Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Kedd. Jún. 09, 2015 3:14 pm
Téma - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Sif & Hakon

Kicsit tartottam tőle, hogy ezek az élénk vágyak és mostani élmények, amik picit épp elbújtak félre húzzák majd a kezemet a lövésnél, de semmi ilyesmi nem történt. Ha harcról vagy bármi hasonlóról van szó, teljesen ki tudok kapcsolni és csak a feladatra összpontosítok. Ez most sem változott meg a lövésem tökéletesen célba talált.
- Azt elhiszem, talán túlságosan elterelem a figyelmed. Köszönöm, de igazából nem vagyok jó íjász, a kard az én igazi fegyverem.
Mivel bennem is motoszkáltak ezek a dolgok, valószínűnek tartom, hogy a lövés előtt hasonlókat érzett, lehetséges neki nem sikerült annyira kizárnia ezt. Bár ahogy most ránézek, és elidőzik tekintetem gyönyörű arcán és tökéletes testén, újból buja gondolatok vernek fészket a fejemben. Szerénységemről is tanúbizonyságot tesz, hogy nem hangoztatom erényeimet, a lövés tényleg szép volt, de ennyi. Annak örülök azért, hogy így sikerült, ezzel is próbálok imponálni, mint régi szokásként.
A lovam szó nélkül követi az övét, hogy csak ösztönből vagy megszokásból ki tudja. Mikor odaér én is rögzítem rajta a zsákmányt, pár precíz mozdulattal.
- Csodás. Dee igen, hát majd hajnalban gyorsan lovagolunk vissza.
Mosolygok kedélyesen, mert nagyon örülök neki, hogy elfogadta az invitálásom és tetszett neki az ötlet. Aggódik ugyan, hogy elhanyagolnám emiatt munkámat, de minden megoldható. Nem akarok ezen, vitába szállni. Ha időben visszaérünk reggel, nem lesz baj. Úgy fogok munkába állni, mint mindig, de most nem akarom elhagyni Sifet. A közelemben akarom tudni. Felpattanok a lovamra és indulnék is.
- A közelben van egy kisebb barlang, a szájánál szerintem biztonságosan tábort tudnánk ütni.
Mindig van tervem és ötletem, hirtelen ez jutott most eszembe és irányba is állítom a lovamat.

✗ Credit || Szószám: 266 || Comment: Ide || Zene: ITT

Vissza az elejére Go down

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Kedd. Jún. 09, 2015 11:27 am

Hakon & Sif
Zene
Fejem tele volt olyan gondolatokkal, amelyek elterelték a figyelmem... A férfi is elterelte a figyelmem, mert még mindig az előzőek jártak a fejemben, akkor is, amikor kilőttem a nyilat. Ajkának íze, erős keze, ahogy felsimít a combomon. Beleborzongtam a gondolatba, s ellőttem a nyilat. Attól tartottam ezek után, hogy esetleg nem úgy találtam el az állatot, ahogy azt kellett volna, de amint oda értem, mát láttam, hogy minden rendben. A férfire mosolygom, mikor megjegyzi a pontosságot, majd megingattam a fejem.
-Volt már jobb is. Tehetséges vagy. Az a lövés... wow!- mondom meg nézve az állatot, amelyet ő ejtett el. A lövés pontos, tiszta. Kezdem úgy érezni, hogy ez a férfi tökéletes, csak ez lassan bontakozik ki, mutatja meg tudását. Füttyentek egyet, s pár másodperc múlva lovam már üget is felém. A nyílvesszőm túlságosan bele van fúródva az állatba, hogy ki lehessen húzni, így letöröm a végét, majd az állatot rögzítem a lovamon, miközben meghallgatom Hakon ötletét. Ismét az előbbi helyzet jut eszembe. Egészen biztos vagyok abban, hogy ez egy újabb önuralom próba lenne, de én nem bánom, csak egy kérdésem van a dologgal kapcsolatban.
-tetszik az ötlet, szívesen éjszakáznék veled itt a csillagok alatt... de mondd, neked nem kell holnap reggel teljes kapitányi díszben munkába állnod?- hangomban azért kilehet hallani azt az enyhe levertséget.. Legszívesebben napokat, heteket, hónapokat, éveket tudnék eltölteni most Hakonnal, de neki már holnap munka, számomra edzés.. Csak este fogunk tudni találkozni ismét... most hirtelen keveslem ezt, pedig nem vall rám, hogy mohó lennék, de most.. róla van szó.
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 2:41 am

Sif & Hakon

Láthatóan nem törtem össze lelkileg azon okból, hogy ez a dolog nem történt meg itt és most helyben, a bokorban. Nem éreztem volna helyesnek. Letámadni pedig, erővel felé kerülni végképp nem szerettem volna. Nem lett volna hozzám méltó cselekedet. Egy ilyen szépségre, éveket is tudnék várni, bár titkon remélem, hogy azért annyit nem kell majd. Elmém még mindig kicsit más vizeken evez, hiszen olyan dolog történt, amire nem is gondoltam volna, de sikerül újra a vadászatra koncentrálnom, teljes erőbedobással. Eszemben sincs előtte gyengének mutatkozni, vagy olyannak, aki nem képes elejteni egy igazi vadat.
Csak némán bólintok, mikor közli, hogy ő melyiket is vette célba, én közvetlenül a mellette lévő állatra célzom. Megfeszítem az íjat, ami gyengén ismét ropogni kezd, egészen pattanásig feszítem, kifújom a levegőt a tüdőmből, célzok és elengedem a vesszőt, amely szélsebesen csapódik bele az állat testébe, belefúródva egészen mélyen. Szinte pont egyszerre repülve Sif nyílvesszőjével, hiszen így terveztem az előbb is és most meg is valósítom, egy kis odafigyeléssel. A többi vad gyorsan eliszkol a helyszínről, egy ideig biztosan nem térnek ma vissza. Nem sietem el annyira a dolgot, egészen komótosan sétálok Sif mögött az elejtett vadakhoz. Tudom, hogy nekem nincs szükségem a késemre, elég pontos volt a lövésem, láttam, hogy nem fog szenvedni az állat.
- Szép lövés.
Jegyzem még meg útközben. Letérdelek és lassan kihúzóm a vesszőmet és egy finom mozdulattal eltávolítom róla a fölösleges vért.
- Mi lenne, ha itt éjszakáznánk a környéken, tábort vernénk és megsütnénk ezeket?
Futottam le a gondolatot a fejemben. Az amolyan igazi kalandos dolog lenne, amire már rég volt alkalmam. Bár nem tudom Sif hogyan tervezte, mennyire van rám ideje és mennyire fog neki tetszeni az ötletem. Nem egészen így készültem felszerelés ügyileg, de aki elég tapasztalt, mindent megtalálhat az erdőben, amire csak szüksége van a túléléshez.

✗ Credit || Szószám: 298 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 2:24 am

Hakon & Sif
Zene
Örülök, hogy a férfivel ilyen könnyen eltudok beszélgetni, játszani és tölteni az időmet. Az, hogy szólt, számomra sokat jelent, mert megmutatja, milyen is valójában. Vannak, akik inkább csak letámadtak volna, ő nem. És ezt nagyra becsülöm. Boldoggá tesz, hogy azt is milyen jól fogadja, ahogyan döntök. Csatlakozik hozzám, s már állok is fel, húzom fel az íjat, célzok. Úgy tűnik, egy nagyobb csoport jött inni a patakhoz. Látok vagy öt állatot.
-A balszélsőt célzom. - suttogom halkan, csak hogy ne egy állatot lőjünk ketten. Lassan fújom ki a levegőt, nem pislogok. Az íjamat kihúzva tartom, van bennem elég erő, hogy akár még egy percig is így tartsam. Mikor már biztos vagyok a dolgomban, elengedem a nyilat, amely sebesen indul útjára az állat felé. Talált. Közben sejtem, hogy Hakon is ellövi a nyilát, amikor én, hisz úgy tűnt az előbb is így akarta. Az állatok megriadnak, ahogy közülük kiesnek a példányok, s hangos csörtetés közepette szaladnak el. Előkapom a vadásztőrömet, s kisietek a bokor mögül, hogy megnézzem, él-e még az állat, s kioltsam fényét, vagy sikerült-e a lövéssel teljesen leteríteni.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 2:11 am

Sif & Hakon

A türelem és az önuralom volt az, ami kimondatta velem ezeket a szavakat. Nem bánom, hogy így tettem, bizonyos normákat én is szeretek megtartani. Egy bizonyos részem már majd megőrült azért, hogy magam alá teperhessem és végre jobban eggyé váljunk, de mindennek megvan a megfelelő ideje és ez még túl gyors lett volna. Nem rágódom ezen, annál édesebb lesz majd az a gyümölcs. Tudom én, hogy benne is legalább annyira dúltak azok a vágyak, és hogy a fenekére markolással már bizonyosan átléptem azt a határt. Mindegy is, jobb lesz így. Szép nap vár ránk így is.
- Benned pedig több finomság és érzelem van, mint azt bárki is gondolná.
Próbálom viszonozni a szép szavakat, melyek nagyon jól esnek tőle. Dicséret ez a javából, amit biztos nem kötött minden férfi orrára, akivel eddig összefutott.
Ez még csak a második igazi közös napunk, de bizonyosan nem az utolsó. Annyi teljes és jó élmény várhat még ránk, ha mindketten ugyanúgy akarjuk, és eddig nagyon úgy néz ki, hogy igen.
A csók, ami most a homlokomon ér pont elegendő, és elcsitít minden vad kirohanást. Hagyom, hogy felkeljen majd én is így teszek.
- Nem hiszem, hogy ilyen lehetőséget el tudnék fogadni mára.
Makacskodom, és az hogy zsákmány nélkül vadásszunk. Két ilyen jó harcos, hát az képtelenség.
Lassan felveszem az íjat, ismét behelyezem a nyilat, és kikukucskálok a rejtő ágak közül. A völgyben akad még néhány vad.

✗ Credit || Szószám: 232 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 1:56 am

Hakon & Sif
Zene
Ha valami szorult belém az évek során - a bátorságon kívül-, az az önuralom, a továbbiakat ennek köszönhetem.. A harapást is csak akkor hagyom abba, mikor keze felkúszik a fenekemre. Valahogy ez máshogy ér, mint a combom simogatása, kicsit zavarba ejtő, de egyszerre kellemes, s kissé vadító is, ahogy belemarkol. Csak pár centire húzódom el tőle, amikor megszólal, s halkan sóhajtok, amikor közli a tényt, amelyet már én is sejtettem. Viaskodni kezdek önmagammal. Kívánom őt, ez nem csoda, sőt, majd megörülnék most azért, hogy a gondolataimat beteljesítsem, hogy tovább játsszak, feszegessem a húrt, de ugyan akkor nem tartom ezt erkölcsösnek és idején valónak, kínozni pedig nem kívánom.
- Több tisztesség van benned mint Asgard Harcosainak némelyikében.. pedig ők előkelőségek... Csodállak, Hakon. - mondom halkan, arcát fürkészve, halvány mosollyal. Nem ez az utolsó nap, hogy találkozom a férfivel, nem kell semmit el sietni. A homlokához hajolok, s adok rá egy csókot, majd rámosolygom és leszállok róla. Egyszerre könnyebbülök meg és érzem úgy, hogy szívesebben maradtam volna fölötte, de vannak, dolgok, amiket tiszteletben kell tartani...
- Vadásszunk, vagy ma éhen maradunk. - mosolygom rá vidáman, s felveszem íjamat és nyilamat a földről, majd kilesek a bokor levelei között.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 1:41 am

Sif & Hakon

Nem akartam kihagyni ezt a kis mókát, nem akarom az erőmet sem fitogtatatni különösebben, legalábbis nem most, majd ha igény van rá esetleg. Direkt húzom persze, mert miért is ne, ha már ilyen jól érezzük magunkat. Úgy tűnik túl messzire sem mentem egy kezemmel, nem léptem át a határt, mert egy rossz szó annyi sem ér.
- Végre.
Vigyorgok, és szinte várom az újabb támadást, ami már sokkal édesebb és közvetlenebb élmény a földre huppanásnál. Most ő is húz engem, ahogy ajkamat nem a legfinomabb módon harapja, de kicsit sem fájó, sőt inkább izgató, ahogy a szemébe nézek és próbálok utána kapni.
Mikkor a másik kezem is szabaddá válik, még ráteszek egy lapáttal és megmarkolom a fenekénél, pont, ahogy ő harap. Mentem felrobbanok, egy bizonyos pontosan úgy érzem. Valami nekem is eljut a fülembe, talán épp a legjobb vadászidőt hagyjuk ki, de eszembe sincs most mással foglalkozni.
- Ha így folytatod, azt hiszem, nem fogok bírni magammal.
Mondom őszintén, egyértelműen utalva meddig fajulhat ez az egész. Kikívánkozik belőlem, nem akarok zsákba macskát árulni. Gyorsnak is érezném, meg nem is, mert annyira izgató és idilli ez az egész, ami most történik velünk. Nem akarom, hogy elvesszen ez a varázs, csak azért mert elhamarkodjuk a dolgokat.

✗ Credit || Szószám: 204 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 1:24 am

Hakon & Sif
Zene
A z, hogy hagyta magát érezhető volt, de nem bántam, élveztem, hogy bele ment a játékba, sőt, még húzta is az agyamat, mire halkan elnevettem magamat egy kis vigyor kíséretében. Szóval felfalni? Ahogy ő akarja. Közben érzem, hogy keze felkúszik a combomra, de egyenlőre nem érzem úgy, hogy messzire menne, így hagytam, had élvezze ki a helyzetet. Jól esik az érintése...
-Igen.. most, ebben a minutumban. - válaszolom, s lekönyökölök, hogy lehajolhassak hozzá, majd fogaimmal finoman megragadom ajkát, miközben a szemébe nézek huncut módon, játékosan. Mivel, ha tovább fognám a kezét, úgy nekem kényelmetlen lenne, ezért inkább elengedtem, hogy mind a két kezemmel könyökölhessek a földön. Közben hallottam, hogy megelevenedik a bokor mögött a kis tisztás, de jelenleg volt sokkal jobb elfoglaltságom is... Vadra vadászni lehet később is kicsit, amit majd később közösen elfogyaszthatunk, de ez a pillanat most történik és nem akarom félbe hagyni. Túlságosan jól szórakozom és érzem magam ahhoz, hogy csak úgy felkeljek róla.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 09, 2015 1:06 am

Sif & Hakon

Felejthetetlen érzés marad ez is, ahogy egyre jobban kiteljesedünk és felfedezzük egymás apróságait, testét és csókját. Nem szabtam gátat ennek, ahogy ő sem felfedező kezeimnek. Szerencsémre nem teljes páncél ez, így akadtak rések, ahol kissé be tudtam csúsztatni kezeimet, és olyan jó volt szinte bőrét tapintani. A kijelentésemre, arcán némi meglepettség tükröződik, de a pillanatnyi csókom viszonzásra lel ismét, sőt ugyanúgy belenevet a végébe, ahogy én is. A hirtelen támadással tényleg nem számoltam, a reflexeim elég jók, lenne időm reagálni, de ez nem harci helyzet így hagyom magam leteperni mosolyogva. Testsúlya nem nehezedik rám, de fölöttem térdel és ebben a pozícióban, egészen másképpen kezd felhevülni a testem, ahogy szinte rám ült és kezemet leszorítja.
- Hát lehet, hogy tévedtem. Na, mi lesz akkor, felfalsz végre?
Nézek rá kihívóan és hagyom, hogy ezt a párbajt ő nyerje és nyeregben érezze magát, majdnem szó szerint. Várom, hogy ez után mit szeretne tenni az áldozatával, aki láthatóan teljesen felkínálta magát. Szabad kezem sem tétlenkedik és felcsúszik egyik oldalt a combjához, már amennyire érezhető belőle így valami. Úgy látszik a férfi vágyaim is nagyon kezdenek dolgozni, talán nem is csoda. Ennyi év után. A felszabadultság pedig most már Sif-en is teljesen kiütközik, áttörtük a gátjainkat. Talán nem kellene ennyire elsietni, még itt az egész nap előttünk. Viaskodik az elmém a vágyaimmal.

✗ Credit || Szószám: 217 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 09, 2015 12:07 am

Hakon & Sif
Zene
Jó érzés volt, ahogy viszonozta a csókot, ahogy hagyta, hogy simogassam, s ahogy ő próbált minél inkább a közelembe férkőzni, keresve réseket a páncélon. Volt néhány hely, nem zavart, hogy megtalálta őket a karomon, vállamon... Időközben felfedeztem, amit fel akartam, arcomon örömteli, halvány mosollyal, s kissé játékos meglepettséggel pillantok rá, mikor kijelenti, hogy ilyen vadat fogott. A csókot viszonozom, de a végébe bele vigyorgok, s amíg nem számít rá, egy hirtelen lendülettel terítem el a földön. A kezét, amit eddig fogtam, továbbra is fogom, s gyengén lent tartom a földön, másik kezemmel feje mellett támaszkodom.
-Ó, biztos, hogy te ejtettél vadat? Nem inkább ő vadászott le téged? -  kérdezem játékosan lepillantva rá, elvigyorodva egy kissé. Ahogy ő is, én is kezdek felengedni.
Valahogy eszembe jutnak a régi, suhanc emlékeim, amikor még tényleg ilyen játékos és felszabadult voltam. Jól esett most vele ismét átélni ezt, ha bele megy a játékba ha nem, legalább egy percre megérezhettem ennek az ízét és teljesen megérte, ahogy az is, hogy most itt vagyunk, s hogy akkor megszólítottam a barakkban. Visszagondolva, hamarabb is megejthettem volna ezt a beszélgetést.. ha tudtam volna, hogy ilyesmire lelek benne, egészen biztos nem haboztam volna idáig várni...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 11:41 pm

Sif & Hakon

Belül sok mindenre rádöbbennek én is, főleg arra, hogy mennyire magányos is voltam az utóbbi években. Arra is, hogy ezt mennyire elnyomtam magamban, mennyire nem törődtem vele és most egyszerre tör ki belőlem szinte minden, olyan nehéz ép ésszel felfogni. Az egyetlen szerencse, hogy nem maradtam még le semmiről és kellő idő áll még előttem ahhoz, hogy teljes életet éljek. Egy igazi társsal az életemben.
A pillanat mikor csak nézem és próbálok levegőhöz jutni, elmerülve a gyönyörű szemeiben, közben még testünk mindig olyan közel van egymáshoz. Tökéletes, el sem tudnék képzelni szebbet egészen addig, még közelebb nem hajol ismét, hogy most az ő ajkai kérleljenek újabb csókot, egy egészen más fajtát. Sokkal mélyebb, és szenvedélyesebb már ez a csók és nyugodtabb is nem olyan kapkodó mégis legalább annyi vágy van benne. Finoman bánok vele, mint egy nyíló virággal, amit dédelgetni kell és gondozni. Nyelvem finom simogatja az övét, miközben újra összeforrunk. Kezem szinte ismét magától mozdul és húzza közelebb a csók közben, szinte testünk is teljesen összeér, csak a fránya páncél áll kettőnk között, így nem olyan belsőséges, de majd lehet másképpen is, most ez zavar a legkevésbé. Mégsem kezdhetem itt el lehámozni róla, nem tudom, mit szólna hozzá. Annyit vehet csupán észre, mintha kezem keresné, azokat a pontokat ahol közvetlenül érinthetem testét, és csak némi ruhaanyag fedi.
Míg én lejjebb próbálok ismerkedni vele, ő az arcommal teszi ezt, és fedezi fel részletről-részletre. Hagyom neki természetesen, semmire nem tudnék neki nemet mondani.
A csóknak lassan vége szakad, de a kontaktus továbbra is megmarad. Éppen a kezemmel, ami még szabadnak mondható rész és hagyom, hogy szabadon mozgassa kedvére.
- Nem sejtettem, hogy ilyen igazi vadat ejtek ma.
Kissé huncutul kapok egy apró csókért és nevetek bele. Kezdek felszabadulni.

✗ Credit || Szószám: 287 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 08, 2015 10:48 pm

Hakon & Sif
Zene
Az érzések, amiket felszabadít, kimondhatatlanok. A magányos évszázadok keménnyé tettek, és most Hakon mellett döbbenek rá, hogy mennyire elhanyagoltam nőies énemet, női szükségleteimet... Hisz már rég tekintett rám bárki úgy, inkább csak egy barát, vagy harcostárs voltam.Ezekben a percekben, ölelkezve, egymás szemeit és arcát fürkészve érzem azt, hogy kezdek teljessé válni, s közben új vágyak törnek a felszínre. Most én hajolok oda, hogy összesimítsuk ajkainkat, de valahogy máshogy. Az eddigi éhséget csillapítottuk, most már csak kiélvezni akartam minden pillanatot, kiadni magamból minden vágyat és újra nőnek érezni magamat. A csók, amelyet adtam, lassú és szenvedélye, nyelvem megnyugodva keresi, játszik az övével. Habár ez a csók nem heves, az érzés még is ugyan azt váltja ki belőlem. A szívem hevesen dobog, ismét csak zilálnék. Tartom magam, nem szívesen szakadok el tőle újra. Megint arcára simítok közben, de ez sem vagy, vagy gyors érintés. Kezem lassú és finom, hosszan ismerkedik vele, minden apró részét meg akarja ismerni, s általa én is. Arcán kezdtem, ujjbegyeim finoman érintették meg, s csak egy pillanat múlva lett bátrabb az érintésem, ahogy ujjaim arccsontját kezdték felfedezni, majd feljebb kúsztak a halántékára, onnan pedig lassan lesiklottak az arcán át az állára. Csak ekkor távolodtam el tőle ismét egy picit, hogy megpillantsam azt, amelyet ujjaimmal imént felfedeztem. Nem akartam itt abba hagyni. Mindent, amit csak lehetett és tudtam, meg akartam ismerni, akár csak az arcát. A következő a keze volt, mást nem is nagyon tudok rajta megismerni - s egyenlőre nem is illene mást-, így egyik kezét előre húzom, s lepillantva rá, simítom végig a kézfejét, ujjait, majd megfordítva a tenyerét.

Már ha mindezeket megengedi, hagyja.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 10:01 am

Sif & Hakon

Egyszerűen nagyon élvezem azt, ami most történik és boldogság önti el egész testemet és lelkemet. Mint aki felfedezett magában valami olyan hiányt, olyan űrt, amit soha senki nem tud betölteni és most mégis egésszé válik. Olyan hirtelen történt minden, mégis egy percét sem bánom, és azt sem, hogy ilyen hamar megtörténik ez, mert egyszerűen kikívánkozott belőlem és most annyira jó, hogy szavakba sem tudnám önteni. Tartottam ugyan picit tőle, hogy elsietem a közeledést, de viszonzásra leltem és édes ajkakra, melyeket most olyan csodás érzés kicsit birtokba venni. A nyelvek játéka, csak jobban felpaprikázza érzéseimet, és jobban ölelem magamhoz, mint talán bármit eddig életemben, mintha sosem akarnám elengedni, úgy ahogy a pillanatot sem. Érzem, ahogy végig simít arcomon és élénken beletúr hajamba is, szinte beleborzongok, és úgy érzem, menten rávetem magam még ennél is jobban. Egyedül a kapkodó levegőhiány az, ami végül engem is arrafelé terel, hogy elengedjem ajkaimmal egy időre. Egy sóhaj is kiszakad belőlem, de ez inkább a kellemesebb fajtából való és csak nézem azt a szép arcot, ami olyan közel figyel rám még mindig. A szavai tovább melengetik szívemet.
- Sosem éreztem még magam ilyen boldognak.
Rá tudok tenni egy lapáttal, azt hiszem, de teljesen őszintén mondom. Semmit sem tudnék ehhez hasonlítani, ami eddig történt életemben. Volt hasonló, de semmi sem volt ennyire intenzív és magával ragadó. Az arcom pedig visszatükrözi számára mennyire boldog is vagyok, a szemeimben pedig látni, hogy csak rá vágyom.

✗ Credit || Szószám: 236 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 08, 2015 9:35 am

Hakon & Sif
Zene
Boldogság tölti ki a szívemet és a testemet. Nem gondoltam volna akkor a barakkban, amikor beszélgetni kezdtem a férfivel, hogy ma ez lesz.Hakon helyes, okos és jószívű, rátermett és megbízható. Kicsit elgondolkodom, hogy nem adom-e könnyen magam, hiszen ha már eljutottunk ide, nem akartam elutasítani, félve, hogy mi lesz, ha később egy másik nő is rátalál? Féltem ettől, egészen idáig. Úgy érzem, tényleg olyan, mint szomjazónak a víz. nyelvét beengedem ajkaim közé, s az én nyelvem is csatlakozik a tánchoz, vagy játékhoz, miközben érzem, hogy magához szorít. Kellemetlen most a páncél, de ez legyen a legnagyobb problémánk a világon. Egyik kezemmel elengedem nyakát, de csak azért, hogy végig simítsam csók közben a karakteres arcát, egészen hátra, majd a tarkójánál a hajába túrhassak. Akaratlanul is picit bele markolok, folytatva a csókot, de szinte úgy érzem, hogy alig kapok levegőt, amit az orromon veszek az nem elég. Kénytelen vagyok elengedni ajkaimmal egy picit őt, és eltávolodni tőle, de nem megyek messzire, csak épp annyira, hogy a szemeibe tudjak pillantani halkan zilálva, halvány, örömteli mosollyal és pillantással.
-Nagyon rég nem éreztem magamat ilyen boldognak... - suttogom halkan.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 3:11 am

Sif & Hakon

Nem hittem volna, hogy velem ilyen még egyáltalán megtörténik az életem során. Olyan sivár és kilátástalan volt a helyzetem, hogy azt el sem tudom mondani. Pedig azt hinnénk, hogy a magas pozíció vonzza a nőket, de nem számomra. Legalábbis nem olyanokat, akiket értékesnek is vélek arra, hogy mellette tegyem le az életem. Viszont ezt most egészen máshogy érzem, annyi közös van bennünk. Az arcsimogatás csak a kezdet volt, de most már egészen közelibb vizekre evezünk. Nem rég ismerem ez tény, de vannak olyan megmagyarázhatatlan dolgok, amik csak úgy megesnek az életünkben, ez ilyen úgy vélem. Mert annyira helyesnek érzem, annyira jónak és melegséggel tölti el a szívem. Ahogy közelebb érek, érzem az ő heves légzését is arcomon, de nem kapja el a fejét hirtelen, és amikor összeér az ajkunk, viszonzásra lelek. Egyszerűen mesés, el sem tudom hinni, hogy egy ilyen szépség és minden nemében tökéletes nő rám vágyhat. Talán nem vagyok elég magabiztos ilyen téren, de ennek is megvan az oka és az évek tapasztalata. A csókja olyan finom és némileg heves is, vágyakkal teli, nem vagyok rest viszonozni hasonlóképpen. A nyelvem szinte víg táncot jár, annyira beleélem magam. Keze a nyakam köré fonódik, érzem, csak még szorosabbra húzva kötelékünket, és én is így teszek. Az íj kiesik a kezemből és derekánál átkarolva még szorosabban magamhoz húzóm, már ha ez egyáltalán lehetséges még. A páncél ilyenkor nem a legelőnyösebb, de megbirkózom vele.

✗ Credit || Szószám: 232 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 08, 2015 2:56 am

Hakon & Sif
Zene
Ha valaki azt mondja nekem egy héttel ezelőtt, hogy ma ilyen élményekben lesz részem, valószínűleg bolondnak nevezem és az arcába nevetek. Nem is tűnik valóságosnak, leginkább egy álomnak, egy nagyon valósághű álomnak. Teljesen magával ragad az érzés, ahogy meleg tenyere finoman az arcomon van, de ekkor még nem is gondoltam volna, hogy ennél lehet jobb is. Éreztem kezének rezdülésén, hallottam vértje susogásán, hogy megmozdul, s legszívesebben szorosabban fogtam volna arcomra kezét, hogy ne húzódjon el, azonban nagyot tévedtem. Nem elhúzódott, közelebb hajolt. Éreztem ahogy arcunk csak pár centire volt egymástól, s a lélegzetemet is visszafojtottam, mintha attól tartanék, hogy egy rosszul kiadott sóhajjal elriaszthatnám. Amikor pedig az ajkai az enyémhez értek, már tényleg nem létezett a külvilág. Nem hallottam az erdőt, csak a heves szívverésemet. Visszacsókoltam, hevesen, aztán felötlött bennem az is, hogy még csak pár órája kezdtünk egymással igazán ismerkedni összesen, még is.. annyira jó érzés volt, olyan felszabadító, olyan örömteli, hogy nem érdekelt, ildomos-e ezt tenni, vagy sem. Egy pillanatra nyitottam csak ki a szemem, mintha konstatálni akarnám, hogy ez tényleg valóság, s közben kezemmel elengedtem az övét, meg az íjat is hagytam a földre esni, inkább öleltem át a nyakát, s kívántam azt, hogy örökké tartson ez az édes érzés.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 2:42 am

Sif & Hakon

Igazából engem sem zavar túlzottan az, hogy ezt a lehetőséget elszalasztottuk. Igazán nem rajtunk múlt a dolog, egyszerűen rosszkor érkezett a váratlan vendég. Mivel a türelmem is végtelen, pláne nem fogok ezen idegeskedni, mert itt van nekem Sif, akinek figyelmem szentelhetem újra.
- Annyira most, én sem…
Adok bizonyosságot arról, hogy én is így vélekedem erről az egészről. Nem löki el a kezem, nem húzódik el, sőt egészen belesimul a tenyerembe és szinte érzem, hogy mennyire jól esik ez neki. Talán nem is volt rossz ötlet ilyen módját választani a közeledésnek, talán ez a mi asztalunk, ahol szavak nélkül is ki tudjuk fejezni az érzéseinket. A légzése oly heves, így már átérzem, és meg sem tud szólalni. Jelzés viszont érkezik és a keze finom csúszik fel az enyémre, visszaigazolásként. Annyira szép látvány nyújt így, szinte vonz magához, hogy még jobban érezzem őt és nem is tudok magamnak megálljt parancsolni. Jelenleg engem sem érdekel milyen állatok kószálnak a völgyben, itt úgy sem láthatnak meg minket. Mivel épp csukott szemmel élvezi az érintésem, nem tudom, mennyire érzékeli azt, hogy arcom közeledik felé, és a légzésem is egyre közelebbről érezhető, ahogy kiáramlik a meleg levegő és arcát simogatja. Picit még tétovázom ugyan, de nincs már visszaút, ajkamat az övére tapasztanám, forrón csókolva. Nem tudom, meddig élvezhetem ki, de ameddig tart, úgy teszek. Reménykedve, hogy nem sietek el semmit.

✗ Credit || Szószám: 225 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 08, 2015 2:29 am

Hakon & Sif
Zene
Azt hiszem, kivételesen örülök annak, hogy a ragadozó megzavarta a vadakat, mert így ismét egymásé lett a figyelmünk, ami engem különös örömmel töltött el. Elmosolyodtam, mikor ő is lehúzódott.
-Annyira nem bánom... - suttogom halkan, de szinte el is veszik a hangom a csendben, mert felém mozdul. Csendben figyelem, ahogy kinyújtja a kezét, s ahogy megértem mit szeretne, szinte el is áll a lélegzetem. A pillanatok perceknek tűnnek hirtelen, ahogy ujjai arcomhoz érnek. Ez segít kiélvezni minden egyes pillanatát annak, ahogy keze rásimul az arcomra, s megcirógatja azt. A szívem hevesen kezd dobogni, s a lélegzetemet sem tudom visszafojtani a normál szintre, mert különben úgy érzem, hogy megfulladok... olyan jól esik az érzés, a tudtára akarom adni, hogy így érzek, de ezek után a szavak tényleg elhagynak. Ehelyett inkább felemeltem kezem, hogy megfogjam arcomon lévő kezét, s miután ezt megtettem, jól esően lehunytam a szemem. Érintése olyan számomra, mint egy sivatagban eltévedt vándornak a tiszta édes víz. Úgy érzem, hogy felüdít, hogy szinte egy helyben is alig tudnék maradni, de mindezt csak egy jól eső sóhajtásban és mosolyban adom ki magamból. Most az sem érdekelne, ha esetleg jönne néhány zsákmányállat, vagy épp egy tucat.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 2:12 am

Sif & Hakon

Biztos, hogy nem a legkönnyebben írjuk le, amit érzünk, mégis úgy néz ki mindketten megértettük a lényeget és igazából úgy érzem ez a fontos. Sokszor kell szónokolnom a katonák előtt, és különböző taktikai terveknél is mindig kikérik és várják a véleményem, de ez most egészen más. A tettek embere vagyok, egy igazi harcos, akinek ez a lételeme, ahogy ő is, ezért van valószínűleg ilyen nehéz dolgunk egymással.
Láthatóan megértette mi is a tervem, nem kellett mondjuk hozzá részletes leírás, a harcosok olykor szavak nélkül is megértik egymást a csatamezőn. Valami azonban megzavarja az állatokat és biztos vagyok benne hogy ezek nem mi voltunk. Keresem a tekintetemmel mi is lehetett az, és nem kell sokáig kutatnom, egy nagy testű ragadozó az. Így már minden érthető. Úgy néz ki beindult a dolog, tehát már csak idő kérdése, hogy több állat is érkezzen. Fő a türelem ismét.
- Nem mi voltunk.
Jegyzem meg az egyértelműt továbbra is elég halkan. Így tovább várakozunk és ismét a szavak mezejére kell lépnünk, a téma pedig még mindig adott. Nehéz is lenne kibújni alóla. Aranyos, ahogy így próbálkozik és szeretne nekem magyarázatot adni, nagyon nagyra értékelem.
- Csupán te is hosszú múltra tekintesz vissza és egy ideje nem ez élvezi a prioritást.
Segíteném ki ismét a szavaimmal, ami nagyjából rám is igaz. Bár nem tudhatom mennyivel akadt több kapcsolata, mint nekem, de ez már csak részletkérdés.
- Úgy tűnik igen.
Mosolyodom el majd egészen érdekes indíttatásom támad. Ha nem megy valami a szavak terén, talán érdemes más irányba próbálkozni. Látom, hogy figyelme ismét teljesen az enyém. Közelebb húzódom, hogy kissé bizonytalanul arca felé nyújtsam kezem, hogy lágyan végig tudjak rajta simítani, szavak nélkül. Remélem, ezzel sem fogom elijeszteni, mert úgy érzem, a szívem már a nyakamban dobog.

✗ Credit || Szószám: 290 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 08, 2015 1:52 am

Hakon & Sif
Zene
Mmegpróbáltam neki elmondani azt, amit érzek, de nem sikerült olyan fényesen, mint akartam. Ennek ellenére értette a lényeget, s megpróbálta a maga módján elmondani, s úgy tűnt, mind a ketten ugyan abban a cipőben vagyunk: inkább a tettek emberei vagyunk, sem mint a szavaké. De engem nem zavart, mert értettem mit mond és egy örömteli mosolyt csal az arcomra... amíg nem jönnek a vadak. Akkor felkelek, s velem a férfi is. Mikor elmondja, hogy a jobboldalit fogja lőni, némán bólintok. Lassan fújom ki a levegőt, hogy az íjam stabil legyen, ám még mielőtt elengedném az ínt, az állatok valamiért megriadnak, felemelik fejüket, majd elsuhannak. Értetlenül engedem le a kezemet és nézek utánuk. Minket éreztek volna meg? Kétlem... Ha eddig nem láttak, akkor se vehettek észre.
-Mi a fene? - kérdezem meglepve, halkan, mikor hirtelen mozgást látok a tisztás másik szélén.. egy ragadozó jelenik meg, szintén azért, hogy igyon. Valószínűleg meg kell várni, hogy elmenjen, hogy az előbbi négy állat visszajöjjön inni. Hakonra pillantok egy halvány mosollyal, majd ismét a bokor mögé rejtőzöm, féltérdelve.
- Nem! Nem bántottál meg egyáltalán. Csupán...- magyarázkodnék, de úgy hiszem teljesen felesleges, s nem is akarom a múltammal és a volt "kapcsolataimmal" terhelni őt. Helyette inkább veszek egy mély levegőt, amit azonnal ki is fújok sóhajtásként, ahogy arcára pillantok.
- Úgy tűnik, várni kell még pár percet. -suttogom, rámosolyogva. A nyilat az íjon hagyom pihenni, a lovak felé pillantok, de ugyan ott legelésznek, ahol eddig is, aztán a tekintetem akaratlanul is visszakúszik a férfire.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 1:39 am

Sif & Hakon

Nem tervezem még a halálomat, úgy érzem sok tennivalóm van még itt és Asgard számít rám. Ha pedig más örömök is várnak még rám, pláne nem. Még szeretnék hosszú évszázadokat élni, talán ezredeket is.
- Köszönöm, ez igazán jól esik.
Biccentek elismerően. Persze egy igazi harcos tudja, hogy bármikor elérheti a vég a csatatéren, és akkor már csak egyre helyre szeretne kerülni, ahogy én is. A legnagyobbak közé.
Ezek az érzelmi hullámok, bizony folyamatosan érnek mikor a közelében vagyok, és néha úgy érzem, megfulladok tőlük, emellett vágyom is rá, hogy újra elkapjon. Fura. A lelkem most egy időre megnyugszik, hogy nem csak az üres levegőben kapkodok, hanem tényleges van ott valami szál kettőnk között. A kezünk még egy ideig összekulcsolva marad, mint egy kötelékként, ami mindkettőnk számára jelent valamit, hiszen egyikünk sem rántja el hirtelen.
- Olykor igen, olykor nem. Most inkább én sem. Akkor bizony nagyon át tudom érezni ezt is, szokatlan, fura, de egyben felemelő és vágyom is rá. Nehéz leírni.
Próbálom szavakba önteni, ami bennem van a legjobb tudásom szerint, hát ez lesz belőle jelenleg. Csak bízom benne hogy azért érthető valamennyire a makogásom.
Ami kiszakít ebből az egészből, az a négy vad érkezése. Elengedem a kezét természetesen, most mindkettőnknek szüksége lesz rá.
- Enyém a jobb szélső.
Suttogom a lehető leghalkabban és megfeszítem az íjat, ami picit ropog, de alig feltűnő a bogarak ciripelése mellett. Célba veszem a szélső állatot. Próbálom úgy elengedni a nyílvesszőt, amikor Sif, egyszerre. Mert csak egy lövésünk lehet így. Beszívom a levegőt mélyen, és amikor elengedi a nyilat, úgy teszek én is, és csak bízom benne hogy elég jót lőttem az állat leterítéséhez.

✗ Credit || Szószám: 272 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 08, 2015 1:21 am

Hakon & Sif
Zene
Szavaira bólintottam, kis mosollyal, habár nem akarok arra gondolni, hogy majd valamikor ő is a Valhallába kerül.
-E felől nincs kétségem. - mondom halkan, kis mosollyal, majd bele bonyolódunk, a tegnap előtt esti és a mai érzelmekbe, legalább is én egy kicsit. Végül sikerül megnyugtatnom a férfit, miután azt hitte, rosszat követett el, s rámosolygom halványan, ahogy végre ő is elmosolyodik. Érezve, hogy megszorítja a kezem, ismét elfogja testemet az érzés, mintha rohannék és nem volna elég levegőm, zilálnom kellene. De olyan jó érzés, hogy ott hagyom pihenni még egy kicsit, főleg, hogy közben ismét kedveskedik. Zavartan pillantok félre, majd ismét rá, mosolyom is ehhez hasonlatos.
-Nem vagyok a szavak embere.. Csak oly nehéz számomra felfogni azt, amit érzek és amit te...- kezdenék újra magyarázkodni, amikor hirtelen elhallgatok, mert neszezés üti meg a fülemet. Egy pillanatig még a férfi szemei fürkészem, majd óvatos mozdulattal húzom ki a kezem a kezéből, hogy íjamra nyilat tehessek egy gyors mozdulattal.. persze csak ha a férfi nem szorította már a kezem, mert ha nem engedi el, nem rántom ki onnan.
Ha elenged, lassan állok fel, s húzom ki az íjat. A pataknál megjelent négy vad, hogy igyon.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 08, 2015 1:03 am

Sif & Hakon

Nem fogott vele mellé, igazából, mert cseppnyi szomorúságot sem érezni a hangomból. Méltó helyre került, ahova minden harcos szeretne. Sok időt szolgált, mindent megélt, amit kellett, teljes élet volt az övé. Remélni tudom csak, hogy most fentről nézve elég büszke egyetlen fiára is.
- Igen így van. Bizakodom benne, hogy majd sokára elég méltó leszek ahhoz, hogy mellé üljek annál az asztalnál.
Ismerem szóról szóra, amit mondd, és jól esik a lelkemnek, ahogy az együttérzése is. Sokat jelent nekem.
Már éppen kezdene úrrá lenni rajtam ez a keserűség, mikor megérzem, hogy megfogja a kezemet, csak ekkor emelem fel újra a tekintetem, amiben mintha ismét remény csillanna.
Látom, rajta hogy hezitál, hogy alig találja a szavakat. Mintha, ugyan abban a cipőben járnánk, és nem tudnánk belőle kilépni. Nem tűnik elkeseredettnek, és nem is akar elutasító lenni. Érzem.
Az utolsó mondat, pedig akár egy villámcsapás. Kimondta. Pontosan úgy gondolt rá, ahogy én. Ez sem lehet véletlen, de nem akarok elbizakodottnak tűnni. Ennyitől még nem is lehetek, de boldog az igen. Látszik is arcomon, ahogy visszaköltözik rá a jókedv és a mosoly. Kicsit visszaszorítom a rajtam tartott kezét.
- Nem találkoztam még hozzád fogható jelenséggel és szépséggel. Egy nap alatt felbolygattad egyszerű életem, de … nem bánom, picit sem.
Vallomásnak vehető ez is. Nem akarom elvetni a sulykot, de teljesen őszinte akarok lenni vele. Nem akarok semmit elsietni sem. Azt se állíthatnám, hogy szerelembe estem, de hogy végre olyan érzelmek rohamozzák meg szívemet, amik már régen nem, az bizonyos.

✗ Credit || Szószám: 245 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Vas. Jún. 07, 2015 11:36 pm

Hakon & Sif
Zene
Az apja után kérdezek, de láthatóan mellé fogtam vele, mikor közli, hogy elhunyt. Erről az edda jut róla eszembe...
-Örömhon az ötödik,
ahol az aranyfényű,
fenséges Valhalla áll;
Hropt választ itt hősöket,
nap mint nap, ők vesznek el
véres harcokon. ... Apád is az asztalnál ül, ebben biztos vagyok. -
mosolygom rá kedvesen.
Aztán mintha elszabadulna a káosz, kérdésére nem tudok válaszolni, mire úgy tűnik, teljesen félre érti hallgatásom okát. Egyből bocsánatot is kér, mire aggódón térdelek közelebb hozzá és kapok keze után, s ragadom meg, még mielőtt minden veszve lenne.
- Nem! Nem bántottál meg egyáltalán. Csupán...- magyarázkodnék, de úgy hiszem teljesen felesleges, s nem is akarom a múltammal és a volt "kapcsolataimmal" terhelni őt. Helyette inkább veszek egy mély levegőt, amit azonnal ki is fújok sóhajtásként, ahogy arcára pillantok.
- Én is.. sokat gondolok rá.- mondom ki végül, nagy nehezen. Ettől aztán hirtelen úgy érzem, hogy megkönnyebbülök, s ennek örömére megpróbálom az iménti helyzet után felgyorsult légzésemet visszafogni.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Vas. Jún. 07, 2015 11:22 pm

Sif & Hakon

A hely tökéletes, innentől igazából nem rajtunk múlik a dolog, inkább csak a természet erőin. Némi szerencsén meg sok türelmen. Nekem abból eléggé sok akad, így nem jelenthet gondot kivárnom, még előbukkan a fák közül az első vad.
- Kiváló vadász, de elsősorban katona és apa. Nem, ő már a Valhallában élvezi a kiérdemelt helyét.
Mosolygok szelíden magam elé, ahogyan elém rajzolódik szikár alakja apámnak. Szentül hiszem, hogy így van, nem lehet kérdés, hiszen nagy harcos volt. Az én példaképem.
Az első sokk láthatóan akkor éri Sifet mikor kimondom, tanúbizonyságot adok neki, hogy miatta jöttem el vadászni. Ezzel még nem is lett volna gond, hiszen láthatóan jól fogadja, mosolyog is egészen addig, míg rá nem zúdítom azt a kérdést, ami akaratomon kívül tört elő belőlem, és láthatóan nagy galibát okoz. Mert egy szón kívül, nem sok más jön ki most szájából, teljesen letámadhattam ezzel. Mit is gondoltam magamról? Hogy lehetek ilyen felelőtlen. Szitkozódom magamban. Ebből is látszik, mennyire tapasztalatlan vagyok ezen a téren.
- Sajnálom, nem akartalak megbántani.
Talán félre értem a dolgot, a reakcióját, de nem tudom mi ilyenkor a normális. Most úgy érzem hibát követtem el, és a földre szegezem a tekintetem, mint a rossz gyermek. Lehet, hogy semmi olyan nincs ebben az egészben, amit én képzelek bele, csak kedves volt velem és én már rögtön többet gondolok a kelleténél. Egyszerűen nem tudok megálljt parancsolni cikázó gondolataimnak. Ha most jönne egy vad, biztos elhibáznám a lövést.

✗ Credit || Szószám: 238 || Comment: Ide || Zene: ITT

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük