Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Lena & Olivia - Inhumans 4ever - LEZÁRVA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Olivia Warren

I am Inhuman
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 0
Play by : Knesia Solo
Csoportom : Inhuman
:
Saját..

Szomb. Jún. 20, 2015 10:36 pm
Tárgy - Re: Lena & Olivia - Inhumans 4ever - LEZÁRVA

JÁTÉK LEZÁRVA

Vissza az elejére Go down

Olivia Warren

I am Inhuman
Agent of Shield
:
:
Saját..

Szer. Jún. 17, 2015 8:48 pm

Lenus & Liv

Fejem olyan hangosan zúg, hogy saját gondolataimat képtelen avgyok meghallani.
Nem értem miért van ez, csak azt akarom, hogy vége legyen. Megakarom találni azt a helyet, amiről mindenki annyit beszél. Meg kell találnom a "más világot" azt akarom, hogy tudjam kezelni.  

Össze húzom magamat még jobban és várom a csodát, igyekszem nagy mély levegőket venni.
Bárcsak velem lenne Derek, sokkal jobb lenne minden. Ő mindig képes volt, hogy jobban legyek. Képes volt arra, hogy nagy levegőkkel, és azzal, hogy sak velem van enyhitsen a helyzeten.

Egy hangot hallok, egy csilingelő lágy hang szólall meg.
- Ne... kérlek menj el.. - Mondom neki, majd könnycsepp gördül le az arcomon.
- Nem akarok senkit bántani.. - Mondom.

Credit : || Szószám: ide || Zene: ide ||

Lena Mahoney

I am Inactive
Agent of Shield
:

Szintem : § inhumanly high. just kidding.
Play by : § emily bett rickards
Csoportom : § inhuman
:

Szomb. Jún. 13, 2015 10:57 pm

Liv & Lena

Úgy döntöttem bent maradok egy kicsit ma tovább dolgozni. Elúsztam a munkával, túl sokat foglalkoztam megint olyan dolgokkal nap közben, amikkel otthon is teljes nyugalommal ráértem volna. Az utóbbi időben elég megszállottan kezdtem a bátyám utáni nyomok kutatásába. Azt hiszem, kicsit túlzásba is viszem. Számtalan rendőrségi rendszerbe beástam már magam, de mind hiába. Semmi nyoma nem volt sehol sem. Néha megfordul a fejemben, hogy mi van, ha tényleg meghalt és sose találom meg? Abba a szüleim egész biztos beleőrülnének. Már most sem fényes a helyzet. Időnként elvesztik a fejüket, az uralmat a képességeik fölött és észre sem veszik, mekkora kárt okoznak maguk körül. Szeretném visszakapni a szüleimet, de ehhez meg kell találnom előbb a bátyámat. Vagy legalább bármi hozzá vezető nyomfoszlányt.
Kikapcsolom a számítógépet, kinyomom a monitort, minden cuccomat bedobom a táskámba, az irodából kifelé haladva leakasztom a kabátom és a vállamra terítem. Végeztem mára. Lekapcsolom a villanyt és a lift felé veszem az irányt. Megnyomom a nullás gombot, ami a földszintre visz és csöndben várok. A felvonó halk zaját hallgatva nézelődöm körbe-körbe, míg egy halk csilingelő hang nem jelzi az utam végét. Kilépek a liftből és az ajtó felé veszem az irányt, amikor egy ismeretlen női alak rajzolódik ki előttem. Meg akarom szólítani, de amint meglátom az elektromos áramszerű fényes hullámokat, a torkomon akad a szó. Hirtelen rémültemben hátrálok egy lépést és magam elé emelem a kezem. Értetlenül nézek, nem értem, hogy csinálja ezt. Hacsak nem ő is olyan, mint én. Erre elég kicsi a valószínűség. Az évek alatt egy hozzám hasonló csodabogárral sem találkoztam. De mi más logikus magyarázat lenne erre az egészre?
Halkan felsikkantok, amikor összetörik az egyik villanykörte. A jelek szerint nem tudja kontroll alatt tartani, ami vele történik. Ismerős a helyzet, nekem is volt ilyen időszakom. Veszek egy mély levegőt és gyors léptekkel odasietek a lányhoz, amit valószínűleg meghall, mert a majdnem üres térben már egyedül a magassarkúm kopogása ver némi zajt.
- Hé, minden rendben? - kérdezem halkan, leguggolva mellé. Nem tudom, ilyenkor mit lenne normális mondani vagy kérdezni. Nyilvánvalóan nincs vele minden rendben, de mást egyszerűen képtelen voltam kibökni. Egyelőre meg kell várnom a lány reakcióját. Valószínűleg nem számított közönségre, szóval az is lehet, hogy megijed.

Olivia Warren

I am Inhuman
Agent of Shield
:
:
Saját..

Hétf. Jún. 08, 2015 9:26 pm
Tárgy - Lena & Olivia - Inhumans 4ever - LEZÁRVA

Lenus & Liv

Mikor elmentem a levélben írt helyre soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen szituba keveredem. Félelmetes volt az átalakulásom, azt hittem az a harag soha nem múlik el. Eszembe jutott a drága miss picsa. Emlékszem, ahogyan világot minden lámpa, majd belém vágódott az áram.

Azóta a menekülés, nos igen ez borzalmas, főleg, hogy nem merek aludni, nem merek megállni. Tudom, hogy a nyomomban vannak, de remélem, hogy Erik segít nekem.

Utam egy épületbe vezetett, reméltem, hogy kevés emberke van itt. Este volt úgyhogy nem dolgozott most senki.
Megtudom magam húzni, tudok aludni egy kicsikét.  Ahogy beértem a kezem a falnak kezdett elektromos impulzusokat küldeni.

- Ne, ne hagyd abba... - Kiáltottam fel. Ahogy arrébb tettem a kezem bele vágott az egyik körtébe és össze tört. Kezemet magam elé tartottam, de így is belém fúródott pár szilánk. Földre estem, egy pillanatra abba maradt a fájdalom. Rá néztem a kezemre és véres volt. Remegni kezdtem és sírni.

- Miért történik ez? - Kérdeztem költőien magamtól, hiszen tudtam senki nem felel majd. Féltem, és reméltem, hogy találok valakit, aki olyan, mint én aki majd segít nekem megváltozni.

A hozzászólást Olivia Warren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 20, 2015 10:37 pm-kor.

Agent of Shield

Lena & Olivia - Inhumans 4ever - LEZÁRVA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lezárt kripta Curtis tulajdonában
» [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé
» Olivia Swan