Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Rosie & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Rosie Westbrook

I am Shield Agent Scientist
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
Hírnevem : 1

Pént. Júl. 10, 2015 11:54 am
Téma - Re: Rosie & Raven

Lassan egy éve már, hogy a S.H.I.E.L.D. szeme lekerült rólam. Az életem újra a régi, ismét a bárban dolgozom, ahol azelőtt, ismét én vagyok a kéjenc vénemberek és izomagyúak céltáblája. Hogy idegesít e? Nem… megmondom miért. Amíg azok az öltönyös fickók parancsolgattak nekem, a szőr is felállt a hátamon. Nem vagyok szuperhős, sem világmegmentő, poszt apokaliptikus amazon. Nyelvész vagyok, aki valamilyen furcsa módon rajong a holt nyelvekért. Megélni nem igazán lehet belőle, nagyjából kitörölhetem vele a hátsómat. Talán ezért is figyelt fel rám a S.H.I.E.L.D. Amikor James Carlson 24 hónappal ezelőtt bejött a bár ütött kopott ajtaján, legszívesebben kilöktem volna rajta. Ehhez képest én voltam az, aki megfejtette annak a kelta ládikának a titkát. Azt ugyan nagy vonalakban felvázolták, hogy atombomba gyártásához elegendő urán van a ládikóban, mégsem értettem igazán, mit is akarnak tőlem. Hetekkel később megfejtettem, valóban gall írás volt, ahogy azt Fury is megmondta, de onnantól kezdve ki voltam zárva a kutatásból. Mélyen érintett, hogy megfosztottak a tudástól, amire vágytam. Részese akartam lenni a világ megmentésének a tudtom nélkül. Legalábbis mélyen, legbelül sikoltozva tiltakoztam ellene, de az eszem igenis akarta az áhított dicsőséget. Mire észbe kaptam, már újra a bárban güriztem, kisvárosi lányként, amilyen valójában vagyok.
A raktárban meglehetősen hűvös, szinte látszik a leheletem. Ide oda pakolgatom az üres üvegeket és azon tűnődöm, lehet e ennél szarabb az életem. Nem ez álmaim munkája, sőt, álmaim munkája egy laboratóriumban eltöltött nyolc óra lenne, telis tele régi kütyükkel és könyvekkel, amik arra várnak, hogy megfejtsék őket. Ehelyett itt robotolok, sajog a térdem és a derekam… Az önsajnálatból Rider szavai rángatnak ki.
-Rosie gyere, egy nő keres. – Megforgatom a szemeimet, szinte sejtem, hogy azért jött, számon kérje férje előző napi jócselekedetét. Megszámolni sem tudom hányszor találkoztam már feleségekkel és barátnőkkel, akik azt hiszik, párjuk velem mulatja az időt, még távol van otthonról. Így gyakorlatilag felkészült vagyok mindenre, betanult szövegem van és semmi sem tántoríthat el.
Megpillantom a lányt a pultnál, jeges kávét szürcsöl és valamiért nem tűnik sem feleségnek, sem hisztérikus barátnőnek.
-Itt vagyok. Miben segíthetek? – Lopva végignézek rajta, a gerincem mentén feláll a szőr. Van valami különös ebben a lányban, amitől teszek egy óvatos lépést hátra.

Vissza az elejére Go down

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Kedd. Júl. 07, 2015 4:04 pm
Téma - Rosie & Raven

.

Rosie.
Dear,  

Szószám: || Zene: [url=link]címe[/url] || Credit:  

Ice Queen and Pretty, clever woman

Unom már kicsit, hogy folyamatosan engem küldenek miden hova. Múltkor a dögös inhuman csávóka, most pedig egy okos, dögös szöszke.
Azon is gondolkodtam, hogy Coulson talán nem bízik bennem? De ez lehetetlenség.
Nathaniel már megint balhézott velem benn. Ő az az ember, akit már a hátam közepére se kívánok.
De mennie kell a munkának, folyamatosan csak a munka. Nem mondanám, hogy én választottam ezt az életet, de mi van akkor, ha talán más lennék? Másképpen elképzelni se tudom magamat.
Élném az álmom, de nekem valahogy olyanom nincs. Szeretek embereket összeverni, pórba alázni egy hatalmas férfit mondjuk.  Szeretem, hogy erős vagyok, szeretem, hogy néha legyőzhetetlennek hiszem magam, vagy az vagyok. Hiába a mostanában felelt Inhuman faj, ha a pisztolyom gyorsabb, mint ők.
Belenéztem a levélbe, amit Coulson küldött nekem, hogy még is mi áll benne, hogy hol is keressem Rosie-t . Kiszálltam a kocsimból, és egyenesen a bárba tartottam, ahol motorosok pakoltak elöl. Szokásosan be beszólogattak, komolyan mondom, ilyenkor olyan nehezen állom meg, hogy ne lőjem le őket. De hát csak férfiak, és ha tudnák, hogy ki vagyok, rám nézni se akarnának.
Beléptem körbe pislogtam, és elindultam a bárpult irányába, hogy megtaláljam a lányt.
- Jeges teát kérek.- Mondtam a vöröske, majd utána szóltam.
-Rosie Westbrook-ot keresem. – Mondtam, majd megfogtam a jeges italt, ami nagyon jól esett ebben a melegben. A lány hátra kiabált és vártam, hogy felbukkanjon a tudósak.

Makes me that much stronger. So thanks for making me a fighter

Vissza az elejére Go down

Rosie & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Varjak kódexe
» Raven előtörténete
» Raven Sutter feljegyzései