Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Thor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Vas. Május 31, 2015 11:40 pm
Tárgy - Re: Thor

Elfogadva, gratulálunk..

Üdv néked Thor Odin fia!

Nagyon tetszett a karakterlapod és láttam a chaten, hogy sokat bajlódtál vele, de megérte és rendkívül ügyes vagy.
Mint user nagyra értékeltem a leveledet is és chaten is amiket műveltek bizonyítja, hogy remek kezekbe kerül a szőke ciklon!
Írásod; formált, szépen fogalmazott, igényes munka.

Futás foglalni s indulás játszani! Alig várom Jannel a játékotokat :3

Makes me that much stronger. So thanks for making me a fighter

♣️
Vissza az elejére Go down

Thor.....

I am Inactive
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
..he in his madness prays for storms and dreams;

Hírnevem : 0
Play by : Chris Hemsworth
Csoportom : heroes
:

that storms will bring him peace..

Szomb. Május 30, 2015 9:58 pm
Tárgy - Thor

Odin fia, Thor
Brother, however I have wronged you, whatever I have done that has led you to do this; I am truly sorry...

Ki vagyok?

Teljes neved: Thor

Beceneved: Thor?

Szinted: Nos, elég magasan vagyok..

Csoportod & Rangod: heroes, asgard-i isten

Születés helye, ideje: több, mint kétezer évvel ezelőtt Asgardon

Kapcsolat a családdal: Apám - Odin - nagy elvárásokkal viseltet irányomban Asgard következő királyaként. Kapcsolatunk emiatt és az ebből fakadó nézeteltéréseink miatt viharos, de mélységesen tisztelem, mégha néha cselekedeteim, szavaim mást is tükröznek. Anyámmal - Frigga - van a legharmonikusabb viszonyom. Kedvessége sosem marad viszonzatlan. S fivérem, a csínytevő Loki.. Nem igazi harcos, az érdeklődésünk megoszt bennünket, de együtt nőttünk fel; az árulása ellenére sem halványultak el az emlékeim. Csalódottság keseríti meg a szájízem.

5 db jellemző rád: önfeláldozó, becsületes, büszke, vakmerő, kicsit talán fennhéjázó

Képesség: A bőröm acélos erősségű. Nem hatolhat át rajta egyszerű penge, nem marhat bele az idő vasfoga sem. Tapasztalt és képzett harcosként megvan minden adottságom, ami egy csata megnyeréséhez elengedhetetlen. Az erőm lehagyja az istenekét a Mjölnir birtokosaként, ami aláveti magát az akaratomnak. Kiérdemeltem a használatát, így képes vagyok befolyásolni az időjárást, irányítani a villámok erejét. Bárhonnan magamhoz tudom hívni és bármin áttör, hogy célt érjen; kivétel ez alól a Kapitány pajzsa, amiről megmagyarázhatatlan oknál fogva visszapattan. A segítségével képes vagyok repülni.

Titkos aktám

A közös ellenség és cél miatt szövetkeztem a SHIELD nevezetű szervezettel, nem egészen önszántamból, a szükség hozta így. Loki a testvérem, kötelességemnek éreztem egyedül gondoskodni róla, de nagyobb bajt csinált, mint amit egyedül el tudtam volna intézni.
Vannak köztük derék harcosok, sokkal finomabban harcolnak, mint mi, asgardiak és olykor kételkedem a módszereikben, de bízom bennük és segítek nekik, amíg a népemet nem fenyegeti veszély. Ennyivel tartozom nekik.. mellesleg egészen megkedveltem őket. Érdekes népség. 

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

- Nem akarok vitatkozni.
- Én sem veled, de üldözőbe veszem Malekithot.
- Nálunk van az Aether. Malekith érte fog jönni.
- Igen és el fog pusztítani minket.
- Túlbecsülöd ezeknek a lényeknek az erejét fiam.
- Nem apám, csak aggódom a népünkért. Elviszem Jane-t a sötét világba, elcsalom az ellenséget Asgard-ból. Amikor Malekith eljön az Aether-ért, abban a pillanatban sebezhetővé válik és akkor megsemmisítem mindkettőt.
- De ha elbuksz. Megkockáztatod, hogy a fegyver az ellenség kezébe kerül.
- Nagyobb a kockázat, ha nem teszünk semmit. Elképzelhető, hogy a hajóival már felénk tart, nem tudhatjuk.
- Amennyiben ideér, az embereivel tízezer asgard-ival találják szemben magukat.
- ..és hány emberünknek kell még meghalnia?
- Annyinak amennyinek halnia kell! Harcolni kell. Az utolsó asgard-i leheletig. Az utolsó csepp asgard-i vérig.
- ..akkor miben különbözöl Malekith-től?
- Abban fiam, hogy én győzni fogok.
Elkeserítettek az apámtól hallott szavak. Ő volt az, aki óvvá intett a háborútól, amikor a Jötünheim-be akartam menni, hogy elkerülje a felesleges vérontást. Ő volt az, aki gyerekkorunkban megtanította nekünk; ..a bölcs király sosem akar háborút, de mindig készen áll rá. Hol van az a férfi, aki hajdanán ezt mondta? Mi történt, amitől most megváltozott? Zsigerekig hatol a rossz előérzetem a tervével kapcsolatban és ezt nem tudom figyelmen kívül hagyni, hiába tudom, hogy a fejemben körvonalazódó terv egyenlő a felségárulással. Mi több, nevetségesen vérzik több pontosan is, de nem érzem, hogy hagyna más választást. Világosan kifejezte az álláspontját, mint egy határozatot.
Van egy járható út, amiben nem áztatja asgard-i vér a földet, vállalom mind a következményt, mind a kockázatot, ami vele jár. A pajzs már leomlott, nem védi semmi a palotát. Mind itt halnánk egy akkora sereggel szemben, de hiszem, ez megkerülhető. Nehéz sóhajt préselek ki magamból, ahogy a megoldáshoz egy újabb név ugrik be. Loki. Ideje meglátogatnom..

Tisztán emlékszem, amikor hiúnak, kapzsinak, kegyetlen nevezett atyám. Vágytam a harcra, forrt a vérem, ha csak rágondoltam és a dicsőség mámoros ízét egyből a számban éreztem. Ostobán törtem rá a jégóriásokra, meggondolatlanul. Elvakított a győzelem, meg sem fordult a fejemben, hogy Sif-nek vagy bárki másnak baja eshet, főleg nem, hogy akkora fordulópontként fog szolgálni. Jogosan száműzött a földre apám, tulajdonított méltatlannak a Mjölnirre, de megtanultam a leckét és azóta sem feledtem. Ideje megmutatnom, még akkor is, ha ezzel teljesen elvesztem a belém vetett hitét. Asgard-ért és a Midgard-ért. Én készen állok.

a. - sok - régóta

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Thor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Part 14 / 2
» Képek
» Part 14 / 10
» Asgard > Einar Thorson