Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Dr. Bruce Banner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Szomb. Máj. 30, 2015 10:16 pm
Téma - Re: Dr. Bruce Banner

Elfogadva, gratulálunk..

Az első elfogadott vérbeli bosszúállunk!
Nagyon tetszett a leírásod, kiválóan mutatja be Bruce és maga Hulk különös kapcsolatát, egy testben a mögötte meghúzódó érzelmeket és belső vívódást. Az apró szerelmi utalás Natasha felé külön tetszett. Kiváló munka légy üdvözölve nálunk én nem is tartanák fel regulázd meg a játékteret és a rossz fiúkat miután lefoglaltad az avatarod. Aztán mindent bele!

Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

I am Hero
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
: The green monster who plays he's a man...

Szintem : I'm not an agent
Hírnevem : 0
Play by : Mark Ruffalo
Csoportom : Hősök
:

Szomb. Máj. 30, 2015 9:44 pm
Téma - Dr. Bruce Banner

Robert Bruce Banner
Olyan vagyok, mint egy csupasz ideg. Kész rémálom.

Ki vagyok?

Teljes neved : Robert Bruce Banner

Beceneved: Bruce, Dr. Banner, Hulk

Szintem: Avenger

Csoportom & Rangom : Hősök (Bosszúállók)

Születés ideje, helye: 1970. 12. 18.; Dayton, Ohio

Családdal a kapcsolat: Szüleimet elvesztettem még gyermekkoromban, és testvérekkel sem rendelkezek. Egyedülálló vagyok, a szó legmélyebb értelmében.

5 db jellemző rád: 1) Bruce-ként jóval békésebb vagyok, mint a zöld lény, akit mindenki ismer 2) Eléggé zárkózott személy vagyok 3)Hajlamos vagyok az önostorozásra 4) Legnagyobb félelmem, hogy valamelyik csapattársamnak ártok egy átváltozás során 5) Titkon nagyon kedvelem Natashát, de kétlem, hogy ebből bármit észrevett volna

Képességem:
Mikora szervezetem valamilyen hatásra (legyen az harag, félelem vagy szorongás/feszültség) kap egy adrenalinlöketet, a testem mutáción megy át, és egy átlagembernél jóval termetesebb, zöld színű monstrummá változok, akit jószerével lehetetlen kontrollálni. Ilyenkor nem is vagyok önmagam, az emberfeletti erővel és állóképességgel rendelkező Hulk cselekszik. Néha van egy minimális befolyásom arra, mit csináljon, de sosem irányítom őt teljes egészében. Ebben a formában rendkívül gyorsan regenerálódik, a fájdalmat elképzelhetetlen jól viseli, és ereje is bőven eléri a természetfeletti szintet. Jószerével megállíthatatlan, még egy asgardi isten számára is, hiszen Hulk addig tombol, míg dühét kiadva el nem fárad. (Ami általában elég sokára következik be, ha nincs, aki megizzasztja.)

Titkos aktám

Először a S.H.I.E.L.D ügynökséggel kerültem kapcsolatba, miután Loki ellopta a kozmikus kockát. Bruce Bannerként igyekeztem segítségükre lenni a tárgy megtalálásában, ám így akaratlanul is a Bosszúállók szupercsapat része lettem. Egy a Föld hősies harcosai közül. Leszámítva, hogy én nem vagyok harcos. Tudós vagyok, míg a másik felem... maga a fékezhetetlen harag, s a vele járó nyers erő.
Osztottam Tony véleményét, mely szerint a hírszerző iroda titkolózott előttünk a küldetéssel kapcsolatban, mellyel nem értettem egyet, de csak el akartam látni a magam munkáját, így nem szóltam bele. Végül magam döntöttem, hogy a csapat részeként segítek másoknak, hogy jó leszek. Hulk azóta is a Bosszúállók tagja... míg én? Én Tony oldalán segítek be olykor a S.H.I.E.L.D.-nek egy-egy fejlesztéssel vagy új technológiával, vagy épp egy tudományos kérdés megválaszolásával.

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Az egyik pillanatban még a Kapitányhoz beszélek... a másikban már a tudós, aki voltam, a tudatom mélyére kúszik, a háttérbe szorul az ember, hogy helyét átadja valami nagyobbnak, s erősebben. Így mire megfordulok, a világ elé már nem én tárulok. A zöld behemót dühe elönt engem, érzem, hogy szívem hevesen ver, de már nem tehetek ellene semmit. Elengedtem a Másik énemet, s az hatalmas öklét könnyedén emelve súlyos csapást mér a közeledő idegen szörnyeteg pofájára... a súly eltol minket, azonban Hulk állja a sarat, így a lény lassan átfordul. Még behemót énem is hátranéz egy pillanatra... de Natashát megvédi a Kapitány pajzsa. Ezután pedig már csak egy számít: a dühöm kiadása. Az álom azonban másképp végződik, mint ahogyan a valóság lezajlott előttem akkor, New York kellős közepén... a chitauri sereg a város felett repkednek. Én pedig ahogy szétnézek, látom a többieket. Steve nem mozdul, Thor harcol az utolsó lélegzetvételével, majd észreveszem Barton ügynököt, amint utolsó megmaradt nyilát lövi ki az ellenség felé. Természetesen célba talál. Ezután azonban több lézernyaláb éri el testét egyszerre, és élettelenül rogy össze. Nem messze tőlem Natasha fájdalomtól nyöszörögve terül el a romok között. Megjelenik előttem Loki önelégült vigyora, s immáron emberi formámat is elönti egy végtelen harag. Meg is látom az istenkét, amint a Stark Torony felé repül. Elrugaszkodom a földtől, és egy erőteljes ugrással emelkedek a levegőbe, a Torony felé tartva. épp lesújtanék egy ökölcsapással az istenre, de kép itt félbeszakad...
... én pedig verejtéktől átázott, szürke felsőmben riadok fel. Az invázióról visszamaradt emlékek módosult álomképei éjről éjre visszatér, mintha egy láthatatlan zsinórral húzná vissza őket valaki elmém legmélyebb zugából minden egyes alkalommal, amikor csak álomra akarom hajtani a fejemet. Régebben is sokszor voltak alvási problémáim. Jóllehet tinédzserkoromban még nem egészen voltak... nos, dühkezelési gondjaim. De már akkor is úgy éreztem, hogy valami fura csodabogár vagyok, aki egyszerűen csak nem illik bele ebbe a világba. Most pedig... egy idősebb csodabogár, egy tudós, kinek legnagyobb kutatási eredménye az, hogy létrehozott egy szörnyet, méghozzá önmagából. A bestia most benne él, s várja, hogy egy adrenalinlöket a felszínre hozza. Várja, hogy kiengedhesse a gőzt, a fékezhetetlen haragot, mely folyamatos jelleggel benne tombol. Tony szerint ez a másik pasas, Hulk megmentett engem. Hogy mitől? Egy jelentős adag gammasugárzás okozta kínkeserves haláltól. Az egyik kutatómunkám ugyanis nem úgy sült el, ahogyan kellett volna. Áttörést akartam, jobbá tenni a világot, de figyelmetlen lettem. A sugárzás a testemet érte, én pedig hosszú ideig éltem abban a hitben, hogy ez volt a katalizátor, mely beindította bennem a "Végső Folyamatot". Melyben Hulk megszületett. Igazából, nem vagyok benne biztos, hogy az ő esetében beszélhetek-e megszületésről. Lényegében, mintha egy idegen részem volna. Az akkori szerelmem apja, Ross tábornok persze sosem hitt abban, hogy egy szörny lehet a társadalmunk tagja, így hosszú hajtóvadászatot indított ellenem. Megpróbált megölni, miután megküzdöttem saját apámmal, majd, hiába bujdostam, újra üldözni kezdett, miután megtudta, hogy életben vagyok. Rám uszította az egyik katonáját, akit valami szérummal erősített fel, de végül Blonsky többet akart, ez pedig saját emberségébe került. Olyanná változott, mint én, én pedig ekkor fedeztem fel először a szörnyben rejlő lehetőséget. Addig el akartam őt nyomni, de Hulk segítségével harcba tudtam szállni Förtelemmel, és legyőzni, hogy a S.H.I.E.L.D. elzárhassa. Újra bujdosni kezdtem, de persze, ez sem tartott soká. Ekkor találkoztam először Natasha Romanoff ügynökkel a Tesseract ellopása kapcsán. Tudósként segítettem az ügynökségnek a nyomára bukkanni, de a munka során szépen lassan egy nagyobb csapat részesévé, tagjává váltam. Egy lettem a Bosszúállók sorában... én, és Hulk. Együtt harcoltunk Loki ellen, és együtt vertük vissza a városra irányuló ostromot.
Most pedig már nincs veszély. A csata véget ért. Béke van, a Torony is csendes. Csodálom, hogy Tony befogadott, pedig tudja, milyen veszélyt jelentek. Mint tudós, igyekszem a segítségére lenni, besegítek nála, és dolgozom a laborjában. Most mégis zihálva ülök az ágyban. A szívverésem már csillapodik. Szerencsére, sikerült megtanulnom kezelni a feszültséget. Megtanultam bánni a Másikkal. De mindig dühös vagyok, s ezen... azt hiszem már semmi és senki nem tud változtatni.

Homie - 19 - 5 éve

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Dr. Bruce Banner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dr. Bruce Banner