Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

Hírnevem : 0
Play by : Jaimie Alexander
Csoportom : Asgadiak
:

Szer. Jún. 17, 2015 1:34 am
Téma - Re: Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Hakon & Sif
Zene
Mikor felkelek, hogy nyújtózkodjak, rásiklik a tekintetem, s látom, ahogy végig mér. Jól esik a tekintete, szinte látom rajta, ahogy szinte felfal a tekintetével. Én is szívesen mérem végig, ahogy feláll, sármos és jó kiállású férfi. Igazán szerencsém van vele.
- Legyen másfél hét, az a kettő között van. Na? - felelem mosolyogva neki. Közben próbálom elképzelni az anyját, a helyet, amerre lakhat. Valahogy, olyan békésnek, csendesnek merül fel elsőnek a gondolataimban, bár aztán ki tudja, lehet, hogy egy zsúfolt kereskedőút mellett él az anyja, ki tudja. Felvetem az ötletet, hogy sétáljunk egyet, mert már nem bírok egy helyben maradni. Elindulunk, s közben a nap kezd átfordulni az égbolton.
- Kérdezz bátran, s mindenre válaszolok. Nem tudom, mit meséljek magamról. Szeretem a nyugalmat éppúgy, mint a harcot, a természetet és a várost. Bár élni jobb szeretek itt Asgardban, a többi világban is szívesen megfordulok. Nem keresem a bajt, de ha egyszer van, akkor örömmel oldom meg. Te jártál már a többi világokban? - kérdezem a séta közben, s végül visszaérünk a tisztáshoz, egy bokros területen egy fához, aminek a törzsén felismerni egy dárda nyomait. Mosolyogva hallgatom meg a történetét, s közben figyelem az arcát. Ahogy így nézem, nem csupán maguk a történetek, de ő maga is ... nem is tudom, hogy mondjam. Ahogy visszaemlékszik, szinte sugárzik. A szemei, az arca... annyira megnyerő, hogy szinte bele is feledkezem.
Note: A reagkódot köszönöm szépen a DC universes Cassandranak!

Vissza az elejére Go down

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 1
Play by : Nikolaj Coster-Waldau
Csoportom : Asgardiak
:

Szer. Jún. 17, 2015 1:11 am

Sif & Hakon

Láthatóan picit megfogtam ezzel a kérdéssel. Legalábbis nagyon elgondolkozott rajta. Jobb, ha mindent előre szépen megbeszélünk, ne érjen minket villámcsapásként, így kényelmesebb. Szépen fel tudunk rá készülni lelkiekben, bár tudom, hogy semmi baj nem lesz ebből.
- Az a lényeg, hogy te mit gondolsz. Hogy te hogy szeretnéd, de nekem teljesen megfelel.
Neki kell döntenie, sem én sem édesanyám nem fogja erőltetni a dolgot, vagy siettetni, elég jól ismerem már. Meg azt is tudom, mennyire a tenyerén fogja hordozni, a fia egyetlen választottját, akire már annyi éve várt. Persze, amennyire tőlem telik én is szeretném elkényeztetni Sifet, amennyire csak tudom. Követem végig tekintetemmel, ahogy felkel és nyújtózkodik egyet. Minden porcikáját végiglesem és olyan jó nézni, olyan szép látvány. Pedig tudom, hogy bebarangoltam már teljesen, mégis bármikor újra megtenném. A felszólításra lassan én is feltápászkodom és kihúzom magam.
- Persze, ahogy szeretnéd. De csak ha te is mesélsz magadról, mert mindent tudni szeretnék. Mit szeretsz, mit nem, a vágyaid, álmaid, mindent.
Nézek rá mosolyogva, miközben mondom és lassú tempóban egy cél felé indulok el, ami átvezet az erdő sűrűjén. Szívesen mesélek és mutatok meg pár dolgot, ami életem részét képezte errefelé.
Lassan esteledni kezd, szerencsére még azért látni. Nem akarnék a sűrűben mászkálni vak sötétben így jó lesz hamar megjárni. Utunk visszavezet a tisztáshoz és konkrétan egy nagyobb bokros részhez és egy fához, aminek törzsén még haloványon látni egy dárda nyomát.
- Jeles helyszín ez. Apám sokáig elégedetlen volt velem. Mert a fegyvereket már jól forgattam, viszont a vadászat során még nem jeleskedtem. Türelmetlen voltam és pontatlan. Itt tört meg a jég. Itt ejtettem el először egy vadat. Emlékszem olyan boldog voltam, nyakig sárosan. Apámon is láttam, hogy büszkeség tölti el, bár sosem mondta ki igazán.
Mesélem a történetet, ahogy megígértem és közben lassan végigsimítok a törzsön és a szúrás helyén. Nem volt túl nagy állat, de nekem akkor is igazi trófeaként csillogott.

✗ Credit || Szószám: 322 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szer. Jún. 17, 2015 12:44 am

Hakon & Sif
Zene
Kérdésére merengve nézek körbe, gondolkodom, milyen időpont is lenne alkalmas.. ami se nem túl korai, se nem túl távoli.
- Nem tudom.. talán egy hét, vagy kettő? Te mit gondolsz? - kérdezem a csókok után, miután egyetértett velem a többieket illetően. Az ölelés rendkívül jól esik, de már szinte érzem, hogy túlteng bennem az energia, amivel feltölt a boldogság által. Egy perc múlva felkelek, nyújtózom egyet és rápillantok.
- Sétálhatnánk egyet, megmutathatnád, merre jártál még a környéken.. Talán mesélhetnél is mellé, szeretem hallgatni, amikor a gyerekkorodról beszélsz. Persze, csak ha gondolod... - mosolygom rá, s utána iszom egy kortyot saját kulacsomból. Azután a kezemre pillantok, amely tegnap még sebes volt, mára viszont szinte el is tűnt a seb, sőt. A gyógyulás utolsó fázisában van. Ha a férfi úgy gondolja, hogy sétálna, mellette sétálva indulok el én is.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szer. Jún. 17, 2015 12:30 am

Sif & Hakon

A családom mindig fontos szerepet töltött be az életemben. Nem mondhatnám, hogy apás, vagy anyás gyermek voltam. Mindkettejüket más okokból éreztem követendő példának és mindkettejüket ugyan úgy szerettem és szeretem a mai napig is. Illetve apám már évek óta eltávozott, mégis emléke és példa értékű élete mindig előttem lebeg. Anyámat, pedig ha időm úgy engedi, próbálom gyakran meglátogatni és ő ennek mindig kivétel nélkül nagyon örül és mindig büszke volt rám. Hát most milyen büszke lesz majd, biztosra veszem, hogy egyből felveti majd a csecsemő gondolatát, csak remélni tudom majd, hogy az ominózus találkozás során, nem rémíti ezzel halálra Sifet.
- Ez nagyon kedves tőled. Ha hall felőled biztosan látni akar majd. De te mikor gondoltad? Nem akarok rád zúdítani semmit.
A szavai olyan kedvesek, hogy szinte nem is tudom hova tenni. Ilyet még soha senki nem mondott nekem. Ettől még nem akarok fejjel rohanni a falnak, semmit sem szeretnék rá erőltetni. Mindent csak az ő tempójában, amivel meg tud birkózni. A rövid csókom természetesen viszonzásra lel, és olyan jól esik.
- Ezt én is pont ugyanígy gondoltam. Gondoljanak, amit csak akarnak. Az a lényeg, hogy mi tudjuk.
Nem foglalkoztatna semmilyen gonosz pletyka, kivétel talán ha Sifet méltatná pár, az biztos feldühítene.
Ahogy újabb csókra marasztalják ajkam, nem tudok parancsolni teljesen kezeimnek és még közelebb húzom magamhoz, vagy mondhatni inkább ölelem magamhoz.

✗ Credit || Szószám: 222 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 16, 2015 11:38 pm

Hakon & Sif
Zene
Mosolyogva figyeltem, ahogy az anyjáról és annak boldogságáról beszélt. Kicsit sajnáltam, hogy nekem nincs kinek mesélni róla, vagy bemutatni őt.
- Szívesen találkoznék majd egyszer vele. Meg kell neki köszönnöm, hogy a világra hozott téged. - mondom, majd további szavaira elmerengek. A csókot viszonozom, aztán rámosolygok a férfire.
- Soha nem titkolnálak téged. Tehát ha az utcán vagy folyosón, vagy akárhol vagyunk, ugyan úgy kifogom fejezni érzéseimet, akár kettesben, persze az illemnek megfelelően. Így aztán aki tudja, az tudja, aki meg nem, az nem. - mondom határozottan, felmosolyogva rá, majd oda húzva arcát én is adok neki egy finom, hosszú csókot.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 16, 2015 3:59 pm

Sif & Hakon

Láthatóan tényleg egy felé járt az agyunk. Egy ilyen nap után, és ilyen hirtelen és lényeges változás után az életünkben persze ez nem olyan meglepő dolog azt hiszem,hogy felmerül ez a kérdés. Sosem voltam még hasonló helyzetbe, így nem tudom, mi lenne a természetes, vagy, hogy szokás ezt kezelni ilyenkor.
- Anyámnak biztos elmondom majd, amint meglátogatom. Már előre látom milyen boldog lesz a hírtől, hogy végre a kicsi fia szíve is társa talált. Én sem úgy gondoltam, hogy minden szembe jövő orrára kötöm ezt a dolgot. De tény nem szeretném titkolni senki előtt, még ha tudom azt is, hogy sok kérdés és kellemetlen pletyka fog szárnyra kapni, mint az ilyenkor szokás. Nem érdekel, mert nem akarlak elveszíteni. A katonáim elég lojálisak, szerintem semmi rossz nem fog történni, ha tudnak róla. Attól még én vagyok a keménykezű kapitányuk, ez nem fog megváltozni.
Egyáltalán nem szégyellem, hogy ez így alakult. Boldogan vállalom mindenki előtt, hogy együtt vagyunk. Már ha ez már kimondott tény, hiszen olyan új még minden. Viszont a szavaim után nem tudom megállni, hogy ne vonjam arcát magamhoz és leheljek puha csókot ajkaira és beleszőjem azt mennyire megszerettem.

✗ Credit || Szószám: 191 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Kedd. Jún. 16, 2015 12:42 pm

Hakon & Sif
Zene
Mintha olvasna a gondolataimban, rákérdez arra, amin elmélkedtem. Felpillantok rá, elgondolkodva.
- Ha lenne családom, nekik mondanám el elsőként. De nem hiszem, hogy másnak bármi köze lenne hozzá. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy titkolnám a dolgot, csupán nem kötném az orrukra. Úgy is mindenki piszkálna engem, hogy "végre találtam valakit", de ez engem inkább idegesítene, pedig tudom, hogy nem bántásból tennék. Szóval ha elmondjuk.. egészen biztos megfognak lepődni és utána kezdődne az idegesítés. Hmm.. bár lehet csak addig, amíg meg nem kongatom a fejüket. A katonáid miket gondolnának, ha elmondanánk? - kérdezem felpillantva rá. Igazából nem akarom, hogy azt higgye, szégyellem őt, vagy titkolom, mert ha úgy akarja, akár a 9 királyságban is kikiáltom a dolgot, de szerintem boldogok tudunk lenni anélkül is.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Kedd. Jún. 16, 2015 2:50 am

Sif & Hakon

Úgy érzem most is, hogy egyáltalán nem tudnék unatkozni mellette, semmikor. Kiváló beszélgető partner, sok a közös témánk, és most már ezekkel az élvezetekkel teli vizekre is szívesen eveznék vele több találkozásunk alkalmával is. Már ha ő is akarja majd. Ha elég jó voltam. Boldognak érzem magam, felhőtlenül és őszintén.
- Gyakorlásra szinte minden nap tudok időt szánni. Ezt valahogy nem szokta tőlem senki sajnálni, és így is a palotában töltöm az időm természetesen, hogy kéznél legyek, ha kellek. Persze szeretem is rászánni ezt az időt, sosem lehetsz elég felkészült egy éles csatára.
Mindig van hova fejlődni a kard forgatásában. Finomítani, újítani vagy egyszerűen csak begyakorolni. Mindig van más. Sohasem voltam és nem is leszek elégedett maradéktalanul a saját tudásommal, ez az ami mindig visz előre és szerintem ez így is van rendjén.
A Thorhoz fűződő érzelmi viszonyáról, illetve erről a nem viszonzott dologról már hallottam. Nem akarok belelátni semmit, ami nincsen ott. Hiszem, hogy valamennyire sikerült vele elfelejtetnem ezeket az elérhetetlen dolgokat és be tudja érni velem, mint társsal.
Láthatóan nem teljesen elégedett a válaszommal, de meg is tudom érteni. Megint csak a munka, olyan menthetetlen vagyok ezen a téren. Aprót sóhajtok.
- Nem lehet tudni, mit hoz még az élet. Viszont nincs kétségem afelől azért, hogy lesz olyan csata majd, ahol vállvetve harcolunk egymás mellett és egymásért.
Mosolyodom el szelíden. Bár ennek lehetnek negatív hatásai is, hiszen görcsösen gondolnék arra, hogy a kardommal őt védjem, saját épségem árán is, míg ő biztos hasonlóképpen érezni így a fókusz elveszne. A hiba ilyenkor pedig még könnyebben jön. Igazi harcosuk vagyunk mindketten, talán el tudunk majd vonatkoztatni és bízni a másik képességeiben annyira, hogy erre ilyen formában ne kerüljön sor.
- Vajon mit fog hozzánk szólni a palota meg úgy egyáltalán bárki?
Merül fel bennem a kérdés, nagy hirtelenséggel. Mintha egyre gondolnánk olykor. Nem mintha nagyon érdekelné, ki mit szól ehhez, egyszerűen az ő véleményére vagyok kíváncsi. Meg hogy egyáltalán mennyire szeretné vállalni ezt.

✗ Credit || Szószám: 323 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Hétf. Jún. 15, 2015 10:39 pm

Hakon & Sif
Zene
Mosollyal az arcomon figyelem, ahogy nevet a piszkáláson. Nem is baj, nem szántam komolynak, öröm nézni a boldogságát.
- Akár csak én, bár nekem időm szokott akadni bőven gyakorlásra, kivéve, ha élesben megy. - végül elmondom Thorrol a véleményemet, s látom rajta, hogy látja rajtam, hogy nem szívesen beszélek róla, s már hagyjuk is inkább őt, amit magamban külön megköszönök neki. Nem akarok gondolni rá. Nem akarok most azon merengeni, vajon mit érzek még iránta, miket nem. A pillanatnak akarok örülni és a férfinek, hogy velem van. Végül mosolyogva közlöm, hogy nem bánnám, ha mellettem harcolna, de erre csak az a válasza, hogy más a dolga. Megingatom a fejemet.
- Tudom. Ettől függetlenül élvezném. - képzelek el egy csatát, ahogy vállvetve harcolunk. Na az tényleg örömteli tor volna utána. Nagyot sóhajtok, de nem rossz érzés miatt, hanem a jó dolgok miatt, amik most történtek és történnek velem. Felpillantok a férfire, és mosolyogva figyelem az arcát. Nehéz elhinni mindazt, amit ma tettünk és érzünk. Elmerengek, vajon mások mit szólnának, de úgy érzem, senkinek semmi köze nincs hozzá. Nem fogom hirdetni, de ha valaki rákérdez, elmondom mi a helyzet. Úgy is mindenki kőszívűnek ismert meg...

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Jún. 13, 2015 3:01 am

Sif & Hakon

Ezek a kéjes emlékek csak is boldogságot tudnak csalni az arcomra. Ha rá gondolok, ismét beleborzong egész testem, annyira jó volt. Olyan furcsa látni így a karjaim között. Ha elmesélném bárkinek a palotában hogy így bújt hozzám, biztos nem hinnék el. Elképzelhető, hogy csak én ismerem ezt az oldalát, de nagyon örülök, hogy megismerhettem és hogy ilyen közel engedett magához. Bár megküzdöttem érte rendesen.
- Annyira azért nem vészes a helyzet. Igyekszem karban tartani magam.
Nevetek egy rövidet a piszkálódás okán, de kicsit sem veszem komolyan vagy bántásnak. Tudom, mire vagyok képes, ennyi az egész. Thort meg úgy látszik jobb, ha kevesebbet emlegetem majd, bár én nagyon tisztelem őt, még ha azt is tudom, hogy nem áll még készen teljes mértékben az uralkodásra. Ahhoz jobban meg kell komolyodnia.
- Mindegy is igazából. Ez a feladatom, mert ezt kaptam feladatként, amíg pedig így van, viszonylag nehéz lenne ágálnom ellene, hogy én már pedig a csatatéren akarok bizonyítani. Odin hatalma valóban elég nagy, de a palotaőrség nem véletlenül van. Szükség van ránk, ha háború közeleg, ha békeidő van. Ez sohasem fog változni.
Láthatóan nem kell mindenben teljes mértékben egyet értenünk ahhoz, hogy jól kijöjjünk egymással. A pozíciómmal meg igazából sosem volt bajom, megelégedtem vele és tisztelet övez emellett.

✗ Credit || Szószám: 206 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szomb. Jún. 13, 2015 1:28 am

Hakon & Sif
Zene
Boldogan látom, ahogy huncut mondatom megnevetteti. Igazán jó képű ilyenkor, persze mikor nem? Ahogy így elnézem őt a napfényben, mosolyogva, olyan... nyugalom száll meg, karjai között pedig biztonságban érzem magam, pedig általában feszélyez, ha hozzám érnek.Ez most még is jó és szeretem. Aztán elmondja a véleményét és a jelenlegi helyzetét, mire játékos piszkálódásba kezdek.
- A végén eltunyulsz, ha nem látsz igazi harcot. - vigyorgok rá, majd Thort említve legyintek egyet, miközben a vigyorgás csak halovány mosollyá fonnyad arcomon.
-Thort a legkevésbé sem érdekli, hogy Asgard egy katonája éppen hol harcol, mellette a csatatéren, vagy álldogál a palotában és őrzi Lokit. És amíg Odin itt van, semmi baj nem történhet országunkban. Nagy az ő hatalma, nagyobb a hercegénél, vagy akár ezer olyan katonáénál, mint mi magunk vagyunk. - mondom, visszaemlékezve arra, amikor Odin száműzte Thort Midgardra, elvette erejét és a Mjölnirt... bármelyikőnkkel megtudná tenni, bármikor. Csendben visszaemlékszem azokra a harcokra és arra, hogy Loki akkor is hogy kiszúrt velünk. Kis kígyó.. remélem a cellájában rohad el.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Jún. 13, 2015 1:11 am

Sif & Hakon

Nem vagyok valami nagy mesélő, ez most bebizonyosodik, néha tényleg csak úgy kell kihúzni belőlem az információkat. Pedig nem akarnék én semmit eltitkolni vagy ilyesmi, egyszerűen ilyen vagyok. Talán Sif sem ilyesmire számított, de ez az igazság.
- Nem, nincsenek igazából. Mindegyik esetre emlékszem, és hogy miért kaptam. Azokat a hibákat sosem vétem el többet. De azok hamar el fognak múlni.
Nevetek jó kedélyűen. Igen azokkal a sebekkel már egészen más a helyzet. Bár senki nem fog tudni róluk, mert nem fogom ám mutogatni, páncél meg ruha szépen eltakarja majd. Ezeket szívesebben viselem és picit sem zavar, hogy ilyen formán fejezte ki bizonyos érzelemkitöréseit. Izgató volt.
- Nem mindig vagyok kirendelve a harctérre, sőt inkább nem. Az én feladatom a palota védelme, és itt nyilván kevés az atrocitás. Talán majd eljön, az-az alkalom mikor láthatsz harc közben. Nem tudom, hogy Thor akarna e ilyesmit. Rám itt van szükség.  Így ő mindig nyugodtan harcolhat külhonban, amíg tudja, hogy itthon minden kézben van tartva általam.
Vázolom röviden a helyzetet és a véleményemet az egésszel kapcsolatban. Mondjuk, azt kár lenne tagadni, hogy nem vágytam volna párszor a csaták színterére lépni. Nagyon is. De a magasabb rangú pozíció több felelősséggel jár. Nem rohangálhatok csak úgy harcolni saját kedvemre. Jól esik, hogy itt pihenteti vállamon fejét, csak még meghittebb a pillanat tőle.

✗ Credit || Szószám: 217 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Szomb. Jún. 13, 2015 12:39 am

Hakon & Sif
Zene
Mosolyogva figyelem, ahogy mesél, s közben megint megpróbálom elképzelni őt eközben.
- Szóval azt mondod, nincsenek történeteik? No se baj.. a hátadon lévőknek már lesznek.. - utalok kuncogva a karmolás nyomokra a hátán, amiket én hagytam. Nem akartam bántani, de nem tudtam uralkodni magamon, ráadásul nem úgy tűnt, mint aki nem élvezi, sőt, ellenkezőleg. Aztán elmerengek azon, hogy nem volt olyan ellenfele, aki megtudta volna sebezni, s ezen nagyot mosolygok.
- Akkor ezek szerint jó harcos lehetsz. Kár, hogy nem láttalak még csatában, biztos lenyűgöznél. Talán utána elrángatnálak békét harcolni is.- mondom, miközben átkarol. Szívesen bújok hozzá ezután, döntöm fejemet a vállának

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Szomb. Jún. 13, 2015 12:30 am

Sif & Hakon

A hús nagyon finom volt, élvezettel falatoztam minden egyes darabját, meg már ki is voltam éhezve, nem sokat ettem a nap folyamán, más valaki foglalt le így eszembe sem jutott. Láthatóan nem tudunk sokáig elszakadni egymástól, evés közben is többször összeakad a tekintetünk és ez olyan jó érzés, mintha mindig ő lenne az első gondolatom. Azt hittem, hogy elégedetlen lesz a hírrel, hogy itt aztán nem sok kaland várhatja majd, de végül is beletörődik, úgy néz ki, ez egy ilyen nap. Egy nyugalmasabb nap, bár ha úgy vesszük a nagy kaland már igazából megtörtént. Ismét közel kerülünk egymáshoz, mert mellém ül, és újra beszélgetésbe elegyedünk.
- Igazából nem olyan sok dicső csatában voltam. A hegek pedig még többnyire fiatalabb időszakomból valóak, mikor csak kezdtem megtanulni a kardforgatást és páncél nélkül harcoltunk. Mióta kapitány vagyok és rám került az aranyos páncélzat, szerintem egy darab maradandó sérüléssel sem bővült a kínálat. Persze ez azt is jelenti, hogy kevés olyan ellenfelem volt, aki képes lett volna megsebezni komolyabban.
Nem azért mondom, mert dicsekednék, egyszerűen tényleg így van. A kardforgatás pedig mára tényleg egyik legnagyobb erényem. Sosem tekintettem ezeket ékességnek, inkább tanulópénznek.
- Rajtad nem igazán láttam ilyet.
Mosolyodom el huncutul, és gyengéden átkarolom oldalánál. Sokkal könnyebb hogy a tüzelő vágyainkat sikerült kielégíteni. Most olyan meghitt és nyugodt minden.

✗ Credit || Szószám: 215 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 11:04 pm

Hakon & Sif
Zene
Az étek elfogyasztása egészen jól esett, jobban, mint általában, valószínűleg azért, mert előtte olyat tettem, ami még ennél is jobban esett. Közben néha a férfire pillantottam, olykor találkozott a tekintetünk és elmosolyodtam. Evés után valami kis izgalom után kérdeztem, de elmondta, hogy ebből van a legkevesebb, ezen a környéken. Ez a hír sem lombozott le,  sőt, elmosolyodtam, majd közel ültem mellé és felpillantottam rá.
- Akkor mesélj nekem a hegeidről. Biztosan dicső csatákat láttál, s onnan vannak. Meséld el nekem mindet.  - kérem mosolyogva, kíváncsi tekintettel, de nyugodt hangon. Tényleg érdekel, milyen csatákban és hol vett részt, vagy a kiképzésén, vagy hol szerezte ezeket a sebeket, amely a testét ékíti... mert számomra ezek nem rútságok, hanem értékek, amely a férfi életéről mesél, annak hasznosságáról és tettlegességéről. Az én testemen nem találhatók hegek, legalább is feltűnőek  és nagyok nincsenek, sosem sebesültem meg mélyen, vagy úgy igazán.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 5:41 pm

Sif & Hakon

Nem sokan ismerhetik nyilván ezt a kissé elnyomott és szeretetre éhes énem, de ott van, mint elég sokakban és ez most így került napvilágra. Sosem lesznek előtte titkaim, ezt már most tudom, és mikor lehetne az ember egy kicsit gyengédebb, ha nem most. Még szívesen fogadom a buksi simogatást, aztán csak elszakadunk és visszakerülnek a ruhák, persze csak a kényelmesebb fajta. A kulacsot elfogadja és láthatóan már nagyon szomjas volt, hiszen nagyokat nyel belőle. Nem teszem messzire, mikor visszakapom, az evés után még jól jöhet a szomjoltó.
- Neked is.
Egy kés segítségével hozzá is látok a finom húshoz, amiből csíkokat szelek le magamnak és így étkezem nyugodtan. A tekintetem persze többször is Sif felé téved, de hát nincs mit tenni, már kötődöm hozzá.
A hús pedig isteni lett, jól megsült és finom az íze. Még szerencse, hogy észbe kaptam és le tudtam húzni időben a tűz felől, különben most csak szenes húst ehetnénk.
- Sosem mondasz le az izgalomról ugye?
Nevetek egy jót ezen, de hát ez hozzá tartozik a természetéhez. A kalandok keresése, a csaták megvívása a párbajok és a jótékony esti tivornyák, amiknek ő inkább csendes résztvevője csak.
- Viszont el kell, hogy keserítselek, mert ez a könyék pont a nyugalmáról híres, azért is szeretem. Hacsak nem akarsz felhajtani egy hasonló nagyvadat, mint amelyik a víznél ivott.
Ez tűnik az egyetlen lehetőségnek arra, hogy valaki izgalmat találjon itt, na meg veszélyt. Nem tudom, mit szeretne, én már nem biztos, hogy rászánnám magam egy ilyen hajszára, de bármiben meggyőzhető vagyok. Nem mindig, de tudom, hogy Sifnek ez könnyen menne.

✗ Credit || Szószám: 261 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 1:37 pm

Hakon & Sif
Zene
Halkan elnevetem magamat, amikor játssza a nagymacskát és bújik, meg morog. Ilyesmit nem néztem volna ki belőle, de amellett, hogy meglep, örülök is neki, hiszen ez jelenti azt, hogy teljesen kitárulkozik nekem. Nagy jól esik és megsimogatom a fejét. Végül felkelünk, hogy együnk, fel is öltözünk, bár ezek után kicsit kényelmetlen a ruha viselése. Az italt elfogadom és nagyot kortyolok belőle, nagyon jól esik.
- Jó étvágyat. - mosolygom a férfire, mikor leülünk enni. A hús finom, majdnem túl sült, még jó, hogy időben levette a tűzről. Közben sokszor pillantok rá, figyelem az erdőt, az elhaladó állatokat, madarakat, emlősöket. Az étek elfogyasztása után rámosolygok.
- Mit tudsz még mesélni a környékről? Van errefelé valami izgalmas? Vagy érdekes? - kérdezem kis mosollyal az arcomon, s közben figyelem a férfi ingét. Azt hiszem legközelebb gyorsabb leszek és inkább azt csórom el, sokkal kényelmesebbnek tűnik, ráadásul a férfi illata árad belőle. Na tessék, milyen gondolataim vannak! Már a ruháit is magamnak akarom, nem csak őt.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 1:18 pm

Sif & Hakon

A boldogságomat ma már semmi sem tudná beárnyékolni úgy érzem, és arcomon a mosolyt sem tudja innentől letörölni semmi. Boldog ember lettem, bár azt hittem eddig is megvolt mindenem, és elégedett voltam életemmel, hát nagyot tévedtem, pedig nem szokásom. Látom rajta, hogy kivétel nélkül jól esnek neki szavaim és igazából válaszok nélkül is tudom, hogy boldoggá tettem ezekkel, és egyre gondolunk. Kicsi morgást imitálok, amikor mellkasomat finom csókja érinti, és fejemet hozzá dörgölöm akár egy bújós háziállat. Az idő még mindig csodálatos szerencsére, hét ágra süt nap ezen a szép napon, így is illik, az erdőt pedig talán annyira nem vertük fel hangoskodásunkkal.
Mint ahogy sejtettem tényleg nem maradhatunk így örökké, összefonódva. Megtörve az idillt, erre utalnak Sif szavai és észre sem vettem eddig, de magam is nagyon megéheztem. Biztos a mozgás.
- Együnk hát.
Még szorosan magamhoz ölelem és megcsókolom nyakát, aztán elengedem, és lassan feltápászkodom.
A ruháim után nyúlok, nem mintha zavarna a pőreség, de evés közben jobb lenne már ruhában ücsörögni, különben sem túl kényelmes a bőrnek a szúrós avar. Nem telik sok időbe hogy felvegyem az alsó és felső részt, a páncéldarabokat persze nem.
Előveszem a bőrkulacsot, amiben némi friss vizet hoztam magammal és kortyolok belőle párat, hogy aztán Sif felé nyújtsam. Biztos ő is kiszáradt, mert én nagyon.
A tűzhöz lépve pakolok rá némi fát, hogy ne aludjon ki teljesen a láng, de már ne is égjen olyan élénken. A hús pedig még finom és meleg, szépen átsült.

✗ Credit || Szószám: 243 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 12:40 pm

Hakon & Sif
Zene
Miután  hozzábújtam... jó érzés fogott el, olyan, amilyet nem éreztem már nagyon rég. És kimondva azokat a szavakat, egyszerűen megkönnyebbültem, egy hatalmas kő esett le a szívemről, s akár százszor is kimondtam volna egymás után, ha kell. Nem bánom, hogy a férfinek ajándékoztam az ártatlanságomat, erre az egészre megérte várni, s ha kellett volna, akár érte még ezer évet is várok, vagy akár az időtlen idő végéig. Jól esett, hogy magához ölelt, hozzábújva apró csókot hintettem a mellkasára, s közben élveztem, hogy süt ránk a nap, melengeti testemet, ahogy ő is. Haloványan elmosolyodok és nagyot sóhajtok. Akár egy hetet is eltudnék így lenni, azonban elfog a szomjúság és az éhség, főleg most, hogy miután kitisztult a fejem, érzem a sült hús finom illatát. A zilálástól a torkom száradt ki. Felkönyökölve pillantok rá, s mosolyogva az arcát kezdem fürkészni.
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de én megéheztem. - - mondom, s ujjaimmal finoman végig simítom az arcát.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 12:27 pm

Sif & Hakon

Már hosszú ideje nem foglalkoztatott az a dolog, hogy megtaláljam a boldogságomat, a magánéletben is, erre meg villámcsapásként történik ez, és úgy érzem, menten nem tudnék szabadulni ettől az érzéstől. Sif tökéletes partner nekem, és minden gondolatomat ő teszi most ki, ahogy itt heverek mellette kissé elaléltan. Így volt kiváló ez a nap is, szebbet el sem tudtam volna képzelni, legmerészebb álmaimban sem. Csak heverek és nézem őt, mikor közelebb kúszik meztelen testével és szintén simogatni kezd. Mosoly kúszik fel arcomra rögtön és látni rajtam mennyire boldog vagyok.
- Ahogy én is, nem tudnám elképzelni nélküled a holnapot, a jövőmet.
Nincs szükség hangos szavakra, elég közel vagyunk egymáshoz, így is érthető minden. Látom rajta, hogy őszintén így gondolja és most már sikerült is kimondania, mint nekem a beteljesedés közben. Reméltem, hogy így lesz.
- Én köszönöm, hogy vagy nekem, és ezt a napot.
Kicsit jobban magamhoz ölelem. Ha jobban belegondolok, órákig képes lennék így itt feküdni vele, persze azt mégsem lehet. Minden perce megérte ennek a küzdelemnek, amit ma vívtunk a gátlásokkal és egyéb apróságokkal. Örülök, hogy megtettük, amire vágytunk, hogy boldoggá tehettem őt, úgy mint eddig senki előttem. Ez ajándék, amit meg fogok becsülni és elfeledni sosem fogom.

✗ Credit || Szószám: 199 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 2:44 am

Hakon & Sif
Zene
Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer lesz egy férfi, akivel idáig eljutok. Már évekkel ezelőtt elvesztettem erre a reményt,  s nem is igazán akartam a dologgal foglalkozni. Most még is itt heverek egy álomszerűen tökéletes férfi alatt, s egymás vágyait teljesítjük be. Alig, hogy elértem azt a bizonyos határt, sikerült neki is utánam jönnie, ami boldoggá tett. Az, pedig ami utána jött, még boldogabbá. Ahogy hozzám bújik, elmosolyodom halványan, még mindig pihegve az élvezetek után. Felemelve kissé remegő kezem simogatom meg a fejét, majd mikor mellém jön, hozzá bújok és nagyot sóhajtok.
- Menthetetlenül ...beléd szerettem... - - mondom halkan, s ráemelem a tekintetem, ami enyhén ködös még az előbbiektől, de ő képes rá, hogy lássa benne, hogy igazat mondok. Az arcomon megint megjelenik a halvány mosoly, s fejemet a vállának döntöm, miközben testemmel közelebb húzódom hozzá.
- Köszönöm... mindent. - ezeket szintén halkan mondom, szinte már suttogom. Sosem fogom tudni eléggé meghálálni ezt az egészet... mert igen is hálát érdemel, hisz megküzdött a gátlásaimmal, megküzdött velem, hogy értem tehessen, nem adta fel, gyengéd volt és... felejthetetlen volt ez az élmény. Érzem, hogy a szívem majd kiugrik a helyéről, s simogatása olyan jól esik, mint semmi más. A mellkasára csókolok, s magamhoz ölelem, már amennyire tudom ilyen helyzetben.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 2:32 am

Sif & Hakon

Kezdem egésznek érezni magam. A boldogságom szavakkal leírhatatlan. A maga hirtelenségével jött mégis olyan tökéletes minden, olyan idilli, mégis gyorsnak mondható, de nem tudok emiatt aggódni, mert így akartam így vágytam rá. Igazából annyira elfojtottuk az elején, hogy kicsit sem lepődöm meg rajta, főleg így első alkalommal, hogy hangos nyögései után, sikerül őt eljuttatnom a csúcsra. Egész teste beleremeg. Ezt szerettem volna, így érzem teljesnek a dolgot és örül a szívem is. Olyannyira hogy, pár lökés után az én elmémet is teljesen hatalmába keríti a beteljesülés és hangos nyögés kíséretében engedem forró boldogságomat az ölébe. Még zihálok egy darabon, majd lassan lerogyok és hozzá bújok, mint egy gyermek, pár apró finom csókot lehelve még nyakába. Természetesen, nem helyezem rá a testsúlyom, hanem inkább mellé húzódom. Leírhatatlan élmény és egy csodás nap. Sohasem gondoltam volna. Felé fordulok, és csak nézem, haját cirógatva. Nem tudok még megszólalni, egyetlen szó sem akar most s számra jönni.

✗ Credit || Szószám: 153 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 2:23 am

Hakon & Sif
Zene
Az érzések teljesen eltöltenek. Nem csak a testi, de a lelkiek is. A férfi vigyáz rám és óv, amely lassan biztonság érzettel tölt el, s megnyugszom olyannyira, hogy rendesen élvezni kezdem a dolgot. Mikor ellazulok annyira, hogy beszálljak a "játékba", nyögései felhangosodnak egy kicsit, amely azt jelzi számomra, hogy egész jó úton haladok. Azonban egy pillanat múlva a férfi hevesebb tempóba vált. Kicsit meglepetten érint a dolog, s a halk sóhajokból, zilálásból hangos nyögések lesznek. Ez az érzés egyszerűen csodálatos, s érzem, hogy ez a dolog egyre fokozódik, mígnem átlép egy határt. A testem teljesen beleremeg, a hátam ívbe feszül, s egy hangos, kéjes nyögés hagyja el a számat, miközben a férfibe kapaszkodom. Azt hiszem ezt már nem lehet hova fokozni, s így is van, úgy érzem ez volt a dolog csúcsa. Hangosan zilálva néztem fel a férfire, s sejtettem, hogy nála ez az érzés még nem volt meg. Hozzá akartam segíteni, így néha megint rámozogtam a lökéseire, de minden tagom reszketett és kissé elgyengültnek éreztem magamat.

Hakon

I am Asgard
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 12, 2015 2:07 am

Sif & Hakon

Ezt a fajta örömöt és élvezetet már olyan elmondhatatlanul régen éreztem, hogy szinte elképzelhetetlen eufóriát okoz már most is, pedig még nincs vége, még csak most kezdtünk hozzá. Ilyen érzelmi szintű kötődéssel, pedig még senkivel sem voltam együtt a hosszú évszázadok folyamán, ez mindig felejthetetlen élmény marad majd számomra. Abban bízom, hogy lesz még sok hasonló az elkövetkezendő időkben.
Sif is ugyanúgy kezdi élvezni, ahogy én, mert a nyögései már szinte folyamatosak és megtörik az erdő csendjét. Szeretem hallani örömének hangját. Kezd újra teljesen felszabadulni, érzem, hiszen kutató kezei már ismét bőrömet simítják. Amin igazán meglepődöm, mikor csípőjével rásegít a mozgásra, és ez által belőlem is hangosabb nyögéseket csikar ki. Elmémet szinte elönti a rózsaszín köd, és hevesebben dobom bele csípőmet, egészen gyorsan mozogva. A csókokat már alig tudom tartani, csak kapkodom értük és levegőért egyaránt, mert zihálok folyamatosan. Ha ilyen intenzitás mellett folytatjuk, érzem, hogy menten eljutok a csúcsra, de előbb őt akarom oda juttatni.

✗ Credit || Szószám: 156 || Comment: Ide || Zene: ITT

Sif

I am Asgard
Agent of Shield
:
×Guardians of Asgaard×

×Frozen×

:

Pént. Jún. 12, 2015 1:52 am

Hakon & Sif
Zene
Nem gondoltam volna, hogy az ilyesmi ennyi örömöt is tud okozni. Most még is, itt vagyok az erdő közepén ezzel a férfivel, aki elrabolta a szívemet közel két nap alatt. Habár eleinte meginogtam a dologban, még is majd megőrültem érte, s most, hogy végül megtettük ezt a lépést még mindig ugyan úgy érzek.. még most is majd megőrülök érte, sőt, ahogy a nyakamba csókol és mozogni kezd, egyre jobban kívánom. Ajkaim közül halk nyögések szöknek elő, nem tudom kontrollálni, nem megy. Pár perc múlva azonban már nem is akarom, csak azt, hogy szeressen. Kezeim elindulnak a hátán, végig simítanak rajta, majd az oldalán, miközben egyre azon jár az eszem, mit tehetnék én érte. Végül a kezeim visszasimulnak a nyaka köré, s csípőmmel kicsit rámozgok, felvéve a ritmusát. Az érzés, amely átjár, csodálatos, s ahogy rápillantok -már amennyire tudok- látom és hallom rajta, hogy ő is így érez. Még most sem bántam meg, hogy megadtam magam ennek a vágynak, sőt, örülök neki, s ha tehetném, újra meghoznám ezt a döntést. És újra és újra. A testem egyre forróbb, nem is tudom, hová lehetne ezt fokozni, pedig vágyom rá. Visszafojtva hangomat kapok ajkai után, hogy megcsókoljam, s nyelvem újra eljátsszon az övével.

Agent of Shield

Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Tisztások és környékük
» Árnyékfogadó és környéke