Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

ANDREW & HAZEL

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Andrew Holmes

I am Authority
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Nem ügynök
Hírnevem : 0
Play by : Jensen Ackles
Csoportom : Más szervek (Amerikai Hadsereg)
:

Szer. Júl. 01, 2015 2:15 pm
Tárgy - Re: ANDREW & HAZEL

Lesz ebből még valami?

▬▬▬▬▬▬ Credit : || Szószám: 261 || Zene: [url=ide]ide[/url] || ▬▬▬▬▬▬

Igazából nem sokat tudok még az előttem ülő nőről, de valamiért nagyon érdekel. Láthatóan sok gát van benne, amik megakadályozzak abban, hogy igazán felszabadultan elengedje magát. Biztosan a múltja, meg ez a hely is közre játszik a dologban. A bázison megtehettem volna, hogy az utolsó centiig, utána nézek a dolgoknak a hatalmas adatbázisban, de nem vitt rá lélek. Nem akartam idegenként belemászni az élete összes ismert lapjába. Úgy kezelve, mint valami küldetést vagy munkát. Ezt máshogyan kell megoldanom, egyszerűen saját magamtól és igyekszem is így tenni legjobb tudásom szerint.
A hirtelen távozása az asztaltól elsőre meglep, nem tudom mire vélni. Talán valami rosszat mondtam? Kétlem. Amint a konyhában látom sürögni és megérzem a tojás és bacon illatát válik világossá minden. Rögtön mosoly kúszik az arcomra. Most vajon csak, mint dolgozó tesz eleget kötelességének vagy szeretne a kedvemben járni? Érdekes kérdés és egyelőre nem is tudom megválaszolni, de talán később sem. Még az is lehet, túl sokat kattog az agyam, de én már csak ilyen vagyok. Minden mögött megrögzötten okokat és összefüggéseket keresek. Ideje lenne talán nekem is csak szimplán sodródni az árral.
- Andrew Holmes ezredes, de maradjunk csak az Andrewnál.
Mosolyodom el kissé zavartan. A rangomat mi a fenének mondtam? Ez is csak valami katonai berögződés, ha a nevedet kérdezik. Még jó hogy nem tisztelegtem és vágtam magam haptákba.
- Mennyei illatok.
Jegyzem meg azért, láthatóan a konyhában is jól elboldogul, még nem érzek semmi tűzre utaló jelet vagy égett szagot. Az ablakon keresztül viszont számomra kissé fura lenne társalogni, így alig várom, hogy visszatérjen és még jól is lakhatok.

Vissza az elejére Go down

Hazel Parker

I am Civil
Agent of Shield
:
Szintem : Nem vagyok ügynök
Play by : Sophia Bush
Csoportom : Civil
:

Kedd Jún. 30, 2015 12:47 pm

Lesz ebből még valami?

▬▬▬▬▬▬ Credit : || Szószám: ide || Zene: [url=ide]ide[/url] || ▬▬▬▬▬▬

Persze, hogy tetszett miért ne tetszett volna? De férfi ember közelébe nem akartam menni.
Valahogy az az nap történtek, rosszul érintettek. Igyekztem a legjobb formámat nyújtani azért, de a mosoly most nem akart az arcomra görbe vonalként megjelenni.
- Egy perc. - Mondtam, majd be másztam a konyhába, persze nem szó szerint.
Mivel ma csak én vagyok, így szakécs se háleluja.. de még mázli, hogy tudok főzni.

Volt egy kis ablak, amin keresztül látthattam.. Felütöttem a tojást egy a serpenyőbe, amit gondosan kikentem olajjal.
- Ne haragudj, de nem tudom a neved. - Kérdeztem meg furcsa utatjárva a nevét.

A bacont is megsütöttem.. és én is bevallom kicsit éhes lettem, de amint bele szagoltam eltelítődtem az ilatokkal.

Andrew Holmes

I am Authority
Agent of Shield
:
:

Pént. Jún. 26, 2015 12:05 am

Lesz ebből még valami?

▬▬▬▬▬▬ Credit : || Szószám: 288 || Zene: [url=ide]ide[/url] || ▬▬▬▬▬▬

Nem hasonlítottam magamban Hazelt, soha azokhoz a tipikus buta libákhoz nagy kannákkal, akik hagyják másoknak, hogy ilyen helyeken formás feneküket csapkodják, és még élvezzék is. Sosem érdekelt ez a réteg. Egészen más az, amit én keresek az emberekben. Hiába minden ismeretem és beállítottságom valahonnan a katonai életemből és kiképzésemből ered. Ez alól ez sem képez kivételt.
- Semmi gond igazán. Csak jobb ezt tisztázni még az elején.
Mosolygok rá kedvesen, hiszen látom, hogy az ő arcára is kiül végre valami hasonló, igaz még elég halovány, de ott van. Olyan aranyos így. Fene, milyen badarságokon jár az eszem. Komoly munkám van, elhivatottságom, küldetésem. Nem fér bele semmilyen hölgyemény az életembe. Ezt már megtanultam, hiszen Amyvel is szétváltak útjaink, pedig mindig úgy éreztem, hogy olyan igazi szerelem volt a miénk. Az élet mégis más irányba terelt minket, és így nem lehetett fenntartani ezt a jó viszonyt. Sajnálom, azóta is, de nem gubózhatok be teljesen. Mindenkinek szüksége van némi társaságra még nekem is. Így jobb, ha folytatom a beszélgetést.
- Ha azt kívánod, csak nyugodtan. Én köszönöm, hogy nem hajtottál el. Kevesen akarnak velem beszélgetni, biztos a rangom teszi.
A teán csak ismét mosolyogni tudok. Nem leitatni akartam én vagy ilyesmi, csak társalogni hívtam. Bár biztos okkal óvatos, sok kétes alak is megfordulhat itt. Rólam ezt nehéz elképzelni, hiszen köztudottan a katonaság sorait erősítem.
- Hmm, nehéz lenne megmondani. A reggeli tükörtojás baconnel például mindig szívesen fogyasztom. De lehet, hogy a kedves mosolyod is hozzátesz.
Bókolok neki, de csak óvatosan. Miért titkoljam, miatta kedvelek ide járni. Ez még talán nem olyan nagy bűn és nem is kell rögtön messzemenő dolgokra következtetni. Az ember egyszerűen szereti, ha figyelmesek vele és kap egy szép mosolyt az étele mellé. Ezzel én sem vagyok másként.

Hazel Parker

I am Civil
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 25, 2015 4:36 pm

Lesz ebből még valami?

Igaza van tanulatlan vagyok egy ostoba. Igyekszem mosolyt csalni az arcomra, de nem kenyerem a mosolygás.
- Elnézést.. vagy is bocsika..- Húzódik végig a számon egy valamiféle, kis mosoly.
Nem tudom, még soha nem volt velem egy férfi sem ilyen udvarias, általában az anyázást kapom, és hogy most itt egy olyan ember aki tanult, és nem csak a szex kell neki, hanem egy kis pihenés és bájolgás, valamint kedves csevej kezdek elbizonytalanodni.

Ajánlatát egy jeges teával kezdem, mert ha a főnök meglátja, hogy iszom tuti kirúg.
- Teával igen. Köszönöm. - Bontom ki a jeges italt és kortyolom fel.
Ilyen kis üvegben van a fogása nedves, és nagyon hideg.

- És miért pont ide? - Kérdezem meglepetten, hiszen ezernyi helyen jobb a koszt és az ital.

Andrew Holmes

I am Authority
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 22, 2015 8:18 pm

Lesz ebből még valami?

▬▬▬▬▬▬ Credit : || Szószám: 225 || Zene: [url=ide]ide[/url] || ▬▬▬▬▬▬

Próbálom a legjobb formámat hozni, és elengedni magam, hiszen éppen nem a seregben vagyok, csak kikapcsolódom, legalábbis próbálok. Néha nehéz levetkőznöm ezt a katonás magatartást, de azért szokott sikerülni. Mindenkinek kijár egy kis pihenés és szabadidő, még nekem is. Ami picit meglep, hogy a felszolgáló Hazel, most kicsit ridegnek tűnik számomra, ennél többet szokott mosolyogni. Biztos rossz kedve van, vagy nem volt jó napja. Sebaj, ez még változhat. A könnyed csevegés meg jó módszer arra, hogy én se unatkozzam és talán neki is jobb kedve lesz, vagy csak nem fogja egész nap a pultot támasztani csendben. Talán annál még én is jobb társaság vagyok.
- Ezt az uram dolgot elfelejthetnénk? Olyan hivatalos és ide nem hivatalos ügyben szoktam járni. Csak Andrew.
Mindenhol a hivatalos megnevezés kísért, de most jó lenne eltekinteni tőle. Ha nem vagyok szolgálatban én is szeretek egyszerűbb embernek tűnni. A munkám persze nagyon komolyan veszem és elhivatott is vagyok benne, de ez nem az a hely és idő.
- Én csak a megérdemelt kis szünetem töltöm. Ennyi az egész. Ezt a helyet meg megkedveltem, hála egy kedves pincér hölgynek. Csatlakozna, ha megkérhetem? Ha már így felszabadult némi ideje.
Próbálok egy kedvesebb mosolyt erőltetni arcomra, ami nehezen sikerül. Meginvitálom, hátha van kedve beszélgetni velem. A hely tényleg kong az ürességtől, ennyit talán megengedhet magának, ha van kedve, csak nem fogják elővenni ezért.

Hazel Parker

I am Civil
Agent of Shield
:
:

Hétf. Jún. 22, 2015 6:39 pm

Lesz ebből még valami?

Bájosan köszönt, én pedig igyekeztem a ridegség példa képe maradni. Soa nem voltam jók ezekben. Álltalában a pasik, akikkel összejöttem azok mindig csak bántottak engem.

Volt, aki még a mai napig üldöz és, nem tudom levakarni magaról. Távoltartási végzés már nem használ, de bizakodom.
Eltörölt poharat fel helyezem a kijelölt helyre. Reménytelen, értelmetlen csevegést kezdeményezésre válaszolok.
-Ma, mint látja uram senki nincs. - Mutatok körbe, hiszen fülledt az idő, meleg van ma még egy motoros se zaklatott, amit furcsálok is.
- És önnek. - Hogyan szólítsak egy katonát, nem tudom ilyenkor mi a helyes és mi az illendő. Senki nem volt, aki megtanítsa nekem a helyes viselkedést.

Andrew Holmes

I am Authority
Agent of Shield
:
:

Csüt. Jún. 18, 2015 1:27 am

Lesz ebből még valami?

▬▬▬▬▬▬ Credit : || Szószám: 170 || Zene: [url=ide]ide[/url] || ▬▬▬▬▬▬

Nagyon sokat dolgozom, életem nagy részét ez teszi ki mostanság. Alig van időm néha lazítani vagy elmenni valahova kikapcsolni. Ráadásként nem is beszélhetek senkinek arról, hogy mivel is foglalkozom pontos, a fedő sztori mindig csak annyi, hogy magasabb rangú parancsnok vagyok a hadsereg szolgálatában. Legalábbis mindig ezt szoktam mondani, és többnyire terelem is a témát, ha tehetem.
Nehéz lenne megmondani, hogyan is keveredtem ebbe a kocsmába először, de valamiért elnyerte a tetszésemet. Talán csak a hideg sör meg a finom dupla hamburger miatt. De valójában a kedves pincér hölgy miatt járok vissza, akivel párszor már szóba elegyedtem. Igazán csinos és kedves társaság. Jól esett vele egy kicsit kötetlenül diskurálni olykor. A borravalóval pedig mindig bőkezűen bántam, hogy éreztessem, mennyire jól érzem itt magam.
Ma is örömmel tértem be és helyet is foglalok egy asztalnál. Katonásan elrendezem magam előtt az evőeszközöket meg a szalvétát is, az biztosan fog majd kelleni.
- Szép napot! A szokásosat kérném. Hogy megy ma a sorod? Van forgalom?
Érdeklődöm kedvesen, arcomon halovány mosollyal. Beszélgetésbe elegyedve ismét.

Hazel Parker

I am Civil
Agent of Shield
:
:

Vas. Jún. 14, 2015 11:58 am
Tárgy - ANDREW & HAZEL

Lesz ebből még valami?

Voltatok már úgy, hogy az agyatok kikapcsolt? Nos, én is ezt éreztem, amikor megláttam azt a katonát.

A sok bunkó mellett, akik ide járnak jól esik az udvariasság. Ő kedves volt, és borra valót is adott.
Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer viszont láthatom majd őt.
Ott üldögéltem a dog melegben egy árva légy sem volt, csak a poharak harangoztam, amikor el hajtott egy két kocsi.

De ő ekkor megjelent, a francba. Nem akarom,hogy  tetszetten nekem valaki, aki ráadásul olyan, mint egy görög félisten.

- Helló. - Mondom, tök jól megjátszom, hogy nyugodt vagyok, de azon töprengek, hogy milyen rangja lehet, hogy miket tudna nekem mesélni, hogy hol járt., és vajon miért jött vissza?

Agent of Shield

ANDREW & HAZEL

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Andrew ---
» Hazel szobája