Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Raven Evia Petrovna - pocer Face agent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Szomb. Május 30, 2015 12:09 am
Tárgy - Raven Evia Petrovna - pocer Face agent

Raven Evia Petrovna
Az ember kívül hordja a felsőbbségét, az állat belül.

Ki vagyok?

Teljes neved : Ворон Эвия Петровна

Beceneved: IDE

Szintem: 6

Csoportom & Rangom : 6-os szintű ügynök

Születés ideje, helye: 1986. November halálán

családdal a kapcsolat:Szüleim "örökbe" adta 12 évesen a KGB szervezetnek, ahol kiöltek belőlem mindent..

5 db jellemző rád:

↘ Akaratok:
Nincs senki és semmi, ami megállíthat engem a célom elérésében. Van, hogy felrúgom a szabályokat és magam járok az ügy végére.

↘ Hideg
Nem vagyok az a barátkozós típus, soha sem leszek. Az emberi kapcsolatok számomra csak távolság, mivel a családom elhagyott valószínűleg ezért vagyok ilyen rideg mindenkivel. Félek attól, ha valaki közelembe kerül, akkor elvesztem.

↘ Szűkszavú
Valamikor igen csak csöndbe tudok maradni, nagyon ritka, hogy csevegést kezdeményezek.

↘ Beszólós
Ami a szívemen az a számon, képes vagyok megmondani elég keményen a véleményem.

↘ Szeretettre éhes
Mivel nem kaptam meg ezt gyermek koromban, titkon vágyom arra, hogy valaki szeressen, de ezt hangosan soha nem mondanám ki, félek tőle, hogy kihasználnák ellenem.

Titkos aktám

Иногда мир, как это .И так текст не должно означать, независимо никому, что я пишу здесь.

-  -  -  -  -   -  -  -  -  -   -  -  -  -  -  

Életem silány története...
-  -  -  -  -   -  -  -  -  -   -  -  -  -  -   -  -  -  -  -   -  -  -  -  -   -  -  -  -  -  

Szüleim nem voltak a leg rendesebbek, ugyan is örökbe adta engem. Mikor 12 éves voltam rá jöttek, hogy nekik egy gyerek nagy türelmet és sok minden olyannal jár, amit ők nem képesek vállalni.
Vidám gyermek voltam, mindenki nagyon szeretett engem, nagyon jól teremtettem kapcsolatokat a társaimmal. Iskolában 5-ös voltam mindenből, de legjobban tornázni szerettem. Testnevelés a véremben volt, szeretem kötelet mászni, amiz más gyerek nem igazán szeretett. Szerettem kislabdát hajítani, és minden egyéb dolgot is. Aztán később minden megváltozott, amikor a szüleim lemondtak rólam.
Ekkor csatlakoztam egy iskolához, aki a gyámom is lett. Az igazgató örülten fogadott gyermekek örökbe.
Mint később kiderült, hogy nem egy álom helyre vezetett silány életem útja.
KGB volt az az Komitet Gosudarstvennoy Bezopasnosti.
Kiképzésem nagyon nehéz volt, folyamatos procedúrák, folyamatos harc és embert is tudnom kellett ölni rezzenéstelen arccal. Nathasa Romanoff felettem volt nem sokkal. KGB szerint a legjobb ügynököt belőle faragták. Valahogy ő soha nem vesztette el emberségét, és nyers humorát.
Nem voltunk jóba, nem mondhatnám, de közvetlen közel láttam, ahogyan a legtökéletesebben kínzott meg egy embert, majd végezte ki. Igazgató olyan büszke volt, hogy 30 év alatt talán akkor mosolyodott el először.
Életem nehéz pontja volt ez, a képzésem végén, mikor eljutottam oda, hogy harcba is terepre is küldtek engem, megcsonkítottak, ahogy minden végzett diákot is. Sterilizáltak engem, vagy is soha nem lehet gyermekem, hogy csak a munka legyen a középpontban.
Jellemem itt teljesen váratlan forduló ponthoz érkezett.

Befordultam magamba, kegyetlen gyilkos lettem. Először bérgyilkos voltam, aki csendben végezte a dolgát. Aztán pedig még mindig a KGB remek embere. Nathasa megmenekült ő csatlakozott a Shieldhez és ő tette sarkalt engem arra, hogy ez nem helyes. Nem helyesen cselekszem és lépnem kell.
Így ott hagytam Oroszországot és csatlakoztam a Shieldhez. Először hadi fogoly voltam, mert nem bíztak bennem, nem hitték el, hogy képes vagyok át állni. Kiképzéseken vettem rész, hogy elsajátítsam a Shield technikáját, de soha nem tudtam megtanulni mást. Coulson meglátta benne, amit más nem. Culson volt az, aki képes volt bennem bízni és felvett a csapatába.

Jellemem:
Velem nem fogsz viccelődni. Nem vagyok egy társasai ember, olyan vagyok akár csak Melinda May. Komoly vagyok, akinek a munka a legfőbb. Van, mikor felrúgom a szabályokat, és nem várok erősítésre, magam szeretem intézni a dolgaimat.
Hátam mögött mindenki azt mondja, hogy jegyes a szívem vagy azt, hogy sarat pumpál a vérem.
Akkor fogsz igazán megérteni, ha megismersz, de arra kevés esély van.

Sofi - 18 - 6+

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Raven Evia Petrovna - pocer Face agent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Varjak kódexe
» Raven előtörténete
» Raven Sutter feljegyzései
» Deborah Wales, special agent of the FBI