Agents of Shield

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Üdvözlünk Shield Frpg oldalán
Kedves idegen!

Magyarország egyetlen Marvel Shield témájú oldala ez. Oldalunk nem a teljes Marvelel foglalkozik, hanem a népszerű sorozattal a Shield ügynökséggel. Magyarországon is hatalmas sikert aratott, már szinkronnal is megtekinthető. Amerikában pedig nem rég ért véget a második évad. Izgalmas világ, rengetek lehetőséget tartogat a kedves regisztrálóknak. Ne habozz, keresd fel a karaktereket!

Oldalunk alapítása: 2015. 05.30

Mindent megtudhatsz..

Sok a kérdés azzal kapcsolatban hogy hol tartunk, milyen filmeket érintettünk eddig!

Sorozatban ahol járunk:
(Némi kitalációval.)

A shield még Nick Fury vezetésével működik. A hydra jelenleg megbújik a Shielden belül. Fitz, Simons, May, Skye, Ward, Raven E. Petrovn, Bobbi Morse Phil Coulson csapatában vannak Nick Furytól kapott gépen valamint a titkos hadiszálláson is. Nick Fury úgy véli a Hydra még nem tűnt el ezért megbízza Coulsont, hogy a hadiszálláson kémkedjen a csapatával utánuk. Megkéri Bobbi Morse ügynököt, hogy kémkedjen és, ha a Hydra bármilyen jelét találja épüljön be.

Világleírás
Filmek amiket érintettünk;

Hulk 1-2,
Thor 1-2,
Vasember: 1-2-3,
Amerika Kapitány: 1,
Bosszúállók első része

Amiket érinteni fogunk a játéktéren:
Amerika Kapitány: Tél katonája,
Bosszúállók: Ultron Kora.
Miket tervezünk játéktérre vinni? : Itt megtudhatod, hogy mik a terveink..

Új üzeneted jött?
Kukkants be!

We are Grounders
Vendég
Szer. Aug. 26, 2015 2:40 pm
Partner kereső
Daniel Whitehall
Szer. Aug. 26, 2015 2:23 am
- Echo -
Vendég
Szer. Aug. 19, 2015 11:30 am
CAELESTIS INFERNUM
Vendég
Szomb. Aug. 08, 2015 9:50 pm
St. Claire Hospital
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2015 4:03 pm
The Change
Vendég
Vas. Aug. 02, 2015 11:56 am
Among the prison walls - Thor és Loki
Thor
Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm

Ki van itt?

Ügynökeink száma
A föld összes részén..

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (67 fő) Szomb. Máj. 30, 2015 8:13 pm-kor volt itt.

Share | 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Thor

I am Hero
Agent of Shield
Felhasználó profiljának megtekintése
:
Hírnevem : 1
Play by : Chris Hemsworth
Csoportom : Asgard, Hero
:

Pént. Júl. 31, 2015 2:04 pm
Téma - Re: Among the prison walls - Thor és Loki

Loki & Thor

Megtesz néhány lépést még az energia mező közelében, egyre közelebb érkezve a cellát nyitó kapcsolóhoz. De nem megy még oda, megint megáll. Szeretne látható maradni Loki-nak, érdekli a reakciója, mialatt testvére is őt figyeli. Biztosan nehéz megérteni miért cselekszik így mikor nem is oly rég Loki valóban megölhette volna. Nem aggódott miatta, egy kicsit sem érdekelte a sorsa és valóban meghalt volna, ha nem tud saját maga kiszabadulni abból az átkozott kalitkából. Még is nehéz úgy gondolnia Loki-ra mint egy ellenségre, noha tudja hogy óvakodnia kell tőle. Képtelen gyűlölni, inkább csak mérhetetlenül dühös rá, még pedig azért, mert szereti a testvérét. Mindig is a testvére lesz, történjék bármi és most nagyon is reménykedik abban hogy anyjuk halála mélyen érintette, nem csak színészkedik. Amíg beszél neki végig őt figyeli, majd a kérdésére széles vigyorral adózik.
- Most azonnal!
Körülbelül 50 százalékban biztos benne hogy ezt meg fogja bánni, viszont most ténylegesen odalép a kapcsolóhoz és csupán egy mozdulat, mire az energia fal eltűnik. Loki most már szabad, a kérdés csupán az, valóban bosszút akar-e állni anyjuk haláláért? Kívánja-e jobban mint az ő halálát?
Igyekszik Loki elé érkezni, amíg ő kikecmereg a zárkájából.
- Elviszünk egy Tünde hajót. Jó móka lesz!
Jelenti ki elégedett fejjel és csak úgy megszokásból lendíti a kezét, hogy Loki vállára csaphasson vele, akárcsak egy barátéra. Persze mellé üthet simán ha elmozdul előle.
- Gyere, siessünk!
Jelenti ki aztán és nem vár válaszra, megfordul elindul kifelé a börtöncellák folyosóján.

Vissza az elejére Go down

Loki

I am Asgard
Agent of Shield
Hírnevem : 2
Play by : Tom Hiddleston
: Call me...
Hail to the king

Szer. Júl. 22, 2015 3:12 pm

Trust me....

Kíváncsiságom elnyomva figyelem a bátyámat, aki meglátogatott. Igazán megható, hogy egyáltalán eszébe jutottam, de tudom jól hogy ha nem lenne rá nyomós oka, nem látogatott volna meg. Valamit akar, és ki is fogja mondani előbb utóbb, hiszen kellhet neki valami tőlem. Zöld szemeimmel fürkészen az ismerős, és néha olyannyira gyűlölt arcát, hogy kiolvashassam, mit akar.
- Nem? Hát miért jöttél ide? Vagy téged tán nem bánt anyánk halála? - igen, Odint nem tekintem apámnak, de Frigga... nos ő valahogy más, és talán tényleg szerettem őt, mivel olyan mély űr maradt a halála után, amire nem is hittem hogy képes vagyok. Meg sem moccanok igazán, csak a fejem forgatom ahogy a mozgását követem, már ha éppen megmoccan.
- Alkut nekem? Bátyám, jó nagy bajban lehetsz ha pont tőlem vársz segítséget, hogyan szökhetsz meg innen. Szabad? És el is hihetem vajon neked hogy ezek után hogy láncra verve visszahoztál ide, most elengedsz ha segítek? - gyanakszom, mert magamból indulok ki, persze tudom hogy ő becsületes bolond, de ki tudja mi jár abban a szőke fejében olykor. Thor is olyankor ugyanolyan kiszámíthatatlan mint én, de hát úgy tűnik ez családi vonás. Végül felkelek, és a törmelékeken átlépve lépek egészen az energiafalig.
- Mikor akarsz indulni? - kérdezem tőle ahogy őt fürkészem, mert a bosszú túl szépen hangzik ahhoz, hogy ellenálljak neki.

"Gonosz vagyok ez ugyebár nem hit dolga."
©

Thor

I am Hero
Agent of Shield
:
:

Csüt. Júl. 09, 2015 4:23 pm

Rezzenéstelenül figyeli Loki arcát, a gesztusait. Sosem tudja kitalálni mikor hazudik és mikor nem. Hinni akar benne hogy anyjuk halála valóban mélyen megrázta, máskülönben csúnya véget érhet ez a kaland a számára. A gonosz vigyorát mustrálva már biztos hogy jót szórakozik rajta, ami oly jellemző rá. Egy pillanatra oldalra fordítja a fejét, csak néhány méter a szabadsága ára. Jane nem maradhat itt és Asgard nem bírna ki még egy támadást, de a Bifrostot Odin lezáratta. Szüksége van a tudására, ezért elszántan vissza tekint rá.
- Nem a gyászban jöttem osztozni.
Halkan válaszol, az indulatát legyűrte, pedig úgy szívesen megmondaná neki valójában kinek köszönheti hogy ide jutott. De a kicsinyes veszekedést megejthetik máskor is.
- Alkut ajánlok neked. Tudom hogy bosszút akarsz állni, akárcsak én. Segíts kijutni Asgard-ból, cserébe szabad leszel és bosszút állhatsz.
Loki most már tudja miért jött, a jelenlegi helyzetének fényében ez egy kitűnő ajánlat a számára. Nekik a segítsége kell, neki az övé ha ki akar jutni innen. Akárhogy közelítik meg a dolgot, egymás nélkül nem tudják megvalósítani a terveik. ~gyerünk, mondj igent!~

Loki

I am Asgard
Agent of Shield
Hail to the king

Szer. Júl. 08, 2015 9:01 pm

Trust me....

Vajon mi jár abban a csinos kis szőke fejedben bátyám? Miért jöttél ide, mi lehet az, amihez én kellek neked? Próbálom kitalálni a gondolkodását, és nem kétlem hogy valamibe nyakig van, amihez egyedül a barátaival kevés. De mi lehet? Végül eltűnik minden illúzió, és csak a valóság marad a szét zúzott cella a berendezéssel, ami még anyánk nagylelkű adománya volt. Anyánké, akit megölt egy sötét tündér Malekit. De ezért még nagyon meg fog fizetni, ha kijutok innen legfőbb célom lesz hogy elpusztítsam. És ehhez talán éppen ő fog hozzásegíteni? Nem mondom, azért fásultságomból kiránt kissé ez a gondolat.
- Nézőpont kérdése. Bizonyos értelemben meg - felelem neki a kérdésére, ahogy oldalra döntöm a fejem, a fényem kissé megkopott, de hát minden megrozsdásodik ha nincs használva.
- És nem. Frigga halála mély veszteség - még számomra is, hiszen Asgard elvesztette a királynéját, de én annál többet is. Azt az egyetlen lényt, aki szeretett engem, annak ellenére ami vagyok, és akit én is szerettem.
- Csak azt szeretném tudni, ne tartsd vissza, mondd el mit érzel - villantom meg a régi gúnyos mosolyaim egyikét, amit már oly jól ismerhet. Nem érdekelnek a dühös szavai, és hogy minek tart. Thor még mindig szeret engem valahol mélyen, de nem értem meg miért, mire ez az érzés irántam? Hát nem okoztam még elég bajt?
- Nos, te küldtél ide, azt látod amit te tettél velem. Megfordíthatod ha nem tetszik ez a kép, de... áruld el nekem Thor, miért jöttél ide. Jajj, hagyjuk már hogy még mindig nem gyűlölsz ezt elhiszem, de emiatt nem keresel fel. Szóval mibe keveredtél hogy olyan elkeseredett lettél hogy hozzám fordulj? - kérdezem és továbbra sem moccanok meg, csak figyelem őt. Valami bántja, nyomasztja és hajtja előre. De micsoda.

©

Thor

I am Hero
Agent of Shield
:
:

Kedd. Júl. 07, 2015 12:41 pm

Talán nem a legjobb ötlet Loki-t bevonni a haditervbe, ezen morfondírozik, miközben fivére esetlenségét figyeli. Feltárta igazi énjét, az a mérhetetlen irigység ami belőle árad...Megkerüli a cellát, a másik oldalára érkezve, közben alaposan szemügyre veszi a rumlit, a sebeit, a szakadt ruháját. Mikor megáll a másik oldalon az arany színű energia mező mögött, csak egyetlen kérdés hagyja el ajkait, azt is suttogja csupán.
- Megérte?
Biztos benne hogy szenved, még Loki sem lehet annyira szívtelen hogy anyjuk halála ne sarkallja bosszúra. Ráadásul ő mindig is a kedvence volt. Megtanította a trükkjeire, könyvet és ételt hozott neki, sokat beszélgettek még itt a cellában is. Most hogy itt áll előtte, úgy érzi még mindig nem készült fel igazán erre a beszélgetésre, talán soha nem is fog. Az a vádló tekintet, a maró gúny, benne bizony lelkiismeret furdalást okoz. Loki csak meg akart felelni apjuknak, ahogy ő is. Mind ketten hibát követtek, Loki a nagyobbat.
- Szeretnéd tudni az igazat?
Teszi fel később a kérdést egyenesen rá tekintve. Nem valószínű hogy érdekelné mit érez, de már késő mert az előbb is ezt kérdezte, hát akkor kimondja. Jól az arcába vágja.
- Nem, nagyon nem tetszik amit látok. Tekints magadba! Valóban ezt akartad, megérte?! Komolyan?! Ezentúl mindig így lesz?
Csak most veszi észre hogy túl közel ment a cella falához, még a végén érzelgősnek titulálja. Megáll egy helyben és keresztbe fonja a karjait, kissé vádlón állva a másik tekintetét. Nem csak szomorú miatta, de mérhetetlenül dühös is rá.

Loki

I am Asgard
Agent of Shield
Hail to the king

Hétf. Jún. 01, 2015 11:58 pm

Trust me....

Illúziók mögé rejtőzöm, az őrök, az esetlegesen idelátogatók semmit nem láthatnak fájdalmamból, és a gyászból ami a szívem keseríti. A falnak vetem a hátam, a romhalmaz közepén üldögélek, remekül tükrözi hogyan is érzem magam itt, bezárva miközben anyám halott, és én semmit nem tehetek azért, hogy bosszút vegyek érte. Bosszút fogok, ki fogom találni a módját, én mindig kitalálom. Most is ki fogom, csak még egy kvés időmbe telik, de nem érdekel, erre bármennyi időt rááldozok, de lépéseket hallok, így a kivetített képem odafordul, és közelebb is lép a börtönöm a széléhez. Sima, nem törődöm hangomon szólal meg, ahogy megpillantom Thort, a bátyámat.
- Bátyám, minő meglepetés. Hát eszedbe jutottam? - érdeklődöm, de kevesebb gúnnyal mint szoktam, de azért ne gondolja hogy örülök a jelenlétének. Nem, egyáltalán nem. Valamiért idejött, és nem csak testvéri jószándékból, látom ahogy ránézek hogy valami nyomja a lelkét és azt a két hatalmas vállát. Leengedem a varázslatom, eltűnik a rendezett szoba, és a rendezett másolatom, már csak én látszódom. A földön ülve, romokban mint minden körülöttem. Innen nézek a bátyámra, nem állok fel, semmi értelme nem lenne.
- Tessék, ez hát a valóság. Tetszik a látvány? Miért jöttél ide, Thor? - kérdezem enyhe epével, hiszen ismerem már. Jobban mint bárki más. Oka kell hogy legyen, és ahogy elnézem, elég nyomós az az ok. Kifejezéstelenül meredek rá, de nem vagyok jól, messze nem.

©

Thor.....

I am Inactive
Agent of Shield
:
..he in his madness prays for storms and dreams;

Hírnevem : 0
Csoportom : heroes
:

that storms will bring him peace..

Hétf. Jún. 01, 2015 9:29 pm

A konvergencia.
A világok együttállása.
Mióta Heimdall a Bifrost őre, állítása szerint sosem volt ilyen mértékű; egyszerre szemet gyönyörködtető látvány azoknak, akik az ilyen fajta szépségre vágynak s egyszerre fenyegető. Nem hittem volna, hogy a csillagok ilyen fejtörést fognak okoznak, nehéz, égetően szükségszerű lépésekre kényszerítve bennünket.

Azt kérem tőled, hogy áruld el az uralkodódat. Ha győzünk: száműznek, ha veszítünk: mind meghalunk.. Még mindig fejemben visszhangzanak a szavaim, melyeket Heimdall felé intéztem közvetlenül a hadi tanácskozás után. A király kérlelhetetlen, nem lehet belátásra bírni; csak remélni merem fivérem konoksága nem elvakult ellenállásban fog megmutatkozni, mint atyánké. Atyámé. Lényegtelen.. Lehetőséggel a markomban szántom az utolsó lépcsőket a fogda szintje felé, arcomon nincs nyoma jó kedélyről árulkodó jelnek, komolyság üli meg vonásaimat. Egyszerre gyászos, nehéz szívről árulkodó, eltökélt.
Nem lelem örömömet abban, hogy be kellett záratnom a saját testvéremet. Abban, hogy fal mögött kell látnom, bármennyire is sejtem egészen másként volt ő vele, mikor fordított volt a helyzetünk. Én nem azért tettem, mert így akartam; így kellett. Az ámokfutása számos életbe került. Most mégis itt vagyok. Bármit is tett, szükségem van a segítségére és hajlandó vagyok ultimátumot adni neki, megadni számára azt, amire vágyik. Bosszút állhat.
A Bifrostot atyám parancsa szerint lezárták. A tesseract lakat alatt van és az egyetlen, aki biztos kiutat ismer Asgard-ból, most épp tökéletes álcáját magára aggatva lép előrébb az arany vibrálású energiafal mögött, ahogy jövetelem hangja a fülébe duruzsolt. Túl tökéletes a kép. Túl nyugodt. Túl kiegyensúlyozott. Töredékét sem látom a gyásznak, ami szívét nehezíti.. mert nehezíti, efelől nincsenek kételyeim.
Megállok vele szemben, egy hosszú másodpercig figyelem. Őszintén sajnálom..
... anyánkat.
... hogy nem miatta jöttem.
- Elég lesz a varázslatból Loki. - sóhajtom minden gúny nélkül. Testtartásom, hanglejtésem.. sejtheti, hogy nem ok nélkül jöttem hozzá látogatóba. Egészen más szándékaim vannak, kedvére valók, ha hajlandóságot mutat a  meghallgatásukra.

Loki

I am Asgard
Agent of Shield
Hail to the king

Hétf. Jún. 01, 2015 2:58 am
Téma - Among the prison walls - Thor és Loki

Trust me....

Kezdem azt gondolni hogy a lassan megöl az unalom. Midgardi mondás, még amikor arra jártam, ott hallottam, de kezdek benne hinni, hiszen ki tudja már mióta vagyok ebben az elbszott cellának nevezett kockában. Bár hála anyámnak eddig egészen kényelmessé tette, és többször is eljött hozzám, kivetítette magát hozzám, és beszélgettünk, de most már ennek is vége. Vége van. Az egésznek. És bár tagadtam hogy szerettem őt, tényleg megtettem, és most éget a hiánya, a tudat hogy már senki nem fogja rám nyitni az ajtót. Egészen szomorúvá tesz a gondolat és mérhetetlen dühöt is érzek emiatt, megölték az egyetlent, aki talán szeretett engem ebben az életben és ebben a városban, talán az egész világban. Fogalmam sincs, szétfeszít belülről ez az érzés.

A cellám darabokban, mármint ami a berendezését illeti, mindent ő hozott ide, ő kérette a kis asztalt, ő küldte a könyveket, és azt a kanapét ahol alszom. ő gondolt rám akkor is, amikor mindenki más holtan akart tudni, és ezt még én is képtelen vagyok feldolgozni. Frigga, mindig is olyan öröknek tűnt. Nonszensz hogy így halt meg. Felnyögök, megint begörcsölt a talpam, amit már véresre hasogatott a sok szilánk meg törmelék de nem érdekel. Mások nem látják, se azt hogy szaggatott a ruhám, se azt hogy csapzott vagyok, se azt hogy a gúnyos félmosolyom elhalványult. Semmit nem vesznek észre, nem engedem meg hogy lássák a fájdalmam. Senki nem kapja meg ezt az örömöt. Magamban üvöltök, belülről vérzem.

©

Agent of Shield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Prison - Éld az életed