Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Egy érdekes nap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
Szintem : Hydra alapító
Várom : Hydra ügynökeim
Hírnevem : 0
Csoportom : Hydra
:

Hétf. Jún. 01, 2015 11:17 pm
Tárgy - Re: Egy érdekes nap

- Természetesen tisztában vagyok vele. Nem lennék ott ahol most vagyok ha nem tudnék várni. És higgye el fiam, én már nagyon sokat vártam. Viszont a felemelkedés ideje rohamosan közeleg, és előkészületeket kell tenni. Azt javaslom vágjunk is a közepébe rendben? - *mondja válaszul Mr. Jöllenbeck intelmére.*
~Jó látni, hogy nem az a hirtelen típus. Megfontolt, előre látó. Nagy jövője lesz nálam~ *mereng tovább magában. Feláll az asztalától, és az ablakon keresztül nézi az emberek tömegét, ahogy útjukra mennek. Milyen tudatlanok is azok az emberek. Nem látják be mi a jó nekik. Ragaszkodnak a „szabadságukhoz”, de mi is a szabadság? *
~Ezeknek az embereknek útmutatás kell.~ *jut eszébe, ám ez nem teljesülhet be. Még nem. Szüksége van a régi ereklyéire. Vissza sem nézve szól vendégéhez.*
- Tudja mielőtt több éves „szabadságra” mentem, találtam egy különleges tárgyat. Egy csodálatos tárgyat melynek még Her Deathshead is elismerte nagyszerűségét.- *Ó az Obeliszk! Kariere fénypontja! Nem egy Tesseract, ám az erő amit rejtett, a sok kiaknázatlan lehetőség, ha csak belegondol, hogy miket tehetett volna, ha máshogy alakul a történelem. Ám jött Peggy Carter, és mindent elrontott!*
-Ezt a tárgyat ellopták tőlem, sok más csodálatos tárggyal együtt. Nekem kell az Obeliszk! És ez lesz a feladata barátom.- *Odafordul a férfihoz.*- Meg fogja nekem szerezni. Magas szintű ügynök biztos lesz hozzáférése a S.H.I.E.L.D. adatbázisához. Derítse ki hova került! Ha valaki csak egy kis részletet is tud az obeliszkről, vallassa ki! Eközben persze tegye azt is amit minden Hydraügynök tesz. Vegyüljön el. Szerezzen barátokat. Nyerje el a bizalmukat. Tudja meg a titkaikat. Esetleg toborozzon néhány új tagot. Teljes szabad kezet kap, de köteles jelentenie nekem mikor akár a legkisebb előrehaladást is megteszi. Érti?- * A pillanat heve elragadtatta egy kicsit, ám miután visszanyeri higgadtságát, újra az ablak felé fordul, és most már nyugodtabb hangon megszólal.*
- Tegye jól a dolgát, és meg lesz jutalmazva. Gazdagon! Látok magában potenciált, és hiszem, hogy megbirkózik a feladattal.- *egy kis szünet után újra megszólal.*
-És még valami! Akik tudnak az ereklye hollétéről, általában valamiféle adottságuk van. Különleges képességnek is hívhatja. Ha találkozik ilyen személlyel, haladéktalanul hozza be. Szinte égek a vágytól, hogy újra kísérletezhessek. Most elmehet. Köszönöm hogy befáradt, és sok sikert kívánok a küldetéséhez. Hail Hydra! - mondja és ezzel számára befejeződik a látogatás. Gondolataiban meredve néz előre, nem is a tájat, hanem a benne lévő értelmet keresi.
~ Meg fogja szerezni amit akarok. Carter ügynök erőfeszítése semmivé lesz, mikor újra kezemben tartom az Obeliszket.~ mondja magában, miközben vendége kimegy. Távozása után a két őr visszatér a helyére.
- Uram minden rendben?- *kérdezi az egyik, kíváncsiságtól fűtve. Whitehall kizökken gondolataiból, és felvéve atyai mosolyát fordul oda a kérdezőhöz.*
- Minden a legnagyobb rendben Mr. Holgen. Sőt! Azon gondolkodtam, hogy egy bizonyos „idős” hölgynek nagyon jól esne egy csokor virág. Intézkedne ez ügyben?- *kérdezi, mosolyogva. Az őr biccent és kimegy az irodából. Whitehall továbbra is az üvegablakon keresztül mereng kifelé, gondolataiba mélyedve.*

Vissza az elejére Go down

Klaus R. Jöllenbeck

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:
Szintem : "Hetes" (ha törődne vele)
Várom : A megfelelő pillanatot...
Play by : Joseph Gordon-Levitt
Csoportom : S.H.I.E.L.D álca; Hydra lélek
:

Hétf. Jún. 01, 2015 9:05 pm

To; Daniel

Pontos. Igazándiból nem is figyeltem, hogy mennyi az idő, mennyire leszek időben. Bár talán ez annak tudható be, hogy már az elején számba vettem minden olyan tényezőt, amely miatt létrejöhetett ez a tökéletes időpont. Így, ezt már fel sem veszem, nem düllesztem ki a mellkasom, nem lebegek fejben a felhők felett a dicsérettől. Csak egy újabb biccentéssel köszönöm meg a dolgot, és ennyi. Addig nem is moccanok, ameddig a biztonsági személyzet sem. Szokványosan mérnek végig engem, ahogy én is őket. Nem jelentenek fenyegetést rám, hiszen ők csak parancsra ugranak, és úgy látom, ők is így vélekednek rólam, miután lassan, de biztosan távoznak.
- Valóban, nincs szándékomban bántani önt. – nyugtázom a dolgot, miközben a mutatott fotel felé indulok, és kényelmesen helyet foglalok benne, hátradőlve, lábaimat magam alá húzva. Innen hallgatom már az újonnan felbukkanó szavait az öltözékem iránt. Le is pillantok magamra, végigtekintve a ruházatomon, majd visszapillantok rá.
- Valóban, de ez tűnt errefele a legkényelmesebbnek. Ez a környék nem épp üzletemberek helye, lehet, hogy valakiben feltűnést keltett volna így is. – túlzott óvatosság talán, de manapság nem árt, ha ezekre is gondol az ember. Olyan szinten van már minden, hogy nem árt a figyelem.
- Köszönöm, uram. – fogadtam az ismét felbukó dicséretet, immáron hangosan. A dosszié felé pillantva elönt kicsit a kíváncsiság, de jelét nem mutatom ennek. Nem tudom, mik kerülhettek bele abba, miket, és honnan szedett elő, de nem számít. Nem a rosszabbik pakkból kapta fel.
- Nem, dehogy bánom. Remélem, hogy csupa kedvező dolgot olvasott a dossziéban. – egy apró, mosolyszerű grimasz az arcomon, de hamar el is tűnt, és ismét csendesen hallgattam, ahogy lassan olvasni kezdte. Az eleje a sablonos bevezetést tartalmazta, amelyben a szüleimről akadt szó. Többet nem is érdemes tudni róluk, már nemigen vannak a pályán, az enyém a terep, de a nevük sokszor merülhet fel a berkekben, mivel, igencsak aktívak, és dolgosak voltak a maguk idejében.
- Az csak egy nevetséges cím, egy létra, amely csak segített felmásznom a kellő emeletre. Nem volt nehéz, nemigen bonyolult a rendszerük, ha az ember bekerülve megtudja a dolgok nagy részét. Nyilván azért is jöttem, hisz tudja, hogy ki vagyok, és mit akarok. – dőlök kicsit előre, és a fotel karfáin támasztom meg könyökeimet.
- Természetesen, igaza van. Azonban azt is bizonyára tudja, nagyon jól, hogy még várnunk kell azzal a nagy belépéssel. Még túl szilárd a szervezet magja, de eljön az idő. Érzem. – ezzel biztosítom arról, hogy itt vagyok, nem mással, hanem velük, csakis velük.

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Vas. Május 31, 2015 9:43 pm

*A kopogás kizökkenti gondolat menetéből. Visszaül asztalához, hogy fogadhassa vendégét.*
- Á Mr Jöllenbeck! Meg kell mondjam le vagyok nyűgözve. Maga igazán pontos. - *köszönti, vendégét, mikor az belép irodája ajtaján. A férfi civil megjelenése, teljesen logikus, ám mégis szúrja Whitehall szemét. Itt van ő aki mint mindig, szürke öltönyt, ugyanolyan színű nyakkendőt, szürke szövetnadrágot, és fekete lakkcipőt visel, és vendége, aki nem képes illendően felöltözni mikor egy magas rangú személyhez készül.
~Ezt orvosolni fogom~ *Jegyzi meg magában.*
-Uraim, kérem fáradjanak ki. Vendégemnek nem áll szándékában bántani, igazam van? *kérdezi, miközben a két őr aki eddig a saját, és irodája biztonságára vigyáztak, tisztelettudóan kimennek. Whitehall kezével a vele szemben lévő kényelmes bőrfotelre mutat, jelezvén, hogy a férfi helyet foglalhat.*
-Megértem, hogy kerülni akarta a feltűnést, innen ez az "ízléses" öltözék, de biztosíthatom ugyanolyan kicsi, ha nem kisebb feltűnést keltett volna, egy pár divatos öltönyben.- *mondja, miközben felveszi azt a tipikus, mosolyát, mely egyszerre félelmet, és tiszteletet parancsol. Akár egy mindentudó aggastyán. 110 éves végül is, ez a mosoly nem csak látszat.*
- Térjünk rögtön a tárgyra! Nagyon sok jót hallottam önről.- *kezdi mondandóját, majd elővesz egy dossziét.
- Bátorkodtam kicsit ön után nézni, remélem nem bánja. ilyen időkben kevés emberben lehet megbízni.- *mondja, majd elkezdi hangosan felolvasni a dossziét.
- Klaus R. Jöllenbeck, szolóvárosa Berlin, Édesapja, Édesanyja lelkes támogatók. Ez nagyon jó! Az enyéim mindig is békepártiak voltak, de hát hol éltek meg ők 2 háborút is! *teszi hozzá, ám észre vén, hogy elkalandozott, egy torokköszörülés után folytatja.*
- Nem fontosak a formalitások, viszont elég szép szintet ért el a S.H.I.E.L.D.-nél. Nagyon dicséretes. Hagyjuk is ezt a butaságot, hiszen én már elolvastam maga meg megélte a pályafutását, nincs értelme egymás idejét vesztegetni.Ami fontos, hogy ön itt van. Remélem azért, hogy egy újabb fejjel gyarapodjon szervezetünk, és hogy egy új taggal bővülhessen a csapatom, igazam van?- *kérdezi, miközben leteszi a dossziét.
~ Ügyes férfi. remélem nem túl ügyes. Nem szeretném, hogy egy ilyen fiatal, nagy ígéretekkel kecsegtető embert meg kelljen "győzni" az együttműködésről.~ *mereng magában, miközben a válaszra vár*

Klaus R. Jöllenbeck

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:
Szintem : "Hetes" (ha törődne vele)
Várom : A megfelelő pillanatot...
Play by : Joseph Gordon-Levitt
Csoportom : S.H.I.E.L.D álca; Hydra lélek
:

Vas. Május 31, 2015 9:01 pm

To; Daniel

A napszemüveg rejtekéből nézem, ahogy az út mentén sétálókat figyelem a kocsi ablakán keresztül. Nem mintha annyira tűzne a nap, vagy bármi más, egyszerűen csak szeretem ezt a szemüveget. Ragaszkodom hozzá a saját magam módján, mint a hétköznapi viseleteim többségéhez. Jelenleg a szokványos, civil bőrkabátom, egy kissé kopottas farmer, és bakancs van rajtam. Semmi cicoma, semmi feltűnő viselet. Sosem szerettem, és nekem nem is épp a legpraktikusabb. Az autó lassan kanyarodik, majd máris keresi az alkalmas, öt másodperces parkolóhelyét. Nem szeretek feleslegesen vezetni, csak amikor kell, így sokszor veszem igénybe a taxik nyújtotta kényelmeket. A motor még búg, mikor én már a készpénzt veszem elő, szép kis jattal megtoldva nyomom a sofőr kezébe, és meg sem hallva a hálálkodást a tört angoljával, kiszállok. Lassan szippantom be a város levegőjét, a szmog, csatorna, és az emberek bűzének egyvelegét, majd máris indulok utamra. Nem a célhoz érkeztem, mindig hagyok magamnak elég távot, hogy kisétálhassam magam, no meg, az se utolsó szempont, hogy jobb, ha nem tudja minden jött-ment, hogy mi is volt a célom. Zsebeimbe bújtatom kezeimet, szemem pedig az előttem álló úton. Ki-kikerülve a sétáló tömeget, fejemben megannyi gondolatot forgatok, kavargatok, elmélyülten, olyannyira, hogy majdnem elvesztem a pontot, ahol utam balra kanyarodik. Még egy negyed óra séta áll előttem, amit hosszú, nyújtott lépéseimmel hamar megteszek, hogy elérjem a helyet, ahova ma kirándulni kívántam.
A bejárati ajtó előtt állok meg, és felnézek az egyszerű irodaház jellegre. Kívül ugyanaz, mint a többi, de belül más, és a cél vár rám. Benyitva fogad a recepció egyszerű képe, én pedig csak egy apró, de elég információt tartalmazó kártyát csúsztatok a recepciós elé, szótlanul, tovább sétálva. Nincs előttem akadály, nincs előttem semmi, csak végül az az ajtó, amely nekem most a végét jelenti. Három, egymást követő kopogás, semmi több, majd lassan benyitva sétálok be, és mire bezárul mögöttem az ajtó, máris ott állok a férfi előtt egyenesen, csendesen, mint valami szobor.
-Mr. Whitehall. – hagyja el ajkamat e pár szó, és kurta biccentéssel köszöntöm, kivárva azt, hogy válaszra méltassanak.

Daniel Whitehall

I am Heil Hydra
Agent of Shield
:

Vas. Május 31, 2015 7:47 pm
Tárgy - Egy érdekes nap

*Egy átlagos nap. Whitehall az irodájában ül és a nemrég befutott jelentéseket nézi. Ismeretlen eredetű tárgy csapódik a földbe Új Mexikóban, a Shield ott van. A híres Amerika kapitány visszatér a halottak közül, a Shield ott van. A Stark Expo-t majdnem elpusztítja egy osztagnyi robot, a Shield rejtve ugyan, de ott van. Shield, Shield, Shield! Ezzel vannak tele nem csak a jelentései, de a lapok is. Ám ez nem lesz így sokáig. Eljön a Hydra ideje is, és akkor kő kövön nem marad! Ám addig még rengeteg a tennivaló és ezt Whitehall is jól tudja. Félreteszi a jelentéseket, hiszen egyik se szól az Obelix hollétéről, vagy legalább a létezéséről. Az az átkozott Peggy Carter a szövetségesekkel eggyüt! Ha nem támadott volna, vagy legalább kicsit több időt hagyott volna neki, akkor egy biztos helyre tudja rejteni az Obelixet.*
~Bele kell törődni.~ *vigasztalja magát. Igaza is van, hiszen hol van Carter ügynök? Kórházban, öregen! Az idő legyőzte, az egykor erős, független nőt, a Shield eggyik alapító tagját! Ám Danielt nem győzte le az idő, ő felülkerekedett a halálon, és újult erővel, fiatalon néz szembe a kihívásokkal!*
~Előbb utóbb úgyis előkerül. Addig is van dolog bőven!~ *Elmélkedik, miközben irodája ablakán nézi az eléje táruló tájat.*

Agent of Shield

Egy érdekes nap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» [Küldetés] Egy érdekes próbálkozás