt eldobni magamtól. Túlzásba sem akarok esni persze, nem akarom megfojtani a hirtelen jött szeretettemmel. Nem szeretném korlátozni semmiben, az életben, bármerre is vezessen az ő kijelölt útja. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat a jelenben, minden egyes együtt töltött percben és én most így érzek. Egészen meghitten ücsörögve a tűz melege mellett, ahol a finom húsok is sülnek már.
- Mindig ott a helyünk, ahol szükség van ránk.
Mondom mosolyogva, és tudom, hogy ez egy ilyen életforma, hiszen én is pont ilyen vagyok. Nem kell magyarázni nekem semmit ilyen téren.
- Ennek örülök. Akkor az elkövetkezendő napokban igyekszünk még találkozni ugye?
Legalábbis én biztos azon leszek, hogy teremtsek magamnak szabadidőt legalább esténként, hogy újra láthassam és érezhessem őt.  Érzem, ahogy finoman közelebb húzódik hozzám, fejét a vállamra dönti és egyik kezemet is birtokba veszi. Hagyom neki, mert olyan jó így, olyan jó érezni testének melegét és közelségét. A szabad kezem lassan átkarolja derekánál kicsit még közelebb húzva.
- Sif úrnő, hivatalosan is bejelentem, maga teljesen elveszi ennek a kapitánynak az eszét.
Direkt mondom ilyen hivatalos formában, és nevetek is egy kis viccet űzve, már amennyire ez nekem megy. Őszinte is vagyok persze, mert hogy megőrülök érte, az biztos.

✗ Credit || Szószám: 243 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 9:11 pm

Hakon & Sif
Zene
Olyan, mintha ingadozna a hangulatom. Hol erőteljes vagyok és megvan az önuralmam, hol meg olyan vagyok, mint most, nem akarván mást, csak minél közelebb érezni őt magamhoz. Én is úgy érzem, hogy ez egy fellángolás, csak az a kérdés, hogy hosszan égő máglya, vagy rövid életű gyertya az, amely kettőnk között kialakulni látszik? Tartok, félek attól, hogy az utóbbi, s ez a rossz tapasztalatok miatt van. Inkább adnék meg neki mindent most helyben, ha tudom, hogy ettől örökkön örökké mellettem marad, mert soha nem akarom újra átélni azt, amit ezelőtt kétszer. Úgy hiszem, szerencséje van, hogy eddig inkább csak nem figyelt oda énje ezen oldalára, mert a csalódás sokkal rosszabb érzés. Kérdésére megingatom a fejemet.
-Most rend és béke van. De amint zúgolódás támad másutt, azonnal indulnom kell... legyen az egy óra múlva, vagy egy hét múlva, vagy később.. - sejtem miért kérdezi, s ez rendkívül jól esik.
- Előre láthatóan sokáig nem lesz dolgom. Tehát maradok Asgardban. - válaszolok, örülve, hogy vissza ül mellém, jó szorosan. Kicsit bátortalanul mozdulok meg elsőre, de aztán csak összeszedem magam. Egy csók sokkal személyesebb ennél: a vállára hajtom a fejemet, kezét ismét a kezembe fogom. Olyan jó érzés így ülni mellette... hozzá tudnék szokni.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 8:58 pm

Sif & Hakon

Nagyon nem könnyű ilyen helyzetben gyakorolni az önmegtartóztatást, de azért még sikerül és most én vetek neki véget, mármint a csóknak, mert ha nem kontrollálok, hamar kicsúszhat a kezemből az irányítást. Azt pedig nem szeretném. Mármint ez nem teljesen igaz, hiszen olyan szívesen tennék a kedvére, egy belsőségesebb módon is, egyenlőre inkább azt nem látom be, hogy ennek itt és most lenne itt az ideje. Ha valamilyen úton-módon megtörténne, picit sem bánnám, vagy érezném magam kellemetlenül, egyszerűen nem az a típus vagyok, akinek csak ez számítana, aki rögtön ágyba akar bújni a kiszemeltjével. Kevés esélyem is volt ilyet tenni a hosszú évek alatt, így most nagyon szeretném megbecsülni ezt az egészet, ami kettőnk között kezd kialakulni, vagy inkább mondhatnám úgy, hogy lángra lobbant. Hiszen így volt, egyik pillanatban még vadásztunk a másikban már csókolóztunk a bokorban. Egy szemvillanás volt az egész. Ettől ilyen szép ez a nap, hogy váratlan dolgok történnek.
Sikerül feltűzni a húsokat és rögzíteni is a tűz felett. Nem nagyon piszkálom őket, hagyom, hogy a lángok tegyék a dolgukat. Visszahelyezkedem szorosan Sif mellé, és végig rajta pihentetem tekintetem. Kérdeznem kell valamit, mert úgy érzem, szétszakítanak belül a vágyak, ha így maradunk csendben, mert újra csak az ajkaira vágyom.
- Meddig maradsz itt Asgardon előreláthatólag?
Érdeklődöm. Ez fontos kérdés igazából, mert tudom, hogy sokfelé megfordul. Főleg amerre Thort viszi olykor az útja. Ha hosszú időre menne el most, biztos nagyon hiányozna, de tudnék rá várni sokat természetesen.

✗ Credit || Szószám: 239 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 8:39 pm

Hakon & Sif
Zene
Úgy tűnik, inkább kommenteli a hátsó szándékot ígérő hanglejtésemet, de nem is baj, helyette teljesen mást kapok a válasza után.. Sokkal jobbat! Egy finom, szenvedélyes csókot, amit hosszan viszonozok, s teljesen bele is feledkezem, nehéz tőle elszakadnom, s picit még utána hajolok, mikor elszakadna, de csak pár centit, amíg kiélvezem az utolsó cseppjét is a csóknak. Halkan sóhajtok is utána, mert teljesen megborzongat ez az érzés, talán jobban, mint amikor a bokor mögött rejtőztünk. Olyan, mintha minden perccel egyre érzékenyebb lennék, egyre többre vágynék, egyre többet akarnék tőle és belőle. Egyszerre akarnám beteljesíteni az ő és a saját vágyaimat és ön megtartóztatni. De elhatározom magam, hogy ezt az estét mindenképpen kibírom, ki kell, hogy bírjam. Ide hozom a húsokat, mikor látom, hogy felveszi a földről a kifaragott ágat, majd segítek neki rászúrni, s a tűz fölé rögzíteni.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 8:26 pm

Sif & Hakon

Páncél nélkül is meg tudom védeni magam, de nyilván előnyösebb, ha az ember ilyenben járkál és elkerüli a fölösleges sérüléseket. Pedig többnyire ennél is nehezebb páncélt viselek, mikor feladataimat látom el, de annak a megszokás is az oka, és mindenki ezt az aranyos páncélt várja el.
- A szabad mozgáshoz legfőképpen. Nem kényelmes már ilyenkor.
Fogalmazom meg a legegyszerűbben a mondandómat és az okokat. Ezek mind igazak is, persze nyilván felötlöttek bennem a bokorban történtek és hogy bizony útban volt nekem némileg a páncél. Mondjuk nem is én kényszerítettem rá, hogy megszabaduljon tőlük, azért örültem neki. Minden szempontból jobb így.
Csak figyelem, ahogy közeledik felém, és mikor már az ajkaimhoz ér nem tudom megállni, hogy ne csókoljam meg vágyakozóan és szenvedélyesen. Kezem is rögtön arcára siklik, hogy lágyan simítsa azt.
Elejtve a kifaragott ágat, de jó helyen lesz ott addig, amíg nem szúrjuk fel rá a húsokat. Bár a sütögetés most olyan távolinak tűnik, hogy eszembe sem jut. Hosszan csókolom, de egy idő után azért engedek, mert így látom jónak.
- Ahogy én is, de úgy érzem, örökre bele tudnék feledkezni.
Mosolygom rá szelíden, és feltűzném a húsokat, mielőtt teljesen más irányt venne ez az egész, hadd süljenek maguknak a tűz felett. Idő még finom puhára sülnek.

✗ Credit || Szószám: 207 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 8:10 pm

Hakon & Sif
Zene
Így páncél nélkül tényleg jobb és kényelmesebb, de amíg a vadak veszélyének voltunk kitéve, okosabb volt abban maradni.
-Mihez lennének útban? - kérdeztem, akaratlanul is huncut, játékos hanglejtéssel, mert erről az jut eszembe, ahogy megpróbált rés keresni a védelmemen, hogy hozzám érhessen, akkor ott a bokor mögött. Halkan el is nevetem magamat, és figyelem, ahogy farigcsálja az ágakat a húsoknak. Azokat közben ide is hoznám, azonban épp befejezi és felteszi a kérdését, szemembe nézve, egészen közel. A szemeibe pillantok, és nem tudom elhúzni onnan a tekintetem, ettől a bizsergető, borzongató, jó érzéstől nem tudok megszólalni sem, csak halkan sóhajtok, s csökkentem kettőnk között a távolságot, egészen addig, amíg ajkam az övéhez nem ér. Ez az érintés csak leheletnyi, apró és rövid, de félek, ha hosszabb, vagy mélyebb lenne, akkor a végén nem készülne el a hús, mert úgy érzem, akár esti az ajkaira tudnék tapadni.
- Ebbe az érzésbe...- mondom végül suttogva, de el nem távolodva tőle, mert most megint csak azon viaskodok, hogy csókoljam, vagy ne csókoljam, miközben ajkaink súrolják egymást. Remélem közben, hogy ő majd dönt helyettem is.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 7:53 pm

Sif & Hakon

Nem is akartam különösebben feszegetni tovább a témát, egyikünk sem gyerek már. Még akkor sem, ha néha egészen gyermekien az újdonság erejével próbáljuk felfedezni a számunkra olyan szokatlan és ismeretlen érzéseket.
- Csak nyugodtan.
Lassan sikerül is megszabadulnom szinte az összes fölösleges fémdarabtól, egy kupacban hagyva őket. Nem marad így sok ruha rajtam, csak a nadrág és a felső rész. Talán még attól is megszabadulnék ebben a jó időben, de úgy érzem jobb, ha még rajtam marad. Ennyire nem akarom elengedni magam.
- Igen, gondoltam csak útban lennének már.
Nézek egy pillanatra fémdarabokra majd vissza Sifre. Örülök, hogy ő is megszabadul ezektől, egyszerűen nem is tudom róla levenni a szemem a művelet közben. Így mindkettőnknek sokkal kényelmesebb lesz.
Mire visszaért már elkezdtem faragni egy husángot, amire feltűzhetem a húsokat a tű felé. Pillanatnyilag is ezt a műveletet folytatom késemmel. Örülök, hogy ilyen közel ül le mellém a tűz mellett, így érzem jól magam igazán, ha a közelemben van.
- Pontosan mibe?
Fordulok felé halovány mosollyal így egészen közel kerül hozzá az arcom is. Sejtem mire gondol, mert hasonlóan érzek. A szemeit fürkészem, próbálok olvasni bennük, mi járhat a fejében. A fa közben el is készült a feladatra, már rá lehet szúrni a húsokat, de még nem vagyok olyan farkas éhes, várhat picit a művelet. Épp lefoglal valami sokkal fontosabb.

✗ Credit || Szószám: 219 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 7:34 pm

Hakon & Sif
Zene
Egyet értésével, hogy én döntöm el, mit szeretnék, úgy érzem, a téma le is van zárva, így nem szaporítom a szót tovább ebben a témában. Kellemes visszaemlékeznem a nem rég történtekre, az első csókra... Miután végeztem a dolgommal, utána érdeklődtem, hol van a közelben víz, hiszen ő ismeri ezt a környéket. Miután megkaptam a választ, felkeltem.
- Mindjárt jövök. - mondtam, halkan nevetve, ahogy kiejtette, hogy mennyire vágyja vissza az ölelést és a csókot, s elindultam befelé a barlangba, miközben ő már a tüzet csiholta. Először alig láttam valamit, mert nem szokott hozzá a szemem, később már a sötét miatt nem láttam semmit, de nem volt messze az a földalatti kis forrás, amelyről beszélt. Hallottam a hangját, éreztem az illatát, s végül a partjára térdeltem. Megmostam benne kezemet, tőrömet, majd levettem alkarvédőimet is. Ittam kicsit belőle, megmostam arcomat, aztán felkeltem és visszasétáltam a férfihez, addigra a tűz már lobogott. Az első amit megpillantok, az az, hogy a páncélja a földön hever, majd meglátom őt is.
- Ó! Ez csodálatos ötlet.- mondom, s ledobom magam mellé a földre az alkarvédőmet, majd elkezdem magamat kihámozni a páncélból. Annyira nem nehéz, oldalt néhány csattal ki le lehet szedni.Miután ettől megszabadultam, csak a páncél alatt lévő bőr felsőm és nadrágom van rajtam, amelyek megvédenek attól, hogy a páncél kidörzsölje a bőrömet. A hajamat is kiengedem, beletúrva kicsit megrázom a tincseimet, hogy visszakapják formájukat.Összerakom egy kupacba a dolgaimat, majd leülök Hakon mellé, jó közel. Szeretnék vele beszélgetni, mondani valamit, akármit, de nem jut eszembe semmi, mert ahogy ránézek, egyszerűen bennem maradnak a szavak. Az arcát fürkészve néztem, halovány mosollyal az ábrázatomon.
-  Bocsáss meg, hogy hallgatok. De túlságosan is bele tudok feledkezni ebbe az egészbe..- mondom derűs arccal.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 7:03 pm

Sif & Hakon

Szinte rám telepszik a jókedv, és rajtam is egy olyan lemoshatatlan fajta mosoly pompázik folyamatosan, a beszélgetésünk közben. Nem aggódtam igazán, a bátyja miatt, csak megjegyeztem. Néha különösen ragaszkodó módon tudják védeni a rokonukat, de ez itt nem fog gondot jelenteni nálunk úgy érzem. A magyarázata pedig teljesen érthető és kézenfekvő. Amellett hogy a bátyja, nem az ilyen dolgok megfigyelésére van kijelölve már érett nő, hogy azt tegyen, amit csak akar és azzal, akivel csak akar. Határozott fajta, kétlem, hogy engedne bárkit is beleszólni az életébe.
- Jogos, biztos van más megfigyelni valója is. Te döntöd, el mit szeretnél.
Bólintok, az odaadás olyan módon persze nem történt meg. Megálljt parancsoltunk a határok feszegetésénél, nem bántam és most sem bánom, bár ahogy szóba jön, mentem megkívánom a gondolatot ismét, úgy, mint amikor a bokorban térdelt felettem. Hiába, annyira kívánatos nő.
- A barlangban szerintem akad annyi víz, hogy le tudd mosni magad.
Nem jártam még át egyszer sem teljesen a járatokat, de itt kintebb is könnyedén találni vizet egy ilyen helyen. Már végzett is a hússal így ideje lesz meggyújtanom a tüzet. A szokásos módszerhez folyamodom, két ágat dörzsölök össze és nem olyan rövid idő alatt, de sikerül lángba hoznom a középső farakást.
- Az igazán kedvemre való lenne.
Beleborzongok már a gondolatba is milyen jó lenne újra olyan közel tudni magamhoz. A tűz készen áll, én meg úgy döntök, megszabadulok pár páncél résztől, itt nem lesz már rá szükségem. Csak zavaró tényező.

✗ Credit || Szószám: 241 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 6:43 pm

Hakon & Sif
Zene
Folyamatosan vigyorgom, főleg ahogy közli, hogy nem akart fáért járkálni. Na igen, ebben van valami, így biztosan időt spórol meg. Aztán rákérdez arra, hiányolna-e valaki. A felsorolásom igen rövid, és mikor a bátyámat említem, reakciója mosolyra késztet.
- A bátyám Asgardot vigyázza, nem az én bőrömet. Diszkrét, sosem leselkedne utánam, ha csak nem tudná, hogy veszélyes. Amúgy meg nő vagyok már, semmi köze hozzá, hogy kit csókolok meg és kinek adom oda magam akár egy bokorban, vagy másutt. - nyugtatom meg. Legalább is ez a célom, bár nem tűnik úgy, mintha annyira aggódna emiatt. Rámosolygom, s miután kiszeltem néhány, elégnek tűnő darabot a húsból, figyelem ahogy tüzet rak.
- Van a környéken víz, a tisztáson lévő patakon kívül? - kérdezem. Kezet kéne mosnom, mert nem csak a tőröm, a hús miatt én magam is véres vagyok kicsit, s szeretném lemosni. Addig nem is nagyon fogdosok meg semmit, nehogy bármit összekenjek.Közben elmondja, hogy őt tulajdonképpen senki sem fogja hiányolni és emiatt úgy érzem, megértjük egymást. Ugyan azokat éljük át, legalább is majdnem.
-Ha hűvös lesz, itt lesz a tűz. Ha a tűz nem elég, majd összebújunk. - mondom arcomon huncut kis mosollyal.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 6:13 pm

Sif & Hakon

Igyekszem követni az elveimet, amelyeket sohasem csalnék még. Tartom magam az őszinteséghez, a hazugságok hálója még sohasem vezetett jóra.  Ezeket a tulajdonságokat verték belém az évek folyamán, és apám is mindig a jóra tanított, nem is gondolkozhatnék másképpen. Nekem ez a természetes. Szinte tényleg csoda, hogy nem esek hasra út közben ennyi fával, de felmértem a környezetem és megúszom ezt a bakit, de azért hallom, hogy Sif milyen jót nevet a mutatványomon. Olyan kellemesen cseng fülemben ez a kacagás is.
- Nem akartam folyton fáért járkálni.
Nevetek én is egy sort. Az csak elvenné az időt a kellemesebb beszélgetéstől és minden mástól. Így legalább tényleg huzamosabb ideig el vagyunk látva tüzelővel. Látom, hogy azért szépen halad a nyúzással, lassan már sütni való falatokat szel ki a húsokból. Biztos nagyon finomak lesznek, már rég ettem így. A saját munka gyümölcse, mi sem finomabb ennél.
- Értem, akkor senki nem fog érted komolyan aggódni, ha nem mész haza estére. Óh, igen, remélem nem fog nagyon megorrolni rám. Előtte a bokor sem okoz akadályt.
Ebbe igazából bele sem gondoltam, mikor úgy elmerültem azokban az édes ajkakban. Bízom benne, hogy nem gördít majd akadályt ez elénk. Nem vagyok rossz ember és nem is akarom kihasználni Sif-et.
- Nem, senkinek sem fogok hiányozni holnap reggelig.
Nem nagyon vannak igazi barátaim, csak amolyan bajtársak és más katonák. Inkább tisztelnek sokan, mint mély barátságokat kötöttem volna. Ilyen ez a magas rangú élet.
-Remélem nem lesz túl hűvös itt este.
Nézek egy pillanatra az ég felé, de most még apró jele sincs ennek, hiszen hét ágra süt a nap. Ettől még könnyen fordulhat másra a szeszélyes időjárás. Miután szépen körben elhelyeztem a köveket, középen mértani pontossággal rakom ki a tűz központjául szolgáló farakást. Nem tehetek róla, ha már belefogok valamibe, azt mindig szeretem tökéletesen elvégezni.

✗ Credit || Szószám: 248 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 5:55 pm

Hakon & Sif
Zene
Végül megjegyzi a bók nyomán, hogy csak őszinte, amin elmosolyodom. Az elmúlt napokban észre vettem már ezt, s ezt is nagy becsben tartom. Asgardban sok a becsületes ember, de a legtöbb még sem teljesen őszinte. Egyre kevesebb van belőlük. Figyelem, ahogy határozottan kijelenti, hogy ha rajta múlik, Loki még sokáig ott lesz, s ennek örülök is. Az a féreg oda való, maradjon is ott. A vadat már félig fel is dolgoztam, amikor a férfi megjelenik, de alig látszik ki az ágak mögül, amiket hoz. Hangosan elnevetve magamat figyelem, ahogy ledobja a földre a gallyakat.
- Ez kitart egész éjjel. - mondom még mindig vigyorogva az előbb látott kis jeleneten. Csoda, hogy nem bukott orra semmiben. Folytatom a munkát, miközben  ő is neki lát a tábortűz megkreálásának, s felteszi a kérdést.
- Nem. Van egy szobalányom, akivel néha elbeszélgetek, de.. ő hozzá szokott, hogyha elhagyom Asgardot, akkor csak később térek vissza. És vele is ritkán találkozok. Nem ismerem igazán. A bátyám pedig úgy is tudja, merre vagyok.- talán kicsit magányosnak érződik a dolog és igazából az is. Vannak barátaim, harcos társaim, de egyik sincsen sokat Asgardban, vannak akik nem is ezen a világon élnek. Tudom, hogy Heimdal figyel néha, de nem aggódom a diszkréciója miatt. Valószínűleg a mai nap után azért kell beszélnem vele pár szót. Rámosolygom a férfire.
-Téged várnak majd vissza a barátaid? - kérdezem halvány mosollyal, egy leszelve az első szeletet a vadból, amit majd megsüthetünk.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 5:35 pm

Sif & Hakon

A Loki iránti gyűlöletet szerintem senkinek nem kell különösebben magyaráznia, bár neki sokkal személyesebb indoka van arra, hogy utálja. Látom, hogy a mondva csinált bókomra azért ismét zavarba jön némileg, ez igazából egy pozitív visszajelzés mindig, hiszen jól esik neki. Ezt most szavakban is igazolja egy köszönömmel.
- Csak őszinte vagyok.
Nem szokás különben az ilyesmit megköszönni. Igen igazából ennyi az egész, így is gondolom. Na meg nyilván szeretnék a kedvében járni a lehető legtöbb módon, ahogy tőlem kitelik.
- Ha rajtam múlik, bizony még egészen sokáig ott fogja enni a fene.
Jelentem ki határozottan, persze nem mindig rajtam múlnak ezek a dolgok, bár nagy balgaságnak tartanám, ha újra szabadságot nyerne valamilyen úton.
Még futólag látom, ahogy Sif hozzá is lát az vad feldolgozásához. A két állat bőven sok lenne nekünk, még ebből az egyből is bizonyosan fog majd maradni. Nem tartok attól, hogy a ragadozók a környéken fognak ólálkodni a tűz minden bizonnyal elriasztja majd őket, ha mégsem, majd megteszem én. Nem félek semmitől, ami az erdőben lakozik, de máshol sem.
A megfelelő fadarabokat veszem csak fel a földről, az egészen száraz ágakat. A lehető legtöbbet próbálom felhalmozni a kezeim között, talán túlzásba is viszem, hiszen alig látszik, ki a fejem a farakás mögül mikor visszaérek és legórom őket egy helyre.
Összeverem a tenyereimet, hogy némileg lejöjjön róla a kosz, majd kövekből kirakom a tűzrakó helyet.
- Téged nem fog hiányolni senki, hogy elrabollak egy éjszakára?
Próbálok kérdezni és beszélgetni is közben. Akad még mit megtudnunk egymásról.

✗ Credit || Szószám: 248 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 5:12 pm

Hakon & Sif
Zene
Miután rákérdezett, elmeséltem neki, hogy miért is kezdtem el a harcot tanulni. Nem kellett neki megmagyaráznom, miért is gyűlölöm Lokit, persze azon felül, hogy állandóan meg akar ölni minket és tönkre tenni a 9 világot. Bókjára kicsit zavarba jövök. Ritkán hallok ilyesmit, úgy komolyan, s tőle még jobb érzés is, mint mástól. Mosolyogva sütöm le a szemem picit. majd felpillantok rá.
-Köszönöm.-  hangom kicsit lehalkítom, nem direkt, csak nem tudom, az ilyesmit meg kell-e köszönni. Amikor közli, hogy Lokit ő tartja jó helyen, elégedetten húzódik szélesebbre a mosolyom.
- Amíg te tartod a kezedben a palota őrséget, bízom is abban, hogy ott marad.- mondom. Tényleg elhiszem, hogy képes arra, hogy kézben tartsa a dolgokat. Közben leveszem a vadat a lovamról. Elég csak egyiket feldolgozni, az is sok lesz kettőnknek mára. Hakon együttérzését fejezi ki, bár nem vagyok szomorú, hisz ha valamivel úgy növünk fel, hogy nem ismerjük, a hiányát sem érezzük. A simítása kellemesen esik, még ha csak rövid időre, és nagyon leheletnyien érint is meg. Bólintok mosolyogva,  figyelem, ahogy a fák közé megy. Addig én a késemet előkapva kezdem megnyúzni az állatot, hogy a húsához férhessek. Gyorsan dolgozom, a felesleges részeket, amik nem eladhatóak, fogyasztásra nem ajánlottak, vagy ilyesmi, azokat távolítom el elsőnek. Közben sejtem, hogy a szag erre fog terelni néhány ragadozót, de nem hiszem, hogy probléma lesz, amíg szemeimet a fákon tartom.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 4:57 pm

Sif & Hakon

Egészen tündéri csemete voltam anyám szerint, apám pedig csak a katonát látta bennem mindig is. Az arcom markáns vonalai az évekkel ragadtak rám. Sosem gondolkoztam még el azon, hogy mennyire lehetek így vonzó a hölgyek számára, de azért csak lehet benne valami, hiszen Sif-nek úgy néz ki, tetszem azért. Figyelmesen hallgatom, ahogy részletesebben mesél nekem magáról, nagyon örülök, hogy mindenben ilyen nyílt és őszinte így nem lesz nehéz dolgunk egymással.
- Ismerem a történetet, de ha annyit megengedsz nekem így is te vagy a legszebb.
Udvarolok, ma már nagyon rám ragadt ez, és egy-két bókra még talán képes vagyok. Remélem, jól esik neki, mert nem vagyok az a nagy nőfaló udvarló féle, csak mímelem a szavakat. Ezek a történetek már rég óta közszájon keringenek a palota berkein belül így az én fülembe is hamar eljutottak.
- Loki most jó helyen van, nap, mint nap gondoskodom róla, nem kell emiatt többet aggódnod.
Vigyorgok egy sort, bizony tudhatja, hogy az én felügyeletemre bízták a rakoncátlan Lokit, aki annyira elvetette a sulykot, hogy csak Thor jóindulata és testvéri szeretete tartotta életben jóformán. A világ nyugodtabb hely, ha ő rácsok mögött pihen.
- Sajnálom, hogy nem ismerhetted a szüleid, biztos kiváló emberek voltak. Hozok tűzifát.
Mosolygok rá és még lopva vékonyan megsimítom arcát, hogy aztán egy időre eltűnjek az erdő sűrűjében. Nem megyek túl messzire azért, itt is van rengeteg száraz ág ami alkalmas tűzrakónak.

✗ Credit || Szószám: 231 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 4:39 pm

Hakon & Sif
Zene
Miközben hallgattam, próbáltam elképzelni Hakont, ahogy kicsiként először fog a kezében kardot, az apja tanítja. Nem tudom elképzelni, milyen lehetett pontosan kiskorában, de szerintem nagyon aranyos kis pofija lehetett. Kérdésére rápillantottam.
-Másodgenerációs vagyok. Nem ismerem a szüleimet, a gyerekkoromat a palota környékén éltem le. Ott is kezdtem harcolni tanulni, de végül... Loki miatt döntöttem úgy, hogy komolyan veszem a harcot. Onnantól kezdve a legjobb akartam lenni, s máig ez a célom. Odin, a katonaság és a nemes párbaj vívók...Akitől lehet, segítséget kértem, sokan szolgáltak is vele. - nem tudom, ismeri-e az Ármányos Loki és a hajam történetét. Általában szokták tudni az asgardiak, kivéve a fiatalabb gyermekeket, így arról nem számolok be, de persze ha rákérdez, elmesélem neki a történetet habozás nélkül. Közben oda értünk a barlanghoz. Csendes környéknek tűnik, épp csak annyira van a hegy oldalában, hogy a fákra, az erdőre rá lehessen látni, de a magasabbak így is betakarnak a látképbe. Kérdésére rámosolygom és biccentek egyet.
- Tökéletes lesz. Hozzak tűzifát, vagy a vadat kezdjem el feldolgozni?- kérdezem. Nem tudom, hogy ő miben jeleskedik, én ezekben már jártas vagyok, hiszen sokat vadászom, vagy kalandozom a többiekkel és ezekre a tudásokra mindig szükség van.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 4:21 pm

Sif & Hakon

Nem is szállunk ezen vitába, a harcban is egy hullámhosszon vagyunk. Bár éles helyzetben még egyszer sem láttam őt küzdeni, biztos vagyok benne, hogy nagyon jól megy neki, és több férfit is meg tudna szégyeníteni még a legjobbak közül is.
- Legelsőnek apám adott a kezembe kardot, már egészen fiatalon, még tartani is alig tudtam akkor. Nyilván ő alapozta meg az egészet, de a harci kiképzésen forrottam ki igazán. A párbajok és edzések megtették a hatásukat.
Mesélem el életem egy újabb fontos állomását, talán az eddigi legfontosabbat, hiszen ezek a dolgok tettek azzá, aki most vagyok, a palotaőrség kapitányává. Próbálok a lehető legtöbbet adni magamból, nem könnyű, mert nem vagyok az a nagyon beszédes fajta, de azért igyekszem.
- Ha jól sejtem nálad nem egészen így fest a helyzet?
Nem tudni hogyan, szinte éreztem a hangjából vagy puszta feltételezés, hogy neki egészen más sors jutott e téren. Nem ismerem a történet ezen részét, de legalább én is kérdezek, mert nekem is minden vágyam hogy jobban megismerjem őt, az igazi énjét.
A barlang egy hegy oldalában van. Megállok előtte, és le is szállok a lóról.
- Itt tökéletes lesz. Hogy látod?
Kérem ki a véleményét, mert azért érdekel. Nekem tökéletesen megfelel itt. Tüzet is tudunk rakni és ha rosszabb időre fordulna, akkor a barlangba is bele lehet húzódni menedékként.

✗ Credit || Szószám: 218 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 4:05 pm

Hakon & Sif
Zene
Szavait hallgatva bólogatok, kis mosollyal az ábrázatomon. Én is így érzem. A közelharc az, amit szeretek, legyen az karddal, vagy dárdával. Szeretem látni, ahogy az ellenség szemében megreszket a félelem, vagy meglátom benne a következő lépését. Ezt messziről nem lehet megtenni.
-Teljesen egyet értek. Hol tanultál meg bánni a karddal?-  kérdezem, miközben lassan haladunk. A lovam nyugodtan sétál, patája ütemesen dobog a földön, néha elcsíp egy-egy falevelet a behajló ágakról, séta közben elrágcsálja. A férfi kijelentésére, miszerint velem akarja tölteni az idejét boldoggá tesz, úgy érzem szinte felemel ez az érzés, megreszketi gyomromat. Szeretném jobban megismerni, ezért az anyja után érdeklődőm.
- Ezt örömmel hallom.- mondom, mikor elmeséli, hogy mennyire büszke a fiára. El is mosolyodom, jó hallani, hogy vele ilyen jó kapcsolatban vannak. Aztán a boldogságról beszél, amelyet nem talált eddig meg, és érdeklődően figyelem. Úgy sejtem, tudom mire gondol, de nem vagyok benne százszázalékos, így csak halovány mosollyal figyelem egy percig. A fák lassan ismét ritkulni kezdenek, egyre több napfény éri az arcomat, amit kellemesen fogadok, kissé felemelve a fejemet. A kövek szaporodnak körülöttünk, tehát lassan oda érünk a barlanghoz, amely valószínűleg egy köves domb, vagy a hegy oldalában van. Ilyen sokat utaztunk volna? Hakon mellett fel sem tűnik, mennyire gyorsan szalad az idő. Azt hiszem, tényleg élvezem a társaságát, legalább is ez ezt mutatja.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 3:53 pm

Sif & Hakon

Az apró mosolya mindent elárul nekem arról, hogy valóban így lehetett. Már is sokat járok a fejében, ettől még az ő lövése is szinte tökéletes volt, annyira nem terelhettem el gondolatait láthatóan. Kiváló harcos, ezt sosem fogom vitatni.
- Egy nyilat mindenki el tud szinte lőni, de egy közelharcban pláne egy párbaj során, már kevés az, hogy csak felemeled a kardod. Forgatni is jól kell.
Osztom meg a véleményem erről az egészről. Biztos nem fogunk rajta összekapni, hiszen mind a ketten a közelharcot részesítjük előnyben, ebben tudjuk kiélni magunkat igazán.
Azzal, hogy felül a saját lovára, egyben úgy érzem el is fogadja véglegesen az invitálást az esti időtöltésre, ennek meg szívből örülök.
- Nem lesz baj, de most veled akarok lenni, amennyit csak lehetséges.
Fura, hogy ilyet mondok, de teljes mértékben így is van. Amennyi szabadidőmből kitelik innentől, azt szeretném vele tölteni. Már amennyiben ez éppen lehetséges.
Az egész erdőt természetesen nem ismerem jól, ezt a részét igen, itt sokat jártam. Lassú tempóban indulok meg a barlang felé, nem kell már sietnünk sehova. Szépen egymás mellett haladva, az ágak sűrűjében. Gyakran hajolok el előlük, de így is többször téved tekintetem Sif-re, majdnem bekapva így pár lombot az arcomba, de valahogy mindig sikerül kitérnem.
- Persze, az édesanyám még él és virul. Egy szép házban a külső részeken, ahol tud egy kis földet is gondozni. Bár nagyon büszke rám, szerinte még nem találtam meg az igazi boldogságomat. Kezdem érteni mire gondolhatott.
Sütöm le pár pillanatra a tekintetem. Arcomon mégis mosoly honol. Ha így haladunk sem telik túl sok időbe, hogy elérjünk a barlang bejáratához. Nem is túl nagy, nem is túl kicsi, olyan közepes méretű és nem valószínű, hogy túl mélyen belenyúlnak a hegybe a járatok, pont megfelelő menedék.

✗ Credit || Szószám: 288 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 3:26 pm

Hakon & Sif
Zene
Mikor felveti, hogy talán ő tereli el a figyelmem, sokat mondóan mosolygok rá, aztán hitetlenkedve csóválom meg a fejemet.
-Nagyon is jó íjász vagy.. Csupán a közelharcot szereted, ez előfordul. Jó magam is így vagyok vele. A távolságtartásban és íjászatban nem látok annyi kihívást.- mondom, s aztán felveti az ötletet a kimaradásra, amelyet el is fogadok, ám vannak aggályaim. Válasza megnyugtat, vidáman mosolyogva ülök fel a lovamra.
- Rendben, akkor majd hajnalban visszaindulunk. - mondom mosolyogva. Aztán közli, hogy tud a közelben egy barlangot, mire halkan elnevetem magam. Úgy tűnik, úgy ismeri az erdőt, mint a tenyerét. Ha elindul, elindulok én is. Ha léptet, üget, követem úgy, megpróbálok mellette maradni. Vágtatni nem fogunk szerintem, a zsákmány kellemetlenül repdesne mögöttünk. Miközben haladunk, Hakonra pillantok.
- Az apádról beszéltél. Mi a helyzet édesanyáddal? Ő él még? - kérdezem, kissé halkan, óvatosan, mintha csak attól félnék, hogy veszélyes és szomorú vizekre evezek. Közben a férfi arcát kémlelem, persze oda figyelek arra is, hogyha szükséges, elhajoljak egy ág elől, ami a fák között az utamba kerül.

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük
» Árnyékfogadó és környéke