Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

CHRISTOPHER TAYLOR SLOAN

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Szer. Jún. 17, 2015 8:03 pm
Tárgy - Re: CHRISTOPHER TAYLOR SLOAN

Elfogadva, gratulálunk..

Nekem nagyon tetszett a leírásod.  Egy kissé léhűtő zsarura mindig szükség van, és ezt úgy látom magabiztosan tudod majd hozni. Pontos és kiváló munka, nem tudok belekötni, élmény volt olvasni. A társad már biztosan nagyon vár, így nem is tartanák fel tovább, foglalj avatart és irány a játéktér! Üdv közöttünk!

Vissza az elejére Go down

Christopher T. Sloan

I am Authority
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 0
Play by : Jay Ryan
Csoportom : authority
:

Szer. Jún. 17, 2015 6:28 pm
Tárgy - CHRISTOPHER TAYLOR SLOAN

CHRISTOPHER TAYLOR SLOAN
Nem vagyok egoista csak tökéletes!

Ki vagyok?

Teljes neved : Christopher Taylor Sloan

Beceneved: -

Szintem: -

Csoportom & Rangom : Egyéb szervezetek - Gyilkossági csoport NYC

Születés ideje, helye: 1984, NYC

családdal a kapcsolat: Családommal a kapcsolatot a szorosság jellemzi nagyon. Édesanyám sajnálatos módon 2 éve életét vesztette rákban. Apám katona és valahogy mindig is azt akarta, hogy én is azzá válljak, de soha nem éreztem, hogy képes lennék ennyi szabályra, ha még a gyilkosságiaknál se vagyok képes betartani őket.
Apám minden szeretetett megad nekem, amit tud. Van egy kishúgom, akit mindennél jobban szeretek. Nem volt könnyű az élete, de segítettem neki mindenben.
Volt egy kisebb nagyobb szerelmi csalódása, amit inkább úgy jellemeznék, hogy nagyobb, mert a férfi elég durván kihasználta. Ütötte verte, de se baj már kemény 5 fogát elhagyta az óta az öklöm által.
Kapcsolati státuszom egyedül álló, ugyanis nem érzek késztetést egy nyálas romantikus hülyeségre. Nem tudom, hogy mi kell nekem.

5 db jellemző rád: Egoista, nagyon nagyon makacs, szabályszegő, humorherold

Képességem:
-.

Titkos aktám

Kissrác koromban az apám katonának az anyám doktornak szánt, én pedig focista akartam lenni. Na, ebből egyik sem sikerült nekem. Helyette először rendőr lettem, majd onnan át helyeztek engem nyomozónak, és onnan ide a gyiloksági csoportba. Itt először Rodrigez volt a társam, aki a sajátos stílusomat, mint később kiderült nem igazán bírta elviselni, majd pedig a szépséges harcias amazon Amy Kenward, akivel olyanok vagyunk, mint Tom és Jerry. Tudom, hogy imád és tudom, hogy nem lenne meg nélkülem, még ha néha ezt erősen tagadja is!

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Az idő nem nekem kedvezz, ahogyan futok bele-bele lépegetek pár pocsolyába. Az eső egyre jobban szitál én pedig teljesen át áztam, a szél sem kegyelmez, érzem, ahogyan bőrömbe marja jeges leheletét, de nem érdekel. Edzett lábaim csak úgy szelik a talajt, és tudom, hogy nem sokára megszerzem a férfit. Sajnálatos módon ezeket mindig ki kell fárasztani. Bőrkabátom, már nagyon nehéz, egyre vizesebb és vizesebb vagyok. Ahogyan a sikátorba fordul, a kedves üldözött elcsúszom a sárban. Felpattanok, és már haladok is tovább.
- Megállni! – Nem tudom, hogy miért hiszem, hogy ez hatásos lesz, soha nem állnak meg nekem.
- Sloan, helyzetjelentést. Már megint eltűnt. – Szólt a társam. Nem igazán érdekelt most, tudja nagyon jól, hogy úgy se fogok válaszolni.
- Álljon, már meg vagy bele lövök a nagy seggébe!- Mérgelődtem, de ekkor egy hirtelen ugrással rá vetődtem és a földre szorítottam.
- Sloan komolyan mondom, ha nem válaszolsz…- Fogtam és kinyomtam a rádiót.
- Mr Gilmor..- Kezdek bele határozottan, miközben előveszem a bilincset és rácsatolom.
- Jogában áll hallgatni, bármit amit mond, az felhasználható a bír…-
- Eltöri a kezem maga szerencsétlen!-
- Remek az lenne a célom, na de hol is tartottunk… - Mondom, majd még jobban megszorítom és folytatom a szövegem.
Ekkor Rodrigez a társam megjelent, feje olyan volt, mint egy paradicsom.

- Meg volt a mai kardió! – Mosolygok jó kedvűen és „felsegítem” Gilmort a földről.

2 órával később..

- Sloan elég legyen! Ez már körülbelül a 100 alkalom, hogy ezt hallgatom. Rodrigez leadta magát, amin nem is csodálkozom. – Mondja a főnök, majd elnyomja a bűzölgő cigarettáját.
- Jelentéseit nem írta meg, se a Hodson ügyről, se a Wistrot ügyről, se semmiről. Tudja maga, hogy melyik az asztala, tudja maga egyáltalán, hogy hol van ebben a nyomorult koceráljban egy toll? Elég volt! Mehet a szabadságra, nem tartom már magának többet a hátam.
- Na, na naaaaa! Mi a b terv Garry? – Nézek rá nagy szemekkel, majd felállok és két kezemmel neki támaszkodom az asztalnak.
- Az, hogy megadja először is a felettesének a tiszteletet Sloan. Másodszor is új társat kap. -
- Én.. miért nem dolgozhatok egyedül? -
- Vannak szabályok… - Néz rám morcosan.
- Az lehet, de mint tudjuk én azokat nem kedvelem, de lássuk be a szabályok se engem.. Szóval nem lehet rám haragudni. – Vigyorgok szélesen.
- Akkor tologathatja az aktákat!-
- Milyen társról is beszélt kedves főnök úr? – Mondom határozottan, gyorsan bele egyezve.
- Amy Kenward – Válaszolja, majd elém tolja az aktáját. Bele pillantok, és egyből megragad a csinos nő jelleme. Az anya, micsoda segge lehet.
- Ácsi… Kenward? Charlie Kenward kishúga? – Kerekedtek ki a szemeim.
- Vagy ő vagy az akták…- Jegyezte meg a főnök, majd bólintottam egyet egy nagy sóhaj kíséretében.

User neve - User kora - User mióta játszik?

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

CHRISTOPHER TAYLOR SLOAN

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal