Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Amy Kenward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Vas. Jún. 14, 2015 11:02 am
Tárgy - Re: Amy Kenward

Elfogadva, gratulálunk..

Nagyon tetszett a leírásod, első osztályú munka. Némely részeken egészen jót mosolyogtam, máskor meg csak felszisszentem. Egy igazi kemény csajt kapunk a nevedben, elég motivációval és igazi nyomozós tulajdonság jegyekkel. Hibátlan munka, élvezet volt olvasni még így ébredezve is Very Happy Nem is tartanák fel az avatarod foglalás után kérlek dobd magad a játéktérre! Üdv közöttünk!

Vissza az elejére Go down

Amy Kenward

I am Authority
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Várom : A testvéremet
Hírnevem : 0
Play by : Kristin Kreuk
Csoportom : AUTHORITY
:

Csüt. Jún. 11, 2015 11:22 pm
Tárgy - Amy Kenward

Amy Kenward
Things do not happen. Things are made to happen.

Ki vagyok?

Teljes neved : Amy Elisabeth Kenward

Beceneved: Diótörő. Kitalálod, miért?

Szintem: -

Csoportom & Rangom : Más szervezetek: Authority (NYPD;   gyilkossági csoport - nyomozó)  

Születés ideje, helye: New York, 1988-04-04

családdal a kapcsolat: kiváló. Mi mást mondhatna? Az apja nyugalmazott rendőr, a bátyja a haditengerészeti flotta tagja, így aztán miattuk indult el a kicsi Amy is ezen az úton, noha az anyja keményen ellenezte a veszélyes hivatást, de tiltani nem tilthatta.
Minden vasárnap közös ebéd, ami vagy összejön, vagy nem, de ha a bátyja is eltávot kap, általában tényleg megpróbálnak minél több időt eltölteni. Van egy közös kis "búvóhelyük", egy apró ház Staten Islandben, bár oda valóban ritkán jutnak el, az utóbbi években jóformán mindig csak tervezték, hogy felújítják, megvalósítani viszont nem volt idejük.
Az egész Kenward család nagyon összetartó, Amy nem panaszkodhat, a gyökerei sokat jelentenek számára.

5 db jellemző rád:   Nagyszájú, de érzelmes típus, kellő humorral önmaga és a környezete mellett/ellen. Attól függ, mit hoznak ki a hangulatából.
Tipikus fajtája az időnap előtt önállóvá vált embereknek, ráadásul a hivatása miatt nem engedheti meg magának, hogy arról picsogjon, hogy letört a körme, vagy épp nincs meg a kedvenc rózsaszín, műszőrmés táskája. Nem. Amy jól bírja a gyűrődést,    a ranglétrán araszolva megtanult hatásosnak lenni.  
Kiegyensúlyozott, mert szeret így élni, és természetesen akaratos, mert egy nőnek tiszteletet nyerni másképp nem igazán lehet. Nyilván fontos tényező a tekintély, bár nem egy vasladyt kell elképzelni.
Káromkodni... Persze nem minden második szava trágár, azt viszont tudni kell, hogy egyenesen imádja a különböző kevésbé illedelmes jelzőket a napvilágra küldeni, habár senki nem hinné el, hogy ezt a rossz szokását családja körében képes az ajtó előtt hagyni, akár a cigit, mert még lassan a harminc felé közeledve sem mutatkozna a szülei előtt úgy, hogy az lehetőséget adjon a csalódásra.
Egészséges önkritikával illeti magát, tisztában van vele, hogy nem éppen délután pontban négyre hazatipegő, főző, mosó, takarító, nyakba ugrós, nyálas romantikáért élő-haló ideál, de nem is akar megfelelni hasonlónak, soha nem is állt szándékában. Viszont, ha szeret, azt szívéből éli meg, ha tisztel, bármi áron képes kitartani, de ha eljátsszák a bizalmat, jobb, ha többé nem kerülnek elé.   

Képességem:
Uhm....

Titkos aktám

Három évet húzott le a kábítószer ellenes osztályon, és annak ellenére, hogy nagyon kemény dolgokat látott, kiváló tapasztalatszerzés volt a részéről. Jópár informátorra is szert tett, kapcsolatokat épített ki, bár ő maga sosem épült be, végül ráébredt, hogy váltania kell, a valódi okról azonban senkinek nem beszél. Még egy éve sincs a gyilkosságiaknál, alig két hónapja új társat kapott.

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Az az általános módi, ha lelövünk valakit, annak elmegy a kedve a mocorgástól és ha jól végezzük a dolgunkat, nem kell nekimenni a delikvensnek, aki egyébként a szintén általános esetekben lőtt sebbel a vállán nem tudna kis híján összeroppantani. Tegyük fel, hogy ez nem épp egy általános eset. - Ez most komoly? Mi a franc van veled? -  Ordítani jelen pillanatban több okból sem tudok: egyrészt, a bordáim minimum egy hónapig sajogni fognak és még mindig forog velem a világ, másrészt a talpam előtt heverő barom számára a költői kérdést nem illene csak úgy a levegőbe sikítani, úgysem volna haszna. Egy hullát is végigcsókolhatnék akár, sokkal többre mennék vele, ettől függetlenül valóban csodálkozom egy-két érdekességen. Az arcomba tóduló tincseimbe lihegek, jelen pillanatban ráérek az elmélkedéssel. Lassan rendeződnek a vonásaim is, bár meg kell hagyni, az elmúlt percek kellőképp elegendőek voltak, hogy a térdeimre támaszkodva megpróbáljam összeszedni magam - bár egy pillanatra sem vesztem szem elől a gyanúsítottat. A pasas meglehetősen jó kondinak örvend, viszont holnap reggel az első dolgom lesz, hogy felvegyem a kapcsolatot a régi csoportommal, hátha egy új csodaszer áll a háttérben, ami feltunningolta a srácot annyira, hogy még egy golyó ütötte sem se állítsa meg. A kábítószercsoportban eltöltött múlt néha határozottan előny.... Mr. Hasfelmetsző-utánzat eközben az oldalára gördül,  a dulakodás közben elszórt fegyvert próbálja behatárolni, én pedig felegyenesedem, a mozdulatom közben lejjebb húzva az egyébként extra-miniszoknyát. És én még idáig azt hittem, a prostiknak könnyű élete van... Halálosan kényelmetlen a rajtam feszülő gönc, szóval finoman szólva is pipa vagyok, és ennél már csak az lenne jobb, ha a mikulás is  ebben a szent pillanatban ejtené meg a szokásos havi látogatását. A franc, hová esett az a rohadt bilincs? Ja, persze, a fegyver elrejtése is komoly megpróbáltatás volt, a combom pedig nem végtelen hosszú, a szoknyám pláne nem, tehát a bilincset már végképp nem tudtam csak táskába süllyeszteni. Jackie fiú bezzeg nem értékeli, min megy keresztül egy nő! Épp azt latolgatja, mennyi idő kellene, hogy a kis játékszerét ismét birtokba vegye és ezúttal sikeres gégemetszést hajtson végre rajtam. - Ó, te kibaszott idióta! Azt mondtam, maradj a földön! - A jobb lábamra helyezem a súlyom, a ballal pedig előre lendülök, megelőzöm az újabb kellemetlen helyzetet és egyúttal törlesztek. Bordát bordáért... - Jogodban áll összeszarni magad. - Mormolom, mialatt hagyom, hogy a hatalmas adag beszorult levegő távozzon a tüdőmből, nem épp fájdalommentesen. Viszont ez nem az önsajnálat ideje, a bilincs csakhamar előkerül, habár nem az én jóvoltamból, na nem mintha bánnám a kollégák intézkedését. Egy hónap bőven elég volt a magamutogatásból, és már eleve az is csodának számít, hogy a prostigyilkosunk horogra akadt. Bőven elég az ünneplésre, hogy elkaptuk, na és persze az is, hogy végre lerúghatom a tűsarkút. Baromira nem az én világom....

Egy órával később végleg elzavarom a mentősöket a közelemből, a zúzott borda ellenére tökéletesen rendben vagyok, habár az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy hetvenszer megígérem, hogy reggel elmegyek egy teljes röntgenre, és azt is megígérem, ha békében távoznak, én is együttműködő leszek, de most hagyjon békén mindenki, nem kell más, csak egy forró zuhany és egy ágy. Aztán jöhet a röntgen, vagy amit akarnak. Időközben a lőtt sebest is elszállították, tehát tényleg semmi dolgom. A kocsim oldalának dőlve nyomok el egy cigit.
- Hey, ugye nem azt tervezed, hogy letolsz még egy műszakot? Ja, persze most, hogy a gyilkos őrizetbe került, biztos könnyebb dolgod lenne, ez teljesen érthető...
- Tudod Sloan, egy ilyen társ mellett lehet, hogy meg kellene fontolnom, hogy váltsak. Jobban megfizetnének, ráadásul egy kicsi szerencsével én lehetnék a következő Micsoda nő.
- Na várjunk csak egy kicsit. Mióta bírod te a nyálas történeteket?
- Tőled megszabadulni egyáltalán nem nyálas dolog.
- Tőlem megszabadulni egyenesen vétek.
- Egoista segg... Na jó, csak fogd be a szád és tűnjünk el innen, mielőtt téged is lelőlek, te főnyeremény..
- Tudtam, hogy meggyőzlek.

ZS. - 20+ - pár év

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Amy Kenward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal