Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Jane Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Raven Evia Petrovna

I am Shield Agent VI. level
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : 6-os
Hírnevem : 0
Play by : Lyndsy Fronseca
Csoportom : Shield ügynök
:

Vas. Május 31, 2015 4:09 pm
Tárgy - Re: Jane Foster

Elfogadva, gratulálunk..

Jaaaaaaneee!

Nagyon boldog vagyok, hogy körünkben üdvözölhetünk!
Nagyon szeretem a palay byt hiszen hatalmas star wars rajongó vagyok és magát Jane-t is, a céltudatos örült karaktert.
Nagyon tetszett, ahogyan a saját fantáziád által megalkottál egy ilyen karaktert. Ez is azt mutatja, hogy remek kezekbe kerül most a kis hölgy.

Írásod remekül megmutatja, hogy min is megy keresztül Jane, hogy megfeleljen. Alig várom, hogy Thor és közted a játékot olvashassam!

A képed, ahogy Lokinak behúzol mindent visz! :DD

Futás foglalni! :3  

Makes me that much stronger. So thanks for making me a fighter

♣️
Vissza az elejére Go down

Jane Foster

I am Scientist
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 2
Play by : natalie portman
Csoportom : civil
:

Vas. Május 31, 2015 10:32 am
Tárgy - Jane Foster

Jane Elisabeth Foster
i believe in another world

Ki vagyok?

Teljes neved : Jane Elisabeth Foster

Beceneved: -

Szintem: -

Csoportom & Rangom : Civil

Születés ideje, helye: 1987. február 14. ; New York

Családdal a kapcsolat: Édesanyám Elisabeth Greene a születésem után nem sokkal halt meg. Apám nem igazán beszélt nekem sosem a haláláról, anyai nagyanyámtól tudtam meg, hogy a szülés körüli komplikációk ragadták el tőlünk. Alfred Foster magányos ember lett anyám halála után és ha nem lett volna Mildred nagyi, jóég tudja, mi lenne most velem. Amikor apám megbékélt anyám hiányával, olyan világba kalauzolt el, amitől úgy éreztem, teljes vagyok. A tudomány világa a kapocs apám és köztem. Mire kapcsoltunk rendeződött, hirtelen elhunyt.

5 db jellemző rád: ;céltudatos; makacs; kedves; könyvmoly; elszánt tudós;

Képességem:
-

Titkos aktám

A kapcsolatom a Shield-el nem indult zökkenőmentesen tekintve, hogy az eddigi tanulmányaink és kísérleteink, felfedezéseink egy időre zárolva lettek. Természetesen mindezt azért, mert találtunk valami nem evilágit... Azonban a felszerelések és könyvek visszakerültek a tulajdonomba, így folytathattuk a kutatást. Még szerencse...

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Asgard gyönyörű… csupa pompa, fényűzés, csillogás. Kislánykoromban, amikor nagyi mesélt, sokszor ilyennek képzeltem el a királylányok palotáit. Persze kacsalábon forgott és valami megmagyarázhatatlan erőtér vette körbe, amitől az szinte megközelíthetetlen volt… már akkor is elvarázsolt apám munkássága.
Álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer valóra válik az, amit nagyanyám mesélt. Emlékszem, amikor Erik badarságnak nevezte azt, amit sok évnyi kutatás után találtunk. Képtelen volt elfogadni, hogy igenis olyan világra bukkantunk, ami létezik és nem csak mende mondák szólnak róla. Tisztán emlékszem nevetséges mondataira, hangos nevetésére, amikor dajkamesének nevezte Thor és az ő univerzumának létezését. Nem akart hinni sem a szemének, sem a fülének, amikor maga a villámok istene, szó szerint a lábunk elé hullott. Aztán újra megsérült, mikor elütöttem… legalább kétszer.
De Ő fent tartotta a hitem, hagyta, hogy reménykedjek egy olyan világban, ami talán nem is létezik. A feltételezéseim, a kutatásaim akkor kaptak megerősítést, amikor végre rádöbbentem, amit a papírra lerajzolt, az egy valós, létező univerzum, aminek mi emberek is a tagjai vagyunk.
És most itt állok a márványlépcső tetején és mégis úgy érzem, nekem nem itt van a helyem. Érzem a zsigereimben azt az ellenállást, ami jelenlétemet kíséri azóta, hogy Thor idehozott. Frigga bájos és kedves, igyekszik úgy tenni, mintha minden rendben lenne, pedig valójában tudom, miket suttognak a hátam mögött. Tudom, hogy azt kívánják, Thor bár olyan nőt szeretne, aki valóban hozzá való. Aki asgard-i, méltó arra, hogy egy király felesége legyen. Nem törekszem és nem is vágyom hatalomra… az nem én vagyok.
Mély lélegzetet veszek, kinézek a városra, ami a lemenő nap fényében tündököl. Felszisszenek, ahogy a selyemruha, amit Frigga rám adott, végigsimít kézfejemen. Halovány mosoly kúszik arcomra, ahogy eszembe jut, Loki-t mennyire meglepte jobbról érkező egyenesem. Hogy őszinte legyek, teljes mértékben megérdemelte. Az emberekért, New York-ért, értem…
Lassan sétálok le a lépcsőn, utam a nagyterembe vezet, de félúton meggondolom magam és inkább abba az apró helyiségbe megyek, amit szobámul kaptam. Magamra csukom az ajtót és egy percre újra elhiszem, hogy Jane vagyok a Föld nevű bolygóról, aki mert nagyot álmodni…

J - Húszon túl - Régóta

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Jane Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jane Foster /Foglalt/