Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Mateo & Charlie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charlie Kenward

I am Inhuman
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : -
Hírnevem : 4
Play by : Channing Tatum
Csoportom : Inhuman (Zsoldos)
:

Szomb. Júl. 11, 2015 12:00 am
Téma - Mateo & Charlie

Mateo & Charlie

..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy masszív kocsmázás utáni masszív másnap vagyunk, amikor hajnali tizenkettő órakor valaki rátapos a csengőre. Egymás után háromszor, of course. Lüktető fejemet markolom, majd a párna alá gyömöszölöm, amit még maradónak érzek belőle, de törekvésem hiábavaló, mert a csengő újra és újra belekezd abba a nótába, hogy „oh my darling clementine”.
- Jól van jövök már, az Isten b.ssza meg! - Förmedek a világra, bár sejtem, hogy ezt rajtam kívül senki se hallotta. Lerugdosom magamról a takarót, miközben a csengetés mellé egy kis dörömbölést is kapok ajándékba. A következő lépésnél majdnem átesek a farmernadrágomon, de helyette inkább fél lábon ugrálva megpróbálom mihamarabb magamra rángatni, hogy mégse egy szál Ádám-kosztümben nyissak ajtót annak az idiótának, aki képes ilyen korán felkelteni a szabadnapomon.
- Jövök már! - Kiabálok hangosabban, mikor már a nappaliba értem. Közben a cipzár felhúzásának egyszerű műveletét próbálom véghez vinni több-kevesebb sikerrel. Út közben még félre rúgom az este levetett csukámat, amit csak úgy elhagytam a folyosó közepén. Ami azt illeti, elég hányadék kinézete van jelenleg a lakásomnak. Pontosan úgy néz ki, mintha előző este pár kan együtt iszogatott volna, hogy aztán végén csak a házigazda ne pályázzon haza tiszta lakásba. Sörös dobozok az asztalon, üvegek a földön.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Mi a halál van? - Tépem fel az ajtót, arra számítva, hogy valamelyik idióta vicces kedvű munkatársam jött reggel vissza, csak azért, hogy megtréfáljon. Persze fogalmam sincs arról, hogy már mennyire délre jár az idő. A fejemben még csak az a hajnal van, mikor a legédesebb álmomból felébresztettek. Már, ha álmodtam volna valamit.
- HE? Mateo? Te? … - Ez meg mi a francot keres a lakásom ajtajában? Egy kis hatásszünet áll be az agyamban, míg végre kinyögöm a kérdést gyakorlatban is:
- Mit keresel itt? - Más biztos sokkal barátságosabb lenne az egykori felettesével, aki még mindig a felettese lenne, ha végre visszahelyeznének a szolgálata alá, de ez a bürokrácia az istenért se akar visszaengedni terepre. Szerintük nincs ki a négy kerekem, mióta az arcomba robbant egy fél laboratórium, megtoldva a tényeket azzal a ténnyel, hogy akkor éppen gyerekkoromból hozott legjobb barátom darabkáit is szétszórta a robbanás. A hivatalos jelentés szerint csak én éltem túl az egész eseményt. Csodával határos módon, mivel nem voltam még olyan mélyen az épületben. Végül mégsem hagyom válaszolni, hanem intek:
- Gyere be! Itt a falnak is füle van. - Lépek el az útból, hogy megcsodálhassa az elé táruló látványt, vagyis a rendetlenséget. Esküszöm, nem egyedül csináltam! De nem mentegetőzöm, hiszen nincsen semmi okom erre. Általában rendezett életemet néha igazán megrázhatja egy kis rendetlenség. Katona volnék, belém verték, hogy rend a lelke mindennek.
- Mi a helyzet Apraja-falván? - Érdeklődöm, miközben a másik cipőmet is oldalra rúgom, hogy már senki se eshessen át rajta.
- Tedd le magad valahová – Intek körbe. A lehetőségek tárt karokkal várják, csak néhány sörös dobozt kell arrébb pakolnia, hogy helye legyen. - Kérsz kávét? - tűnök el a pult mögött amerikai konyhás lakásomban, hogy elővegyek egy tiszta filtert az amerikai kávémhoz.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Mateo & Charlie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Charlie B. Monroe