Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Raina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Szomb. Jún. 06, 2015 3:34 pm
Tárgy - Re: Raina

Elfogadva, gratulálunk..

Nekem nagyon tetszett, le vagyok nyűgözve. Ez a kis betűjáték, csodás ötlet volt. Az igazi Rainat éreztem minden szó mögött akit a sorozatok alatt is. Kiváló munka, hibátlan egyszerűen nem tudok belekötni és nem is óhajtok. Irány a játéktér és vedd kezedbe az irányítást miután foglaltad az avatarod. Üdv közöttünk!

Vissza az elejére Go down

Raina

I am Civil
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 0
Play by : Ruth Negga
Csoportom : Civil
:

Vas. Május 31, 2015 10:06 pm
Tárgy - Raina

center>
Raina

Ki vagyok?

Teljes neved : Raina

Beceneved: Raina

Szintem: -

Csoportom & Rangom : civil, tudós

Születés ideje, helye: 1985.03.12 Thaiföld

családdal a kapcsolat: A nagymamám volt az egyetlen, aki hitt bennem. Látott engem akár egy angyalt. Látta azt, amivé majd fejlődök. Akár egy pillangó hosszú idő után kibújva gubójából. Gyerekkoromtól fogva hittem benne, hogy igaza lesz. Mindig is tudtam, hogy valami nincs rendben velem és ő volt az egyetlen, aki ezt elhitte. Aztán meghalt és vele együtt a remény is.

5 db jellemző rád: lány a virágos ruhában, illem, hatalom, „cél szentesíti az eszközt.” elv, tartás

Képességem:
Nincs képességem

Titkos aktám

Minden akkor kezdődött mikor elvesztettem a nagyanyám és azzal, hogy ő eltávozott én az utcára kerültem. Sosem ismertem nélkülözést és az, hogy képtelen voltam a saját vágyaimat hajszolni végképp kiirtotta bennem az élni akarást. De nagymamám halála sem volt képes elfeledtetni velem azokat a történeteket, amiket akkor hallottam mikor leginkább éreztem úgy, hogy nem vagyok ide való. Körülvettem magam olyan emberekkel, akik szintén úgy éreztek, ahogy én. Piti tolvajok és koldusok voltunk, de összetartott bennünket egy láthatatlan kapocs. Aztán jött Cal és ezzel már nem csak egy lány voltam aki karizmájával maradék ételt kér a péktől, vagy megmaradt szövetből ruhát varrat magának. Célt adott és bizonyosságot, hogy nagymamám történetei nem csak gyerekmesék. De változásomnak is megvan a maga ára az obelixért csak egy valamit kért, találjam meg a lányát. És én képes lettem volna akármire az obelixért. Azért a Raina-ért akivé válhatnék. Aztán egyszerre próbáltam én magam is mássá válni és másokat is hasonlóvá tenni. A százlábú kísérlet lett minden, amire csak gondolni tudtam az, hogy olyan dolgokat teremtsek, amire csak isten képes. 

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

Idegesség kezdte átvenni felettem az uralmat. Bár ez egyáltalán nem látszott rajtam a szívem csak úgy zakatolt, ahogy nemes egyszerűséggel álltam a kísérleti alany előtt. Tudósok sokasága gyűlt köré ellenőrizték a műszereket és lefuttatták az utolsó teszteket a százlábún. Gyönyörű borostyánszínben ragyogott, ahogy ráerősítették az 1-es alanyra, aki már-már fájdalmasan szisszent fel miközben az rácsatlakozott a vérkeringésére. – Úgy ahogy a szépségért a hatalomért is meg kell szenvedni Mr. Edwardson. – Mondtam szenvtelen hangon és közelebb léptem. A magas sarkú koppant egyet a márványpadlón miközben szikrázó mosoly terült el arcomon, ami úgy fordult át céltudatos tekintetbe, ahogy közelebb hajoltam. – És magának olyan hatalma lesz, amit el sem tud majd képzelni. – Valami lehetett a tekintetemben, mert az 1-es alany fájdalmas arckifejezése eltűnt arca kisimult és hataloméhesen pillantott le karjára. Pár másodperccel később viszont a gépek jajveszékelésbe kezdtek az alany erei pedig pattanásig feszültek bőre alatt. – De úgy látszik magának mégsem lesz akkora, mint hitte. – Borúsan fordultam ki laborból a tudósokkal együtt és mire az irodába értem a fájdalmas ordítás is a végét járta mielőtt elhalt volna.

Néha elgondolkodtam azon mikor találom meg azt a szérumot, ami képes megváltoztatni az embereket. Eddig nem jártam sikerrel, mivel vagy túl agresszív volt, vagy túl ingatag. Minden esetre ez még csak az első próbálkozás volt emberi alanyokkal. Kezemben lévő táblára nézve megannyi nevet láttam, és a nevekkel együtt megannyi lehetőséget, amelyek közül most egyet kénytelen voltam kihúzni. – Próbáljanak javítani rajta, holnap újból megpróbáljuk. -

Hazudtam volna, ha azt mondom nem volt bennem sajnálat Mr. Edwardson iránt. Nagyon is volt csak épp inkább azt sajnáltam, hogy miatta kellett egy egész napot elpazarolni. És az is meglehet, hogy a következő nap sem lesz más.

Udvariasan álltak félre előttem a személyzet tagjai. Nem is vártam mást én pedig ahogy kiléptem az épületből csüggedten tárcsáztam és vártam, hogy a vonal másik oldalán beleszóljon az az ember akivel kénytelen voltam közölni a tényállást. Edison Po szokásos semmit mondó hangján vette fel a telefont. – Az első teszt nem sikerült Mr. Po. -

Már előre aggódtam a válaszáért, de az volt a legrosszabb, hogy egészen végig olyan higgadtan beszélt amilyenre még én sem lennék képes. – Elkeserít a bukása Raina. Szeretném, ha legközelebb nem ezzel kellene szembesítenie. Nem szeretném likvidálni a projektből. -  
Arra emlékeztettek ezek a beszélgetések mikor Cal próbált olyan dolgokra tanítani, amiket eleinte képtelennek gondoltam. Emlékszem a hasonlóan nyugodt hangjára miközben büntetéssel fenyeget, és hogy ne éljek tovább abban a mesevilágban, amiket a nagyanyám mondott nekem.
Nem tudtam válaszolni, vagy elköszönni, mert Mr. Po hamarabb letette.  Dühös voltam arra, hogy nem a mai nap volt a szerencsés nap. Nem ma történt áttörés és nem ma lesz az a nap sem, amikor már teljes bizonyosságból adhatok erőt azoknak az embereknek, aki éppúgy arra várnak, amire én. Viszont ez a nap sem az lesz, amikor álmatlan éjszakáim lesznek az elhalt és a jövőben elvesztett kísérleti alanyok miatt. Mert legyen akármilyen napom is csak egy szóra tudok gondolni…

INHUMAN

Zsuzsi - 22 - 6 éve

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Raina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Raina Maddox
» Raina Frankenstein