Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

allen hurst

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Szomb. Jún. 06, 2015 2:40 am
Tárgy - Re: allen hurst

Elfogadva, gratulálunk..

Hú, nagyon tetszett a leírásod. Le voltam nyűgözve ettől a kis sztoritól, annyira a szemem előtt volt az egész helyzet. Néhol kissé nyers, szókimondó amolyan igazi zsarus történet. Hiba nélkül. Nagyon le voltam nyűgözve, alig várom a játékaidat olvasni. Úgyhogy miután foglaltad az avatart irány is a játéktér!Üdv közöttünk!

Vissza az elejére Go down

Allen Hurst

I am Authority
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 0
Play by : Tom Hardy

Szomb. Jún. 06, 2015 1:17 am
Tárgy - allen hurst

Allen Theodore Hurst

mind you, sometimes the angels smoke, hiding it with their sleeves, and when the archangel comes, they throw the cigarettes away: that’s when you get shooting stars.

Ki vagyok?

Teljes neved : ALLEN THEODORE HURST

Beceneved: AL

Szintem:  ZÁSZLÓS

Csoportom & Rangom : MÁS SZERVEZETEK & AUTHORITY

Születés ideje, helye: NEW YORK, 1980. 10. 24.

családdal a kapcsolat: Bekaphatják.

5 db jellemző rád: Imád keménykedni, még akkor is, ha alapvetően három éves kora óta egy Chuckie nevű plüss nyuszival alszik. Végtelenül magabiztos. Még annál is önfejűbb. Az a fajta srác, akire egy kocsmába belépve akaratlanul is felfigyelsz, mert vagy ő a leghangosabb, vagy teljesen részegen épp összeesik a lábaid előtt, vagy az sem kizárt, hogy épp szolgálatban van, egy rendőrruha pedig már önmagában elég figyelemkeltő tud lenni. Egyébként az utóbbi esetnél, ha tudsz, egyszerűen tegyél egy száznyolcvan fokos fordulatot, és keress egy másik kocsmát. Ha dolgoznia kell, előszeretettel rontja el mások szórakozását.
Egyáltalán nem érzelgős (legalábbis nem nagy tömeg előtt, pláne nem józanon), rengeteget káromkodik, ezzel együtt, ha kell, tud jófej is lenni, bár az ilyen jellegű helyzetekben mániákusan olyan érzése van, mintha egy vígjátékba keveredett volna. Az emberek nagy részét utálja. Rendkívül kritikus. Igazán boldognak akkor érzi magát, ha zenét hallgatva sétál az utcán, és nem kell, törődjön semmivel. Szíve szerint kilőné légpuskával az összes New Yorki galambot.

Képességem:
Nos... például nagyon jól főz.

Titkos aktám
Ugyan.

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

- Baszd meg! Te mi a fenét csinálsz?
- Hogy lehet itt élni?
Így aztán az „Emberek, akiket ki fogok nyírni” listámra felkerült Lou, a házmester, aki beengedte ide ezt a szörnyeteget. A szörnyeteg megállt az ablak előtt. Leplezetlen undorral az arcán bámulta, ahogy a matracomon heverek. Vagy lehet, hogy a falon lévő ketchupfolt szúrt neki szemet. Tudtam, hogy le kellett volna takarjam egy Sex Pistols poszterrel. Cseszd meg.
- Húzd vissza a redőnyt. – nyöszörögtem. – Megvakulok.
- Te komolyan itt laksz? – a szörnyeteg két lépést arrébb tipegett. Rálépett egy pizzás dobozra, ezzel egyúttal azt hiszem, tönkre vágta a reggelim. Felültem a matracon.
- Csak átmeneti.
- Nagyon ühm… takaros. – a szörnyeteg vigyorgott, aztán a szobában lévő egyetlen bútor (egy ruhás szekrény) oldalára celluxozott képeimet kezdte bámulni. Az egyiken én voltam, a bátyámmal, még tíz éves koromból. Mellette az egyik exem, félmeztelenül, mint darts céltábla, aztán a Franklyn-féle gyilkosságról pár kép meg jegyzet. Egy sárga színű jegyzetlaptól balra egy félbetépett fotó az apámról. A másik felén az anyám volt, legalábbis ezt szoktam mondani, ha kérdezik. - Elfoglaltad egy csövestől?
- Baszd meg. – visszadőltem a matracra.
- Legalább ágyad lehetne.
- Kábé két perced van, hogy elmondd, mit keresel itt, utána kíméletlenül visszaalszom.
Az apám képét piszkálta. Benyúltam a párnám alá, és kitapogattam a pisztolyom. Jogtalan behatolásért lelőhetem, hiába a felettesem, ugye?
- Rágyújthatok? – kérdezte, de azt hiszem, inkább csak illemből, mert már azelőtt kattant az öngyújtója, hogy bármit mondtam volna erre.
- Szóltak neked, hogy szabadnapom van? – sóhajtottam. Aztán megint felültem.
- Ühüm. – kifújta a füstöt.
- És te mégis itt vagy.
- Ühüm. – slukkolt.
- Minek?
- Beszélnünk kell. – olyan komoly hangon mondta ezt, az ember szinte maga előtt látta, ahogy a tükör előtt gyakorolta otthon. Ez így elég magabiztos volt? Ráncoljam hozzá a homlokom? Vonjam össze a szemöldökeim? Nem is értem, miért nem színésznek ment inkább. Biztos jobban menne neki, mint ez a rendőrfőnökösdi. Ha egyszer végre együtt iszunk, ezt egész biztos ki fogom fejteni neki.
- Csupa fül vagyok.
- Szóval, öhm... te tényleg ruha nélkül alszol?
- Na, most menj innen a francba! – előkaptam a párnám alól a fegyverem. Rászegeztem. Nem mintha tényleg szándékomban állt volna golyót ereszteni a homlokába, inkább csak baromkodtam, meg reménykedtem, hogy talán ettől befogja a száját. Nos, ezt gondolom, ő is tudta, és ha csak fele annyira lenne arrogáns faszfej, mint amennyire arrogáns faszfej, fogja magát és békén hagy egészen holnap reggelig, amikor is mosolyogva viszek neki egy pohár Starbucks-os kapucsínót, mint a világ legjobb alkalmazottja.
- Szóval - Leverte a hamut a földre, ügyet sem vetve rá, hogy épp annyira másnapos és fáradt vagyok, hogy bármelyik pillanatban kinyírhatnám. – az a nagy helyzet, hogy…
- Ugye nem fogsz szerelmet vallani? – leengedtem a pisztolyt. Ásítottam.
- Isten ments. Csak kinyírtak két srácot a Central Parkban, aztán el kéne egy kis segítség. Nem tart sokáig.
- De szabadnapom van!
Sóhajtott. Letérdelt mellém. Megfogta a jobb kezem. Ezzel a szörnyeteg és a faszfej jelzőkön túl kiérdemelte nálam a teátrális barom becenevet is.
- Kölyök, hadd adjak egy tanácsot. – Mr. Teátrális Barom aztán közel négy másodpercet vett el az életemből hatásszünet gyanánt. - Ha legközelebb szabadnapot akarsz, hagyd el a várost. Vagy költözz el innen, és ne add meg az új címed az őrsön. – feltápászkodott. Sóhajtott. Majd hozzátette. – Ha mást nem, én a költözést mindenképpen megfontolnám.
- Aha. – feleltem.
- Tíz perced van, hogy elkészülj. Odalenn várlak a kocsiban.

CREEPY AND WEIRD - +18 - KÉRLEK.

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

allen hurst

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Allen Dante