Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Whitehall & Nalah Kisérletek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
Szintem : Hydra alapító
Várom : Hydra ügynökeim
Hírnevem : 0
Csoportom : Hydra
:

Szomb. Jún. 20, 2015 11:39 pm
Tárgy - Re: Whitehall & Nalah Kisérletek

- Sok mindent nem fog megérteni kedvesem, ezt garantálom. Attól félek még ezt se. Majd egyszer elmondom a teljes történetet, de nem akarom lelombozni a szemmel is jó látható lelkesedését. Legyen annyi elég, hogy mind a két világháborúban harcoltam, és egy úgynevezett csodának köszönhetően a halál nem fog eljönni felém- * mondja. Újdonsült katonáját nem hidegítheti el máris, úgy hogy elmondja mit tett azzal a nővel, hogy megszerezze a halhatatlanságot. A nő kérdésére fejben elkezdi készíteni a terveket.*
- Nos mindenek előtt elvégeznék néhány tesztet. Tudom, hogy nem szívesen hagyja, hogy idegen emberek vizsgálják, és kísérletezzenek magán. Főleg a nagyon meggyőző bemutatkozásom után. Viszont higgyen nekem, tesztek nélkül nem tudom erősebé tenni magát.- válaszol a nő kérdésére. Tisztában van azzal, hogy újdonsült szövetségese még nem bízik meg benne teljesen. A száztíz év alatt kiismerte az embereket annyira, hogy tudja mit kell mondani. Most barátságosan, és megértően viselkedik, hogy még jobban elnyerje a nő bizalmát. És nem is színészkedik sokat. Mis Nalah nagy előrehaladást hozhat neki, és Whitehall megbecsüli a jó szövetségeseket.*
- remélem megérti, hogy a tesztek létfontosságúak. Ha végeztünk velük, áttérünk a sokkal érdekesebb dolgokra. Kezdve az ereje növelésével.- *feláll az asztalától és az irodája kijáratához megy.*
- Nos készen áll arra, hogy megmutassuk a világnak ki maga?- *Kérdezi, és felajánlja karját a nőnek.*

Vissza az elejére Go down

Nalah Longshadow

I am Inhuman
Agent of Shield
Play by : Helga Lovekaty
Csoportom : InHuman

Pént. Jún. 19, 2015 10:33 pm

*Elmosolyodik azon ahogy a férfi kacarászik, kíváncsian hallgatja a mondandóját de szöget üt a fejében két részlet.*
~ Szinte biztos hogy a HYDRA egyik vezető pozícióját tölti be, sose hittem volna hogy így találkozunk. De vajon a "nem vágott le 110 éve" részt hogy érti? Talán neki is valami képessége van? ~
*Mosolyogva csóválja a fejét és közben felnevet.*
- Sose gondoltam volna hogy így találkozom a HYDRA egyik emberével Dr. Whitehall. Egy valamire nem tudok rájönni, hogy értette hogy 110 éve nem vágták le? Talán önnek is van valamiféle képessége? - továbbra is barátságos mosollyal beszél hozzá, kezd valamennyire megbízni benne és rendkívül boldog hogy talán sikerül csatlakozni a HYDRÁhoz, még boldogabb mikor meghallja az ajánlatot. Nagyon jól esik neki amikor azt mondja hogy tévedtek a ruszkik amikor kudarcként könyvelték el* ~ Ő az első ember aki azt mondja nekem hogy különleges vagyok. Olyan jól esik ezt hallani. Jól hangzik a lehetőség, talán erősebb lehetek és akkor bosszút állhatnék mindenkin akik semmibe vehetnék, végre hatalmam lenne és nem csak egy sikertelen kísérletként emlegetnének ~ *Miközben a férfit hallgatja szinte csillognak a szemei. Amikor Nalah háta mögé mutat próbál odafordulni és végignéz a két fegyveresen majd újra a doktorra.* ~ Reménykedtem benne hogy elenged, először szökni akartam de most hogy tudom ki ő eszem ágában sincs. ~ *Mikor lekerülnek a szíjak megdörzsöli mind a két csuklóját mert kissé szorította majd keresztbe teszi a lábait, némi fészkelődés után újra Whitehallra szegezi a tekintetét.*
- Köszönöm. Így sokkal jobb, uram. Nos akkor, mi jön most? -

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Pént. Jún. 19, 2015 10:04 pm

- Kinek dolgozok? Nem dolgozok senkinek! Nem felelek senkinek. A fej nem felel a kéznek, vagy a lábnak. Ők felelnek neki.- *nevet fel, mikor a kérdést hallja. A puszta ötlet is, hogy ő elszámol a tetteivel bárkinek is. Igaz ott a tanács, ám ott már inkább a saját előrehaladásukkal kevélykednek, minthogy egymást ellenőrizzék. Úgy dönt kicsit őszintébb lesz „vendégével”. Sokkal jobb lenne ha úgy állítaná magához, hogy nem kell bevetni a gépet. Anélkül is elég meggyőző tudd lenni.*
- Egyetlen egy embernek feleltem. Az az ember méltó volt arra, hogy vezessen. Egy olyan ember volt akit vakon követtem volna bárhova. Sajnos azt a fejet már nagyon régen levágták. Noha kettő nőt a helyébe, egyik fej sem léphet a nyomdokaiba. Még én se, noha én egy olyan erős feje vagyok ennek a csodálatos teremtménynek, hogy 110 éve nem vágott le senki.- *Direkt nem mondja ki konkrétan a Hydra nevét. Kíváncsi, hogy vajon elég eszes-e és jól informált a lány ahhoz, hogy maga is rájöjjön.*
- Mit akarok magától? Egy lehetőséget kínálok fel önnek, annak ellenére, hogy szívem mélyén operálnék egy jót. Régóta folytatunk mi is olyan jellegű kísérleteket, mint orosz „barátai”. Eddig két sikert értünk el, és úgy vélem, hogy ön is sikereket érhetne el az erejével, ha megfelelő kezekbe adja. Mert higgye el, maga nagyon különleges, és az oroszok igenis tévedtek mikor kudarcként könyvelték el önt. Úgy hiszem, hogy megfelelő edzéssel, segítséggel, bármire képes lehet. Örülnék neki, ha ez a mi javunkat is szolgálná.- *kis szünetet tart. Hadd eméssze meg a hallottakat a hölgy. Tisztában van vele, hogy nem menne vele sokra, ha felnyitná. Azok az egyedek akik ember által váltak különlegessé, nem egyenlőek azokkal akik az Obelixet őrizték. Nemhogy semmi újjal nem gazdagodna, de még egy potenciális újoncot is elvesztene. Megfelelő idő után ismét megszólal. Itt az ideje, hogy kiderüljön a beszéde elég volt, vagy a gépnek kell kezelésbe vennie a lányt.*
- Most elfogom oldatni a szíjakat, ezzel mindegy jelezve, hogy egy új embert szeretnék köszönteni a soraimban, és nem egy rabot. Azt pedig remekül látja, hogy nem jutna ki élve ha szökni próbál. Főként azért mert, Mr. Black és Mr. Lacky maga mögött elég éber.- *mondja és a nő mögé mutat, ahol két őr az ajtó mellett csőre töltött gépfegyverekkel állnak, lövésre készen. Altató golyókkal vannak felszerelve, de ezt nem kell Nalahnak tudnia. Int és az egyik őr odalép a fogolyhoz, és eltávolítja a szíjakat.*

Nalah Longshadow

I am Inhuman
Agent of Shield

Pént. Jún. 19, 2015 9:24 pm

*Kis mosollyal az arcán kifújja magát*
~ Úgy néz ki egyelőre megmaradok, a mosolya is teljesen más lett. Ideje elkezdeni a bizalom kiépítését hogy megszabaduljak a szíjaktól. ~
*Csendesen hallgatja Dr.Whitehallt majd mikor leült és megszólalt hogy várja a kérdéseket némi habozás után belekezd.*
- Kinek vagy kiknek dolgozik? Mit akar tőlem? Ja és értékelném ha levenné a szíjakat, hisz őszinte voltam önhöz. Ennyit azt hiszem megérdemlek. Jó lenne normális emberek módjára folytatni a társalgást. - mondta a férfinak barátságos mosollyal az arcán.* ~ Nem tudom mi lehet az oka de kezdem megkedvelni ezt az alakot, valamiért szimpatikus. ~
- Mielőtt félreért nem szökni tervezek, tisztában vagyok azzal hogyha szőkéssel próbálkozom nem garantált az életben maradásom... mondjuk még így se. - ismét barátságos mosollyal szólt hozzá, mondandója végén váltott komoly arcra.* ~ Na halljuk azokat a válaszokat. ~ *Érdeklődő tekintettel figyel Danielre.*

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Pént. Jún. 19, 2015 8:34 pm

~ Nem őrült a lány. Felfogja mikor vesztésre áll.~ *jegyzi meg magában, miközben az megnyílik neki.*
~ Kísérlet? Tehát nem csak Von Strucker dolgozott ezen a téren. Kíváncsi vagyok az oroszok mi mást rejtegetnek.~ *Miközben magában emészti „vendége” történetét, egy ötlete támad: Strucker mindig is odavolt az Ikrek által elért sikerével. Nos ha jól játssza ki a lapokat, neki is lesz egy képességgel rendelkező katonája. Igaz csak egy, de máris több, mint ami a Bárónőnek, a Bankárnak, vagy a többi tanácstagnak van. Miután a nő befejezi mondatát, Whitehall arcáról eltűnik a fenevadi mosoly, helyét a jól ismert atyáskodó mosolya veszi át egy kis kedvességgel fűszerezve.*
- Ennyi tökéletesen elég köszönöm. Noha kis csalódást okozott azzal, hogy válaszolt, nagyon sokat segített. Így természetesen válaszolok pár kérdésére, de nem garantálom, hogy az összesre fogok.- *visszamegy a székéhez és kényelmesen elhelyezkedik benne.*
- Nos? Várom a kérdéseket.

Nalah Longshadow

I am Inhuman
Agent of Shield

Pént. Jún. 19, 2015 9:28 am

*Nagyot sóhajt a férfi első szavain.*
~ Valahogy sejtettem hogy nem veszi be, azt hiszem itt az idő hogy őszinte legyek. Micsoda? Ők és nem  a S.H.I.E.L.D.? De akkor ez mégis milyen szervezet? ~
* Leveti az "álarcát" és mosolyogni kezd a férfira.*
- Tudja azért nagyon mélyen reménykedtem benne hogy beveszi a kis történetem. Bár még nem volt olyan hogy a másik fél akit próbálok meggyőzni az tud rólam bármit is. Ha jól veszem észre csak úgy maradhatok életben ha beszélek, igaz? - közben továbbra is figyelmesen hallgatja a férfit, megvárja még teljesen végigmondja a mondandóját* ~ Ez az ember nem normális, kifogtam volna valami őrült tudóst? A mosolya rémisztő, főleg az operáció szó után. ~
- Hajlandó vagyok őszintén válaszolni de cserébe én is válaszokat akarok. Kissé kiborít ez a bizonytalanság. Nos a nevemet és azt hogy honnan jöttem tudja, mondjuk fogalmam sincs hogy honnan de szerintem nem is számít. Születésemtől kezdve része voltam egy kísérletnek de sokáig nem tudtam hogy mi is ez valójában. Később jöttem rá hogy felruháztak egy képességgel amit hypnokinézisnek neveznek. Ez annyit takar hogy bárkit képes vagyok egy érintéssel elaltatni általam megszabott időre vagy pont az ellenkezője, megakadályozni hogy aludjon. Azt hitték hogy majd fejlődik a képességem de nem így történt. A képességnek sajna vannak gyenge pontjai, nem tudok akármennyi embert kiütni mert eléggé lefáraszt, ezért tudtak elkapni az emberei is. Van még kérdése? - pókerarccal mondta el mondandóját és vár a válaszra.*

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Csüt. Jún. 18, 2015 11:28 pm

*Whitehall remekül szórakozik a lány próbálkozásán.*
~ A vad elkeseredett próbálkozása a szabadság felé. Óh, hogy ez mennyire hiányzott!~
- Nos ne gondolja, hogy a bolondját járathatja velem. Nem tartanék ott ahol tartok, ha nem tudnám észrevenni ha valaki nem az igazat mondja. A szeme például eléggé elkerekedett mikor Szibériát említettem. Arról nem is beszélve, hogyan hagyta abba a szívszorító történetét, arról, hogy „félreértés” történt mikor az adottságáról kérdeztem. Pontosan a megfelelő személyt kaptuk el higgyen nekem. És örüljön, hogy mi és nem a S.H.I.E.L.D. kapta el. Elvesztegetett lehetőség lett volna.- *mondja, továbbra is mosolyogva, noha ez már nem a begyakorolt mosolya, hanem a normális. Felettébb szórakoztatja a lány próbálkozása.*
- Hát még szép hogy szorítanak a szíjjak gyermekem! Azért vannak! És ott is fognak maradni a csuklóján. *nevet fel mikor „vendége” el akarja oldoztatni magát. Ám a nevetés gyorsan elmúlik és újra visszatér atyáskodó mosolyához.*
- Nos kérem feleljen őszintén a kérdésre. Vagy ne. Nekem édes mindegy. Őszintén jobban örülnék, ha nem válaszolna. Akkor bele kéne néznem a testébe, hogy rájöjjek mi az ereje. Egyszer, még nagyon régen a háborúban operáltam egy nőt fájdalomcsillapítók nélkül egy teljes hétig. A fájdalom elég jól ébren tudja tartani a pácienst. Persze egyszer kétszer elájulunk sok fájdalom hatására, és ez elég frusztráló a számomra. Ám most már sokkal ügyesebb vagyok és ébren tudom tartani az alanyt. Tehát kérem ne válaszoljon. Olyan régen operáltam már- *mondja és atyáskodó mosolya helyett egy rémisztőbb mosoly tűnik föl. A gyilkolásra kész fenevad mosolya.*

Nalah Longshadow

I am Inhuman
Agent of Shield

Csüt. Jún. 18, 2015 10:38 pm

*A fejét fájlalja és még kissé kába de azért figyel a körülötte lévő világra.*
~ Dr. Daniel Whitehall? Csodás.... amikor utoljára doktorral találkoztam majdnem az életembe került, vagyis ha úgy vesszük abba került. Van egy sejtésem hogy most is így lesz. ~ *Figyelmesen hallgatja ahogy a Dr. közli vele a róla szóló információkat, amikor elhangzik a "Szibéria" szó elkerekednek a szemei. * ~ Hát ez meg honnan tud róla? Egyáltalán az az akta honnan került elő? Ideje felvenni egy szerepet, előadom az "ártatlan tévedésből elkapott lányka szerepet".*
- Ez biztos valami félreértés! Én nem tettem semmi rosszat, biztosan összekever valakivel. - felelt a férfinek rémült hangon.* ~ Remélem beveszi ~ * Még a szája is tátva maradt amikor rákérdezett hogy van-e valami különleges képessége, annyira lesokkolta hogy begyakorlott kamuszövegek se jöttek ki a száján csak hebegett habogott.* ~ Nem tudom mit mondjak, el kéne altatnom de mondjuk most sokra nem megyek vele, a szíjak miatt nincs esélyem. Viszont ha rátudnám venni hogy vegye le a szíjakat akkor lenne esélyem. Muszáj lesz őszintének lennem ha a mesét nem veszi be, bár nem tudom mit tesz ha megtudja mi a képességem. Meg egyáltalán mit akar vele?! ~ * Pókerarccal figyeli hogy mit reagál a meséjére de még közbeszól mielőtt elkezdhetné*
- Kérem engedjen el! Borzasztóan szorítanak ezek a szíjak. - némi műnyögdécseléssel fűszerezte a mondandóját.

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Csüt. Jún. 18, 2015 9:33 pm

*Mikor a nő eszméletére ébred, és elkezd kérdezősködni, Whitehall elmosolyodik. A tipikus atyáskodó mosolya, ami azt sugallja, hogy mindent tud, mindig jól jött ha „vendége” volt. Kívül talán, higgadtnak nézz ki, de belül majd kiugrik a bőréből. Végre újra vallat! A fogoly kétségbeesettsége, a félelem, ami a szemében van, szinte mámorító. Nehezen, de megőrzi hidegvérét, és kinyitja a dossziét amit a hölggyel együtt hoztak be.*
- Nos az én nevem Dr. Daniel Whitehall, és maga, nagy örömömre az irodámban van. Legyen ennyi elég. Tudja, ha az ember le van szíjazva egy székbe, akkor valószínűleg nem neki kéne kérdéseket feltenni.- *mondja mosolyogva, és a dossziéra pillant.*
- Nalah Longshadow. Meg kell mondjam le a kalappal. Általában minden infót megtudok a „vendégeim”-ről, ám a maga aktája nagyon kicsi. Születési idő ismeretlen, családi háttér ismeretlen, viszont a hely megvan. Szibéria ugye? Biztos hideg lehetett. Egy kutató tábor hmm? Érdekes. Csendesebben is megszökhetett volna, az aktája nagy része erről szól.- *leteszi az iratokat, és feláll az asztalától.*
- De hagyjuk a múltat. Nézzük a jelent. Nem valami szép dolog ellopni mások dolgait, még rosszabb szegény ügynökeimet egy érintéssel elkábítani. De ez az ami a legjobban érdekel engem. Hogyan csinálta? Csak nem önnek is van egy különleges adottsága?- *kérdezi, miközben a nő székéhez sétál, hogy közelebbről szemügyre vegye őt. Mosolya szélesebbre húzódik, miközben a válaszra vár.*

Nalah Longshadow

I am Inhuman
Agent of Shield

Csüt. Jún. 18, 2015 6:43 pm

*Épp hazafelé indul az aznapi zsákmánnyal közben azért figyel hátha megpillant valamit amit talán érdemes még elcsenni és észre is vesz egy drága öltönyös férfit egy nem akármilyen órával, arany óra gyémántberakással.*
~ Na ezzel fogom zárni a napot, kell az az óra. ~
*Nalah el is indult a férfi felé, gondolta hogy alkalmazza a jól bevált véletlen nekimegyünk és elmondjuk többször hogy jaj de sajnáljuk módszert. A férfinek neki is megy majd barátságos mosollyal "üdvözli" és elkezdené mondani a szöveget, közben az órát már le is lopta a férfi kezéről és mielőtt bele kezdene a bocsánatkérésbe a férfi szólal meg.*
- Kérem az órámat de tüstént! - emelt dühös hangon kiált a nőre.*
*Nalah kissé bepánikol mert még nem volt erre példa hogy közvetlen a lopás pillanatában lebukik ezért nem volt mit tenni megérintette a férfi fejét aki összeesett és mély álomba merült, még a földön se koppant a feje mire a lány már az utca vége felé rohan közben időnként hátrapillant és meglát két öltönyös alakot.*
~ Hát ezek meg kik lehetnek? Talán megtalált a S.H.I.E.L.D.? Vagy C.I.A.? Esetleg F.B.I.? Bárkik is nem kaphatnak el! ~
*Az utca végére érve egy fekete autó áll elő amiből újabb öltönyös férfiak lépnek elő, szinte reflexből sarkon fordul és visszafelé fut de a mögötte lévőkkel se akar találkozni ezért a sikátorba fut, egy kuka mögött bújt meg közben pedig liheg.*
~ Épp hogy csak egy percet pihenhetek, megtalálnak ha maradok. Sajnos a zsákmánynak is maradnia kell, legalábbis egy részének. ~ *A táskát a kukába dobja reménykedve hogy később visszajöhet érte, az órát viszont magánál tartja és tovább fut a sikátor felé de amint kifordulna az egyik öltönyösben bukik fel. A férfire pillant majd őt is megérinti mint korábbi áldozatát, akárcsak az előző ő is mély álomba merül de az összeeső test mögött egy újabb fazon jelenik meg. Nalah felpattan és a másik irányba fut de szinte azonnal megtorpan.*
~ Körbevettek, nincs kiút. ~
*Nagyot sóhajt majd pedig felemeli a kezeit közben hallja hogy mögötte közelebb léptek hozzá, épp fordítja a fejét amikor egy belenyilall a fájdalom és eszméletét veszti. Mikor magához tér már egy székben találja magát leszíjazva és egy fura alakra lesz figyelmes. Szinte reflexből felállna de képtelen a szíjak miatt, hiába rángatja nem szabadul.*
~ Ez így úgyse fog menni, ideje megtudni kik ezek és mit akarnak tőlem. ~
*Dühös tekintettel néz az előtte álló férfire.*
- Ki maga? Hol vagyok? Mit akar? - szólalt meg kissé kétségbeesett hangon.*

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Szer. Jún. 17, 2015 11:50 pm
Tárgy - Whitehall & Nalah Kisérletek

*A szobában lassan telik az idő. Whitehall a jelentéseket nézi, de azok nem mondanak új dolgokat. A S.H.I.E.L.D. ragyog, ahogy mindig. Katasztrófákat akadályoznak meg, emberfeletti erővel rendelkező egyéneket állítanak meg, a tipikus S.H.I.E.L.D.-es dolgok. Különleges embereket akiket ők kapnak el, azért mert nem engedheti meg hogy ilyen egyéneket szerezzen be, legalább is feltűnés nélkül.*
~Bárcsak rátudnám tenni a kezem egy olyan különleges emberre. Viszket a kezem egy jó kis boncoláshoz. A legutóbbi kísérletem azzal a nővel volt még a háborúban. Az örök fiatalságot kaptam tőle. Óh, ha lenne egy új alanyom!~ *mereng magában, egy új tesztalanyra vágyva. Ha már az Obelixről nem érkezett hír, legalább valami érdekes történhetne. Belenéz az irodájában lévő tükörbe. A szokásos szürke öltönye van rajta fehér inggel, szürke nyakkendővel, szürke szövetnadrággal, és szürke lakkcipővel. Ruhájához illik szürke arca ami nem természetes ezért, gyorsan tölt magának egy pohár whiskey-t. Sajnos nem tudja meginni, mert az egyik őre rohan be az ajtón.*
- Elnézést a zavarásért uram ,de van valamink ami felkelthetné az érdeklődését. Behozhatjuk? - kérdezi a tisztelet egy hangyányi jelét mutatva.*
- Hozzák! Bár nagyon remélem az ön érdekében, hogy megleszek elégedve azzal amit látok, mert ha nem megfelelő a zavarásom indoka, akkor nem sokáig lesz köztünk James.- *mondja szúrós szemmel nézve a falfehér őrt, aki most ébred rá, hogy ne ma megfelelően viselkedett főnökével szemben.*
- El..elnézést uram, de higgye el, hogy meg lesz elégedve.- *mondja dadogva, majd egy társa segítségével behozza Whitehall új vendégét, és leszíjazzák az asztala előtti székbe.*
~ Nocsak! Érdekes lesz ez a nap is.~

Agent of Shield

Whitehall & Nalah Kisérletek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nevadai kísérleti telep
» Djuka Kodomo