Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Anthony Edward Stark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Szer. Jún. 10, 2015 9:28 pm
Téma - Re: Anthony Edward Stark

Elfogadva, gratulálunk..

Hurááááááááááá!

Megjött Vasbácsi! :3 Karakterlapod nagyon tetszett. Ezt vártuk, ezt a letisztult szép írást, teljesen érződött Tony. Minden benne volt. Apáddal való viszony, a szívednél az a bigyó is megemlítésre került. Very Happy

Csodás írás, lenyűgöző User. Futás a játéktérre Pepper már nagyon vár téged, és a csapat is. Arra majd megkérlek, hogy avatárt válasz, és tedd ki a cuki pofit Robert Downey Jr.-ral Very Happy

Makes me that much stronger. So thanks for making me a fighter

Vissza az elejére Go down

Tony Stark

I am Hero
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
Szintem : Nem vagyok ügynök
Hírnevem : 0
Play by : Robert Downey Jr.
Csoportom : Hős

Hétf. Jún. 08, 2015 3:59 pm
Téma - Anthony Edward Stark

Anthony Edward Stark
Adjon egy scotch-t! Éhen halok.

Ki vagyok?

Teljes neved : Anthony Edward Stark

Beceneved: Tony, Vaslovag

Szintem: Nem vagyok SHIELD tag, és már nem is akarok az lenni.

Csoportom & Rangom : Hős

Születés ideje, helye: 1970. 05. 29., Long Island, New York

családdal a kapcsolat: Senkim nem él. Anyám szeretett, neki a mindene voltam. Apám... Hát ő inkább megtűrt maga mellett, bár ahogy hallottam, szeretett és tisztelt is. Ebben viszont erősen kételkedem. Nem volt mintaszülő..

5 db jellemző rád: Zseni, milliárdos, playboy, filantróp, páncélos.
Ha mást megkérdezel: egoista, forrófejű, szarkasztikus, meggondolatlan, páncélos

Képességem:
A páncélom szinte mindenre képes. Repülök, lövöldözök, megreptetem Bannert, élvezem a feltalálás örömét. Polgárként büszke vagyok gépészeti és fizikai sikereimre, a cégemre, meg mindenre, amit a fegyvereken kívül megalkottam. Bár, ha jobban belegondolok, akkor azokra is, csak másképp.

Titkos aktám

Állítólag csak tanácsadó vagyok. Gyakorlatilag meg, hát annál jóval több. Én magam nem kellettem az ügynökségnek, mert nem felelek meg emberileg a kritériumoknak. Az persze kellett, amit kifejlesztettem, mert a földet meg kell menteni. Mindenáron. Persze, ebben én is egyetértek, de azért rosszul esett. Sok dologban részt veszek. Fejlesztés, anyagi támogatás, néha még szerény személyem is kölcsön adom, ha valami irtó nagy gombolyag vár kibogozásra. Röviden mondva, én vagyok a mindenes. Szó szerint. 

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Tudóscsaládba születtem bele, hiszen apám, Howard Anthony Stark kora egyik zsenije volt. Sok mindent köszönhettek neki, én azonban nem tartozom azok közé, akik bármiért is hálálkodnának. Mindig kritizált és sosem volt hozzám egy jó szava, annak ellenére, hogy hat évesen kezdtem el komolyabban foglalkozni a gépészettel, fizikával, megépítettem első kütyüjeimet. 15 évesen kerültem az MIT-re, 19 évesen a két kedvencemből már diplomám volt, de apámmal a viszonyom nem tudtam rendezni. 21 évesen kénytelen voltam felnőni, mert egy autóbalesetben apám és anyám, Maria Collins Carbonell Stark is ott maradt. Nekem kellett továbbvinnem a céget, amit kissé zötyögve, de sikeresen átvettem. Minden téren kiemelkedőt akartam alkotni, és eszerint szerveztem az életem is. Fegyverek a békéért (ironikus, nemde?), gépészeti kütyük és minden más volt a profilunkban.
Nem is olyan túl régen azonban a fegyvergyártással felhagytam. Olyan emlékek kötnek Afganisztánhoz, amik minden alkalommal felborzolják jelenleg nem túl stabil idegrendszerem. Ott kellett kifejlesztenem a páncélom, azért, hogy életben maradjak. Megvéd a külső attrocitásoktól és megakadályozta, hogy az ott kapott repesz totálisan szétzúzza a szívem működését.
Amikor onnan kiszabadultam, eldöntöttem, hogy felhagyok a fegyverekkel, és a jó ügy mellé fogok állni, még ha sokszor nem is olyan elegáns és jó a megjelenésem és a kivitelezés, mint amilyennek szánom. Talán pont ezért nem lettem sosem SHIELD-es, de nem is bánom. A meló ugyanúgy megvan, azóta támogatom a társaságot, és be kell valljam, talán még kedvelem is azt a pár fős csoportot, akikkel megmentettük New Yorkot. Vagyis akik segítségemre voltak, hogy megmentsem a világot... Együtt bulizunk, küzdünk, na meg piszkáljuk egymást, bár közös kaja még nem volt. Na majd egyszer...
Nem is értem, hogy a személyiségem miért nem riasztja el a körülöttem lévőket, és ez kifejezetten igaz Pepper--re is. Talán a mai napig neki köszönhetem, hogy nem omlottam össze totálisan, bár nagyon sokszor egy hajszál választ el tőle, főként mióta New York kis híján Csituri fennhatóság alá került. Vagy Azgardi? Loki most kihez tartozik?... Na jó, nem csak NY, hanem az egész Föld gázos helyzetben volt,, és ebben is enyém volt az "önfeláldozó" szerep. Nem is értem, hogy azóta miért úgy kezelnek, ahogyan, de mindegy is.
Jelenleg mindenem megvan, ami kell, cég, társaság, Pepper, a csapat, a szarkazmusom pedig szerencsére nem szándékozik megválni tőlem, talán ennek (is) köszönhetem, hogy még élek. Jó, van olyanom is, ami nem kell, például a rémálmok, a pánikrohamok, az éjszakázás és még sok más, de hát valamit valamiért. Mindezek tudatában sem változtatnék semmin, ami eddig történt velem...

User neve - User kora - User mióta játszik?

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Anthony Edward Stark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vicces képek [ARCHÍV]
» Tony Stark - Vasember
» Tony Stark - Vasember /Foglalt/
» Stark Pláza