Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Maria Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Kedd Jún. 16, 2015 10:15 am
Tárgy - Re: Maria Hill

Elfogadva, gratulálunk..

És igen!!

Nagyon örülök, hogy vállaltad a karaktert és ilyen szuperül összehoztad a lapot.
Nagyon szépen ki lett fejtve amit írtál, nem is tudtam, hogy ilyen érdekes Hill élete.
Alig várom, hogy a játék téren olvassalak..
Csodás user, csodás lap.. futás játszani Wink

Makes me that much stronger. So thanks for making me a fighter

♣️
Vissza az elejére Go down

Maria Hill

I am Shield Agent IX. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 9-es
Hírnevem : 0
Play by : Cobie Smulders
:

Hétf. Jún. 15, 2015 9:24 am
Tárgy - Maria Hill

Maria Hill
Fury says to me once, ' In the time of gods,and monsters, what is the worth of a man?'

Ki vagyok?

Teljes neved : Maria Hill

Beceneved: Hill Ügynök

Szintem: 9

Csoportom & Rangom : S.H.I.E.L.D. Ügynök

Születés ideje, helye: 1984.11.06. USA, Chicago, Illinois

családdal a kapcsolat: Anyám sajnos egy éves koromban váratlanul meghalt, agyvérzésben. Apám egész eddigi éltemben neheztelt rám, mert szerinte miattam történt ez a váratlan halálest. Ő annak tudta be ezt a súlyos tragédiát, hogy túl sokat foglalkozott velem és a kimerültség vitte el. Egyedüli gyerek voltam, ezért apám tartózkodó viselkedésénél nem tudtam senkihez fordulni. De végül rájöttem, hogy ez is csak erősebbé tett.

5 db jellemző rád: Bátor, erős, ravasz, gyors felfogású, tanulékony.

Képességem:
Nincs különleges képességem, mint például szupererő vagy hihetetlen gyorsaság.  De jól használok bármilyen típusú lőfegyvert és a puszta kézzel való küzdelemtől sem hátrálok el.

Titkos aktám

Lassan már az 5. éve dolgozok a S.H.I.E.L.D-nél. De csak 3 éve vagyok igazgatóhelyettes. Nekem csak az a dolgom hogy kövessem az Igazgató utasításait, mert utána én vagyok a soron következő beosztott, a 9-es szintemnek köszönhetően. Ez az egész rendszer csak azért létezik és tartható fent mert a vezetőség és Fury úgy alkotta meg, hogy a különbözö szinteknek más-más titkokat kell megtartani, és ez így van rendjén.  

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

A karrierem akkor indult el igazán, amikor 18 éves koromban jelentkeztem a hadseregbe. Ott kemény kiképzéssel kezdtünk, mi, mint újoncok. Főként fegyverhasználatot tanítottak nekünk, amit sikerült megfelelőképpen elsajátítanom, de harcművészetet és a küzdősportok nagy részét is oktatták, amiben szintén sikeresen végeztem. Olyan kicsinyes problémák se határolhatták be a kiképzésem egyes szakaszait, mint az ugyanolyan ruhaviselet vagy a sárban kuszás szögesdrótok alatt, amit egy átlag nő még meg se közelített volna. Ezért voltam én az egyedüli. Körülöttem csak férfiak voltak ezért volt az, hogy lenéztek és megkérdőjelezték a szakértelmemet. Miután dicséretesen végeztem, besoroztak dél-nyugat Ázsiába és négy évig állomásoztam ott társaimmal védve a hazámat, Amerikát. Az egyik akciónál megtámadtak minket a Grúziából érkező terroristák. Két vezetőnket lelőtték járőrözés közben, és én maradtam a soron következő felelős beosztott. Egy pillanat lepergése alatt döntenem kellett a stratégia kidolgozásáról, hogy megmentsem a csapatom maradékát. Szerencsére kijutottunk, és ezek után kitüntető oklevelet kaptam a vészhelyzet megoldásáért. Ezzel befejeztem a hadseregbeli tevékenységemet, és két évet fordítottam arra, hogy egy kicsit fejlesszem magam és bővüljön az ilyen dolgokról szóló ismereteim.
Ez után felkértek, hogy legyek a S.H.I.E.L.D. Egyik ügynöke. Ott díjazták a munkámat és alig két év leforgása alatt igazgatóhelyettes lettem, Nick Fury mellett. 9-es szintemnek köszönhetően sok titkot kell titokban tartanom a hírszerzésnél. A félistenek és szuperhősök világában, amiről a civil lakosság semmit sem tud. Az olyan fajta bosszúállókat, mint Natasa vagy Barton őket nagyon tisztelem, mert sok bukkanón mentek végig csak hogy ideérjenek. De van veleszületett félisten is, akinek nem kellett olyan sokat kapálózni a sikerért, pedig végül a sors még is úgy hozta egy véletlennek köszönhetően, hogy küzdenie kelljen, mint például Thor. Meg van a milliárdos csemete, aki látszólag a kisujjat sem mozgatná meg semmiért, de legbelül bátor és okos. Hulk és Amerika Kapitány egy szérumnak vagy éppen egy kémiai vegyület hatására lettek azok akik. Mindketten csodálatos emberek, amikor nem uralja őket ezeknek a mellékhatása. Végül is mindegyikről el lehet mondani, hogy semmitől nem félnek és mindent megtesznek a jó érdekében és csak ez számit.

User neve - User kora - User mióta játszik?

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Maria Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal