Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Vas. Jún. 21, 2015 9:46 pm
Téma - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Sif & Hakon

Eddigi életem során egészen megszoktam, hogy ezt viselem. Szinte mindenki így ismer, ez a kép jelenik meg fejükben mikor szóba kerül a nevem. Egészen nehéz lesz hozzászokni, hogy ilyen találkozásaink alkalmával előnyösebb lesz, ha valami más és kényelmesebb viselet után nézek. Próbálom a fejembe vésni ezt a gondolatot, hogy lehetőleg többet ne forduljon elő ez a baki.
- Ezzel sincs igazából gond, kényelmesnek kényelmes csak nem túlságosan mutatós. Zavar téged?
Kérdezek rá, mert ha igen, rögtön átvedlek valami másba, akár elbarangolva a szállásomig, ha kell. Bár kétlem, hogy elengedne vagy bármennyi időre is nélkülözni tudna, ha már idáig eljöttem. A ruhadarabok pedig véknyak és kényelmesek, ez a céljuk, hogy nagyjából elviselhetővé tegyék, a nehéz páncél viselését is.
- Igen egészen biztos vagyok benne. Jó taktika ahhoz, hogy teljesen magadhoz láncolj. Ma is elrejtesz valamit a zsebemben?
Kérdezem kihívóan, és láthatóan nagyon jól szórakozom ezen, akárcsak ő. Vele nevetek. A kanapé méretét nem is óhajtottam teljesen kihasználni, meg a tisztes távolság tartásán is túlléptünk egy ideje, így boldogan veszem, hogy testünk összeér és szorosan ülünk egymás mellett. Az ilyen hosszú napokon, munka közben nehéz megoldanom a normális étkezést, általában csak gyorsan bekapok valamit. Jól fog esni valami igazi meleg étel vacsorára.
- Mégsem hagyhatom itt. Ez változhat. Addig ameddig a vendéglátóm marasztal.
Hasonló huncutsággal válaszolok a kérdésre. A simogatásom közben egészen belemegy a játékba. Először puha csókkal jutalmazza az ujjam, majd egy vágyakozó harapás következik, mire egy sóhaj tör elő belőlem az izgató gondolatra, hogy újra megtörténhet velünk az a gyönyörűség. Ahogy fedetlen teste felém magasodik és élvezetekkel halmoz el. Beleborzongok a gondolatba.

✗ Credit || Szószám: 262 || Comment: Ide || Zene: ITT

Vissza az elejére Go down

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Vas. Jún. 21, 2015 8:50 pm

Hakon & Sif
Zene
Hát persze, neki eddig nem is nagyon tűnt fel, hogy páncélban van, hiszen olyan ez számára, mintha bele született volna. Halkan elnevetem magam, majd segítek neki levenni a páncélzatot.
- Hozassak neked valami kényelmesebbet? - kérdezem, mikor végig pillantok az alsó ruházatán. Az arcomról egy pillanatra sem kerül le a mosoly, sőt, igazán kényelembe helyezte magát ott, szóval valószínűleg egész este ott lesz. Főleg, ahogy a tőrről kérdezem, halkan elnevetem magamat. Mikor azt mondja, hogy nem véletlen volt, még hangosabban nevetem el magamat.
- Ó tényleg? - mondom kicsit csipkelődve, de nem véresen komolyan, majd a kanapéra ülünk. Szerencsére éhes, így majd nem hiába szolgálják fel a vacsorát. Bár gondolom nem sokat evett ma, hiszen szolgálatban volt. Habár nagy a kanapé, szorosan egymás mellé ülünk, én legalább is olyan közel ülök hozzá, hogy combjaink szorosan összesimuljanak.
- És ha haza mész, vissza veszed? Apropó, ma meddig akarsz maradni? - - kérdezem kis huncut fénnyel a szememben. Amikor ajkamra simít, halvány mosollyal hagyom, s mikor épp középtájt járt az ujja, egy csókot nyomtam rá, miközben a szemébe néztem, majd játékosan megharaptam az ujját, amennyiben nem húzta el a kezét. A harapás se nem erős, se nem fájdalmas, csak.. amolyan játékos megragadás.
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Vas. Jún. 21, 2015 3:20 pm

Sif & Hakon

A nagy sietségben bizony megfeledkeztem pár apró tényezőről. Amik igazából most kezdenek tudatosodni bennem, ahogy jár az agyam. Vendégségbe jöttem végtére is illet volna hozni valamit, ajándékba, de semmi sincs nálam kivéve a tőrt, na de az nem olyan azért. A másik, ami szintén elég zavaró, hogy nem szabadultam meg a páncéltól, ami számomra nem kényelmetlen már cseppet sem, mert annyit viselem, és szépen kidolgozott fajta, de ilyen estékre nem a legalkalmasabb viselet meg kell hagyni. Ez a hanyagság és kapkodás tényleg nem rám vall. Valahogy csak helyre tudom majd hozni. A csók azért bizonyságot ad arról, hogy így sem fogadnak kevesebb örömmel és kiélvezem minden pillanatát, egészen addig amíg Sif elszakad tőlem.
- Nagyon is kedvemre való. Nem a legátlagosabb fogadó viselet, de úgysem lát minket senki.  Jajj, ne haragudj teljesen kiment a fejemből. Ezt még szoknom kell.
Veregetem meg a páncél elejét. Itt kezd tudatosodni bennem mennyire is zavaró tényező volt az egyszerűbb és kevesebbet takaró könnyű páncélzat is az erdőben idővel. Nem hogy ez a szinte teljes.
Meg kell szabadulnom tőle.
- Ha megengeded.
Azzal tapasztalt mozdulatokkal próbálom kihámozni magam a súlyos darabok alól. Ha kapok egy kis segítséget is hozzá, akkor gyorsabban végzem vele. Valamelyik nem túl feltűnő sarokba pakolva a darabokat, szépen egymásra. Alatta egyszerű ruházat, éppen csak hogy ne sértsen a kemény fém. Nem túl elegáns és kirívó, de legalább kényelmes és könnyen tudok mozogni. Nem egy két lábon járó harcoló masina képét keltem.
- Meg, de úgy érzem a mögöttes üzenete volt az értékes. Nem hiszem, hogy véletlen lehetett az, hogy a lovam oldaltáskájába került. De parancsolj.
Azzal át is nyújtom neki az elveszett darabot. Nem volt nehéz átlátni a szitán, ilyen fajta véletlenek nincsenek. De ez kicsit sem negatív dolog, láthatóan jót mosolygok rajta most is. A viszontlátás így vagy e nélkül, de mindképpen megesett.
- Oh, igen, nagyon is.
Hagyom, hogy egy ülő alkalmatossághoz kísérjen, ahol le is vetem magam. Nem akarnék messze kerülni tőle, egész nap arra vártam, hogy vele lehessek. A kanapén meg kényelmesen elférünk egymás mellett, főleg így páncélzat nélkül.
- Nem hiába kaptam le gyorsan.
Vigyorgok rá én is kellő pikantériával. Lágyan végig simítva egyik ujjammal ajka finom vonalán.

✗ Credit || Szószám: 362 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Vas. Jún. 21, 2015 2:05 am

Hakon & Sif
Zene
A napi teendők megtétele után visszamentem a lakrészembe. Tudtam, hogy este Hakon eljön hozzám, ezért gondoltam vacsorával és csinosan lepem meg. Sosem csináltam azelőtt ilyet, de gondoltam, csak nem sülhet el rosszul... A húst leadtam a konyhán, majd elmentem készülődni. A férfi hamarabb érkezett, mint gondoltam, mint kiderült a látszatból, csak azért, mert egyből ide jött. Miután üdvözöltem egy öleléssel, s kiküldtem a lányokat, már adta is a csókot ajkaimra, miből egyértelműen érződött, hogy egész nap gondolt rám. Ugyan olyan szenvedéllyel viszonozom, majd egy pillanatra elszakadok tőle, s rámosolygok.
- Azt rögtön gondoltam, hogy neked így is jó leszek Nos.. nem pont egy köpenyben kívántalak köszönteni, de örülök, hogy tetszik. Azt hittem, valami kényelmesebbe öltözöl, mielőtt átjössz. - mondom, mosolyogva végig mérve őt, majd meglátom a tőrt és halkan elnevetem magam.
- Tehát megtaláltad... azt hittem elveszett.. - kuncogok játékosan, s átveszem tőle. Maga a lakosztály négy részből áll: egy belépő helyiséggel, székekkel, a fogadó teremmel, ahol aranyvázas, bíborkárpitos ülőhelyek és kanapék vannak, közöttük, középen egy alacsony asztal, rajta gyümölccsel. Ezek mögött a nagy ablakok és az erkély. A terem jobb oldalából nyílik a háló, a bal oldalról pedig a fürdő közelíthető meg.Minden, ami csak puha tud lenni, az bordó színű, míg a többi arany, a városhoz méltóan.
Lerakom az asztalra a tőrt, miután oda sétáltam, majd ránézek a férfire.
- Később felszolgálják a vacsorát, remélem éhes vagy. - - mondom s ismét végig mérem mosolyogva. Ha addig nem jött közelebb, hát én megyek oda hozzá, hogy kezénél fogva az egyik ülőhelyhez kísérjem. Ha jön magától is, hát leülök az egyik kanapéra, s megvárom, míg mellém jön.
- Nem lesz ez kényelmetlen estére? - kérdezem kicsit huncut pillantással, habár nincsenek annyira hátsó szándékaim...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Vas. Jún. 21, 2015 1:03 am

Sif & Hakon

A búcsúzkodás szokatlan gyorsra sikerült, de az idő szűkében nem igazán futotta többre, végül is be kell látni, elég sok időt töltöttünk együtt. Ennyi kis megszakításnak bele kell férnie. A kötelesség és munka mind a kettőnknek fontos, nem dobhatjuk sutba egész eddigi életünket, de nincs is erre szükség. Megoldható minden, ha igazán akarjuk.
A tőr igazából nagyon meglepett, de kellemesen. Azt szűrtem le belőle, hogy ő is nagyon akarja az újbóli találkozást. Én is így vagyok ezzel, de tőr nélkül is biztosan felkerestem volna. Nem bírtam volna ki, hogy ne lássam. Még frissek az érzések, de nagyon vágyom rá. Hogy lássam, hogy érintsem, hogy halljam beszélni, hogy a szemébe tudjak nézni. Minden.
Bizonyosan az ő napja is olyan gyorsan eltelt, ahogy az enyém. Abban is biztos vagyok, hogy legalább annyit gondolt rám, mint én ő rá. Nem kétséges, és amint kiszabadultam a munka súlya alól, rögtön ide vettem az irányt.
Nem vagyok türelmetlen, nyugodtan megvárom, még ajtót nyitnak. Nem rögtön Sif az, hanem egy szobalány nyit nekem ajtót. Szépen elmondom, hogy Sif úrhölgyhöz jöttem, és magam előtt összefont karokkal várakozom és nézelődöm addig, amíg előkerül.
Itt sem kell túl sokáig várakoznom, megjelenik és csodásan fest, majd leesik az állam tőle. Sok erőlködésbe telik, hogy egészen természetesnek mutassam magam és visszafogjam ezt némileg. Így csak azt látni arcomon, hogy nagyon örülök a viszont látásnak és mosolyom rendületlenül szökik fel az arcomra. Olyan gyönyörű, és olyan izgató ebben a ruhában.
- Siettem, amint végeztem a teendőimmel. Örülök, hogy újra látlak.
Egyből szinte a nyakamba ugrik, jó mondjuk kis túlzással. Egy ilyen fogadtatásnak nem lehet nem örülni. A szobalányok, pedig az utasításra lassan magunkra hagynak minket, aminek külön örülök. Még ha azt is tudomásul kell venni, hogy meglepettségük lassan pletykákba szökik majd és innen nem lesz megállás. Nem tud igazán érdekelni, ebben a palotában úgy sem lehet semmit eltitkolni és nem is volt ilyen célom. Vállalom, hogy szeretem és megőrülök érte.
- Nekem így is tökéletesen megfelelsz.
Mosolygok huncuton, majd közelebb hajolok, hogy kicsit hevesebb csókot lopjak ajkairól, mert már úgy vágytam rá. Átölelem és jobban magamhoz is húzom, szinte érezve a vékony anyagú ruha alatt bőre tapintását és azokat a finom domborulatokat.

✗ Credit || Szószám: 360 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szomb. Jún. 20, 2015 8:55 pm

Hakon & Sif
Zene
Sietve vágtáztunk vissza a városba, hiszen a férfinek elő kell készülnie a napi munkára. Szinte elbúcsúzni is alig volt idő. Amikor különváltunk, elvittem a vadhúst a városba, ahol egy kereskedőnek eladtam a bőrét. Ott hagytam, amíg megnyúzták, majd megkértem, hogy a húst küldje tovább a hentesnek, s majd érte jövök, miután kész lett, aztán elmentem. Az út alatt Hakon járt a fejemben, s reménykedtem, hogy megtalálta a tőrt, bár ebben szinte biztos vagyok. Vissza érve átöltöztem egy kényelmesebb ruhába, s elmentem gyakorolni. Órákat voltam ott, el is fáradtam kicsit. Délután vissza mentem az elkészített húsért, kifizettem a munkát, majd ismét vissza vittem a palotába, ahol a konyhán leadtam, A sok túrázást és cipekedést gyalog tettem meg, így mire mindennel végeztem, már esteledett. Visszaérve a lakosztályba megkértem a szobalányt, hogy csináljon nekem egy fürdőt. Amíg vártam, az ablakból a várost figyeltem, majd levetettem ruháimat és beléptem a fürdőbe. A padlóba mélyesztett négyzet alakú kádba léptem. A víznek tavasz illata volt, tetején rózsavirágok és szirmok úsztak. Leléptem a lépcsőkön, majd beültem a vízbe. Kellemes meleg volt. Hamarosan hozták is az olajokat, kencéket, amik frissítő hatásúak és illatosak, ahogy kértem.
- Készítsétek elő a zöld selyemruhátm, kérlek. - mondtam, bár láthatóan nem értették, mire ez a felhajtás. Biccentettek, majd miután megmosakodtam, még pihenés, lazításképpen hátra dőltem és élveztem a vizet.
Sokáig áztam, de azt hittem lesz időm, még is, nem sokára az egyik lány lépett be, s közölte, hogy az őrség kapitánya kér bebocsájtást. Meglepődtem, mert azt hittem, kicsit később jön.
-Engedjétek be és add kérlek a fürdőköpenyt. - kértem, s kiszálltam a vízből. A lány feladta rám a bíborszín ruhát, annak övét elől összekötöttem, hogy megtartsa, majd kiléptem a fürdőből. A férfi ekkor léphetett az előtérből beljebb, a maga kapitányi pompájában. Még haza sem ment, úgy tűnik, egyből rohant hozzám. Ez egy széles mosolyt csal az arcomra, s oda lépek hozzá.
- Korábban jöttél, mint gondoltam. - - mondtam, s átkaroltam a férfi nyakát, egyik kezemmel megsimítottam az arcát.
-Hagyjatok magunkra minket. - mondtam a lányoknak, akik hátul álltak és vártak, láthatóan kicsit meglepetten. Elsőre, mintha nem értették volna a dolgot, de amikor nyomatékosan rájuk pillantottam, összenéztek, s gyors léptekkel kisurrantak az ajtón, azon kívül pedig már hallani lehetett sustorgásukat. Visszafordultam a férfihez és rámosolyogtam.
- Ne haragudj, nem volt időm még elkészülni, de ha vársz egy percet, magamra kapok valamit. - mondom neki mosolyogva.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Jún. 20, 2015 8:06 pm

Sif & Hakon

Ez a nap örök életemben felejthetetlen marad számomra. Olyan dolgok történtek meg velem, olyan mélyek és szívig hatolóak, amiket sohasem gondoltam volna. Maximum legféltettebb álmaimban élhettem át hasonlót, de még ott sem.  Nem a vadászat merő izgalma miatt, sokkal inkább más jellegű izgalommal bíró dolgok estek meg, és én azt hiszem, hogy teljesen szerelembe estem. Pont én a rendíthetetlen kapitány, akit úgy kerültek eddig még a hasonló érzések is, most meg ez. Az életem gyökeresen meg fog változni, de végre boldog vagyok teljes szívemből. Ilyen és hasonló dolgokon elmélkedtem, mikor arra lettem figyelmes, hogy Sif elszundított mellettem. Szelíden elmosolyodtam, eltakarítottam pár kósza tincset arca elől és magamhoz öleltem, úgy hogy kényelmesen tudjon pihenni. Még sokáig néztem a csillagokat, válaszokat keresve, vagy szimplán csak elmerengve, de végül engem is elért az álom.
Nem igazán álmodtam semmit, legalábbis nem rémlett semmi apróság mikor ébredezni kezdtem. Előfordul, néha túl sokat kattog az agyam ébren is, nem hogy álmomban. Ideje volt egy teljes kikapcsolódásnak, meg el is fáradtam kellő képen a nap végére, talán ez is benne volt.
Annyira nem aggaszt a dolog, hiszen éppen a valóságban élem meg magát a gyönyörű álmot itt Sif mellett, aki még békésen szendereg a vállamon. Hagyom hadd pihenjen, csak akkor kezdem kedvesen ébresztgetni, mikor már sürget lassan az idő és útra kell kelnem, különben nem érek vissza időben a palotába, a reggeli szemlére, amit én tartok mellesleg.
- A lehető legnyugodtabban, de te még rajtam is túltettél.
Mosolygok rá kedvesen. Örülök, hogy ilyen biztonságban érezte magát a karjaimban. A csók, amit így reggel már annyira vártam. Kicsit hosszabbra nyújtom az átlagosnál, mert így esik jól.
A páncélt újra magamra öltöm, a tüzet eloltom és a lovamat is útra készre szerelem. Innen már nincs megállás a kastélyig, egészen heves vágtában hajtunk visszafelé, ahol szomorú búcsút veszünk egy időre, de majd este ismét találkozhatunk.
Mikor kipakoltam viszont egy ismeretlen tárgyat találtam magamnál, egy tőrt. Ez biztos, hogy nem az enyém. Megforgatom párszor a kezemben, mígnem csak leesik a dolog és rögtön mosoly kúszik az arcomra. Milyen cseles. Elteszem a tőrt, hogy egész nap magamnál hordjam, mint egy fontos ereklyét és hozzálátok a napi teendőimhez.
Úgy megy minden, mint szokott, picit sem vagyok fáradt, az őrség sem okoz ma különösebb fejtörést nekem, minden megy a maga rendje szerint és ennek örülök. Gondolatom néhányszor kalandozik el csupán nap közben, de senkinek sem lehet sejtése arról, mik járnak a fejemben, és mit éltem át tegnap.
A nap vége is közeledik én pedig egyre izgatottabb vagyok. Tudom, hogy merre lakik Sif így amint szabaddá válok, szinte kiugrok a parancsnoki termemből és szapora léptekkel indulok meg a cél felé. A palotában nincs ismeretlen hely számomra így Sif lakrésze sem az, bár nem gyakran látogattam belülről, sőt sosem. Az ajtóhoz érve kicsit rendbe szedem magam, bár sietségemben az aranyos páncélt még mindig viselem, sebaj, ez a darab már időtlen idők óta hozzám tartozik, mindenki így ismer. Illedelmesen kopogok, és előkészítem a gazdátlanná vált tőrt is. No, nem nyíltan, mintha valami aljas merényletre készülnék, csak ellenőrzöm, hogy megvan e. Szerencsére meg így türelmesen várom, hogy ajtót nyissanak.

✗ Credit || Szószám: 511 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szomb. Jún. 20, 2015 6:45 pm

Hakon & Sif
Zene
Remek nap volt ez a mai, még ha nem is volt a szó minden tekintetében izgalmas, én azért élveztem. Holnap a maradék hússal, vaddal meglephetjük a barakkot, illetve a kereskedőket. A rövid csókot viszonoztam, s elmerengtem, mennyire közel kerültünk egymáshoz egy nap alatt. Nem bántam, hogy megnyíltam a férfinek, inkább örültem. Jól esett az is, ahogy erős karjával átkarolt. Behunytam a szemem és hallgattam a bogarak zümmögését. Mire észbe kaptam volna, elaludtam a biztonságot sugárzó ölelésben.

Furcsát álmodtam. Olyat, amilyet azelőtt nem. Eddig háborúkról álmodtam, varjakról és győzelemről, de most ez más milyen álom volt. Furán nyugodt. Hakon is benne volt, legalább is úgy tudtam ő az, de álmomban nem láttam az arcát, az oldalamon feküdtem, ő azt hiszem mögöttem lehetett. Csak azt tudtam, hogy ő érint meg, ő van mellettem. Tulajdonképpen semmi más nem volt az álmomban. Talán nem csak álom volt, hanem féléber lét? Az érzés egyre erősebb, simogatja a karomat.
Elmosolyodtam és kinyitottam a szemem. A fákra esett az első pillantásom. A reggeli szürkületben még sötétnek tetszettek. Halk, fáradt nyöszörgéssel fordulok a hátamra, hogy a férfire pillanthassak. Hát félig álmodtam még is csak. Rámosolygom kissé álmosan.
- Aludtál? - motyogom halkan. Elnyomok egy ásítást és felülök. Lassan indulnunk kell, ezért ébreszthetett fel. Válasza után adok neki egy gyors csókot, majd felkelve elkezdek készülődni. Magamra kapom a páncélt, majd a vad maradékát oda viszem a lovamhoz és felerősítem rá, addig ha jól látom, Hakon intézi a tüzet. Elsomolyodom, s míg nem figyel, tőrömet lova oldaltáskájába csenem... Csak hogy legyen mit visszahoznia hozzám este, ezzel megelőlegezve még egy találkát.

Végül lassan elkészülünk, s elindulunk vissza Asgardba. Kicsit sajnálom most itt hagyni ezt a helyet, de első a kötelesség.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Jún. 20, 2015 3:33 pm

Sif & Hakon

Ezt a szót azt hiszem először használtam ilyen értelemben és ilyen mögöttes tartalommal. Először fejeztem ki az érzelmeimet ilyen formán, és jó volt, megtenném többször is, mondanám neki ezerszer, de nagyobb a varázsa, ha nem koptatjuk el és nem csak szavak által tudom ezt kifejezésre juttatni, mint már az ki is derült. A csók íze még érződik a számban, ahogy a ruhákat újra felveszem és figyelem, ahogy Sif lassan kicsavarja a felesleges vizet hajából. Megvárom, csak aztán indulok útnak a sűrű erdő felé, hogy elérjük a biztonságos kis táborunkat. A tűz szinte tényleg teljesen kialudt, de hála pár szárazabb ágnak, némi erős fújásnak és technikának sikerül újra éleszteni, de ezt sem kell most egyedül csinálnom. A halovány mosolyt le sem lehet törölni az arcomról, mintha most már örökre ott akarni maradni. Legalábbis amíg Siffel vagyok biztosan. A lovak is nyugodtan viselik a kirándulást, egészen jól elvannak maguknak. Az egész erdő pedig lassan teljesen sötétbe borul, csak a középen lángoló tűz nyújt némi fényforrást. Jó érzés megpihenni a tűz mellett, melegedni kicsit, de sokkal jobb mikor érzem, hogy Sif feje, újra a vállamon pihen. Egyik kezemmel átkarolom, hogy jobban összebújhassunk.
- Igazából én nehezen tudnám elképzelni az életem ilyen szabadon. Túl jó? Nem azt hiszem, ilyen fogalom nem létezik.
Nevetek egyet halkan, és ha már ilyen közel van, és épp rám néz, elveszek a tekintetében újabb rövid csókot lopok tőle.

✗ Credit || Szószám: 227 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 19, 2015 1:40 pm

Hakon & Sif
Zene
Jól esett kimondani azt a bizonyos szót, habár eddig nem mertem így egyenesen kimondani.. most még is, mintha megkönnyebbültem volna, főleg, ahogy ő is kimondta, újra... A csók közben eléggé lehűlt az idő, miközben a nap eltűnt az égről. Miután kirázott a hideg, mondtam is Hakonnak, hogy talán vissza kéne mennünk, ő pedig egyetértett. Gondoskodása megmosolyogtatott. Kimentünk a vízből, én kicsavartam a hajamból a vizet, majd felöltöztem, s elindultunk vissza a táborunkba. Mivel a tüzet nem táplálta addig senki, már csak parázs maradt a fából, mire visszaértünk. Segítettem újra lángra lobbantani a tüzet, majd beültem mellé száradni és melegedni. Hátra pillantva még láttam a lovakat, ahogy békésen legelésznek, nem messze tőlünk. A nap fényét lassan átvette a sötétség, s én felpillantottam az égre, az első csillagok már meg is jelentek a sötétedő égbolton. Halovány mosoly kúszott az arcomra és Hakonra pillantottam. A tűz kellemes játéka látszott az arcán, ahogy az árnyékokkal játszott. Elmerülve ebben a pillantásban figyeltem őt csendben, majd mikor kissé feleszméltem, fejemet a vállára hajtva néztem a tűzre.
- Szinte vissza se akarok menni. - motyogom halkan.
- Túl jó veled. Létezik ilyen?- nevetem el magam halkan, s felpillantok a férfire.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 18, 2015 3:22 pm

Sif & Hakon

Ahogy belenézek a szemébe minden, amit én érzek, ami bennem kavarog, szinte visszatükröződik és tudom, hogy az érzéseink közösek és viszonzásra lelnek minden formában. Annak ellenére, hogy a közösség két erős harcosa vagyunk, nem túl könnyedén, mégis sikerül kifejezésre juttatnunk, ami bennünk van, még ha nem is hétköznapi módon olykor, de pont jó így. A hála is kölcsönös, olyan új dolgokat fedezünk fel együtt, amit még soha és ennek is megvan a maga szépsége. A közös élmények, amik örökre megmaradnak nekünk. Remélhetőleg még jó sok lesz belőle.
- Én is szeretlek.
Suttogom viszont a fülébe, amikor alkalmam nyílik rá. Ettől az erős szótól szinte megremegek. Annyira ismeretlen fogalom, hogy valaki így érezzen irántam. Egyben üdítő és szívet melengető, hasonlót sem éreztem még, leírhatatlan.
A csók kedvem szerint hosszú is finom. Teljesen belefeledkezem az ajkaiba, még sem vadul végig szenvedélyesen csókolom. Észre sem veszem, hogy közben elrohan felettünk az idő és kezdenek az utolsó napsugarak is eltűnni a hegy mögött. Ha a csók végeztével nem figyelmeztetne erre, talán észre sem vettem volna. Sokkal hűvösebbre váltott az idő én is érzem, de még bírnám egy ideig.
- Menjünk, nem szeretném, hogy megfázz.
Mosolygom rá szelíden és lassan követve őt kimászok a hideg vízből és újra magamra öltöm a ledobott ruhadarabokat. Megszáradni már úgy is csak a tűznél tudok majd. Megvárom még ő is így tesz. Örülök, hogy tartjuk magunkat a tervhez és az egész napot együtt töltjük. Szóba sem került, hogy visszainduljunk.

✗ Credit || Szószám: 240 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Csüt. Jún. 18, 2015 11:41 am

Hakon & Sif
Zene
Mosolyogva figyelem a tekintetét, látszik benne minden, amit most mondd. A szeretet, az öröm. Csak remélni tudom, hogy ő is látja ezeket bennem, mert ahogy az előbb is kiderült, nem vagyok valami jó abban, hogy kifejezzem önmagamat. Szavaira megingatom a fejem. Mind a ketten hálásak vagyunk a másik felé. Nem csak én rángattam ki őt a megszokott környezetéből, de ő is felnyitotta az én szemem és olyanokat mutatott nekem, amelyeket más nem.
- Szeretlek. - suttogom halkan, a csók előtt.

A csók, hosszú, szenvedélyes, érzelmekkel teli. Felmelegíti a szívem, a magasba emeli a lelkem. Az érzés, ahogy ajkaink egymást falják, elfeledteti velem az időt és a teret. A nap lassan a hegy mögé bújik, narancsosra festi az eget, egy utolsó búcsút int a fák lombjainak mára. A vízcseppek sem gyöngyöznek már úgy, mint a kristály, de tisztaságuk még mindig kétségbe vonhatatlan. A szél ugyan úgy hajlongatja gyengéden a leveleket, sodorja a vízesés páráját, ahogy eddig, de a nap nélkül már hűvösebb. Arra eszmélek fel, hogy kiráz a hideg. Kivételesen nem a férfitől, bár a látványa és gondolata is borzongató, most azonban a hidegtől kezdtem fázni kicsit. A víz lassan hűlni kezdett, ahogy a levegő is.
- Talán vissza kéne mennünk az apró táborunkba. - pillantok a férfire, elszakítva ajkainkat, halovány mosollyal. Ha bele egyezik, elhátrálok tőle, majd elindulok kifelé a vízből a ruháink felé.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 10:05 pm

Sif & Hakon

Tőlem szokatlan módon, tényleg nem gondoltam, hogy ilyen ok áll e mögött az egész mögött. Biztos azért lehetett, mert hasonló dolgok nem igazán történtek még velem. Nem akart még senki így szeretni igazán, így megadni nekem mindent, amire csak vágyhatok, vagy ami egyáltalán tőle telik. Szokatlan igen, de cseppet sem a negatív értelemben olyan melegséggel tölti el szívemet.
- Én tartozom neked hálával, hogy kimozgattál a megszokott életemből és olyan boldoggá teszel, mint még senki eddig.
Őszinte vallomás részemről ismét. Biztos a sokadik a mai napon, de ez van bennem, így gondolom maradéktalanul. Bizonyosan azon nem fogunk összeveszni, ki a hálásabb. Legalább ugyanannyira működik ez a dolog oda-vissza.
A simogatása most ilyen jóleső érzést nyújt, ahogy a testemet éri. A csók pedig tele van érzelemmel, beleöntöttem minden szeretetemet és vágyamat. Nem túl vad, nem túl kihívó mégis szebbet aligha lehetne érezni, így nem bánom, hogy egészen hosszan engedi, hogy így egybeforrjunk. Itt biztos nem fog megzavarni minket semmi, csak egymásra kell koncentrálnunk.
A vágyaim azért ott vannak, és bármikor újra megkívánhatom, érzem, de egyenlőre, nem esek át a ló túloldalára. Bármennyire is magával ragadó ez a hely, és ez a helyzet, gyengéd vagyok és romantikus. Tőlem szokatlan módon. Másokat nézve sosem értettem, hogy alakulhat ki két ember között ilyen erős kapocs. Nem is vágytam rá igazán. Mégis egy nap alatt rám tört ez az egész, de picit sem bánom. Most érzem teljesnek magam Siffel.

✗ Credit || Szószám: 234 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 8:40 pm

Hakon & Sif
Zene
Most látszott csak igazán, mennyire nehéz is kifejtenem, mit érzek és akarok. Mire eltudtam neki magyarázni, hogy mindezt azért tenném.. mert szeretem... addig talán kétszer félre értelmezte amit mondtam. De az eredmény végül meg lett, s szerencsére rájön a dologra, mire fellélegzem és rámosolygom.
- Csak boldoggá akarlak tenni... mert te is azzá teszel engem. Hálával tartozom ezért. - mondom halk szavakkal, arcát fürkészve, simogatva hátát, vállát. Újfent megosztom vele érzéseimet, hogy mellette nyugodt vagyok és biztonságban érzem magam. Kicsit elengedem a vállát, mert tudom, hogy erős karjaiba zár, s úgy is lesz. Az ölelése olyan jól esik, főleg egy ilyen érzelem dús csók közben. Finoman cirógatom meg a mellkasát kezeimmel, miközben ajkait ízlelgetem. Ismét ez az érzés, hogy most minden tökéletes és jó és semmi se tudná elrontani... Vagy ha meg is próbálná, biztos nagyon mérges lennék. Szerencsére ez a környék meglehetősen kihalt, nem hiszem, hogy bárki is ránk törne. A halak is békésen úsznak körbe minket, a víz gyengéden karol körül, mintha csak selyemmel húznának össze minket. Hagyom, hogy nyújtsa a csókot. Olyan hosszúra, amilyenre csak akarja. Viszonozom, anélkül, hogy vadabbá, vagy hevesebbé válnék. A bennem lakozó kéjvágy egyenlőre még ki van elégülve, így ennek a romantikus pillanatnak élhetek... S mit ne mondjak, sosem gondoltam volna, hogy az lehet ilyen jó. Másokat nézve a számat húztam, de most, hogy átérzem... Az egész más értelmet nyer.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 8:21 pm

Sif & Hakon

Nem lettem túlságosan izgatott ez tény. Nem mintha félnék az ismeretlentől vagy ilyesmi. Egyszerűen nem kergettem hasonló vágyakat eddigi életem során és ez most új. Lassan azért kezd érthetővé válni a mondandója és nem is sejtettem, hogy ezért szeretné. Ezen csak mosolyogni tudok.
- Már eddig is sokkal többet adtál, mint gondolnád. Ha úgy alakul, hogy szabad időhöz jutok, azt mindig szeretném majd veled tölteni, és ha kell a létező összes világot bejárom veled. Nem akadályozhat ebben meg semmi.
Szavaim szelídek és lágyan megsimítom arcát mondandóm közben. Nem sok időre engedve el egyik kezemmel, tényleg csak egy picit. Mennyit foglalkozik velem és mennyit szeretne adni magából. A lehető legtöbbet már most és ez olyan boldoggá tesz. Ennél többet nem is kívánhatnék tőle, és nem is akarok. Bízom benne, hogy megérti, mennyire fontos nekem és hogy egy pillanatnyi időre sem merült fel bennem az, hogy keveset kapnék, hogy nem vagyok elégedett. Nagyon is az vagyok, jobban, mint eddigi életemben bármikor.
- Igen, meg, ha szeretne egyedül lenni az ember. Vagy éppen kettesben.
Mosolyodom el picit huncutul. Hiszen itt aztán gyönyörű közös emlékeink lehetnek. Láthatóan bízik bennem, és átkarolja a nyakam, a homlokunk pedig összeér. Így tényleg csak a szemét tudom nézni, de nagyon is jó ez így.  Tartom közben, bár itt még nem vészesen mély a víz, ha gond lenne, nyugodtan lerakhatja még lábát a talajra. Nem esik nehezemre, így ha rajtam múlik, nem merül el egy pillanatra sem.
- Nem az egyáltalán nem segít rajta, ezt jól látod. Ez így igaz, az utolsó szóig. Örülök, hogy megoszthatom ezt is valakivel, aki ilyen fontos lett nekem.
Engedek a szenvedélyes csóknak, amit annak módja szerint próbálok a lehető leghosszabbra nyújtani, mert olyan finom és jóleső. Közben már teljesen én tartom, érezve így mennyire megbízik bennem. Sosem szeretnék neki csalódást okozni. Jobban magamhoz is szorítom ebben a forró ölelésben.

✗ Credit || Szószám: 306 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 7:43 pm

Hakon & Sif
Zene
Láthatóan annyira nem osztja az izgatottságom, de azt hiszem ez valami félreértésből lehet.
- Természetesen nem akarom egytől egyig mindet bejárni teljesen.. Csak.. úgy mint most. Kikérsz egy napot, elutazunk, egy napot ott töltünk amelyikre vágyni kívánsz és aztán visszajövünk. Nem akarlak elszakítani a munkádtól, az otthonodtól hetekre, hónapokra. Csupán meg akarom neked adni azt, amit adni tudok. Én.. csak ezt tudom neked ajándékozni. Nincs családom, akit bemutathatnék, csak világok, amiket megmutathatok. - mondom egy kicsit megkomolyodva, de még mosolyogva. Ha ezt elutasítja, nem tudom, mivel tudnám viszonozni mindazt, amit ő értem tett és tesz, s valószínűleg tenni fog. Tényleg nem tudok mit nyújtani neki a kezemen és ezeken a látogatásokon kívül.
Végül a vízre és az úszásra terelődik a téma, én pedig mosolyogva hallgatom és figyelem.
- Igen, elég kellemes ide bent, főleg egy forró, nyári napon. - mondom s ahogy közelebb jön, már ölelem is át a nyakát. Érezve a hideg vízben teste melegét és minden apró porcikáját remek érzés. Homlokomat az övének támasztom, s hagyom, hogy tartson, bár azért én is kapaszkodom. Nem úgy, mint aki pánikol, csak amolyan finoman, egy kezem ujjai bejárják a nedves vállát, arcát, miközben a szemeit nézem.
- Mindenkinek van félelme. De az nem segít rajta, ha elrohanok, nem igaz? A gyengeségekkel szembe kell nézni. Én pedig örömmel nézek szembe vele, ha te vagy mellettem. Ne bánd, hogy elhoztál ide. Örül a szívem, hogy megmutattad ezt a helyet, s hogy itt lehetek a vízben, kettesben veled. Nem számít, tartok-e tőle, vagy sem. Tudom, hogy melletted nem eshet bajom. Sem itt, sem máshol. - mondom határozottan a szemébe nézve, tartva a kontaktust, majd hogy biztosítsam arról, hogy tényleg bízom benne, megcsókolom, s picit engedek a nyaka ölelésén. Tudom, hogy megfog tartani, ha esetleg elengedném, itt a vízben gyerekjáték számára.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 7:08 pm

Sif & Hakon

Az egyszerű megfogalmazásban jó vagyok és a rövid közlendőkben. Így nem esett nehezemre megérteni és leírni röviden azt, amire gondolt. Nekem teljesen érthető volt, tudom, mit érez akkor, és én is hasonlóképpen szoktam esténként a csillagokra bámulni, legfőképpen a toronyból ahol már jártunk. A zene meg nem szokott hiányozni, jobban szeretem olyankor a csendet. Midgard pedig teljesen ismeretlen vidék számomra, mint ahogy az összes többi világ is.
- Nem is tudom.
Gondolkozom el ezen egy rövid időre. Talán jó volna körbenézni egyszer, egy más világban is, de nem erőltetném a dolgot annyira. Én jól érzem itt magam, nekem ez a hely jelent mindent. Persze tudom, ha ő kérné, hogy menjek vele, megtenném. Rögtön igent mondanék.
- Ennyi világot megnézni és megismerni bizony hosszú idő lenne. Talán ha majd úgy alakulnak a dolgok, szakítok időt ilyesmire. Kivétel, ha a rangom nem gördít valami akadályt ebbe az egészbe.
Sosem lehet tudni, szeretik tudni merre járok és az a legjobb mindenkinek, ha ez legközelebb van a palotához, de inkább, ha mindig ott vagyok. Akkor mindenki nyugodt. Nem terveztem életem során, hogy bejárjam az összes világot, de érdekes gondolat. Tudom, hogy ő nagy kalandozó, de én inkább patrióta vagyok.
Látom, hogy a vízzel csak lassan ismerkedik, óvatos módon, de azért idővel csak elmerül benne és haja is vizes lesz, ahogy fejét hátra dönti.
- Igen, ha már itt jártam, gyakran megmártóztam a friss vízben. Felfrissít.
Nem mondhatni, hogy folyton a vízbe vágyom, de néha tényleg nagyon jól tud esni. Gyermekként is imádtam itt úszkálni és játszani a vízben. Egyre beljebb jön, és láthatóan felém közeledne, csak lassan túl mély lesz neki a víz. Nem tartom tovább a távolságot, és lassan odaúszom hozzá, így már nekem is leér a lábam. Kicsit magamhoz is ölelném, ha már ott vagyok, fogva oldalát.
- Nem gondoltam volna, hogy ennyire tartasz a víztől. Akkor talán nem hoztalak volna ide, bár remélem így is tetszik. Mellettem pedig sosem kell tartanod semmitől.
Az utolsó mondatomnál mélyen a szemébe nézek, és látni benne, hogy ezt véresen komolyan gondolom. Még ha tudom is hogy igazi harcos és tud vigyázni magára, már egybefonódik sorsunk és nem engedném, hogy bármi ártson neki.

✗ Credit || Szószám: 357 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 6:21 pm

Hakon & Sif
Zene
Elmosolyodom, mikor két szóban összegzi mind azt a katyvaszt, amit mondani próbáltam neki. Az Éjszaka különleges. Igen, így van. És persze nyugalmas is, ahogy mondta, bár ez teljesen megközelítéstől függ. Sokszor én is éjszakázom, csak a hangulata miatt. Néha pedig zene is illik hozzá. De persze a férfi nem járt Midgardon, így hiába mesélek neki róla. Majd.. talán egyszer, ha lesz egy ilyen napunk ismét, elviszem őt oda. Hmm.. tényleg.
- Szeretnéd látni azt a helyet? - kérdezem izgatott mosollyal. Én sem vagyok annyira otthon abban a világban, de mindenképpen jó volna közösen kirándulni egyet ott. Megmutatnám legalább neki azt a helyet.
- Kicsit ósdi ott a technológia, de érdekes hely. Ha gondolod, és majd a jövőben kérsz magadnak egy napot, elviszlek oda. Szívesen mutatnám meg neked akár az összes világot a kilenc közül. Bár az... hosszú időbe telik. - mosolygom rá. A Bifröstöt ugyan tudják érzékelni a midgardiak, de a képességemet, illetve az Odin által adott kard erejét nem. Így anélkül is letudunk járni, hogy észrevennének. Aztán rövidre zárom az életes dolgot. Talán nem is kellett volna felhoznom, de kíváncsi voltam. Szerencsére ő sem feszegeti, s így hamarosan a vízbe kerülünk. Kis vigyorral az arcomon figyelem, ahogy beugrik a vízbe, majd elém úszik. Kicsit berogyasztok, hogy a víz nyakig ellepjen, hátra hajtom a fejem és bevizezem a hajamat, majd ismét felegyenesedem, s miközben ujjaimmal fésülgetem a hajam, lassan beljebb sétálok a vízbe, immár csípőig ér nekem.
- Ahogy látom, de jól úszol. - állapítom meg, s még beljebb megyek a vízbe, de nem túl mélyre, talán épp annyira, hogy a vállamig érjen, de eddig és nem tovább. Kicsit tartok a víztől, bár tudom, hogy ő megtartana, de nem kívánok csak úgy meglepetésként a nyakába ugrani.
- Egyik félelmem, hogy vízbe fulladok. - bukik ki belőlem halkan, figyelve a kristálytiszta vizet, majd ránézek.
- De melletted nem félek ettől. - mosolyodom el, s felé nyújtom a kezeimet. Nekem mindegy, hogy ő jön közelebb, vagy engem csalogat beljebb, hogy megtartson, én mindkettőnek nagyon örülök.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 5:52 pm

Sif & Hakon

Kivételesen nem esik nehezemre, hogy bővebben is válaszoljak neki, ahogy szeretné. A lehető legtöbb információt megosztva magamról. Örömmel mesélek, és jól is esik, hogy valakit érdekel az életem és egyáltalán úgy én magam. Sifet sem úgy állították be, mint aki nagyon szeret társalogni, most mégis szívesen regél nekem. Ez boldoggá tesz. Különlegesen jó hatással vagyunk egymás személyiségére.
- Értem, hogy mire gondolsz, az éjszaka különleges. Nem tudom a zene és a művészetek sosem volt az én világom. Midgardon sem jártam még így a zenéjüket sem ismerem. Gépek? Biztos érdekes lehet.
Állapítom meg. Ilyenkor picit azért irigylem. Olyan sok mindent látott már, tapasztalt más világokat én meg néha úgy érzem, itt porosodom a palota falai között. Persze ettől még nem váltanék. Mi lenne, ha pont, akkor történne itt valami súlyos, nem bírnám elviselni és sosem bíznám másra ezt a feladatkört.
Gondolom az újabb kérdésem nem lepte meg igazából, csak igyekszik összeszedni azokat a dolgokat. Lassan bele is vág.
- Megértem. Biztos megvan rá az okod. Én igyekszem betölteni azokat a réseket, már amiket tudok.
Mosolygok rá szelíden, bíztatóan. Úgy érzem, nem kellene tovább ezt a témát feszegetni. Csak elkedvetleníti, azt pedig most nagyon nem szeretném. Érezzük jól magunkat. A múlt különben is elmúlt, sokkal fontosabb a jelen, és ami előttünk van. Mert remélem, hogy jó sok van még előttünk. A kifejtést így meghagyom más időkre.
Amint Sif ruhái a földre hullnak, engem rögtön elkápráztat meztelen teste, sokáig gyönyörködhetem, hiszen nem megy be túlságosan mélyen a tóba. Én is lassan végzek és nem tétovázva egy határozott ugrással a vízben termek, hogy ússzak egy kisebb kört. Olyan jól esik, a hideg víz szinte felfrissít testileg. Vizes hajjal és arccal, aztán Sif elé úszok, legalábbis ameddig tudok, és onnan nézem.
- Értem én viszont szeretek néha úszni pár kört, bár páncélban tényleg nem túl előnyös ez.
Nem kergetem én a mélyebb vízbe, ha ott érzi jól magát. Inkább csak csodálom. Mert így szemből már, sokkal többet mutat, már ha mutat éppen, vagy nem takargatja magát túlságosan.

✗ Credit || Szószám: 332 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 5:09 pm

Hakon & Sif
Zene
Csendesen hallgatom, ahogy válaszol a kérdéseimre, s örülök, hogy kifejti, mit miért kedvel, és nem csak egy szóban rendezi le. Hogun az a fajta, talán néha én is, amikor morcosabb vagyok, de most kifejezetten jól esik csevegni, pedig én nem vagyok az a csacsogós fajta. Egyáltalán nem.
- Én jobb szeretem az éjszakát. Nem tudom rendesen kifejteni.. Az ég.. olyan.. olyan, mint. Ajh. Hogy is mondjam. Titokzatos. Eleinte, csak a sötétet látod, bosszankodsz, hogy megbotlasz mindenben, aztán felnézel és... meglátod a szépségét, ami magával ragad. Az ezüstös, fényes csillagokat, s azon gondolkodsz, vajon mi lehet oda kint. A zenével viszonylag jóban vagyok. Hangulat kell hozzá nálam. A többi világ zenéi pedig lenyűgözőek. Hallottál már midgardi zenét? Egyszerűen káprázatos, hogy a halandók miket nem tudnak megalkotni gépekkel és hangszerekkel. Leleményesek és ez hallani a játékukban is. Sajnos csak egyszer hallottam egy zenét, de ha huzamosabb időre Midgardra megyek, egészen biztos, hogy meghallgatok mindenfélét és fajtát.  - mondom, teljesen belefeledkezve a dologba, majd utóbbi kérdésére kis csend ül rám, talán egy percnyi, amíg elgondolkodom és felsorakoztatom magamban az okokat.
- Az életem egy részét élvezem. De amikor.. előjönnek a hiányosságai, néha úgy kívánom, bárcsak ne így alakult volna. - tudom, hogy ennél sokkal jobban is kifejthetném.. Például a szüleim. Régebben sokkal több esélyem lett volna megkeresni őket, de ma már időm is alig van arra, hogy rájuk gondoljak. Odin és Frigga talán tudna segíteni, de vajh akarnának-e, vagy jól jönne ki végül a dolog? Aztán ott van a túl mély bizalmam mindenki iránt, akivel akkoriban csak beszélgettem. Igazából bánom, hogy akkor nem öltem meg Lokit, mikor levágta a hajam, s kiderült róla, milyen ármányos és gonosz teremtés. Még ha engem el is ítélnek ezért, talán száműznek, Asgardot és a kilenc világokat megszabadítottam volna egy hatalmasabb bajtól. A Thoros dolog is ott van.. Már bánom, hogy ilyen elvakult voltam, s emiatt bezárkóztam, elhajtottam mindenkit. Pedig ha kinyitom a szemem, talán előbb találkozok Hakonnal és kezdődik el vele ez az egész, de akkor nem akartam.. nem akartam egyik csalódás után a másikba bele esni és inkább pajzsot emeltem magam elé.
Végül elérjük a helyet, ahol a gyönyörű hely szelleme szinte megszáll, s a vízbe csalogat. El is kezdek vetkőzni, s nem telik többe egy-két percnél, hogy lassú léptekkel a vízbe induljak, miközben élvezem a nap utolsó sugarait az arcomon, és a vízesés enyhe permetét a testemen, ahogy lassan rátelepszenek, majd összegyűlnek. Nagyjából combközépig gázolok be, s nézek hátra a férfire.
- Inkább amolyan tisztálkodás. Nem vagyok túl jó úszó... Sose gyakoroltam igazán, a legtöbbször páncélt viselek, az pedig csak lerántana a mélybe. Így.. inkább kerülöm a mély vizeket. - felelem, de nem fordulok felé teljesen, csak félig, fejemet felé fordítva. Látom, hogy ő is elkezdett vetkőzni, s szemeimmel magamba iszom minden mozdulatát és porcikáját. Arcát, nyakát, vállait, karjait, törzsét, lábát... Mindent tüzetesen végig mérek, hogy örökre az emlékeimben maradhasson így, természetesen, a napfényben.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 4:47 pm

Sif & Hakon

Mondhatni ma eléggé meg is lepődtem magamon, olyan téren, hogy sikerül valamilyen módon kifejeznem, hogy mit is érzek belül. Bár ezek inkább érintésekre, testiségre alapultak kicsit sem a szavakra, de úgy látszik Sifnek ezzel nem igazán volt problémája és ennek nagyon tudtam örülni. Az újabb kérdésekre is szívesen válaszolok, mert láthatóan akad még. Sok a közös tulajdonság, de érezhetően szinte vágyjuk egymás történetét és gondolatait.
- Nehéz kérdés. Azt hiszem, a nappalt jobban szeretem, ilyenkor vagyok aktív és teszem, amit szeretek. De az éjszaka is magával ragadó, a nyugalom, ami rá tud ülni akkor a válladra a csillagos ég alatt. Nem tudok igazából dönteni, mindkettőt szeretem a maga nevében. Nem egyáltalán nem vagyok rajongója a táncnak, és igazából a muzsikának sem annyira. Valahogy nem fog meg. Én igazából nem változtatnám meg az életemet semmilyen módon. Minden okkal történik velünk. Elégedett vagyok, ami pedig hiányzott lásd megtalált, csak türelmesnek kell lenni.
Sosem gondolkoztam még el rajta min változtatnék, de nem, igazából semmin. Hiszek a sorsszerűségben, így a dolgoknak bizonyosan úgy kell történniük, ahogy, történnek és amikor. Ha másképp lenne talán én is más ember lennék, és nem akarnék más lenni. Pont jól érzem így magam a bőrömben. Gondolom azért merült fel ez a kérdés, mert ő a saját életében, bizonyosan sokat változtatna, amit igazából nem értek még mélységben. Nem is ismerem teljesen az életét. Az út, amit életünk folyamán be kell járni néha nehézségekkel teli, de lásd ő is meddig eljutott. Nem lehet maradéktalanul elégedetlen.
- Te változtatnál. De min?
Tudom, hogy így van, így bátorkodom rákérdezni. Átlátok a kérdéseken, érzéseken, idővel mindenki nyitott könyv lesz számomra. De ez kicsit sem sértés, egyszerűen jó emberismerő vagyok. Sifben pedig sok dolog rejlik, nehéz lesz teljesen kiismerni. A katonákat olykor, két-három mondat után el tudom helyezni, itt azért nem ilyen egyszerű a helyzet. Nem minden fekete és fehér olykor.
- Örülök, hogy neked is tetszik.
Csak állok és nézelődök, ide el akartam hozni még mielőtt ránk köszönt az éj. Megérte a kis barangolás a sűrű erdőben.
- A maga nevében elég kemény is volt, de mindig akartam küzdeni. Csodásnak látom én is, mindent a szüleimnek köszönhetek.
A hálám feléjük örök. Nekem ők tökéletesek voltak és tényleg jó gyermek voltam. Olyan, akire büszkék lehettek és lehetnek most is.
Nem sejtem, hogy milyen előrehaladott gondolatok szállják meg az elméjét, nekem még csak alig merült fel a családvállalás gondolata. Akkor is csak azért említettem meg, mert anyám első gondolata lenne. Nem sürgetnék semmi ilyesmit csak most találkoztunk, így is néha gyorsnak érzem a tempót.
Ahogy megáll a parton és elkezdi bontogatni ruháit, nem tudom róla levenni a szemem és egy nagyobbat nyelek is.
- Egy kis úszáshoz támadt kedved?
Mosolyodom el, és lassan akkor nem kéretve magam megszabadulnék én is a fölösleges ruhadaraboktól ismét. Ezen a csodás helyen talán bűn is lenne ezt kihagyni.

✗ Credit || Szószám: 468 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 2:30 pm

Hakon & Sif
Zene
Én sem vagyok a szavak embere. A gondolataimat, érzéseimet nem igazán tudom rendesen kifejteni, talán a szókincsem sem olyan tág, mint a legtöbbeknek, így most kifejezetten örültem, hogy olyan társra találtam, aki olyan, mint én. Persze, ha csatáról van szó és lelkesíteni kell a harcosokat, abban jó vagyok, de nyilván nem engem küldenek, ha diplomáciához akarnak fordulni. Kérdéseire válaszoltam, s ugyan azokkal a kérdésekkel árasztottam el, akárcsak ő. Szavai nyomán mosoly került az arcomra. Ezekben is hasonlítunk, habár nem mindenben.
- Mit szeretsz jobban? Nappalt, vagy éjszakát? Azt tudom, hogy táncolni nem igazán szeretsz, de a muzsikát kedveled-e? Ha választhatnál új életet magadnak, ugyan ezt élnéd le, vagy egy másikat? És ha másikat élnél le... hogyan élnéd le? Vagy mit változtatnál meg a múltadban? - a kérdéseim első fele olyan.. semmilyen, ismerkedős, de aztán Thorrol eszembe jutnak a megbánt évek és kijönnek belőlem ezek a kérdések. Jó magam nagyon sok mindent másképp tennék, ha tehetném, kíváncsi vagyok, ezzel ő is így van-e, vagy elégedett az életével?
Időközben zúgás hangja csapja meg fülem, és friss víz illata lengi körbe a környéket. Sűrű növényzeten haladunk át, ami megmosolyogtat. Ez már kalandosabb, mint az üldögélés. Nem veszélyes, de izgatott vagyok, még is mit akar mutatni a férfi, s már ez felér egy kalanddal. Az ágakat óvatosan hajtom félre, egyrészt, hogy ne tegyek bennük kárt, másrészt, hogy ne csapjanak vissza. Aztán elhajtok egy ágat, s a lemenő nap oldalról az arcomba süt, egy pillanatra elvakítva. Amint hozzá szokik a szemem a fényhez, egy gyönyörű része tárul a szemem elé az erdőnek. Egy sziklafal, oldalán apró vízeséssel. A vízcseppeket szivárványosra festi a lemenő nap fénye, akárha csak a Bifröstöt látnám... ahogy lezúg a kristálytiszta tóba, amelyben apró halak úsznak. A víz némi kis szellőt sodor felénk, illata éppoly csodás, ahogy kinéz.. A fák, növények élet telien zöldellnek, burjánzanak, az egész olyan, mint valami mesebeli hely. Egy szó jut eszembe.
-  Fenséges.-  mondom halkan, rámosolyogva a férfire, s ellépve mellőle közelebb indulok, hogy a tó partjára lépjek. Letérdelve kezemet a vízbe teszem. Hűs. Megkóstolva édes.
- Remek gyermekkorod volt. - mosolygom hátra rá. Azért picit irigy is vagyok Hakonra. Élete boldog és teljes volt. Van családja, otthona, amelyet a magáénak hívhat, egy remek karrier, kiegyensúlyozott élet, napi rutin. Néha úgy kívánom, bárcsak nekem is meglennének ezek. Ahogy csendben elmerengve nézem a férfit, felötlik bennem a gondolat, hogy a család kérdése csak rajtam.. rajtunk múlik. És ha bár a többi talán sosem lesz meg maradéktalanul, az utódaimnak megalkothatom ezt a jövőt.
Nem értem mi ütött belém.. Gyermekekről gondolkodom, ábrándozom a harc helyett. Hakon olyasmit tett, amelyet senki más. Még Thor sem tudott belőlem ilyen érzéseket előszabadítani... Bár őt nem is lehet túl komolyan venni. De itt van ez a férfi. Csupa magabiztosság, és biztonság. Az a fajta, akire nem csak a saját, de akár a magadénak az életét is rábíznád. Sosem értettem, mi kell az anyasághoz, miért és mikor vállal valaki felelősséget egy olyan apró és törékeny élőlényért, mint a gyermek. A stabilitás a kulcs. S mivel nekem sosem volt olyan életem, sosem gondoltam rá...
Vissza húzom tekintetem a tóra. Fura végig gondolni a mai napot. Tegnap még csak egy... randevú akart lenni, most pedig már az anyaságon gondolkodom? Ez.. nem természetes. Vagy igen? Túl gyorsnak vélem.
Megpróbálom rendbe szedni a gondolataimat és másra figyelni. Például... még van időnk. Miért ne "úszhatnánk" egyet? Kis mosollyal kelek fel a térdelő helyzetemből, s kezdem bontogatni ruhámat. Közben fejemet kissé oldalra fordítom, hogy szemem sarkából Hakonra pillanthassak.
Persze nem kívánok a víz közepére menni... ahhoz nem vagyok elég jó úszó. Ha valaha is bementem a vizekbe, akkor is inkább maradtam az olyan sekély vízben, ahol még leért a lábam. Most sem lesz ez másként. S kivételesen megpróbálok önuralmat tanúsítani. Legalább is megpróbálom, kipróbálom meddig bírom.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 1:47 pm

Sif & Hakon

Sosem voltam pedig a szavak embere, sem az a fajta, aki könnyen és egyszerű módon ki tudja fejezni az érzéseit mások iránt. Talán a katonai kiképzés teszi, meg a kapitányi rang, itt elvárt, hogy a megfelelő tisztelet érdekében, úgy tekintsenek rám a katonák, ahogy másra nem. Szigorúság, tekintély, példakép miegymás. Nem egyszerű feladat és ennek a képnek próbáltam megfelelni egész életemben eddig. Most sem lesz igazából sokkal másabb a helyzet, nem leszek vajszívű, csak lesz valaki az életemben, aki mindennél fontosabb és neki másik arcomat is mutathatom. Egy gyengédebb fajtát.
- Igen végtére is időnk az tengernyi.
Mosolyodom el szelíden és örömmel hallgatom végig, ahogy magáról mesél. Úgy örülök neki, tényleg mindent tudni szeretnék.
- Az sejtettem, hogy nem vagy a réten napsütésben virágszedős fajta.
Mulatok egy jót az egészen. A színekben hasonló elképzelésem volt, ahogy abban is, hogy az állatokat, vadakat jobban kedveli. A Thor iránti szerelméről meg eddig is tudtam, azt mondjuk nem sejtettem, hogy az volt az első és ilyen sokáig kitartott. Buta gondolatom támad, ha Thor viszonozta volna az érzelmeit, most biztos esélyem sem lett volna, nem is találkoztunk volna így. Ezt inkább próbálom gyorsan elhessegetni, mert nem túl vidám gondolat. Hiába néha túl sokat kattog az agyam, de megvan a haszna is, mert láthatóan jól átlátok bizonyos dolgokon és hamarabb ismerem meg valaki jellemét, mint mások. A következtetéseim most is kiválóak voltak.
Magam is terveztem, hogy felajánlom neki a karomat, de így sokkal jobban jön ki, hogy saját maga cselekszik ez ügyben. Csak kicsit jobban magamhoz húzom, hogy vállunk is jobban összeérjen és rámosolygok.
- A kedvenc színem az arany és a vörös, amit még kedvelek. Meg ott van a fehér, az olyan tiszta és egyszerű. Természetesen az állatokat jobban kedvelem. Nem tudom igazából, az életem nagy részében csak kedveltem némely hölgyek társaságát, de sosem kötődtem igazán. Mindent elvett a tanulás, a kiképzés, a munka. Nem tudtam és nem is akartam erre koncentrálni. Idővel én is ösztönösen hajthattam el pár érdeklődőt, ahogy te és megszokássá vált egészen máig. Ó, nem vagyok én tökéletes.
Szerénykedem. A tökéletességre törekszem egész életemben, de tudom, hogy az igazából lehetetlen. Az visz előre, hogy próbálkozom.
Látom rajta, hogy felkeltettem a kíváncsiságát így hosszabb séta után el is érjük a helyet. Egy sokkal sűrűbb erdős részen átverekedve magunkat, ahol szépen elhajtom az útba kerülő ágakat.
Megérkezve egy igazán lenyűgöző és elég eldugott helyen találjuk magunkat. Egy forrásnál, ami kisebb vízesésként ömlik ki a hegyekből. Alatta egy kisebb tó, és a patak is innen folyik keresztül a völgyön. A vize kristálytiszta és az egész hely olyan magával ragadó. Már-már romantikusnak is nevezhető.
- Itt gyakran játszottam gyermekként, mikor elszöktem apám szigorú szemei előtt. A nyugalom az erdő közepén. És a víz is kiváló.
Várom, hogy mennyire nyeri el tetszését. A fények gyönyörű játéka válik láthatóvá a tiszta víz felszínén, ahogy megy le fokozatosan a nap. Buja és élénkzöld növényzettel körbevéve.

✗ Credit || Szószám: 479 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 12:22 pm

Hakon & Sif
Zene
Igazából tetszik, hogy a férfi kifejezi az érzéseit, még se olyan erősen, vagy nyomulósan, mint például Fandral. Az ő stílusa sose jött be igazán, pedig aztán ő is próbálkozott egyszer. A pillantások, az elejtett szavak, az érintések számomra sokkal többet jelentenek, mint a szavak. Mondani bárki tud bármit, de megtenni valamit már egészen más dolog.. Loki is tud szép szavakat mondani, de soha nem tud teljesen jót cselekedni. Megbeszélem vele, hogy nagyjából mikor látogatnék el hozzájuk, s örömmel látom rajta, hogy lelkes. Visszafogottan, de örül. Elindulunk az erdőben, s közben megkér, hogy meséljek magamról, de fogalmam sincs, mit mondhatnék, hát megkérem, hogy kérdezzen inkább ő. A telhetetlenségén elnevetem magamat.
-Van időnk, hogy megválaszoljam a kérdéseidet, - felelem mosolyogva neki. Már jön is az első pár kérdés, amit mosolyogva fogadok.
- A kedvenc színem az ezüst és a bordó. A virágok.. nos, nincs bajom velük, de nem vagyok az a réten virággyűjtős fajta. Az állatokat jobb kedvelem. És először még tiniként voltam szerelmes, Thorba. Az utóbbi kérdésedre pedig nem tudok válaszolni. Illetve, nem teljesen. Én is eltaszítottam magam körül mindenkit, direkt, vagy nem szándékosan, s utána már maguktól kerültek a férfiak. Egészen mostanáig. - mondom rámosolyogva, s bele karolok a karjába séta közben.
- Neked mi a kedvenc színed? Inkább növények, vagy állatok? Az első szerelem? Azért... rólad is nehéz elképzelni, hogy nincs senkid. Egy fess, erős férfi vagy, tökéletes jellemmel. - mondom kíváncsian figyelve.
Nem telik sok percbe, míg a tisztásra érünk és megmutatja a fát. Azután sejtelmesen felvezeti nekem a másik helyet, mire gyermeteg izgatottság vesz rajtam erőt és utána indulok.
- Kíváncsivá tettél! - kuncogok, s figyelem merre megyünk.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 1:51 am

Sif & Hakon

Hiába egyszerűen nem tudok betelni a szépségével. Ami szép azt pedig illik körül udvarolni és dicsérni. Hát majd igyekszem, bár továbbra sem lettem az a nagy bókolós fajta. Az érzelmeimet pedig minden bizonnyal teljesen kiöntöttem neki, ha nem is szavakkal, mikor összeforrt a testünk imádtam, talán ez is elég lesz egy időre. Fel sem tűnik, hogy lebukom előtte, ahogy ismét rámeredek.
- Nekem teljesen megfelel. Ha újra édesanyámnál járok, értesítem róla.
Nem volt igazából olyan nehéz döntés ez. Addig még tényleg akad idő, amiből remélem a lehető legtöbbet tudjuk majd együtt tölteni és még jobban megismerni egymást, még jobban összecsiszolódni.
Kíváncsi vagyok, mennyire tetszik majd neki egyszerű otthonom. Nem éltünk fényűző életet, de nem is szégyellem ezt, mert nem a szegénységből fakadt, hanem a pazarlástól való tartózkodás okán. Ezért is él anyám némileg messzebb a palotától.
- Lássuk csak, olyan telhetetlenül sokat akarok tudni. Mi a kedvenc színed? Szereted a virágokat? Mikor voltál először szerelmes? És hogy-hogy nem rabolt el előlem senki? Egy ilyen kincset.
Számos kérdésemből mégis alig tör előre pár, talán a bőség zavara, de majd lassacskán. Kicsit udvarolok is azért, de tényleg így gondolom. Valahogy még mindig nehezen fér a buksimba, hogy az hogyan alakulhatott úgy, hogy senkivel nem kötött tartósabb kapcsolatot, sőt mint kiderült alkalmit se.
Látom, hogy élvezi a mesét. Meg persze én is szívesen mesélek magamról.
Nem időzök sokáig itt, máris a hegy felé veszem az irányt, viszont most másik irányba, nem ahol letáboroztunk.
- Sok hely lenne még, amit érdemes volna megnézni, de mivel sötétedik, egyet mutatnék meg igazán.
Kicsit titokzatosan, halovány mosollyal arcomon indulok útnak. Ez kicsit messzebb esik, így a séta eltart egy darabon

✗ Credit || Szószám: 273 || Comment: Ide || Zene: ITT

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük