Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Klaus Reinhard Jöllenbeck

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Szomb. Május 30, 2015 11:50 pm
Tárgy - Re: Klaus Reinhard Jöllenbeck

Elfogadva, gratulálunk..

Üdvözöllek!

Rettentően örülök a lapodnak. Látszik, hogy végig olvastál mindent és ezt nagyon köszönöm neked.
Nagyon szépen fogalmazol. Lenyűgözött komolyan.
Totális képet kaptam a karakteredről, szinte meg is jelent előttem. Örülök annak is, hogy Hydrával tértél be hozzánk.

Nem tartalak fel. Foglalj avit és indulás keress partnert. Very Happy

Makes me that much stronger. So thanks for making me a fighter

Vissza az elejére Go down

Klaus R. Jöllenbeck

I am Heil Hydra
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : "Hetes" (ha törődne vele)
Várom : A megfelelő pillanatot...
Hírnevem : 0
Play by : Joseph Gordon-Levitt
Csoportom : S.H.I.E.L.D álca; Hydra lélek
:

Szomb. Május 30, 2015 11:26 pm
Tárgy - Klaus Reinhard Jöllenbeck

A rejtőzködő ellenségek mindig a legveszélyesebbek.

Ki vagyok?

Teljes neved : Klaus Reinhard Jöllenbeck

Beceneved: nincs, jelenleg Klaus Owens néven ismert

Szintem: -

Csoportom & Rangom : Hydra

Születés ideje, helye: 1989. szeptember 17.; Berlin közelében

családdal a kapcsolat: Már nem tartja velük a kapcsolatot. Családjának a Hydra embereit tekinti, de sosem volt ragaszkodó típus. Csakis önmagához.

5 db jellemző rád: Kitartó, maximalista, balkezes, szótlan, eltökélt.

Képességem:
-

Titkos aktám

Már fiatal korában elrendeltetett a szülei által, hogy merre viszi a sorsa. Lévén annak, hogy az anya-apa páros is kapcsolatban állt a szervezettel, vagyis, ami lappangott belőle, a fiúnak is ezt a sorsot szánták. Belenevelkedett a fasiszta nézetbe, sosem ismert mást, és bár azóta önállóan dönthet, és gondolkodhat, mégis ez vált számára a normálissá. Mondhatni ráhúztak egy burkot, és magára szabta. Így tehát, miután utat mutattak számára, a S.H.I.E.L.D. lyukacsos pajzsán keresztül érkezett az akadémiára, nem meglepően az operációs részlegen végezte tudását, majd került a most is birtokolt helyére. Nagyjából a hetedik szint környékén jár, de gondolatai, tervei nemigen ide húznak, csupán a megfelelő időre, és alkalomra vár, hogy végre lehúzhassa a maszkot arcáról. 

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Sivár, és unalmas lehet egy olyan ember élete, akit belecsöppentetek csak valahova, és mindig a parancsokat várta? Meglehet. De mégis oly sokan buknak bele a nagy szabadságba, hogy számát nem lehet felbecsülni, mennyien várnak egy bizonyos „égi” parancsra, hogy tudják, merre lépjenek, mint tehetnek.
Én mindig is tudtam, merre lépjek. Az én meséim nem koboldokról, mert törpékről szóltak, hanem a rég élt nagyapám hősi tetteiről, a Nagy birodalomról, vagy épp arról, mennyire szörnyű ez a világ. Nem azt mondom, hogy nem volt gyerekkorom, hogy nem mászhattam fára, nem verekedhettem, és nem csinálhattam semmi olyat, amit a korombeliek. Megtehettem amit csak akartam, de mindig volt valami, amit el kellett végeznem, meg kellett tudnom, vagy épp csak hallgatnom. Sosem halasztottam el. Szerettem gyereknek lenni.
De még jobban szeretek annak lenni, aki vagyok. Sosem voltam anyás, vagy apás gyerek, és ahogy nőttem, úgy távolodtam el mindkettőjüktől. Valahogy nekem mindig is idegen dolog volt a valaki iránti kötődés, amely túllépte volna a „felettes”, „társ”, vagy épp az „ismerős” fogalmát. Mintha nem menne bennem az érzelmek kereke rendesen, és ezt a fogat mindig kihagyná. Gondom persze nincs a gépezettel.
Amióta tudom, hogy mi a cél, a „vég”, azóta menetelek felé szüntelen. Egy kaméleon vagyok, kedves, vicces, jópofa kaméleon ugyan nem, hanem inkább az, aki tőled távol kerül, és figyel. De a környezetébe mindig képes beleolvadni. Nem írok titkos naplót, és nem mérgezek meg titkon embereket, ugyanis a totális mészáros szerepe nem az enyém. Én a jó katona vagyok, a hű, és kegyetlen. Mert igen, van, amikor az előbbi szerepet kölcsönveszem, de csak ha úgy hozza a sors. A kártyákat pedig, mikor ki forgatja, akár én, akár más.
Apropó. Történet. Életem főbb szakaszai, vázlatos formája felférne egy csinos szalvétára. Ugyanúgy kezdődik, mint bárkié, mint a tiéd, vagy a szomszédé. Megszülettem, nőttem, nőttem, tanultam, felnőttem. Az élet monotonitása mindenkit magába foglal. Nekem más volt, és más a kaland, mint másoknak. Nincsenek testvéreim, vagy nem tudok róluk, és a barát kategória nálam teljesen mást takar, mint nálad. Én vagyok a rideg kőszikla, aki ugyan mosolyog, de mégis a hideg ráz ki tőle. Történet. Az enyém még a munkaasztalon pihen, íródik, mivel az izgalmas, kalandos részek váratnak magukra, csak egy vezényszó hiányzik, és robban. Történet. Nem biztos, hogy bárki szívesen olvasná, fogná a kezébe, és amúgy sem vagyok valami jó forgatója a szavaknak. De nem is ezért vagyok itt, köztetek. Nagyobb dolgokra teremtettem.

eper - 23 - 2008 óta, kb

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Klaus hálószobája
» Klaus Mikaelson
» Klaus szobája
» Mikaelson család kunyhója