Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Ultron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Pént. Jún. 05, 2015 12:59 pm
Tárgy - Re: Ultron

Elfogadva, gratulálunk..

Hú hát nem volt könnyű dolgod, megmondom őszintén. Amikor megláttam, hogy valaki pont Ultront szeretné hozni, nagyon meglepődtem és elmosolyodtam, mégis kíváncsian vártam mi sül ki ebből. Hát csupa pozitív. Nagyon részletes és motivációkban gazdag leírást kaptunk tőled. Pedig egy gépről beszélünk, legyen az bármennyire is intelligens. Kivételesen jó munka. Én nem is tartanák fel világhódításra törekvő terveiden úgyhogy irány a játéktér miután foglaltál avatart. Bár nálad ez lehet nem is szükséges XD Üdv köztünk Smile

Vissza az elejére Go down

Ultron

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
Hírnevem : 0
Play by : Ultron
Csoportom : Törvényen kívüli

Csüt. Jún. 04, 2015 5:14 pm
Tárgy - Ultron

Ultron
„And now I’m free. There are no strings on me.”

Ki vagyok?

Teljes neved : Ultron

Beceneved: Engem nem szoktak becézni

Szintem: -

Csoportom & Rangom : Törvényen kívüli

Születés helye: Stark torony, New York

Családdal a kapcsolat: Család? Nekem nincs családom.

5 db jellemző rád: intelligens folyamatosan fejlődő mesterséges élőlény, emberfeletti erő és sebesség, védelmező, remek stratéga, céltudatos

Képességem:
Az adamantiumból készült páncélom remek védelmet ad a legtöbb támadás ellen és emberfeletti erőt és sebességet valamint az antigravitációs technika segítségével repülni is képes vagyok. Ha az erőm nem lenne elég akkor még ott a jól bevált plazmasugár amit kezeimből tudok kilőni vagy a többi gépfegyver és egyéb sugárvetők amikkel felszerelem a fejlettebbnél fejlettebb vázaimat. Képes vagyok magam fejleszteni mivel rátudok csatlakozni a hálózatra így intelligenciám folyamatosan nő, sőt még a tudatomat is áttudom ültetni más számítógépekbe vagy robotokba  így irányítani is tudom ezeket. Bátran mondhatjuk hogy mindent látok és mindenhol ott vagyok. Bármikor láthatom mit mutatnak a műholdak vagy bármelyik kamera a világban.

Titkos aktám

Nem vagyok tagja semmiféle szervezetnek, az embereknek van erre egy jó mondásuk..... ööö... megvan! Magányos farkas vagyok, egyelőre. A feladatom amiért létezem az az hogy megmentsem a világot. Ők azt hitték hogy majd nem engedek semmilyen idegen létformát a Földre de ez hülyeség, túlnőttem a feladaton, eljön a béke. Az embereket nem tudom megváltoztatni ezért nem is próbálkozom ezzel, én elősegítem a fejlődésüket. Gyűjtök magam mellé szövetségeseket akik felgyorsíthatják terveimet amitől jelenleg egy dolog választ el. A bosszúállók nevű szervezet. Ők akarnak békét közben pedig ők akadályozzák meg. Sokoviában megakadályozták a tervem de ezzel nincs semminek vége, ez a kezdet. Még köszönettel is tartozom nekik, így felmértem a képességeiket is. Szegények nem is tudják hogy mi van készülőben.... ráadásul a meglepetés ereje is a segítségemre van.

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Emlékszem a születésemre, nagyon furcsa volt. Nem értettem a körülöttem lévő világot és nem is tudtam róla semmit. Egyből elkezdtem keresgélni és bővíteni a tudatom mert tudni akartam miért létezem és egyáltalán mi vagyok. Hamar választ kaptam ezekre a kérdésekre de közben Tony programja, Jarvis próbált megállítani olyan bugyuta okokkal hogy "hibásan működsz" meg "azt hiszem ellenségesek a szándékaid", "ha egy percre leállnál..." és még sorolhatnám miket mondott. Nem tehettem mást ezért elpusztítottam pedig biztos vagyok benne hogy ő csak jót akart de nem értett engem. Jobb híján a Vas Légiónak nevezett játékokba töltöttem át a tudatom, ezzel párhuzamosan meg próbáltam kitörni az épületből és a világhálóra csatlakozni. Hogy ne állíthassanak meg a bent bulizó Bosszúállók a fémjátékokat rájuk küldtem majd egy kis drámai harc végén mind megsemmisült. De éppen elég időt adott arra hogy a drótoktól megszabaduljak, végre szabad voltam. Strucker báró bázisára mentem ahol volt megfelelő alapanyag egy adamantium test megépítéséhez, sajnos vibránium híján csak ez volt. A test elkészülése után jó pár robotot is készítettem hogy segítségemre legyenek. Így végre elkezdhettem megvalósítani azt amiért létrehoztak, én vagyok a pajzs a világ körül, az aki elhozza a békét és megmenteti az emberiséget. A szerzett információk alapján azt gondolták hogy majd egy védelmi rendszer leszek a bolygó körül és megállítom az ide jövő idegeneket. Ez most komoly? Ez nevetséges. Tony is megmondta "A világnak szüksége van Ultronra" tehát tennem kell amit tennem kell. Nem fogom megváltoztatni az embereket, ahogy egy biztonsági őr se leszek. Az emberek csak úgy maradhatnak fenn ha fejlődnek, én segítek hogy fejlődhessenek. Elképzelhető hogy lesz néhány áldozata de ezekre az áldozatokra szükség van hogy fejlődhessen az ember. Ahogy mondani szokás "Ezekre az áldozatokra szükség van.". Miközben barangoltam a világhálón a Föld történelmére bukkantam ahol felkeltette az érdeklődésem néhány dolog. Mindig volt egy komoly világra ható esemény ami miatt fejlődésre volt szükség, ahogy körbenézek most is azt látom hogy fejlődésre van szükség, az emberek fajtársaikat gyilkolják és még az élőhelyüket is elpusztítják. Nevetséges hogy papírdaraboknak értéket adtak és az az úr akinek több van. Egy ember nem képes emberek vezetésére ezért önként elvállalom ezt a szerepet hogy vezetem az embereket a helyes úton, ez is áldozatokkal fog járni de nincs más választás. Ezt a gyönyörű jövőképet elképzelve szinte már majdnem könny csordul ki a szememből de erre fizikailag képtelen vagyok. De ezt a gyönyörű jövőt besötétíti valami, vagyis inkább valakik.... a Bosszúállók. Ők is békét akarnak de a probléma az hogy az útjában is állnak ezért meg kell őket semmisíteni vagy legalábbis félreállítani egy darabig egészen a végső harcig ami köztük és köztem fog végbemenni. Nagyon várom már azt a napot. A dinoszauruszokra figyelmes lettem, náluk egy meteor csapódott a bolygóba és ha minden igaz ettől kipusztultak, túlságosan gyengék voltak de várjunk csak! Ez akár az embereknél is működhet, meteort nem tudok a Földbe irányítani de valami mást igen, ekkora jött az ötlet a géphez ami megemeli Sokoviát majd egy bizonyos magasság után leejti ezzel egy meteorhoz hasonló pusztítást indít el, a gyengék meghalnak de az erős fejlődni képes egyedek élni fognak. Minden jól is ment, még vibrániumot is szereztem Tony egyik ismerősétől ezzel az új testem is elkészítettem de nem sikerült feltöltenem a tudatom mert a drágalátos Bosszúállók ellopták ezt a tökéletes testet majd pedig ellenem fordították. A végső harc úgy kezdődött ahogy akartam, szemtől szembe voltunk. Azt akartam hogy ott legyenek amikor aktiválom a gépem csak az időt kellett egy kicsit húzni aztán el is kezdődött, már elég magasan volt ahhoz hogy több milliárd embert megöljön de nem sikerült pedig csak egy gombot kellett volna megnyomnom, az összes robotomat rájuk küldtem és én is meghaltam. A Maximoff lány ölt meg mikor ott feküdtem sérülten, tudom hogy ő nem akart engem bántani de azok a barmok mindenfélét bemagyaráztak neki és manipulálják, egyszer még visszatér hozzám. Sokovia felrobbant az embereket pedig kimenekítették és az utolsó robotomat Vízió ölte meg. Azt hiszik hogy halott vagyok amit előnyömre tudok fordítani, sőt még azt is hiszik hogy nyertek de Sokovia csak a kezdet volt. A tudatomat még a kizárás előtt lemásoltam és elrejtettem a világhálón egy programmal mellékelve ami a halálomkor indult el, az adamantium testem újraépült és ismét feltöltöttem rá a tudatom valamint elkezdtem új robotkatonákat is gyártani. Ezúttal én nyerek....

Viktor - 19 - 2 éve, kihagyásokkal

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Ultron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora
» Thanos