Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Nalah Longshadow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Hétf. Jún. 15, 2015 8:28 pm
Tárgy - Re: Nalah Longshadow

Elfogadva, gratulálunk..

Megmondom őszintén nekem nagyon tetszett a kalandos kis történeted. Egyáltalán nem hétköznapi, tökre ötletes és szép leírást készítettél. A PB-től meg én rögtön hanyatt vágtam magam XD
Nem is szaporítanám tovább a szót a képességed és az avatarod foglalása után irány a játéktér. Üdv közöttünk!
u.i.: Én engedelmeddel viszont átpakoltalak az inhumanek közé a képesség miatt, ettől még a törvényen kívüli élet mehet. Remélem nem gond Smile

Vissza az elejére Go down

Nalah Longshadow

I am Inhuman
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
Hírnevem : 0
Play by : Helga Lovekaty
Csoportom : InHuman

Hétf. Jún. 15, 2015 7:55 pm
Tárgy - Nalah Longshadow

Nalah Longshadow
„A legtöbb ember, akár házas, akár nem, a lelkében egyedül van. Senkijük nincs, akivel minden érzésüket és minden gondolatukat megoszthatnák, és pontosan ez az, amit én is a legjobban hiányolok.”

Ki vagyok?

Teljes neved : Nalah Longshadow

Beceneved: Nalah

Szintem: -

Csoportom & Rangom : Inhuman

Születés ideje, helye: 1995.01.05. Oroszország, Szibéria, 17-es tábor kutatórészleg

Családdal a kapcsolat: A családom tagjait, mármint a vér szerintiket nem ismerem az sem lepne meg ha kiderülne hogy nem is élnek már bár egy darabig azzal hitegettek hogy elköltöztek, egy 5 éves kislány még el is hisz.... manapság meg már nem érdekel, elvagyok én egyedül.

5 db jellemző rád: Zárkózott; profi zsebtolvaj; képzett harcos, na jó csak láttam pár karatefilmet; megrögzött hazudozó; bizalmatlan; türelmetlen; sokszor meggondolatlan; kapkodós; magányos farkas típus

Képességem:
Hypnokinézis-nek nevezik azt a képességet amivel rendelkezem, annyi hogy bárkit képes vagyok mély álomba meríteni vagy megakadályozni hogy aludni tudjon. Előbbit szoktam inkább alkalmazni, annak több hasznát veszem.
Képesség gyenge pontjai: Sajnos nem olyan buli mint amilyennek hangzik ugyanis az agyi aktivitást rendkívül megnöveli ezért nagyon fárasztó egy embert elaltatni, többet meg annál is rosszabb. Volt rá példa hogy egyszerre 5 embert próbáltam elaltatni... 2 hét múlva tértem magamhoz a kórházban szóval vigyázni kell vele. Még 1 ember elaltatása után is fáradtság kap el, lelassulnak a reflexeim és csak egy jó alvással lehet feltöltődni. A másik képességemnek, az ébrentartásnak pedig az a hátránya hogy ameddig fenntartom ezt az állapotot egy adott embernél saját magamnál is működik azaz addig én is képtelen vagyok aludni. Valamint a képességemnek van egy olyan problémája hogy előfordul nagy stressz vagy fájdalom esetén hogy a mély álomba merülés aktiválódik és olykor napokra kiütöm saját magam, igen elég gáz.

Titkos aktám

Sose voltam a csapatjáték híve, gyerekkoromtól kezdve nap mint nap hallottam hogy milyen hátránya van egy csapatmunkának. Mindig is az a magányos farkas típus voltam.

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Származásomat tekintve a Navajok leszármazottja vagyok de elég messze vitt az élet. Van egy 17-es tábor nevű börtön aminek van egy hivatalosan el nem ismert titkos kutatórészlege ahol különböző emberkísérletek és egyéb nyalánkságok folytak. Az ottani részleget az orosz kormány támogatta akik az USA-tól vettek indiánokat a kísérleteikhez de ez sosem került nyilvánosságra és valószínűleg nem is fog, egyesek szerint csak egy összeesküvés elmélet. Baba koromtól kezdve a táborban éltem, a börtönlakoktól jól elvoltunk zárva, sokáig nem is tudtam a létezésükre, meg még arról se hogy hol is vagyok. 10 éves koromtól vannak igazán emlékeim, azelőttről csak néhány tű, szíjak és fura színű anyagok tartályokban. Más nem maradt meg. Mikor még kicsi voltam azt mondták különleges vagyok mert van egy képességem a doktor nevére emlékszem valami Dr.Vlad....Dr.Vladowski.....Dr.Vadimir, ez az! Kissé megkoptak az emlékeim de a nevére és az arcára tisztán vagyis inkább többnyire emlékszem. Ő egy kopaszodó szakállas szemüveges férfi volt, mindig kedves volt és barátságos. Ő adta be az akkoriban "vitaminoknak" nevezett kísérleti gyógyszereket és fél füllel hallottam mikor felhívott valakit és ordította a telefonba hogy áttörést ért el. Persze akkor még nem értettem. Miután nagyjából rájöttem a képesség használatára elkezdtek kiképezni és mindenféle feladatokat kellett megoldani, abban reménykedett a doktor hogy majd fejlődni fog és erősödni de mikor ez nem következett be ismét volt egy telefonhívás, ekkor már 15 éves voltam. Viszont a hangja más volt, csendes és bánatos. Emlékszem a szavaira "A kísérlet mégiscsak sikertelen lett, a selejtes alanyt megsemmisítem." Itt jöttem rá hogy valami nem stimmel, összeszedtem néhány fegyvert és elszöktem. Persze nem volt könnyű dolgom, átverekedtem magam az őrség egy részén, elég komoly sebeket szereztem valamint alig voltam magamnál a képesség használata miatt. A vonaton ami Moszkvába megy, elrejtőztem rajta és elájultam mert nem kevés embert kellett elaltatnom. Mikor magamhoz tértem már az állomáson voltam, az ablakon kinézve láttam katonákat, kutyákat de gyorsan kereket oldottam és egy piros lámpánál álló autót kölcsönvettem. Na jó kiütöttem és elhajtottam de később ott hagytam egy parkolóban, biztos megtalálja valahogy. A pénz kellett ezért a képességemet használva elkezdtem kizsebelni embereket. Párszor meggyűlt a bajom a rendvédelemmel de az "ártatlan éhező kislány" szerepet felvéve mindig megúsztam. Bejártam a világ számos pontját ahol tökéletesre fejlesztettem a mesterségem és végül az USA-ban kötöttem ki de megtetszett ezért itt is maradtam. Jelenleg egy nyaraló gazdag házaspár házában élek addig ameddig haza nem jönnek bár már hónapok óta nem aludhatnak, talán már nem is élnek. A lényeg hogy egy jó darabig nem jönnek vissza. A táborban csak simán Nalah voltam de némi utánjárással megtudtam a családnevemet és önkényesen felvettem. Így született meg Nalah Longshadow. New Yorkban megismertem néhány hasonló gyereket, hasonló alatt olyanokra célzok akiknek nincs hazájuk és egyedül vannak nem pedig táborszökevényekre mint jómagam. Kezdem már unni a zsebelést, valami jobb kéne de ugye szájról szájra terjedtek a dolgok és hallottam egy bizonyos Hydra nevű szervezetről akik állítólag még léteznek a S.H.I.L.A. vagy S.H.I.D. nevű szervezetben, annyira idiótán hangzik hogy nem ugrik be. Jaj megvan, S.H.I.E.L.D. Eljátszottam a gondolattal hogy mi lenne ha csatlakoznék a HYDRÁ-hoz, bulisnak hangzik. Na de van egy kérdés.... hogyan?!

Vivi - Nem publikus - Néhány éve

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Nalah Longshadow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal