Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Május 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Lucas Soto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lance Hunter

I am Outlaws
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Szintem : Még nem
Hírnevem : 0
Play by : Nick Blood
Csoportom : Törvényen kívüli (Zsoldos)
:

Hétf. Jún. 01, 2015 1:34 am
Tárgy - Re: Lucas Soto

Elfogadva, gratulálunk..

Nagyon tetszett az utolsó betűig amit olvastam. Rendkívül választékos és szép munka. A karakter laza és nagyon jól szórakoztam rajta. Emellett belepillanthattunk abba is, milyen szigorúan felügyeli a S.H.I.E.L.D. azokat akik az indexen szerepelnek. Nem is tudok mást mondani, el voltam ragadtatva. Vedd tűz alá a játékteret, persze csak óvatosan, miután foglaltad az avatart és a képességed is. Üdvözlünk közöttünk, nagy szeretettel Smile

Vissza az elejére Go down

Lucas Soto

I am Inhuman
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 0
Play by : Jang Wooyoung
Csoportom : Inhuman
:

Hétf. Jún. 01, 2015 1:12 am
Tárgy - Lucas Soto

Lucas Ryan Soto
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Ki vagyok?

Teljes neved : Lucas Ryan Soto

Beceneved: Luca, Luke, Gyere ide! (na jó, ez nem)

Szintem: Most az egom, vagy az IQ-m érdekel? Mert kb. egy szinten vannak, magyarán jó magasan.

Csoportom & Rangom : Inhuman

Születés ideje, helye: 1989. április 21., Washington D.C.

családdal a kapcsolat: Ne már, kötelező? Jól van, nem kell kötözködni, mondom már… Hogyan is fogalmazzak finoman? Jó szar… Tényleg, faterral már lassan három éve nem beszéltem, anyámmal csak egy fél éve, de sajnos az apámmal való viszonyom a vele való kapcsolatomra is kihatott, mit szépítsek? Teljesen eltávolodtam a szüleimtől, ami részben az ő, részben pedig az én hibám, ennyi. Testvérem meg nincs.

5 db jellemző rád: vicces, egoista, veszélyesen gyagyás, vakmerő, lelki szemetes

Képességem:
Pirokinézis. Menő, mi? Csak az a baj vele, hogy a kávém felmelegítésére például baromira nem használható, mert vagy én vagyok a béna, vagy ez a képesség túlmutat rajtam, de általában a kávésbögre vége a dolog vége. Őszintén? Baromira nem tudom, hogy mire jó, hogy a fenébe működik, csak azt tudom, hogyha dühös vagyok, valami kigyullad, képtelen vagyok irányítani. De igyekszem…

Titkos aktám

Szólóznék én, ha nem lenne a S.H.I.E.L.D., de komolyan. Tudják ezek, hogy milyen baromi macerás rajta lenni az ő Indexükön, vagy mi a fene az? Marhára örülök neki, ha mindig van a hátam mögött egy-két öltönyös fazon, akik jóformán még a WC-re is követnek… hát köszi…

▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ▼Δ

- Szóval, Mr. Solo… - hát menten lehidalok, de most komolyan… ennyire nem megy megjegyezni a nevemet? Még a személyim, a jogsim, sőt, még az útlevelem is ott van az orra előtt, de nem, ez túl hülye ehhez látom, annyi ész szorult belé, mint egy zsák döglött molylepkébe.
- Igen, a nevem Han Solo, van egy háziwookiem és a Millenium Falconnal járom a galaxist, mert én ilyen menő vagyok. – esetleg, előfordulhatott az alábbi mondatomban némi kis finom irónia, mert az ügynök szemöldöke megrándul. Ezaz, reakció! Az elmúlt cirka fél órában csak a pasi sztoikus pofázmányát láttam, pedig már olyan válogatott sértéseket, arcátlan hazugságokat és pofátlan beszólásokat vágtam a fejéhez, hogy ettől egy normál ember már kiborult volna és jól beveri a képem, de ez! Most vagy nem jutott el az agyáig a mondanivalóm, vagy nagyon jó a kontrollja, esetleg reggel elfelejtette berakni az érzelemchipjét, de eddig csak fenyegetően nézett és mufurc pofát vágott. Egy pofára ejtett vajas kenyérbe is több mimika szorult, mint ebbe az ürgébe. Oké, kis helymeghatározás, hogy mindenki tisztában legyen jelenlegi sanyarú helyzetemmel. Ismételten a S.H.I.E.L.D. vendégszeretetét élvezem, ebben a hónapban már harmadszorra és szerintem már unják a képemet… ahogy én is az övéket, de ezt érdekes módon senki sem kérdezi. Már hogy akarok-e itt lenni, vagy amúgy rohadtul lennék otthon és néznék mondjuk meccset ehelyett a felettébb értelmes beszélgetés helyett. De nem, három éve beléptek az életembe és azóta nem hajlandók kilépni onnan… Közvetlen utána, hogy jelentkezett a képességem, hogy majdnem a családomra gyulladt a ház, mert összevesztem (mint azóta kiderült, végleg) az apámmal. Mindig is forrófejű voltam, de ez azért már egy kicsit tényleg túlzás.
- Maga ezt viccesnek találja?
- Nagyon… főleg azt a részét, hogy már vagy hatodszorra rontja el a nevemet. Tagoljam esetleg, hogy SO-TO? – máskor nem ilyen hülyéket fogok ki, de most… minden épeszű emberük szabin van, vagy mi a frász? Esetleg ennyire unják már a fejemet? Bármelyik lehetőség is áll fenn, kérem a panaszkönyvet, mert lenne hozzájuk egy-két keresetlen sorom. Szóval, hol is tartottam? Ja igen, lett ez a képességem, ezek meg rá három napra rám is tapadtak és azóta levakarhatatlanok. Tényleg, próbáltam már meglépni előlük, de baromira nem ment, szóval inkább élem a kis életem. Ha címet kellene neki adnom, az kb. úgy hangzana, hogy Lucas kalandjai a fekete öltönyösökkel. Most komolyan, miért nem lehetek egy egyszerű egyetemista, fényes judos karrierrel? Na jó, azért nem annyira fényes, de úgy hat éves korom óta űzöm az ipart, szóval nem ma kezdtem.
Csak én érzem a lincshangulatot?
- Megmondtuk magának, hogy vigyázzon, így volt?
- Megmondtam maguknak, hogy nem tudom irányítani, így volt?
- Még sohasem próbálta meg, Mr. Solo. – oké, itt van az a pont, hogy elszakadt a cérna és felgyulladt az asztal… Hát, baszki, ez is jó hétnek ígérkezik és még csak hétfő van, ráadásul még a suliban is lógok egy prezentációval…

E. - 21 – 7-8 éve

2015. credit by hogwarts chronles

Vissza az elejére Go down

Lucas Soto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal