Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Kedd Jún. 30, 2015 7:15 pm
Tárgy - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Hakon & Sif
Zene
Ezután a fűtött, heves együttlét után igen kellemes megpihenni ölelő karjai között. Kipirult, mosolygós arccal figyelem arcát, mellkasát simogatva. Bókja miatt elszélesedik a mosolyom, és egy apró csókot adok ajkára, mielőtt válaszolnék.
- Én is így érzek irántad. Bárcsak hamarabb beszéltünk volna. - mosolygom rá, majd ismét megcsókolom, ezúttal hosszabban, szenvedélyesen, nyelvemmel az övét keresve, szerelmesen. Szívem repesett, hogy ilyen jól és boldogan meg vagyunk. A csók közben hallom az előtér ajtaját, ezek szerint meghozták a vacsorát. Épp időben. Habár a ruhák még ott vannak, nem zavar, ha más megtudja, mit műveltünk itt. Rákérdezni nálam úgy se mer majd senki. Egy-két perc múlva a kivonulásukat is hallani lehet, azután, hogy tálaltak. Nehezen, de elhúzom ajkaimat a férfiétól és ránézek.
- Éhes vagy? -
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Vissza az elejére Go down

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Kedd Jún. 30, 2015 3:46 pm

Sif & Hakon

Nem mondhatni, hogy nagy tapasztalattal bírnék a lepedőakrobatikában, nem volt túl sok alkalom életem során, hogy ezt gyakoroljam, de már csak ösztönök vezérletével is élvezetesen próbálom végezni és változatosan. Az új pozícióval talán ez sikerül is valamennyire és csak bízom benne, hogy elég jó vagyok Sifnek és olyan örömet okozok neki, legalább, mint ő nekem. Nem tudtam jobban elhúzni ennél a dolgot, egyszerűen magával ragadott a hév és fokozatosan gyorsítottam a tempón, míg nem szinte elhalóan, az élvezet maximális beteljesülése után, amit hangos nyögésem kísér, bújtam hozzá hátulról, zilálva, mint aki most futott volna kilométereket.
Bizonyságot ad róla, hogy nem csak nekem volt jó, ahogy megfeszült teste és a karomba mart, tudtam, hogy eljuttattam őt is oda ahova akartam, az élvezetek tetőfokára. Így vagyok csak igazán elégedett és így teljes ez az élmény. Annyira boldogan fekszem elhűlten, mint még életemben soha. Mennyi örömet okozhat ez még nekem életem során? Úgy érzem, sohasem tudnék ráunni. Most pedig nem csak a közös lepedőgyűrésre gondolok, hanem a társaságára és úgy mindenre, ami vele kapcsolatos. Izgatottan tekintek előre bárhogy is lesz.
Hirtelen elszakadunk egymástól, kicsit kérlelően nyúlok utána, de miután megfordul, velem szembe újra magamhoz ölelhetem és láthatom csillogó tekintetét miután csókot lehelt a mellkasomra.
- Csodálatos vagy és azt hiszem menthetetlenül beléd szerettem.
Mondom egészen halkan, de ilyen közelségbe nincs szükség nagyobb hangerőre. Látni a lélektükreimben, hogy mennyire boldog vagyok. Kérdezni is fölösleges lenne.

✗ Credit || Szószám: 231 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd Jún. 30, 2015 3:05 pm

Hakon & Sif
Zene
Az érzés és ez az új póz annyira izgató és jó volt, hogy már nem is tudtam arra koncentrálni, hogy elhúzzuk a dolgot. A helyzet varázsa magával ragadott, ahogy az is, hogy fokozatosan gyorsított. Már nem tudtam nemet mondani semmire, megszorítottam kezét, amivel fogott, s a hangom akaratlanul is erősebb lett, ahogy felgyorsított, s ismét hevesen mozgott.
Hamar elértem a csúcsot, s akaratlanul is a kezébe marva, amit eddig fogtam. Mikor éreztem, hogy ő is elérte, elernyesztve megfeszült testemen fekszem tovább az ágyon, zilálva. Egy percig még pihenek, majd kicsit elhúzódom, de csak azért, hogy felé tudjak fordulni, hozzá bújni, mellkasára csókot adni, egy nagy, élvezetes sóhaj mellett. Aztán felpillantok rá és csillogó szemekkel halványan rámosolygom, remélve, hogy neki is olyan jó volt, mint nekem.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 29, 2015 4:12 pm

Sif & Hakon

Nem tudok betelni a csókjaival most sem és más körülmények között sem. Mintha mindig egy szoros visszaigazolása lenne annak, nem szavakkal, hogy mennyire szeretem őt és oda vagyok érte. Eljött az ideje a váltásnak, hiszen tényleg látom, hogy nagyon kimerült a mozgásban, ami nekem olyan örökömet okozott, hogy szavakba sem lehet önteni. Viszonoznom kell így pozíciót váltva, amibe készségesen hagy érvényesülni, sőt még jobban hozzám is dörgölőzik, meg tudom ezt tenni, ahogy ismét egybeforrunk. Szinte egyszerre nyögök fel ismét vele, bele sóhajtva a bőrébe forró leheletem, majd végig csókokkal halmozom el az oldala mentén fel a nyakáig. Egyik kezemmel átnyúlok, hogy nyaka aljánál fogjam és húzzam picit szorosabban magam felé, főleg mikor nem bírok magammal, és önkéntelenül is hevesebbre veszem a tempót, kéjes hangokkal töltve meg az egész szobát. Egyre jobban zilálok én is, de még bírom, egy ideig, ahogy érzem, hogy lassan közeleg nálam a csúcspont. A köd szinte ellepi elmémet.

✗ Credit || Szószám: 152 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 29, 2015 9:38 am

Hakon & Sif
Zene
A csókok oda-vissza élvezetesek voltak, ahogy mindig, de egy ilyen együtt lét közben úgy hiszem még édesebbek, mint eddig. Habár kitartó vagyok, lassan elfáradva hajolok ismét ajkaira, hogy élvezzem őket, s közben pihenjek kicsit. Egy pillanat múlva érzem, ahogy finoman ledönt maga mellé, majd felhúz, hogy oldalt feküdjek, s hátulról simul hozzám. Halkan sóhajtva dörgölöm hátam mellkasához, s egy pillanat múlva érzem, hogy újra egybe forrunk. Halk nyögéssel kísérem végig a dolgot, majd ahogy mozogni kezd, sóhajtozva hajtom hátra vállára a fejemet, behunyva szemeim. Egy picit én is rá mozgok, felvéve a ritmust, magam mellett a takaróra markolva. Lábam a férfiére teszem, s míg egyik kezemmel megtámaszkodom, a másikkal hátra nyúlok, hogy fogjam, simogassam őt.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 29, 2015 1:47 am

Sif & Hakon

Igazából nem lepődtem meg rajta, hogy ilyen hamar az ágyban kötöttünk ki. Nem mondom, hogy pont ezt vártam, de benne volt a levegőben. Nem is látok ebben semmi kivetnivalót vagy rosszat, sőt. Élvezem a helyzetet, jobban, mint bármi mást. Ez végig az arcomra is van írva.
Nem váltam igazi vadállattá, nem sikerült kihozni belőlem, bár az igen heves indítású mozgásomból lehetett sejteni, hogy azért kellőképpen fel lettem húzva. Viszont Sif úgy néz ki nem teljesen erre vágyott most, illetve nem ebben a formában. Hiszen miután engedtem, hogy átvegye az irányítást lassabb mozgásra ösztökélt, de nem annyira azért. Így is lehengerlő vágyak és élvezetek kerítenek hatalmába, melyet minden egyes sóhajom vagy nyögésem tükröz felé.
Külön jó érzés, hogy nem kell semmit mozognom, annyira elkényeztet, és ennek annyira örülök. Látom, hogy ő is élvezi és folytatja kellemes és ringató csípőmozgását. Nem akarom, hevesebb dolgokra késztetni, pontosan jó ez így, hosszabban kiélvezve egymást.
Ahogy lehajol hozzám édes csókjával és masszírozó nyelvével, nyakánál hátulról finoman megtartom és húzom magamhoz, mert megőrülök érte, annyira kívánom.
Zilálva hullik a nyakamba, pillanatokkal később és a mozgás is alább hagy egy időre. Nem bánom, hagyom, hogy kifújja magát. A pozíció pedig pont felkínálja nekem nyakát, amit puha csókokkal masszíroznék végig.
Látom kicsit elfáradt és így megpróbálnám óvatosan oldalára helyezni kicsit kiszakadva a folyamatból. Nem túl sok időre, hiszen pont mögötte feküdve oldalasan, újra bevenném magam a forróságba, hogy lassú mozgással most én kényeztessem, szorosan hozzá bújva.

✗ Credit || Szószám: 238 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Vas. Jún. 28, 2015 6:53 pm

Hakon & Sif
Zene
Az érzések és a vágyak hamar magukkal ragadtak minket, főleg engem. Próbáltam kihozni a férfit a béketűréséből, de ezzel inkább csak magam alatt vágtam a fát, s a végén nem is bírtam tovább. Miután eggyé váltunk, olyan hévvel mozgott, amellyel gyorsan kielégíthetett volna, de nem erre vágytam, még ha jól is esett. Le lassítottam őt, átvettem az irányítást. Lassabb volt ugyan a ritmusom, de nem lassú. Látom rajta, hogy élvezi, s ez örömmel tölt el, ösztönöz arra, hogy folytassam. Még így mozgás közben is oda hajolok, hogy megcsókoljam, szenvedélyesen, arcát fogva azzal a kezemmel, mellyel eddig simogattam. A mozdulataim kicsit lelassulnak, de elnagyoltabbak, mélyebbek lesznek. A finom csókba nyögök, majd lecsókolok a nyakára, zilálva. Egészen más érzés így, mint mikor alatta feküdtem. A szemébe pillantok, s kicsit megállok az ölébe helyezkedve, hogy kicsit kiszusszantsam magamat.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 26, 2015 8:17 pm

Sif & Hakon

Nem tudom, hogy ilyen formában, és ilyen esetben tényleg jól jön e, ez az önuralom dolog, de vannak olyan tulajdonságok, amiket itt sem tudok levetkőzni. Talán majd idővel, ha egyáltalán szükséges. Igazából most fel sem merült bennem, hogy Sif ezeket a határaimat tesztelné, más esetben biztos feltűnne, de itt az ágyban rajtam a gyönyörű testével egészen más gondolatok szállják meg az elmémet.
Sokáig persze nem marad kényeztetés nélkül, hiszen az oly annyira várt pillanat mindkettőnk részéről eljön, mert engedünk neki és egyesül a testünk. Olyan frenetikus érzéseket váltva ki, amihez hasonlót még nem is éreztem. Pláne amint a mozgás is beindul.  Szinte közösen nyögünk fel a tömény élvezet hatására.
A vadságom kiszabadul és a csípőm megállíthatatlanul mozog egészen addig, amíg Sif megálljt parancsol ennek és teljes testsúlyával rám nehezedik. Talán túlzásba estem hirtelen, igazából nehéz megmagyarázni. Sokáig nem tudok ezen sem elmélkedni, hiszen most ő veszi át a mozgás szerepét és fel, le, mozog lassan, egészen más húrokat pendítve meg. Ez legalább olyan élvezetes. Látni is arcomon, ahogy összetalálkozik tekintetünk. Most teljesen hagyom, hogy kiélje magát és irányítson. Ahogy lovagol rajtam többször is hátra döntöm fejem egy kisebb sóhaj keretében, kezem pedig olykor felkúszik a kebleihez, hogy kicsit megmasszírozza, fokozva a hatást.

✗ Credit || Szószám: 202 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 26, 2015 10:47 am

Hakon & Sif
Zene
Önuralma olyan nagy, hogy talán egy egész nap is elkéne ahhoz, hogy a végén elérhessem a célom. Mondjuk ez egy érdekes ötlet, talán a legközelebbi együtt töltött napunkon megpróbálkozom vele. Most azonban már nem bírom tovább, s ezáltal bebizonyosodik, hogy ezek szerint sokkal hevesebb a vérmérsékletem. Nem hallom, vagy látom már a külvilágot, beszűkült tekintettel figyelem a férfit és csókolom meg vadul, jelezve a türelmetlenségemet. Szerencsére ért a szóból, s egy pillanat múlva már érzem, hogy elmerül bennem. Bele markolok a párnába a férfi feje mellett, szinte egyszerre nyögünk fel. Alig tudtam újra levegőt venni, s a férfi heves tempóba kezdett, amit egy újabb nyögéssel jutalmaztam. Igen, ezt akartam elérni, csak nem pont így. Halk sóhajok és nyögések kísérték a mozgását, de egy perc után még is ráhelyeztem a súlyomat, s szorosan az ölébe ültem, teljesen egybe forrva,  hogy megállítsam. Én akartam vezetni kicsit, olyan tempóban, ahogy én szeretném. Felegyenesedtem, s behunyva a szemeimet, halk sóhajok közepette lassú, de mély lovaglásba kezdek rajta, kezeimmel a hasára simítva. Kinyitva szemeimet ránéztem, hogy jól esik-e neki, s közben fokozatosan gyorsítottam egy kicsit, de koránt sem voltam olyan heves, mint ő az előbb.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 25, 2015 11:48 pm

Sif & Hakon

Alapjába véve is elég nehéz kihozni a sodromból minden téren. Meglehetősen nyugodt is kimért fajta vagyok. Ez azt hiszem az évek alatt rakódott így rám, mert egyszerűbb katonaként még sokkal megfontolatlanabb voltam, de ez mára eltűnt. Meg most eluralkodott rajtam valami fránya megfelelni akarás, hogy nem akarom elsietni a dolgokat, nem akarom, hogy azt higgye, csak azért érzem jól magam vele, mert ez nagyon nem igaz. Kívánom nagyon és minden porcikám azt sugallja, teperjem le végre, de még kitartok egy darabon.
A kényeztetésem láthatóan élvezi, ez minden egyes kitört hangból érezhető. Zene füleimnek az összes apró sóhajával együtt. Ahogy a hajamba túr, csak még nagyobb elánnal markolászom és csókolom ahol érem.
Együtt mozgásunk számomra is kellemes élményeket nyújt, de ez még nem az igazi. Ennél lesz sokkal jobb is. Ahogy pedig végül hátra dönt az ágyon újra, és vadul veszi birtokba ajkaimat már nincs kétségem afelől, hogy ő legalább annyira kívánja már, mint én. Feljebb tolom a csípőm és kis igazítás után, végre egybeforrunk. Hangosan felnyögök a hirtelen elöntő forróságra, szinte kitör belőlem és így pillanatok erejéig, de elszakadok a csóktól. Nem tudok már sokáig nélkülözni így csípőm automatikusan heves mozgással lökdösné, őt felfele miközben kezem szinte belemar a hátsó formás fenekébe.

✗ Credit || Szószám: 202 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 25, 2015 11:12 pm

Hakon & Sif
Zene
Csókjaim sem érik el a kellő hatást, ezért más hogy akarnék próbálkozni azzal, hogy kihozzam a sodrából, de a férfi megelőz engem, s vad csókokat és harapásokat ad a nyakamra. Egy hangos sóhaj szakad fel a torkomból, hangosan zilálok, annyira meglep, annyira jó. A vége viszont az lesz, hogy én veszítem el a fejem, s nem ő, ahogy én azt kívántam.. ezért megpróbálok kicsit lenyugodni, azonban ez sem sikerül, mert ajkai lekúsznak a kebleimhez, hogy azokat kényeztessék. Halk nyögés hagyja el a számat, s szabad kezemmel a hajába markolok, összeszorítom fogaimat. Eddig is úgy éreztem, hogy most már igazán megadhatná magát, mert akarom, de ettől a pillanattól kezdve már nem küzdöttem azért, hogy ő kezdeményezze a dolgot. Vele mozogtam, ahogy magához szorított, legszívesebben a fülébe súgtam volna, hogy tegyen magáévá, hogy tegye meg végre, de nem jöttek ki a szavak a számon, csak halk pihegés, néha egy-egy nyögés. Végül letoltam a párnákra a férfit és ajkaira hajolva vadul megcsókoltam, hogyha az előbbiekből nem tűnt volna fel neki, akkor ebből biztosan kitudja olvasni, hogy akarom őt.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 25, 2015 10:14 pm

Sif & Hakon

A hálószoba rejtekében már gátlások nélkül kiélhetjük egymás iránti vágyainkat és ez lassan kezd is kibontakozni. Azt már az elején tapasztalom, hogy ez egészen új élmény lesz, egészen más fajta együttlét lesz, mint az első alkalom. Több a tér, kellemesebb a hely, szabadabbak a vágyak, kevesebb a visszatartó erő. Szinte új szárnyra kél a kapcsolatunk.
A mozgást nagyon élveztem, kellően felpaprikázta a hangulatom a tényleges egybeforrás előtt. Nem vagyok türelmetlen, hagyom, hogy élvezze, amit csak szeretne rajtam. Láthatóan Sif sem szeretné elsietni most a dolgot és ismét rám hajol, hogy csókokkal vesse be izmos testem. Egy pillanatra behunyom a szeme az élvezetek kapujában állva, majd feljebb török, hogy elkapjam én is nyakát vadul csókolva. Fogaimat is éreztetve néha rajta, de csak óvatos módon. Aztán ha engedi, lejjebb megyek a váll vonalán és elérek a keblekig, amiket szintén kezelésbe veszek. Finoman masszírozva közben pedig csókolva, néha kissé szívva próbálom kényeztetni őt.
A csípőm pedig önkéntelenül is mozgásba kezd, mintha már egy test lennénk, így fokozva az élvezeteket. Már tényleg alig bírom ki, hogy ne hatoljak be. Remélem, ahogy kényeztetem, lassan enged majd nekem. Erre utaló jelként közelebb húzom ölemhez. Nem bírok betelni vele.

✗ Credit || Szószám: 192 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 25, 2015 3:12 pm

Hakon & Sif
Zene
Miután elvonszoltam a hálóba, ahol biztos nem fognak zavarni minket, rövid időn belül az ágyon kötöttünk ki. Igazán izgató volt, ahogy fölém támaszkodott, ahogy láttam megfeszülni magam felett a sok izmot, ahogy csókolt. De nem csak egy gyors szeretkezést akartam. Azt akartam, hogy élvezzük ki teljesen, hosszan, játszva, egymásba habarodva. El is kezdtem hát, fölé fordulva, s miután csókokkal hintettem testét finoman mozogni kezdtem ölén. Ennyi láthatóan nem volt elég ahhoz, hogy maga alá teperjen, de láttam rajta, hogy élvezi. Halványan elvigyorodtam, s miközben folytattam a mozgást, oda hajoltam, s ismét nyakába csókoltam, finoman megharaptam. A párnán lévő kezemre helyeztem a súlyom, így felszabadítva a másikat, amely most ismét elindult a testén, felfedezve az izmokat a mellkasán, hasán, oldalán. Persze mindezt lassan számomra is nehéz volt kivitelezni, nem azért mert nehéz volt, hanem mert én is egyre jobban akartam őt, de nem akartam még behódolni a vágyaimnak, azt akarom, hogy először ő szabaduljon fel és csinálja, ami csak eszébe jut és úgy, ahogy eszébe jut. Azt akartam, hogy kiteljesítse rajtam a vágyait és én is rajta a sajátjaimat.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 25, 2015 2:51 pm

Sif & Hakon

A kanapé sem lett volna rossz, kényelem szempontjából. Nekem igazából mindegy hol leszünk egymáséi, bárhol el tudom képzelni vele. Olyan szempontból persze tényleg előnyösebb, hogy kevesebb az esély rá, hogy ránk törnek a vacsorával és kellemetlen meglepetésben lenne részük. Jobb így. Itt már nyugodtan elengedhetjük magunkat, maximum a hangokra figyelhet fel valaki.
A háló ráadásul nagyon gyönyörű. Pont olyan, ahogy elképzeltem. Kellő kényelemmel és fegyverekkel a falon. Látni itt is, hogy egy harcos szállása ez.
Nem ellenkezik szerencsére, lassan felé magasodva az ágyon kötünk ki mind a ketten. Egyelőre még támaszkodom két kezemmel, de így is elvagyok és csak falom az ajkait. Szinte tudtam, hogy ez az este sem fog eltelni beteljesült vágyak nélkül. Vágytam rá, és elég hamar sor kerül az összeborulásra.
Sokáig nem maradok vezető pozícióban, hirtelen én találom magam alul az ágy puhaságában. Cseppet sem bánom. Olyan izgató, ahogy felém magasodik meztelen testével, úgy érzem, menten beleborzongok. Sokkal bátrabb, mint az első alkalommal, persze ez valamilyen formán érthető. Örülök, mert egyre jobban élvez és kiéli magát, ahogy én is.
Nem enged még magába, viszont a csókok hatására, amik végig forrnak testem valamint a csípőmozgása hatására, egészen lágy sóhajokat csikar ki belőlem. Látni arcomon mennyire élvezem.
Nem tudom, meddig fogom így bírni, hogy ne essek neki menten és gyűrjem magam alá. Sikeredik még, nem vagyok telhetetlen.

✗ Credit || Szószám: 218 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 25, 2015 2:19 pm

Hakon & Sif
Zene
Habár a kanapén is elfértünk volna, s vágyaim is mondták, hogy akárhol, csak most rögtön, még is megzaboláztam magam és elkísértem a hálóba. Nem azért, mert a kanapé nem lett volna jó. Azért, mert minél tovább akartam ezeket a perceket vele tölteni, s nem szeretném, ha véletlen ránk nyitnának a vacsorával. Ha be is viszik az asztalhoz, a ruhák árulkodóak lesznek, de az már nem érdekel, mert bejönni, zavarni nem fognak. A hálóban a fáklyák félhomályt adnak, középen van a nagy arany-bordó, baldachinos ágy, attól jobbra a falba épített szekrény a ruhákkal, vértekkel, baloldalt a hatalmas ablakok és egy fegyvertartó, rajta egy dárdával, a kardommal és a pajzsommal.
Odabent csókokkal hintem ajkait, amiket viszonoz, s magához ölelve már dönt is az ágyra. Amint leérnek kezeim és fenekem az ágyra, kicsit feljebb mászok, hogy kényelmesebb legyen, amikor fölém helyezkedik ismét csókokkal borítom el. Magamban szinte mindegyiknél hálát adok érte, és azért, hogy most itt van. Azonban nehezen tudom végig csókolni így, hát átkarolom a nyakát és magamhoz húzom, majd átfordulok, hogy én legyek felül. Egy apró csókot nyomok ajkára, majd állára, nyakára, mellkasára, s lekúszva hasára is. Majd az ölébe ültem, de nem engedtem még magamba. Éreztem, mennyire kíván, s halvány, kissé sunyi mosollyal kezdtem csípőmet mozgatni előre hátra, miközben kezeimmel a mellkasára és mellette a párnára támaszkodtam, figyeltem arcát. Nem leplezett célom, hogy kipuhatoljam meddig bírja és mi lesz, ha már nem tud parancsolni magának.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 24, 2015 5:09 pm

Sif & Hakon

Sokáig persze nem tudnak a gondolataim az elrejtendő tárgy kiléte felőle találgatni, sem az elkövetkezendő vacsoráról. Lassan ellepi elmémet a köd, és csak őt látom magam előtt, és minden vágyam minden gondolatom körülötte forog. Jelenleg csupa buja gondolattal, amik lassan beteljesedést nyernek.
Sajnálatos, de ahhoz hogy teljes mértékben ki tudjak kászálódni a ruháimból, fel kellett állnom megszakítva így ezt az izgató pozíciót, de most már legalább ő is gyönyörködhet és nincs újabb akadály, amit le kellene küzdeni.
Már éppen magam mögé pillantanék, hogy visszahelyezkedjünk a kanapéra, de lassan megfogja kezem, és miután csókkal illette, más felé terel. Hirtelen nem értem a dolgot, de hagyom magam. Követem amerre visz.
A látvány, amit nyújtok így teljes meztelenségemben, láthatóan élvezettel tölti el. Hang nem hagyja el ajkát, de pont kiszúrom, ahogy finoman saját ajkába harap. Árulkodó jel. Eszerint nem lettem sokkal unalmasabb a második alkalomra. Hála, ennek csak örülni tudok.
Végül a hálószobában kötünk ki. Itt sem jártam még eddig, így alaposan körülnézek, amíg van rá egy piciny időm. Nekem teljesen megfelelt volna a kanapé kényelme is, az erdő durva talaja után, de itt azért még egy fokkal jobb lesz. Bár az erdőnek is megvolt a maga vadregényessége, de egy háló kényelme nem fogható hozzá.
Nincs sok időm felocsúdni az új hely gyanánt, rögtön csókot forrasztanak ajkaimra ismét, keze pedig végig vándorol simogatással kísérve testemen lefelé haladva. Viszonzom szenvedélyesen csókját, és ha már itt kötöttünk ki igénybe venném az ágy kényelmét és ahogy ölelem a csók közepette, lassan dönteném a hátára, felé magasodva közben.

✗ Credit || Szószám: 251 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 24, 2015 10:41 am

Hakon & Sif
Zene
Azt, hogy mit csempészek hozzá, nem volt idő kitalálnom. Nem is időm nem volt, egyszerűen csak másra terelődött a figyelmem. Pontosabban én szenteltem minden figyelmemet a férfinek.
Mostanra odáig jutottunk, hogy levette köpenyem, egy apró csókkal, minek után halványan elmosolyodtam. Aztán hátradőlt, úgy tűnt, gyönyörködni, s ezt kihasználva én is elkezdtem vetkőztetni. Hamar segítséget kaptam tőle, persze ahhoz, hogy teljesen megszabadíthassam ruháitól, már fel kellett kelnem az öléből. Miután az utolsó ruhadarab is a földön hevert, nem ültem vissza, s őt sem hagytam. Megfogtam a kezét, ajkaimhoz emeltem, adtam rá egy csókot, végig pillantottam rajta. A látványtól ismét vágyakozóan sóhajtottam volna, de ezt úgy nyomtam el, hogy alsó ajkamba haraptam. Kicsit hátráltam, közben el nem engedve kezét, aztán előre fordultam, még mindig magam után húzva.
A hálóba vezettem, ahol a mágikus fáklyák egyből fellángoltak, amint beléptünk. Behúztam mögötte toló ajtót, aztán vállára csókoltam, majd ismét vezetni kezdtem, az ágyamhoz, ami előtt megálltam, s hozzá simulva forró csókot adtam neki, tarkójára simítva egyik kezemmel, míg másik a mellkasára simított, majd lefelé a hasa irányába...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 24, 2015 8:45 am

Sif & Hakon

Ha a megérzéseim nem csalnak meg, attól tartok mindenemet át kell kutatnom, ha hazaérek. Biztos lesz valami ismeretlen apróság, ami csak egy személlyel köthető majd össze az életemben. Mint egy kis napi fejtörő. A gondolatot is olyan szórakoztató.
Nem tudtam pontosan, mikorra jöjjek. Ilyen részletességbe menően nem fixáltuk le a dolgokat, jöttem, ahogy tudtam. Én csak örültem annak, hogy valamivel korábban el tudtam szabadulni és siethettem ide hozzá. A vacsoráig felszabadult idő, lám milyen hasznosnak bizonyul most.
Minden apró rezdülésemre reagál ilyen vagy olyan formán. A fenekére csúszó kezeim jutalma pedig éppen egy apró harapás az ajkamba, ami olyan izgató. Tetszik benne ez a kellő vadság, sokkal teljesebbé teszi az élményt, és felfokozza az amúgy is lángoló vágyakat.
Nagy hevességemben, nem is észleltem, mennyire kényelmetlen pozícióba hoztam így ültében. Csak akkor tudatosodik bennem, mikor feláll, és egészen másképp ül be az ölembe. Ez viszont egy még izgatóbb pozíció, hiszen ölünk szinte összeér, és a mozgás és érintések hatására, ami ugyan nem mindig szándékos, kezd a vérem másfele áramlani.
A könnyed ruha kiengedő fonalát nem kell sokáig kutatnom. A laza csomót eloldom, és így lehetőségem nyílik arra, hogy letolva azt lassan válláról elém táruljon fedetlen teste és annak minden gyönyörűsége. Ezt még annyival toldom meg, hogy egyik vállát csókkal illetem közben.
Csak bámulom, ahogy hátra dőlök, nem bírva betelni a szép látvánnyal, és már esnék is neki, mikor érzem, hogy engem is megszabadítanának a fölösleges ruharaboktól. Jogos, nem lehetek olyan telhetetlen és önző, hogy ő ne leljen élvezetet bennem. Pár ügyes mozdulattal segítem jótékony tevékenységét és így az összes testemet fedő ruha a földön landol végül felfedve szálkás izomzatomat, és egész harcedzett alkatomat.  Ha végzett, hagyom, hogy ő is örömét lelje ebben.

✗ Credit || Szószám: 281 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd Jún. 23, 2015 11:59 pm

Hakon & Sif
Zene
Már előre elkezdtem gondolkodni, hogy mit csempészek hozzá legközelebb, meg azon is elkezdtem gondolkodni, hogy milyen jó lesz ismét mellette kelni.
A hírnek, miszerint előbb jött, nem csak ő, de én is örültem. Ennek örömére heves csókokban forrtunk össze, alig-alig elválva egymástól, néha egy kis lélegzetért. Kezei ismét a fenekemre simultak, s markolták meg, minek után finoman ajkába haraptam. Magához szorított, de így oldalt kissé kényelmetlen volt. Ismét felálltam, de szintén nem mentem messzire, csupán másképp ültem az ölébe, úgy, hogy mindkettőnknek kényelmesebb legyen: szembe vele, lábaim közé engedve. Közben tekintetem a kezeire kúsznak. A köpeny egyszerűen levehető, csak a laza csomót kell kibogoznia, hogy szétnyíljon az anyag, az azonban csak akkor esik le rólam, teljesen felfedve a testem, ha lecsúsztatja a vállaimról, s így az lágy eséssel a térdeire, földre eshet.
Ha ezeket megtette, halkan sóhajtok, és végig pillantok rajta. Én is látni kívánom fedetlen testét, akárcsak ő az enyémet, így nem is várok tovább, megfontolt mozdulatokkal kezdem kioldozni, megszabadítani a ruhájától.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd Jún. 23, 2015 11:46 pm

Sif & Hakon

A szavaim láthatóan megértő fülekre találnék. Ennek ellenére egyáltalán nem lennék meglepve, ha hazaérve egyik eldugott rejtekből, zsebből vagy bármelyik ruhámból előkerülne valami apróság amit Sif csempészett oda. Nem zavarna a dolog, nem lennék mérges, csak mosolyogni tudnék rajta és örömmel hoznám vissza neki másnap. Egy jó kis szórakozásnak teljesen megfelelő.
Az ilyesfajta összeborulásunk majd egy egész nap nélkülözés után nem túl meglepő. Vágytam már rá, nagyon is. Attól kezdve pedig, hogy forró csókok közepette forrtunk össze a kanapén, és még az ölembe is ült szinte magától értetődővé tette, hogy innen nehéz lesz megállni a dolgot. Nem is nagyon sikerül és igazából nem is nagyon akarom megállni. Hagyom, hogy ismét az élvezetek oltárának adózzunk. Mint friss szerelmesek ez nem lehet olyan meglepő, gondolom mindenki hasonlóképpen érez kapcsolatának ebben a fázisában.
- Az most pont kapóra jön.
Mosolyodom el egészen kihívóan és kissé huncutul. Szinte rábólintott, amire én is gondoltam. A vágyaim kezdenek összpontosulni és egész testem lángol. Az újabb vad csók, már olyan mintha soha nem is érne véget. Nem akarok belőle kiszakadni. Hevesen kapkodom a levegőt, mikor alkalmam nyílik rá, pár másodperc erejéig. Kezem először finoman alányúl formás fenekének, és így húzom közelebb magamhoz, hogy aztán erősebben is rámarkoljak. Végül egyiket mégis felszabadítanám idővel, hogy feloldjam valahol ennek a könnyű ruhadarabnak az összetartó fonalát és elém táruljon fedetlen teste. Ha kicsit segít benne, biztos sikerül.

✗ Credit || Szószám: 226 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd Jún. 23, 2015 9:35 pm

Hakon & Sif
Zene
Szavaira csak mosolyogni tudtam, válaszolni nem. Örülök, hogy így érez, de lehet ennek ellenére is "ajándékokat" fog tőlem kapni. Azért ez egészen jó szórakozás. Mindig lehet elmélkedni azon, hogy megkapta-e vagy sem. A kanapén kényelembe helyezzük magunkat. Illetve ő a kanapén, én pedig az ő ölében, s finom, szenvedélyes csókokban forrunk egybe. A gondolataink egyfelé járnak, mind a ketten egyre jobban akarjuk a másikat.. én legalább is őt, s ez feltűnik neki, mikor elhúzódom. Kérdésére kinyitom a szemem és rápillantok, szorosabban ölelem át, vágyakozóan felsóhajtva.
- Nagyjából negyvenöt perc. Későbbre vártalak. - mondom újra sóhajtva, ezúttal halkabban, s kezemmel finoman végig simítok az arcán, majd újra megcsókolom, legalább olyan szenvedéllyel, mint az előbb, talán csak egy kicsivel hevesebben. Nem azért, mert megsimogatott, habár végig borzongatott egy kicsit az érintése. Inkább azért, mert kérdése során ki lehet következtetni, hogy mi fog ezután jönni, s ez még jobban lázba hoz, már a gondolat is, nem hogy az, ahogy a képzeletem szárnyra kel.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd Jún. 23, 2015 4:25 pm

Sif & Hakon

Végül csak így maradok, mert valami egészen más felé kezd terelődni nem csak én hanem Sif figyelme is. Konkrétan egymás iránt érzett szüntelen vonzalom felé. Ahogy így ül rajtam, hirtelen annyi buja gondolatom támad, hogy alig bírok velük. Szinte zsongnak a fejemben, és cselekvésre késztetnének, de még meg tudom állni. Ami biztató az egészben, hogy ahogy ránézek szintén hasonló gondolatokat látok visszatükröződni arcán, ez ad bátorságot ahhoz, hogy talán nem olyan elvetendőek ezek.
- Ezt a nélkül, is tudom, hogy bármit a zsebembe rejtesz. Elég nekem, ha mélyen a szemeidbe nézek.
A szem a lélek tükre, nem véletlen szokták ezt mondani. Látom, hogy szeret és kíván, mind bele van írva. A csókom olyan viszonzásra lel, amilyenre csak vágytam és a nyelve szinte harca kél az enyémmel, testünk pedig a szoros ölelésben szinte egybeforr. Több emlék is feldereng bennem, egészen a bokrosban történt eseményektől a tűznél történtekig. Aminél szebb emléket nem is őrzök az utóbbi időből. Sokáig tart a csók, de nincs is mi siettessen minket. Van idő kiélvezni egymás puha ajkait.
Sif húzódik el előbb és vet véget a csóknak, de látom, hogy szinte zihál. Ez sem lehet véletlen. Ennyire megkívánt volna? A teste is szinte forró, ahogy érintem.
- Mennyi időnk van a tálalásig?
A kérdés egészen egyértelmű mire akar utalni. Suttogom halkan, miközben homlokunk összeér, és csukott szemmel piheg előttem. Simogatva hátát próbálom még nyugtatni, bár sosem lehet tudni, lehet lágyan kényeztető tenyerem is csak fokozza a vágyrohamot.

✗ Credit || Szószám: 240 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd Jún. 23, 2015 2:53 pm

Hakon & Sif
Zene
Csak egy mosollyal nyugtázom, mi szerint így marad. Nem tagadom, hogy olyan gondolatok piszkálnak, amelyek soha, mielőtt vele összemelegedtem. De azt hiszem, ez természetes, hogy vonzódom, hogy akarom, jobban mint bármi mást, örökké. Ha nem tudnám, hogy ő is így érez, talán elrejtettem volna a gondolataimat arcomról, azonban tudok mindenről, hát minek rejtegetni? A felsorolás után elmondja a nyilvánvalót én pedig rámosolygom.
- Tudom, hogy visszajönnél. Csak azt akarom, hogy tudd, hogy én is azt akarom, hogy visszagyere. - hát ha már leleplezett, ezen nincs mit kertelni. Mosolyogva figyelem, s szinte látom rajta, hogy mi jár a fejében. Ha nem ő lenne, hanem más nézne rám úgy, hogy szinte levetkőztet a tekintetével, az az illető már rég törött orral és egyéb tagokkal feküdne a földön. De Hakonról beszélünk, így ez nem történhet meg... hisz én is hasonlóan érzek, én is örülök, hogy itt van, hogy a közelemben van, s élénken élnek bennem az emlékek, ébrednek fel a vágyak. Inkább csökkentem is a távolságot, s az ölébe ülök, magamra húzom kezeit, s átkarolom, miközben a csókom viszonzásra lel, szenvedélyesebben, mélyebben. Nyelvem szívesen játszik az övével, s kezdem úgy érezni, hogy ismét zilálni kezdenék, de próbálom visszafogni magam, hogy ne kelljen elszakadnom tőle, ez azonban csak ront a helyzeten. A tarkójába marva húzódom el csak egy kicsit, s pihegek halkan, homlokomat az övének döntöm. Kicsit be is hunyom a szemem, s élvezem, ahogy meleg tenyere a derekamhoz, hátamhoz ér, ahogy magához szorít.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 22, 2015 4:50 pm

Sif & Hakon

Mindenben érdekel a véleménye, fontos szemponttá vált nekem hogy meg tudjak felelni neki, amiben csak lehetséges. A ruházkodásom nem túl változatos, de szerencsére ezt nem rója fel nekem.
Legközelebb igyekszem nem az átlagos teljes páncélban érkezni, fel kell majd túrnom a szekrényem, de akad ott pár kényelmesebb elegáns darab is emlékeim szerint.
- Akkor így maradok.
Nevetek visszafogottan vele együtt. Az már tényleg más kérdés hogy meddig maradok egyáltalán ebben a formában, sose lehet tudni. Néha úgy érzem egy kitörő vulkánon vagyok, és ha elszabadulnak az érzelmek nincs megállás.
- Úgy gondolod ilyen apróságok nélkül már nem is jönnék vissza hozzád? Buta gondolat.
Szórakozom kedvemre kicsit sem sértően hagyva a levegőben ezt a megállapítást. Mindig visszatérnék hozzá, ha időm úgy engedi, ez nem kérdés. Persze így van valami játékosság a dologban, ami csak izgalmassá teszi az egészet.
A közelsége mindig megnyugtat, de most egészen más hatást is elért. Azt hiszem, menten fel tudnám falni, de most jól tartom magam. A vágyakozó sóhaj meg könnyen szökik ki a számon, még ha nem is akartam ilyen feltűnően. Nem is marad reakció nélkül. Lassan felkel mellőlem, először nem is értem a dolgot, de aggódásom hogy el kell szakadnom tőle egy időre, hamar cáfolást nyer és csak még közelebbi lesz a dolog, amint az ölemben köt ki. Erre csak haloványan tudok mosolyogni, majd az is eltűnik, mikor éhes csókkal ékesíti ajkaimat. Természetesen viszonzásra lel, élvezem és belemegyek még jobban a nyelvemmel lágyan simogatva az övét. A kezeim sem fekszenek sokáig magányosan a kanapén, lassan bevonják őket és szorosan ölelik át derekánál, bár motiváció nélkül is beindultak volna automatikusan szorosabban ölelve magamhoz. A vékony ruha alá ugyan még nem férkőznek, de így is szinte érzem puha bőrének tapintását. A vágyak pedig rögtön dolgozni kezdenek testemben, sosem sejtettem volna, hogy ennyire égetően tudnak majd vonzani. Pedig még csak most érkeztem.

✗ Credit || Szószám: 304 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Vas. Jún. 21, 2015 10:07 pm

Hakon & Sif
Zene
Kérdésére, hogy zavar-e engem a ruha, legszívesebben azt mondtam volna neki, hogy úgy sem lesz sokáig útban, de inkább csak megráztam a fejem.
- Ugyan, dehogy. - mosolygom rá. Kérdésére, hogy ma mit csenek a zsebébe, halkan elnevetem magam.
- Nos van néhány apró tárgyam, ami eltűnhet véletlenül és te véletlenül megtalálhatod.. Hajtűk, dísztűk... ékszerek. - nevetek halkan. A kanapén elég szorosan egymás mellé ülünk, de ezt is távolinak érzem, főleg, ahogy figyelem, hallom sóhaját. A gondolatok szinte kiülnek az arcára. Egy újabb csókot adok kezére, majd felállok, de nem megyek messze, sőt. Az ölébe ülök, lábaim oldalt lógnak le az övéiről, egy oldalon. Felé fordítva törzsem karolom át nyakát, majd hajolok hozzá egy éhes csókra. Erre vártam egész nap, arra, hogy mellette lehessek, hogy ajkait, érintését érezzem. A pillantására felmerültek bennem a tegnap reggeli események, s teljesen megértettem. Nekem is hasonló lehet a tekintetem, s kezeim is ismét végig járják vállait, karjait, amiket aztán felhúzok a derekamra, hogy átkaroljon, s szorosabban öleljen. A vékony köntösön át olyan, mintha szinte a bőrömet simítaná, kissé meg is borzongok az érzésbe.

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük
» Árnyékfogadó és környéke
» Határmenti falu
» Asgard > Einar Thorson